Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Chugaister
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Хто в курсі чому практично немає ринку глянцевих моніторів?

Цікавить глянцевий 4к 27-28 дюймів, але такого практично немає... LG Ultrafine 5k чисто під Apple...

Якщо хтось може щось порадити, буду дуже вдячний
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Chugaister: 01.08.2022 12:34Хто в курсі чому практично немає ринку глянцевих моніторів?
люди слеповаты и не видят плюсы глянца, да и правильное освещение\помещение не способны организовать
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 01.08.2022 12:10а як va матриця окрім ігор себе покаже в інших 95% завдачах))я люблю пофотожопить посидіть трохи.
Матриці що Г7 , що мого 890го +/- один рівень якості.
Це звичайні "домашні" матриці без якихось особливих заявок на проф роботу. Їм притаманні недоліки недорогих матриць.
Я порівнював ВА на своєму КюЛеді 8серії та моніку. Що казати, між ними прірва по якості.
Ці моніки гарні для ігор, якщо радіус 1800R то ще й для офісної роботи норм (Г7 для офісної буде не зручним через кривизну), але не для професійної.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sanьka
так ва матрицю і не беруть нікуди окрім ігор :)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Chugaister: 01.08.2022 12:34Хто в курсі чому практично немає ринку глянцевих моніторів?
тому що плюс глянця нівелюється величезним мінусом. Сонечко каже великий привіт!
Paradox1306: 01.08.2022 13:13так ва матрицю і не беруть нікуди окрім ігор
це якщо хтось хоче 1 пострілом вбити 2 зайців, то не вийде.
Взагалі то (якщо не брати ОЛЕД та Плазму) то ВА - це топ для фільмів. Ну і для ігор норм, хоча для ігор все норм аби не слоупочне вкрай.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sanьka
таке, у ва дуже багато проблем які можуть заважати нормально дивитись фільм, тут вже обговорювались. я би поставив на іпс
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 01.08.2022 13:20таке, у ва дуже багато проблем які можуть заважати нормально дивитись фільм, тут вже обговорювались. я би поставив на іпс
Ні.
Якцо брати бюджетний сегмент, то без різниці ВА чи ИПС. Що в першому, що в другому недоліків маса.
Якщо мова про ТОПові моделі, або близькі до них, то однозначно ВА. Це для себе я вже давно вирішив (коли продаєш ті Соньки, Самси, Лижі, то можеш щупати і порівнювати як хочеш, а головне ставити 2 телевізора поряд). Краще хіба що Олед чи Плазма. Про перші ніхто і не сперечається, а других вже нема (Панас здається здувся)
Але фільми треба дивитьсь на ТВ, а це вже інша тема про ТВ. Оскільки це монік то для ігор+ офісу ВА підійде нормально. Для проф роботи - краще ІПС(але не бюджетний).
ska
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Всім привіт!
Чи є сенс брати LG 27GP850 якщо використовуватиму його суто для роботи (програмування) та можливо ютубу/фільмів? Знайшов такий за ~14к. Можливо є кращі варіанти для зв'язки пари моніторів у форматі 27" QHD ?
Також передбачу питання по типу "Нафіга тобі стільки герців по суті для офісної роботи?". По факту мені і на 60-75 Гц норм, просто останні років 5 працював саме на 144 Гц моніторах, звик, і поки не знайшов альтернативу лижі, нехай і на 60 Гц, але дешевшу і з кращими кольорами. Тому буду вдячний за поради місцевих знавців)
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 01.08.2022 13:29
Paradox1306: 01.08.2022 13:20таке, у ва дуже багато проблем які можуть заважати нормально дивитись фільм, тут вже обговорювались. я би поставив на іпс
Ні.
Якцо брати бюджетний сегмент, то без різниці ВА чи ИПС. Що в першому, що в другому недоліків маса.
Якщо мова про ТОПові моделі, або близькі до них, то однозначно ВА. Це для себе я вже давно вирішив (коли продаєш ті Соньки, Самси, Лижі, то можеш щупати і порівнювати як хочеш, а головне ставити 2 телевізора поряд). Краще хіба що Олед чи Плазма. Про перші ніхто і не сперечається, а других вже нема (Панас здається здувся)
Але фільми треба дивитьсь на ТВ, а це вже інша тема про ТВ. Оскільки це монік то для ігор+ офісу ВА підійде нормально. Для проф роботи - краще ІПС(але не бюджетний).
Бюджетная ВА хуже бюджетной ипс. У первой проблемы с откликом и переходом с черного в любой цвет, у второй с засветами.
К бюджетным ва с своими играми лучше не подходить вообще

Отправлено спустя 2 минуты 35 секунд:
Sanьka: 01.08.2022 13:17 тому що плюс глянця нівелюється величезним мінусом. Сонечко каже великий привіт!
Зато без солнца картинка чище, нет того рассеивания. Для работы с графикой, я б брал глянец, в других местах он особо и не нужен
Chugaister
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Так хтось порадить щось глянцеве? На більшості ресурсів навіть фільтру такого немає...

Знайшов Eve Glossy Spectrum 4k. Але в нас їх немає і не факт що колись взагалі будуть(
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Chugaister: 01.08.2022 15:38 Так хтось порадить щось глянцеве? На більшості ресурсів навіть фільтру такого немає...

