Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
_SerGe_
Member

Повідомлення

hzpon
тобі вистачить і 60Гц, ти ж не заробляєш цим собі на життя
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

_SerGe_:hzpon
тобі вистачить і 60Гц, ти ж не заробляєш цим собі на життя
Для комфорта и новых ошущений,стоит? Негде потестить этих мониторов + вроде,слыхал ,что для зрения по-лучше 144 будет
_SerGe_
Member

Повідомлення

hzpon
ну якщо вражень, то 144, якщо система дозволить ті фпси підтримувати
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

hzpon:здрасте! в основном буду играть в cs go и другие шутеры. Стоит брать монитор 144ггц asus vg248? или хватит мне asus vg245h (75ггц)?
брать за 10 тыс и без gsync бред. присмотритесь к XB241Hbmipr
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

hzpon
перешёл с 60Гц на 144Гц - скажу сразу, что стоит... не потому, что перешёл, а потому, что плавней стало всё намного, даже при фпс 80-90
это заметил, когда после недели игры в PUBG на новом мониторе, откатил прошивку Винды10 на старую и этим обнулил все настройки Нвидиа. И после этого стала тормозить и фризить картинка, раздражать. Не мог понять что случилось - вроде фпс 80-100 был средний, просадок не должно было быть. И только два дня спустя увидел, что все настройки слетели и снова 60Гц выставлено в панели Нвидиа. Вернуд 144Гц - все фризы ушли разом.

так что даже не зная, что я вернулся на 60Гц обратно, стал испытывать жуткий дискомфорт... К хорошему быстро привыкаешь! герцовка однозначно вещь
Mariupolec
Junior

Повідомлення

заказал монитор у дельцов возящих их с польшы переживаю так как покупаю вслепую наложенным платежом по небольшой предоплате, подскажите как по максимуму можно проверить монитор на НП ?
lexusiaka
Member
Аватар користувача
Звідки: zp.ua

Повідомлення

Mariupolec
вот не представляю как народ говорит проверять на новой почте, вам там что, подключают монитор к компу? это где такое практикуется? у нас в городе ни в одном отделении такого нет, время на проверку дают 10 минут, ну и чисто визуально разобрал гляданул и все, вот планшет или там тлф можно еще включить потыкать, а монитор это ж совсем другое...
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

Разве что ноут с собой взять и подключить монитор к нему, проверив на битые пиксели и равномерность подсветки.
Alessander
Member

Повідомлення

lexusiaka:Mariupolec
вот не представляю как народ говорит проверять на новой почте, вам там что, подключают монитор к компу? это где такое практикуется? у нас в городе ни в одном отделении такого нет, время на проверку дают 10 минут, ну и чисто визуально разобрал гляданул и все, вот планшет или там тлф можно еще включить потыкать, а монитор это ж совсем другое...
Особисто недавно перевіряв монітор на НП, який везли з Польщі, ніхто час не лімітував, але не думаю, що це було довше ніж 1о хвилин. Крім зовнішнього огляду перевірив матрицю на биті пікселі картинками з флешки, бо монітор вміє з неї читати. Якщо б не вмів, то підключив би планшет або ноутбук - яка проблема?
Це право вантажоодержувача перевіряти товар перед тим як платити за нього.
_SerGe_
Member

Повідомлення

я також перевіряв на НП монітор, жодних претензій від персоналу не було, навіть допомогли :-P
Jampwnz
Member

Повідомлення

Проблема в том, что правилами это запрещено. То что вам сделали поблажки это исключение, а не правило.

https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/ ... _rules.pdf

У меня на ближайших отделениях проверять не дают.
Mariupolec
Junior

Повідомлення

спасибо, попробую на флешку эту программу записать и проверить
lexusiaka
Member
Аватар користувача
Звідки: zp.ua

Повідомлення

ээ какую программу, дайте мне, или речь одет о "TFT монитор тест 1.52"
Alessander
Member

