Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Paradox1306: 08.05.2021 22:19
Dimalien: 08.05.2021 21:12 По кранштейну...я брал на Алике nb f300 24-35 дюймов, вполне себе прочная штука.
Сижу вообще сейчас за tn+film Benq xl2411t 144h и никак не могу определиться какую модель взять 32-34 дюйма, Va или IPS.
Изначально хотел xiaomi 34, но потом прочёл кучу негатива про какой то шим и т.д., потом lg 34GL750-B, но у многих появляются какие то полоски на весь экран и приходится менять, посмотрел уже свыше моего макс прайса, на samsung g7 32 на 240 гц, увидел отзыв с фото, где просто нереальная дисторсия, посередине картинка прям сужена и вытянута, человек сдал в магазин, или это у него был просто заводской брак возможно?
Играю в основном в шутеры типа hunt showdown где многое зависит от детализации и передачи освещения, в КС бывает, ну и РПГ да фильмы смотрю.
Уже даже не знаю на какие модели лучше обратить внимание, знаю точно что ниже 144гц уже как то неприятны глазу, думаю в любом случае новый будет по качеству лучше моего, однако стоят они как бы не мало и хотелось бы выбрать что то достойное относительно цены от стоимости ксиаоми 34 и подбираясь максимум до цена g7 32" 240hz
там у инженера к мониторам по 17к не должно быть требований и качество монитора определяется весом, так что 300 баксов еще мало за кронштейн
Все пізнається в порівнянні в на особистому досвіді. Сидячи із твого віку, ти від сили користувався 1-2 моніторами, і це при тому що вони бюджетного рівня. Не думаю що ти зможеш зрозуміти, яка різниця між монітором за 3к чи моніком за 33к. Для тебе це буде не більше чим маркетинг і понт. А людина, яка має бюджет значно більший за твій на монітор дивиться під іншим ракурсом.
На рахунок маси. Відповім тобі дуже просто всі добротні матеріали мають велику питому масу. Якщо твій досвід користування техніки був би більш ширший, ти б зрозумів що таке якість матеріалів, яка виражається надійністю, зносостійкістю та естетичним та тактильні відчуття.
Бюджетний монітор це дешевий пластик, який деформується під натиском пальця оскільки використовується пориста (легка пластмаса, для здешевлення виробничого процесу)
Якщо розібрати такий монік в середині не передбачають навіть ребер жосткості чи своєрідних діафрагм для просторової стійкості. У результаті корпус такий люфтить та скрепить. Покриття знову ж таки у більшості випадків дешевий глянець який затреться тобі за пів року буквально від пилі. Естатика такого матеріалу втрачається буквально через місяць користування. Особливо якщо цей глянець використовують на ніжках. І знову ж таки маса. Я поняття центра маси. Який напряму вливає на стійкість. Маса ноги і взагалі маса виробу в цілому на пряму вливає є те настільки стійко буде стояти твій монітор на столі. Знову ж таки не думаю що ти стикався із цим но більшість дешевих моніків будуть у тебе коливатись банально від друку на клавіатурі. Не віриш ? Почитай коментарі у юзерів із досвідом. І знову ж таки лека нога або коронштей зробить добрячу тряску монітора )
Тому правильні монітори це масивні дівайси із широкою ногою, яка відповідно відчутно важить. І маса там береться не із китайського дутого пластику а із за металу. Метал потрібен не тільки для сами а й для надійності механізму регулювання нахилу / повороту. Знову ж таки ці механізми бувають різні дешеві і не довговічні і дорогі і довговічні.

Знову ж таки відійду від теми моніторів і перейдемо до кронштейнів. Коронштейн за 30 баксів і кронштейн за 300 доларів відрізняється не тільки візуально привабливо. Він знову ж таки буде відчутний по масі. Поворотні вузли будуть на довговічних поворотних вузлах на підшипниках. І знову ж таки якщо глянути на ті ж дішманські кронштейни це тотальна економія на виконанні / матеріалах / естетиці.