Знайшов Eve Glossy Spectrum 4k. Але в нас їх немає і не факт що колись взагалі будуть(
Такой есть

а, ну это он и есть...
Можно полирнуть любой :laugh:

Отправлено спустя 5 минут 45 секунд:
Возможен даже компромис. Есть разное зерно у матовых мониторов, просто нужно найти с малой матовостью. Например у игровых бенкью не высокая матовость, на сколько я знаю
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Sanьka: 01.08.2022 13:17
Chugaister: 01.08.2022 12:34Хто в курсі чому практично немає ринку глянцевих моніторів?
тому що плюс глянця нівелюється величезним мінусом. Сонечко каже великий привіт!
Paradox1306: 01.08.2022 13:13так ва матрицю і не беруть нікуди окрім ігор
це якщо хтось хоче 1 пострілом вбити 2 зайців, то не вийде.
Взагалі то (якщо не брати ОЛЕД та Плазму) то ВА - це топ для фільмів. Ну і для ігор норм, хоча для ігор все норм аби не слоупочне вкрай.
я не знаю кто те фильмы еще смотрит на мониторах,разве что порнуху какую то или на работе ))Лучше на 55 "+ телевизоре посмотреть фильм, если конечно он есть
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 01.08.2022 15:16Бюджетная ВА хуже бюджетной ипс.
Це спір типу який з сортів лайна краще. Довірюсь твоїй експертній думці :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 38 секунд:
snapdragon999: 01.08.2022 17:24я не знаю кто те фильмы еще смотрит на мониторах,
Аналогічно, топу питання відпадає як дурне.
А для ігор чи офісу ВА норм підійде, той же Г7 чудово працює, хоча там матриця далеко не ТОПова.
Ну або щось типу 890го. Менша герцовка (100ГЦ) проте не такий кривий. (Це я на прикладі 34" якщо що, в 27" можуть бути інші назви моделей)
Востаннє редагувалось 01.08.2022 17:40 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Но ведь по меркам игровых ВА у г7 топ матрица :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 01.08.2022 17:40Но ведь по меркам игровых ВА у г7 топ матрица
Ліл. В моєму розумінні це більше до середньо-бжджетної. Просто по максимуму напічкана різним маркетинг мотлохом.
Мій 890 ще дешевше, але грати на ньому цілком комфортно і це після добротно відкаліброваного 8+2бітного 27" НР на ІПС, який в мене був до цього.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 01.08.2022 17:45
DuckRider: 01.08.2022 17:40Но ведь по меркам игровых ВА у г7 топ матрица
Ліл. В моєму розумінні це більше до середньо-бжджетної. Просто по максимуму напічкана різним маркетинг мотлохом.
Мій 890 ще дешевше, але грати на ньому цілком комфортно і це після добротно відкаліброваного 8+2бітного 27" НР на ІПС, який в мене був до цього.
У г7 матрицы отклик как у нормальных ипс наконец-то стал и пиксели активнее переходят с черного к белому. Наверно, он как игровая ВА сейчас банально безальтернативен, если ничего не вышло лучше
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DuckRider
потихеньку олед з'являтись почав, для ва вже особливо і місця немає, локал дімінг ще пробують народу впарити
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Sanьka: 01.08.2022 17:45
DuckRider: 01.08.2022 17:40Но ведь по меркам игровых ВА у г7 топ матрица
Ліл. В моєму розумінні це більше до середньо-бжджетної. Просто по максимуму напічкана різним маркетинг мотлохом.
Мій 890 ще дешевше, але грати на ньому цілком комфортно і це після добротно відкаліброваного 8+2бітного 27" НР на ІПС, який в мене був до цього.
По моему ва qled матрица в г7 собственной разработки, потому что ips они уже сами не выпускают, у других производителей заказывают, так что смысл теряется в том самсунге с ips.Думаю ips уже не будут клепать ни lg ни самсунг, они перекинулись на олед или амолед на светодиодах. Так что по моему понта не брать самсунг лж с китайской матрицей.Лучше тогда уже va qled от самсунг ну или какой то делл или асер на ips, которые лучше умеют облагородить чужую матрицу.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 01.08.2022 18:07.Лучше тогда уже va qled от самсунг ну или какой то делл или асер.
Якщо ціль ігри - тобі Г7 буде більш ніж. Головне що би кривизна не парила.
Якщо для фотошопів (якщо це не рівень приліпити вуса тітці)- шукай відповідну проф модель.

Питання чи підійде кривизна також можна вирішити. Купляй у офіціалівв з можливістю повернення в 14 денний термін ;)
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Sanьka: 01.08.2022 18:17
snapdragon999: 01.08.2022 18:07.Лучше тогда уже va qled от самсунг ну или какой то делл или асер.
Якщо ціль ігри - тобі Г7 буде більш ніж. Головне що би кривизна не парила.
Якщо для фотошопів (якщо це не рівень приліпити вуса тітці)- шукай відповідну проф модель.

Питання чи підійде кривизна також можна вирішити. Купляй у офіціалівв з можливістю повернення в 14 денний термін ;)
я ищу универсальный монитор 2,5к 144гц ,не кривой желательно ,чтоб и поиграть и поработать нормально было ,приоритет хорошая IPS матрица ,va матрица есть телик для фильмов и роликов всяких ,там конечно картинка q70r не сравнится ни с какими мониторами .Мой этот монитор уже как то не серьезно 75гц фулл хд))вот как раз 2,5к будет отлично ,фулка 27 для каких то работа с графикой ни о чем,токо в игры поиграть .
Відповісти