Повідомлення

Зрозумівши по новинам з CES 2018, що індустрія моніторів повністю контролюється маркетологами (8к на 24', HDR100500 і падсвєтка ануса фарева) і чекати в цьому році на цікаві моделі не варто, психонув і купив Samsung C34H890. Побудило до купівлі ще й те, що це дещо спрощена (в основному в маркетинговому ж сенсі) модель C34F791, на який я спливав слиною ще коли він продавався у комбо з Вега на ньюегг, і акційна ціна у 20 550грн на екземпляр з потертістю. Але відсутність на нього гарантії змусила схилитися до варіанту за 23тис. зі стандартною гарантією, що теж дуже приваблива ціна як для України бо у ньюегг такий коштує від 735$, і дешевше я не зустрічав взагалі.
Монітор дійсно класний, з достатньою для будь-яких ігор частотою в 100Гц разом з FreeSync, із сучасним дизайном та дуже продуманою конструкцією підставки. Але де-які його вади змусили задуматися про можливість повернення. По-перше, навіть на мінімальній яскравості монітор сліпить у темряві, формат 21:9 все ж має більше недоліків, ніж переваг, хоча є ідеальним для автосимуляторів разом з вгнутим екраном та триногою. Але головна вада, це роздільність 3440x1440, яка є недоречною для діагоналі усього лише 34'. І якщо на тих самих автосимуляторах, де монітор ставиться максимально близько до руля таке співвідношення прийнятно, то вже на відстані понад 70см користуватися монітором некомфортно у будь-яких задачах. Крім того, роздільність 3440x1440 дає не аби-яке навантаження на відеокарту, і навіть у Волфенштейні2, який найкраще оптимізований серед усіх сучасних ігор досягти максимальних для цього монітора 100ФПС на максимальних настройках графіки можна лише на топових відеокартах. В більш вибагливих іграх з ФПС усе набагато гірше.
Отже сумніви щодо доцільності купівлі C34H890 збільшувались зі спливанням 14 діб на повернення. Останнім кроком до рішення стала поява у продажу монітора Samsung C32HG70 за привабливою ціною 20тис. (700$ на ньюегг), який коштував у нас раніше щонайменше 26тис., а потім взагалі зник з ринку. Дякуючи спритності розетки, протягом пари годин вдалося здати C34H890 та купити C32HG70, і нарешті, я отримав то, чого бажав.
Роздільність 2560x1440 поєднуються з діагоналлю 32' 16:9 просто ідеально, при цьому ФПС значно вища ніж на 3440x1440, непропорційно різниці у мегапикселях. Крім того, C32HG70 суттєво більший за площею ніж C34H890, має прийнятну для темної кімнати мінімальну яскравість та покриття з меншим ступенем матовості, що дає майже ідеальний білий колір. Чорний на C32HG70 теж по-справжньому чорний, і це точно найкращий монітор в цьому сенсі з тих, що я бачив. FreeSync на C34H890 (з розширеним до 30-100Гц діапазоном) працює так само гарно як і FreeSync2 з LFC на C32HG70 і це головна перевага обох моніторів для ігор. З кольорами, рівномірністю підсвітки, кутами огляду та іншими типовими характеристиками у обох моделей теж все чудово, на відміну від масових IPS моніторів, на які важко дивитись без сліз у прямому сенсі. Про маркетологову "перевагу" частоти 144Гц над 100Гц теж можна згадати, але той хто має можливість їх порівняти вже зрозумів, що вона є цілком надумана, так само, як і час відгуку.
Отже C34H890 є ідеальним варіантом для любителів автосимуляторів з потужною відеокартою, а C32HG70 більш універсальна модель з ексклюзивними характеристиками та меншими вимогами до заліза.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alessander
если позволите, я лишь оставлю пару тезисов, для тех, кто не осилит ваш монолог.
1. 3440х1440 слишком много для 34", а 2560х1440 на 32" идеально
2. массовые ипс мониторы - полное уг
3. вега56 не тащит 3440х1440 100фпс
4. быстрый отклик и герцы - выдумки маркетологов
freemannew
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alessander
А то что в данном мониторе ШИМ подсветка Вас не смутило?
Mechanical
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alessander
Сразу хочу поблагодарить за столь содержательный пост. :up:

Лично меня в этом всём интересует C32HG70.
Периодически смотрю ролики про него и несколько раз перечитал обзоры. Щупаю кошелёк, проверяю интернет магазины и дальше в таком духе. :)

Выставка электроники не показала модель моей мечты. Поэтому опять буду думать про C32HG70.

Я считаю, что такие модели мониторов нужно юзать с использованием ULMB или аналогичных технологий, если таковые имеются.

Поэтому ШИМ подсветка не так важна в принципе. Это как бы ответ freemannew , но с моей колокольни. :shuffle:
Я не думаю, что прям глаза от этого пострадают.
Если не для работы брать и сутками не сидеть с текстом и прочей мелочью на светлом фоне, то должно быть всё в норме. Верно ? :spy:


Alessander, можешь описать свои ощущения от функции Response Time ?
Как выглядят движущиеся объекты ?
Сохраняют ли они при этом свою чёткость/читабельность ?
Есть ли ощущение дискомфорта ? Глаза не устают ?
Что выбрал для себя ?

Хотя я допускаю, что многим будет более важна синхронизация кадров, поэтому Response Time они выбирать не будут, т.к. подобные режимы работы не совместимы с AMD FreeSync/NVIDIA G-Sync. :(

Вот, пока так.

