Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

MorjMorj: 27.08.2021 04:02З цього моменту починай дивитись: 34:15
Данное видео не может быть пригодно для теста, т.к. оно 1080р и пережато Ютубом до неприглядного состояния. Но согласен - VA есть непотрiб. Для прикола запустил тест UFO при 90 Гц на своём смартфоне Mi 10T Pro с матрицей IPS 144 Гц - по сравнению с моей VA матрицей на 165 Гц небо и земля, смазывания отсутствуют напрочь.
MorjMorj
Member

Повідомлення

MSI-PC User: 27.08.2021 09:34 Данное видео не может быть пригодно для теста, т.к. оно 1080р и пережато Ютубом до неприглядного состояния.
Різницю все одно буде видно, якщо поставити біля ва іпс. Я саме на цьому відео порівнював свою веашку з іпс, який дешевше тієї веашки десь у 4- 5 разів. Лол.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MSI-PC User: 27.08.2021 09:34
MorjMorj: 27.08.2021 04:02З цього моменту починай дивитись: 34:15
Данное видео не может быть пригодно для теста, т.к. оно 1080р и пережато Ютубом до неприглядного состояния. Но согласен - VA есть непотрiб. Для прикола запустил тест UFO при 90 Гц на своём смартфоне Mi 10T Pro с матрицей IPS 144 Гц - по сравнению с моей VA матрицей на 165 Гц небо и земля, смазывания отсутствуют напрочь.
Пережате відео віднімає якість зображення і підкреслюю не добавляє чіткості при не чіткій картинці.

Вдумайся в те що ти пишеш.
По словам MorjMorj в динаміці на Одісеї каша. Каша це коли зображення розмите та із шлейфами.
Камера в слоу мо та алгоритми Ютюба зможуть тільки ще більше погіршити якість відео. І донести значно гіршу ситуацію чим є насправді.
Оскільки смазане (не чітке відео) це відео із низькою інформативність і із втратою деталей. так от Алморитми Ютуба і його зжимання не дасть змогу домалювати диталі та зробити відео чітким та деталізовамим там де деталі відсутні фізично. Зрозумій ти це.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Dub1k: 27.08.2021 13:20смазане (не чітке відео) це відео із низькою інформативність і із втратою деталей. так от Алморитми Ютуба і його зжимання не дасть змогу домалювати диталі та зробити відео чітким та деталізовамим там де деталі відсутні фізично.
А я что написал - не то же самое? :gigi: Данное видео есть мусорное с изначально отвратительным качеством, поэтому для теста не подходит. Оно что на VA, что на IPS будет выглядеть одинаково убогим.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MorjMorj: 27.08.2021 09:47
MSI-PC User: 27.08.2021 09:34 Данное видео не может быть пригодно для теста, т.к. оно 1080р и пережато Ютубом до неприглядного состояния.
Різницю все одно буде видно, якщо поставити біля ва іпс. Я саме на цьому відео порівнював свою веашку з іпс, який дешевше тієї веашки десь у 4- 5 разів. Лол.
Я повівлював дісплей в дісплей Лижу яку форсять у даній темі / Делл та Одісей. Вибір був очевидний в сторону Одісея. У мене не має потреб тестувати Одісей із кожною 2-ю зачуханою ІПС матрицею. Оскільки всі бюджетні матриці за 3к це просто пристрій який виводить зображення. І не більше. Про якісь там переваги чи особливості мови буде в корні не може. Не неси дурниць. Чудо бренду який робить хороші монітори за ультра дешевий прайс не існує. Всі бюджетні монітори це просто дівайс який виводить зображення і працює і на тому ок. Більше чогось очікувати за пару тис грн не варто.

Не тіш себе ілюзією що за бюджетний прайс ти можеш придбати щось дійсно достойне яке досягає чи навіть перевершує дівайси які по прайсу як ти кажеш в 4-5 разів дорожчі.