І знову ж таки все приходить із порівнянням і досвідом. Але думаю за 300 доларів ти не то що кронштейн зможеш придбати а ще й монітор із на здачу ПК Апгрейдиш.
pixels
Member

Повідомлення

Dub1k
якщо чесно, я навіть не зрозумів, що попередній оратор мав на увазі...
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

pixels: 09.05.2021 00:54 Dub1k
якщо чесно, я навіть не зрозумів, що попередній оратор мав на увазі...
Він хотів донести що не має змісту купувати дорогі монітори та кронштейни. Бюджетні варіанти у бюджетному виконанні нічим не гірші.
Опонент не розуміє чому якісні речі мають масу. І його взагалі дивує як може валика маса вказувати на щось.
Питома маса притаманна характеристика здебільшого дорогим матеріалам які мають характеристики, які потрібні для довговічної експлуатації. Такі матеріали мають підвищений зносостійкий рівень.

Нога у монітора, для більшості юзерів це елемент який розглядається перед купівлею тільки візуально. Але в процесі експлуатація якраз ця вроді би проста нога зумовлює чимало негативного досвіду користування. Виконання ноги моніторах у більшості моделей моніків замінюють із за відсутності зручного позиціювання монітору. Також із за габаритів ноги яка віджирає пів стола більшість знову ж таки народ змушений задумуватись над кронштейном. І Знову ж таки реалізація ноги та механізм кріплення монітору із його правильним розміщення згідно центру мас на пряму впливає на ті ж коливання дісплею під час банального використання на робочому столі.
І коли люди переходять на кронштейн коливання монітора ще більше підсилюється. Дешеві кронштейни це економія на матеріалах та поворотних вузлах. І навіть на елементі кріплення до стола.

І знову ж таки все це приходить із негативним досвідом під час порівняння. Я розумію що більшість приходить у магаз і хоче взяти круте рішення за пару тис грн. Но в такому випадку виникне чимало компромісів із якими потрібно буде змиритись.
pixels
Member

Повідомлення

Dub1k
Цілком згоден, але не зовсім. На рахунок пластику не згоден. Он тріщіть абсолютно у всіх цінових категорія коли нагрівається то остигає, та коли його щупаєш. Але, так, згоден, що дешевий пластик набагато більш неприємний на дотик та швидка псується. Можу відмітити, що в моєму моніку зараз пластик теж потріскує, а що до стокового кронштейна - то він дуже міцний , не завалює горизонт, не чує вібрацій , легко настроюється. Взагалі така враження, що монітор висить на стіні.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

pixels: 09.05.2021 01:35 Dub1k
Цілком згоден, але не зовсім. На рахунок пластику не згоден. Он тріщіть абсолютно у всіх цінових категорія коли нагрівається то остигає, та коли його щупаєш. Але, так, згоден, що дешевий пластик набагато більш неприємний на дотик та швидка псується. Можу відмітити, що в моєму моніку зараз пластик теж потріскує, а що до стокового кронштейна - то він дуже міцний , не завалює горизонт, не чує вібрацій , легко настроюється. Взагалі така враження, що монітор висить на стіні.
Одісей дуже монолітно зібраний. Корпус не прогинається і не тріщить при натисках. Все це із за округлої форми, яка придає жорсткості конструкції. Ніжка дуже масивна та основа конструкції металева, що прибавляє відчутної ваги. Дешеві монітори тріщить банально від того що їх береш в руки.
Не приємно коли візуально чи тактильно річ не викликає довіри. Це важко пояснити. Але беричи в руки наприклад мобільний телефон ти відразу на око і на тактильно можеш визначити до якої цінової категорії відноситься дівайс. Оскільки маса/жорсткість/люфти та тріск / пустота в середині не викликає довіри. І вроді всі телефони одинакові і маса у них +- одинакова на в руці сидять по різному. Так і із монітором. Візуально / наощуп та по масі/пустоті ти відразу розумієш шо то за шлак.