Отправлено спустя 20 минут 52 секунды:
Напомню , что ULMB и подобные технологии подразумевают то, что :
подсветка матрицы мерцает синхронно с обновлением кадров так, что большую часть времени кадр затемнён и становится виден лишь в течение краткого импульса. Это позволяет зрительно увеличить плавность картинки и скорость отклика пикселей (эффект такой, как будто вы работаете за CRT-монитором)
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

4. быстрый отклик и герцы - выдумки маркетологов
...
Отклик возможно, но герцы нет. Ощущения при переходе с 60Гц на 144Гц - ну плавно, как и было. Когда возвращаешься обратно на 60Гц (обнулились опции Нвидиа при откате прошивки Windows, а я об этом не знал, обнаружил только 2 дня спустя случайно) - картинка фризит и лагает, не мог понять что произошло с игрой, ведь фпс показывало 80-100 кадров в ПУБГ)...
Обратно на 60Гц никто не переходил ещё.
После перехода с 60 на 144Гц я признал смысл герцовки. И он объективен, а не "наверное, лучше".
Alessander
Member

Повідомлення

freemannew:А то что в данном мониторе ШИМ подсветка Вас не смутило?
Ні, беззмістовні страшилки мене взагалі ніколи не засмучують.
Mechanical:Лично меня в этом всём интересует C32HG70.
Периодически смотрю ролики про него и несколько раз перечитал обзоры. Щупаю кошелёк, проверяю интернет магазины и дальше в таком духе. :)
Выставка электроники не показала модель моей мечты. Поэтому опять буду думать про C32HG70.
Приблизно теж саме було у мене, але я вирішив далі не тягнути лямку і тепер просто насолоджуюсь.
Mechanical:Я считаю, что такие модели мониторов нужно юзать с использованием ULMB или аналогичных технологий, если таковые имеются.
Поэтому ШИМ подсветка не так важна в принципе. Это как бы ответ freemannew , но с моей колокольни. :shuffle:
Я не думаю, что прям глаза от этого пострадают.
Если не для работы брать и сутками не сидеть с текстом и прочей мелочью на светлом фоне, то должно быть всё в норме. Верно ? :spy:
Ще десять років тому усі сиділи на моніторах з ШИМ і не знали що воно таке, поки маркетологи не видумали "монітори без ШИМ FlikerFree" і тепер впарюють. C34H890 був як раз без ШИМ, так само, як і попередній V32F390, на роботі Benq BL2400PT теж з ШИМ - ніякої різниці щодо втомлення очей між ними немає. У 90% користувачів очі болять від занадто яскравого дисплею, мілкого шрифту, кришталевого ефекту та/або замалої відстані від очей до екрану, а зовсім не через ШИМ.
Mechanical:Alessander, можешь описать свои ощущения от функции Response Time ?
Как выглядят движущиеся объекты ?
Сохраняют ли они при этом свою чёткость/читабельность ?
Есть ли ощущение дискомфорта ? Глаза не устают ?
Что выбрал для себя ?
Хотя я допускаю, что многим будет более важна синхронизация кадров, поэтому Response Time они выбирать не будут, т.к. подобные режимы работы не совместимы с AMD FreeSync/NVIDIA G-Sync. :(
Для себе обрав FreeSync, а з ним Response Time обирати не можна, так само як і частоту, яка фіксується на 144Гц. FreeSync для мене критичний, бо в основному граюсь в авіасимулятори, де плавність картинки важлива для пошуку наземних цілей. Навіть з 25-30ФПС вона плавна і без розривів - саме те, що я шукав. Я взагалі поки що не розумію, навіщо потрібно розганяти матрицю з 4мс до 1 мс.
Mechanical:Напомню , что ULMB и подобные технологии подразумевают то, что :
подсветка матрицы мерцает синхронно с обновлением кадров так, что большую часть времени кадр затемнён и становится виден лишь в течение краткого импульса. Это позволяет зрительно увеличить плавность картинки и скорость отклика пикселей (эффект такой, как будто вы работаете за CRT-монитором)
Так, є два режима прискорення часу відгуку. Я їх активував, коли запускав tfttester, але нічого особливого не замітив, шлейфи зменшуються, але не зникають повністю.
ASTON:После перехода с 60 на 144Гц я признал смысл герцовки. И он объективен, а не "наверное, лучше".
Між 60 та 144 - є різниця, між 60 та 100 теж, а от між 100 та 144 - на рівні самовнушенія.
Valendor89
Member

Повідомлення

https://www.komputronik.pl/product/4412 ... sync-.html нашел такой монитор, по характеристикам за эти деньги бимба, что скажете?
Відповісти