Відправлено через 33 хвилини 16 секунд:
MSI-PC User: 27.08.2021 14:05
Dub1k: 27.08.2021 13:20смазане (не чітке відео) це відео із низькою інформативність і із втратою деталей. так от Алморитми Ютуба і його зжимання не дасть змогу домалювати диталі та зробити відео чітким та деталізовамим там де деталі відсутні фізично.
А я что написал - не то же самое? :gigi: Данное видео есть мусорное с изначально отвратительным качеством, поэтому для теста не подходит. Оно что на VA, что на IPS будет выглядеть одинаково убогим.
На рахунок якості не згідний. Атвратітельно убога якість хіба що на твоєму моніторі. Коли я переглядаю із Оледа чи із Кюледа у мене все окей. Не бачу там жодного убогого качества. Інформативність чіткості донеса в повній мірі. А уповільне на зйомка дозволяє опрацювати зображення і зрозуміти де появляються артефекти у вигляді каші та мила.
спойлер
Зображення
Ось банальний приклад. Два зображення одне із них чітке друге ні. На любому моніторі ти зможеш відразу оприділити комфортність та інформативність даного фото. Так само із відео на ютубі. Любий монітор дасть змогу відчути відео зняте чітко чи смазане в кашу із шлейфами та замилюваннями. Не прикидуйся шлангом. І не важливо що фото зжате в декілька разів через фото редактор та декодовано самим файловим ресурсом. На даному зображені помітно буде на будь якому моніторі де картинка чітка а де мильна.
Так і із відео яке я записав. Госновна суть передати не гаму та палітру кольорів тобі а передати чіткість в динаміці. Оскільки декотрі індивідуми запевняють що Одісей в динаміці не чіткий. Але відео яке зняте вище говорить протележне. І там де мало бути мило та каша із шлейфами є чітке зображення без артифактів.
MorjMorj
Member

Повідомлення

Dub1k: 27.08.2021 14:43 Не тіш себе ілюзією що за бюджетний прайс ти можеш придбати щось дійсно достойне яке досягає чи навіть перевершує дівайси які по прайсу як ти кажеш в 4-5 разів дорожчі.
Нащо мені себе тішити ? Я був в ситуації, коли було два монітори і той, що дешевше у 4-5 разів, в темних сценах показував більш чітку картинку.

Відправлено через 3 хвилини 43 секунди:
Dub1k: 27.08.2021 14:43 Оскільки декотрі індивідуми запевняють що Одісей в динаміці не чіткий. Але відео яке зняте вище говорить протележне. І там де мало бути мило та каша із шлейфами є чітке зображення без артифактів.
Яке відео ? Ота світла сцена з гри ? Ти жартуєш ?
Я ж наче писав, де і як треба перевіряти.

Відправлено через 2 хвилини 8 секунд:
Dub1k: 27.08.2021 14:43 Я повівлював дісплей в дісплей Лижу яку форсять у даній темі / Делл та Одісей.
Як порівнював ?
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MorjMorj: 27.08.2021 19:00
Dub1k: 27.08.2021 14:43 Не тіш себе ілюзією що за бюджетний прайс ти можеш придбати щось дійсно достойне яке досягає чи навіть перевершує дівайси які по прайсу як ти кажеш в 4-5 разів дорожчі.
Нащо мені себе тішити ? Я був в ситуації, коли було два монітори і той, що дешевше у 4-5 разів, в темних сценах показував більш чітку картинку.
Назви конкретно модель монітору, який в 4-5 разів дешевший та ще й показує краще в таких темних динамічних сценах чим Одісей.
MorjMorj: 27.08.2021 19:00
Dub1k: 27.08.2021 14:43 Оскільки декотрі індивідуми запевняють що Одісей в динаміці не чіткий. Але відео яке зняте вище говорить протележне. І там де мало бути мило та каша із шлейфами є чітке зображення без артифактів.
Яке відео ? Ота світла сцена з гри ? Ти жартуєш ?
Я ж наче писав, де і як треба перевіряти.
Я не буду перевіряти динаміку зображення на відео із низьким бітррейтом та низькою якістю яке в кращому випадку записане в 30 фпс. Яка може бути якість на відео яке ростянуте із фулл хд на моніторі 2к ?
Яка може бути динаміка у практично статичних мало рухомих сценах відео записаних в 30 фпс ?

Ти в край не розумієш, що тестувати треба на космічних тематиках де переходів практично не має. А у темних сценах, які динамічно переходять у світлі і наоборот. Це самі складні переходи, які у більшості моніторів супроводжуються в динаміці милом та шлейфами. Саме такі переходи будуть складними і показовими. А космос із мало рухомому відео не дасть змогу щось показати.