І така ж петрушка із банально робочим столом. Якісний робочий стіл піднімає 2-є чоловік із трудом. І транспортуванням навіть на 2-й поверх це цілий челендж. Добротна деревина добряче важить. І той же час Ікеївські пусті столи із картону без проблем перенесе школяр і не відчує навіть що щось ніс.
спойлер
https://pikabu.ru/story/mebel_iz_ikea_6321188
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Это в каких мониторах у вас не дешевый пбт, а не абс пластик как везде? :gigi:
Какое-то самовнушение о том, что если вещь тяжелая = качественная
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Dub1k: 09.05.2021 02:17І така ж петрушка із банально робочим столом. Якісний робочий стіл піднімає 2-є чоловік із трудом. І транспортуванням навіть на 2-й поверх це цілий челендж. Добротна деревина добряче важить. І той же час Ікеївські пусті столи із картону без проблем перенесе школяр і не відчує навіть що щось ніс.
спойлер
https://pikabu.ru/story/mebel_iz_ikea_6321188
Стоит для начала хотя бы комменты почитать к тому, что скидываешь :) "Тяжелое" вообще не равно "качественное". Иногда это просто "тяжёлое". Вот как в случае с икеевской мебелью, которая у людей стоит много лет и хоть бы что, а из цельного дерева идёт волнами и деформируется после намокания. Ну и на кой хрен тогда нужен тяжеленный стол из куска дерева, если вот такая сотовая структура легче, дешевле и не уступает по долговечности?
С мониторами та же байда. Давно все стремятся сделать корпуса легче, рамки тоньше, материалов расходовать меньше. Как тут тяжесть может быть плюсом - не понимаю. Качественный пластик совсем не обязательно будет тяжелее некачественного.
pixels
Member

Повідомлення

SilberV: 09.05.2021 03:49
Dub1k: 09.05.2021 02:17І така ж петрушка із банально робочим столом. Якісний робочий стіл піднімає 2-є чоловік із трудом. І транспортуванням навіть на 2-й поверх це цілий челендж. Добротна деревина добряче важить. І той же час Ікеївські пусті столи із картону без проблем перенесе школяр і не відчує навіть що щось ніс.
спойлер
https://pikabu.ru/story/mebel_iz_ikea_6321188
Стоит для начала хотя бы комменты почитать к тому, что скидываешь :) "Тяжелое" вообще не равно "качественное". Иногда это просто "тяжёлое". Вот как в случае с икеевской мебелью, которая у людей стоит много лет и хоть бы что, а из цельного дерева идёт волнами и деформируется после намокания. Ну и на кой хрен тогда нужен тяжеленный стол из куска дерева, если вот такая сотовая структура легче, дешевле и не уступает по долговечности?
С мониторами та же байда. Давно все стремятся сделать корпуса легче, рамки тоньше, материалов расходовать меньше. Как тут тяжесть может быть плюсом - не понимаю. Качественный пластик совсем не обязательно будет тяжелее некачественного.
В епоху ЕЛТ монітори важили майже однаково в залежності від розмірів, і на якість це не впливало ні як. Але зараз, я з годен з тим, що дешеві моделі мають більш легкі на незрозумілі ніжки, на яких монік розхитується як кульбаба ні вітру. Dub1k казав, про відсутність ребер жорсткості і це правда. В мене колось був дешевий монік ЛЖ 23" тонкий, легкий, але якщо його трохи з обох сторін притримувати - то він гнувся по екрану. Пізніше він зламався, не витримавши переїзду. Згоден, що неможна казати, що якщо важкий, то якісний, але якщо вони легке, крихке та ще й тріщить та розхитується - то точно буде не дуже.
Dimalien
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Спасибо за ответы, но на какие Моники 32-34 144гц обратить внимание я так и не услышал :shuffle: ;)
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dimalien
Я вот тоже присматриваюсь, но пока остановился на 32g7. Ничего пока лучше для себя не нашел...
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Всем кто смотрит в сторону VA, советую глянуть антимаркетинговый обзорчик :learn: -
спойлер
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DuckRider: 09.05.2021 03:30 Это в каких мониторах у вас не дешевый пбт, а не абс пластик как везде? :gigi:
Какое-то самовнушение о том, что если вещь тяжелая = качественная
этого инженера-экстрасенса Беларусь-110 привела бы в дичайший восторг. не одиссей конечно, но сколько же качества, что не унесешь :up:

Отправлено спустя 3 минуты 50 секунд:
Спасибо конечно что расписываешься за меня, но ты как всегда что-то придумал сам и во что-то поверил тоже сам. Я имел ввиду что ты мессия в мире мониторов, у того 3080 мидл, у тебя мониторы по 500 баксов должны только картинку показывать и ничего больше, а мониторы за 200 просто включатся должны тогда?(вопрос риторический, а то опять начнешь за вес, даже не удосужившись посмотреть это в гугле)

Отправлено спустя 7 минут 18 секунд:
он говорил это об msi optix mag274qrf, так что не это он имел ввиду
Dimalien
Member
Аватар користувача

Повідомлення

neo89skynet: 09.05.2021 10:41 Dimalien
Я вот тоже присматриваюсь, но пока остановился на 32g7. Ничего пока лучше для себя не нашел...
А g5 34 и g5 32 сравнивали с 32g7? Я так понима g732 переплата такая далеко не из за того что там 240гц ?)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dimalien: 09.05.2021 13:27
neo89skynet: 09.05.2021 10:41 Dimalien
Я вот тоже присматриваюсь, но пока остановился на 32g7. Ничего пока лучше для себя не нашел...
А g5 34 и g5 32 сравнивали с 32g7? Я так понима g732 переплата такая далеко не из за того что там 240гц ?)
правильно понимаете :up:
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_FYA_EXel: 09.05.2021 12:18Всем кто смотрит в сторону VA, советую глянуть антимаркетинговый обзорчик :learn: -
посмотрел обзорчик - открыл у себя тесты и такого количество косяков не нашел.
да и VA как и IPS разные бывают.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Dimalien: 09.05.2021 13:27
neo89skynet: 09.05.2021 10:41 Dimalien
Я вот тоже присматриваюсь, но пока остановился на 32g7. Ничего пока лучше для себя не нашел...
А g5 34 и g5 32 сравнивали с 32g7? Я так понима g732 переплата такая далеко не из за того что там 240гц ?)
Вчера обзоры по ним смотрел, разница есть - у г7 макс. отклик 28.9мс, а у г5 - 45.3мс :-/ Лыжи 650 и 850 туда же.
Alexey1977
Там про панельки VA 144Гц, а не 60Гц. Тот вьюсоник, аналог лыж и самс одисей.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

_FYA_EXel
Да все ips и va разные бывают, я этих видосиков с тестами и сравнениями насмотрелся уже вагон... Но в большинстве случаев g7 уделывает остальные моники и не важно tn, ips или va это, так что пока выбор пал на него. Но вот окончательно пока не определился, хоть и у товарища дома стоит 27g7 и я за ним посидел некоторое время. Короче вот такая не определенность...
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

neo89skynet: 09.05.2021 13:54 _FYA_EXel
Да все ips и va разные бывают, я этих видосиков с тестами и сравнениями насмотрелся уже вагон... Но в большинстве случаев g7 уделывает остальные моники и не важно tn, ips или va это, так что пока выбор пал на него. Но вот окончательно пока не определился, хоть и у товарища дома стоит 27g7 и я за ним посидел некоторое время. Короче вот такая не определенность...
уделывает в чем? и если можно то скиньте сравнение с лыжой, деллом и мси, а то как-то сходу у меня не получается найти их сравнения
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Paradox1306: 09.05.2021 13:59 уделывает в чем?
В гостинге :laugh:
Хотя ради справедливости г7 действительно самый быстрый среди VA
спойлер
Untitled.jpg
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 09.05.2021 13:59 уделывает в чем? и если можно то скиньте сравнение с лыжой, деллом и мси, а то как-то сходу у меня не получается найти их сравнения
кому то нужен черный а не серый и отсутвие Glow а кому то отсутсвие смазов и black краша - любой вариант имеет право на жизнь, монитора который сочитал бы отсутвие всего выше перечисленное лично я не видел.
(возможно 48" Oled телек от LG или мониторы на минилед за 3000-4000$ и лишены всех вышеперечисленных проблем)
Відповісти