Буде можливість та час займусь запишу відео в Бателфронті там чимало космічних карт такі які тебе цікавлять.
Хоча чим більше веду із тобою дискусію тим більше розумію що ти вкрай далекий. Оскільки твоя методика тестування взагалі не показова і не має жодного змісту.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Dub1k: 27.08.2021 14:43На рахунок якості не згідний. Атвратітельно убога якість хіба що на твоєму моніторі. Коли я переглядаю із Оледа чи із Кюледа у мене все окей. Не бачу там жодного убогого качества. Інформативність чіткості донеса в повній мірі.
Не путай грешное с праведным. Матрица исправляет недостатки, скрывая испорченные в этом видео переходы от серого к серому. Глюки на видео есть, ибо оно в 1080р и с маленьким битрейтом, чему виной Ютуб с его пережатием. Это давно известно. Закинь туда изначально качественный ролик и сам проверь степень повреждения качества. Я не спорю, что другие современные матрицы лучше по сравнению с VA. Я лишь говорю, что именно это видео для теста матрицы не годится, ибо оно с дефектами. На своём мониторе с VA ролики в 4К и высоким битрейтом, а также во всех играх с тёмными или серыми сценами, никаких дефектов не наблюдаю. По крайней мере ярко выраженных. Только не говорите, что "с восприятием проблемы" - это давно не смешной аргумент. О проблеме скролла белых букв на чёрном фоне знаю, вижу у себя. Это проблема тормознутости матрицы в милисекундах.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Dub1k: 27.08.2021 14:43 Я повівлював дісплей в дісплей Лижу яку форсять у даній темі / Делл та Одісей.
Як порівнював ?
[/quote]
Очима в шоу румі. Якщо ти жевеш не в селі а поряд є якась цивілізація. Ти можеш без проблем протестувати в шоу румі те що тебе цікавить наочно.
Благо із цим проблем не має. Заходиш просиш щоб тобі підключили семпли які тебе цікавлять і вуа-ля ... перед тобтою 2 монітора і ти маєш змогу і на космос подивитись і Гая Стар мап запустити і бенчарки типу Уфо тест. А якщо поряд якийсь класний кіберспортивний топовий монітор для школяра нагібатора, то ще й порівняти. Так і робив перед купівлею. Для цього не потрібно ніяких калібраторів чи спец техніки буквально 5-10 хвилин візуального огляду динаміки та зображення тобі дадуть значне більше інформації чим безтолкових дискусій на сходих форумах. В яких поцони розказують за монітори, яких навіть в очі не бачили.

Є читало нюансів які треба тестувати своїм оком особисто. Любий ігровий монітор який виходить на свої швидкі показники буде працювати в режимі MBR. Це той жерим подачі зображення який більшість не може переглядати комфортно. Оскільки багато людей сприймають його дуже дизкомфортно із за того що зображення буде заповнюватись чорним кадром для покрачення динамічиних характеристик монітору. Також агресивні режими овердайву супроподжуються значним овершутом, який в свою чергу створює своєрідні артифакти які помічають усі. Тому всі ці високі значення це звичайно класно і круто от тільки всі ці значення не кожен монітор виводить комфортно для ваших очей та без своєрідних артефактів та ореалів. Варто це враховувати. Жодний обзор та тести не передасть тобі візуального контакту. Врахуй це.

Є речі які не можна купувати виключно із чужих рекомендацій / обзорів / тестів. Все це дасть не більше чим загальне поняття. Основний принцим вибору має базуватись на візуальному контакті.

Це як із звуковою технікою. Обзори дадуть тобі тільки загальне поняття в якому сегменті знаходиться той чи інший дівайс. А от наскільки він тобі зайде зможети ти зрозуміти тільки в момент слухового контакту в порівнянні із чимось.
MorjMorj
Member

Повідомлення

Dub1k: 28.08.2021 04:00 Назви конкретно модель монітору, який в 4-5 разів дешевший та ще й показує краще в таких темних динамічних сценах чим Одісей.
У мене не було одисея.

Відправлено через 2 хвилини 36 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 04:00 Я не буду перевіряти динаміку зображення на відео із низьким бітррейтом та низькою якістю яке в кращому випадку записане в 30 фпс.
Що заважає знайти відео кращої якості і перевірити ?

Відправлено через 2 хвилини 31 секунду:
Dub1k: 28.08.2021 04:00 А космос із мало рухомому відео не дасть змогу щось показати.
VA vs IPS
Зображення

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
Dub1k: 28.08.2021 04:00 твоя методика тестування взагалі не показова і не має жодного змісту.
Я наочно бачив результати цієї методики. Наочно означає, що на своєму столі в своїй квартирі, поставивши впритул ва монітор до іпс монітора.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 04:00 Хоча чим більше веду із тобою дискусію тим більше розумію що ти вкрай далекий.
Цікаво це чути від людини, яка писала, що на ва матрицях темні сцени більш чіткі, аніж на іпс:
Dub1k: 05.07.2021 15:51 Це той випадок коли ти втрачаєш деталізацію в темних сценах. І Викручування яскравості на максимум нічого не виправить.
Знову ж таки я не хочу ні на що натякати, але в таких же синарія Ва панелькі видають значно більше деталізації в темних сценах.

Оцінюйте монітори обєктивно виходячи із всім плюсів та мінусів. Монітор це не тільки кольори. До любої не природньої картинки можна звикнути. Декотрі люди взагалі полюбляють насичене не природне зображення. Також приділяйте увагу відображення та диталізацію в темних сценах. Це для всяких там мамкіних кіберспортсменів дуже важливо. Оскільки негра помітити в темному коридорі не буде практично шансів на ІПС панельках.
Відправлено через 8 хвилин 45 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 05:09 Жодний обзор та тести не передасть тобі візуального контакту. Врахуй це.

Є речі які не можна купувати виключно із чужих рекомендацій / обзорів / тестів.
Якби перед покупкою веашки я поцікавився тестами, то не купив би її і не мав би проблем. Монітори це як раз ті речі, перед покупкою яких треба цікавитись тестами. Не апзорамі на ютубі у проплачених говорящих голів, а тестами на авторитетних ресурсах типу tftcentral.

Відправлено через 3 хвилини 9 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 05:09 Очима в шоу румі. Якщо ти жевеш не в селі а поряд є якась цивілізація. Ти можеш без проблем протестувати в шоу румі те що тебе цікавить наочно.
Якщо дефект не ярко виражений, то в шоурумі ти навряд зможеш об'єктивно оцінити товар. Та й ще треба пошукати такий шоурум, який виділить окрему кімнату зі зручним столом і кріслом, щоб можна було одночасно протестувати і порівняти декілька моніторів.

Відправлено через 6 хвилин 18 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 05:09 Це як із звуковою технікою. Обзори дадуть тобі тільки загальне поняття в якому сегменті знаходиться той чи інший дівайс. А от наскільки він тобі зайде зможети ти зрозуміти тільки в момент слухового контакту в порівнянні із чимось.
Якщо у людини зір здоровий, то людина побачить і шлейфи і мазню. Хоча звісно є люди, які звикли до мазні настільки, що вважають це обов'язковим елементом жк моніторів. А щодо звука.... Якщо колонка наприклад почне дрібізжати на низьких частотах, то це мабуть почуює будь-яка людина, яка не глуха. Мова ж йде про явні дефекти типу повільності матриці в темних сценах, а не про смаки людей.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Як би тобі пояснити так що б ти зрозумів ... любе відео в реал таймі із фрейм таймном в 30 фпс не дасть змогу розкрити потенціал швидкого монітору. Оскільки відео так то в 30 фпс. І мого буде максимально круто і максимально динамічно розкрито навіть на моніторі із частотою 60 гц

Відправлено через 33 хвилини 56 секунд:
дядя ти взагалі нормальний то ти мені пропонуєш динаміку тестувати в 30 відео яке перезалите 100500 разів і буде розтянуте із фулл хд до 2к
То ти прирівнюєш Одісей до дішманської Ва панельки за пару тис не першої свіжості.

Реально як можна вести дискусію мова про швидкодію мариці Одісей а ти мені то якийсь фуфільний монік в 144 гц лінкуєш то про свій досвід тестування інших Ва панелей розказуєш. Розмова про конкретну модель для чого ти лінкуєш якусь леву плоску маритрицю на 144 гц ?
Ти адекватний ? Варто розуміти те що Одісей г7 обгодить по швидкодії все те що ти вщзагалі на очі між бачити на протязі всього свого досвіду. Оскільки це один із найшвидших моніторів на даний час. І тобі банально розкажуть ті ж ресурси на які ти сам же силаєшся.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

MorjMorj
Dub1k
спойлер
изображение_2021-08-28_091502.png
Я был прав - видео имеет 1080р30, что совсем не годится для теста. Мазня - она везде мазня. Просто VA за счёт более глубокого чёрного эту мазню показывает наглядней, чем IPS, который её сглаживает. :-P
MorjMorj
Member

Повідомлення

Dub1k: 28.08.2021 09:09 То ти прирівнюєш Одісей до дішманської Ва панельки за пару тис не першої свіжості.
32gk850g-b дєшман ? Дуже цікаво. На момент покупки на початку 19-го року цей монітор коштував 21к грн.

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
І що означає не першої свіжості ? Модель 18-го року це не перша свіжість ?

Відправлено через 3 хвилини 59 секунд:
MSI-PC User: 28.08.2021 09:17 MorjMorj
Dub1k
спойлер
изображение_2021-08-28_091502.png
Я был прав - видео имеет 1080р30, что совсем не годится для теста. Мазня - она везде мазня. Просто VA за счёт более глубокого чёрного эту мазню показывает наглядней, чем IPS, который её сглаживает. :-P
Справа у тому, що розмазувалось все і зірки у тому числі. Більш того, деталізація на ва значно падала, на ва зірок було значно менше, аніж на іпс. 30 к/с не допомогло монітору.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 09:09 Варто розуміти те що Одісей г7 обгодить по швидкодії все те що ти вщзагалі на очі між бачити на протязі всього свого досвіду. Оскільки це один із найшвидших моніторів на даний час.
Це неправда. Наноіпс наприклад на 27gn850 в найгірших сценаріях не перетинає відмітку у 6.3 мс, а одисей перетинає і досягає 14-15 мс на 27-дюймовій моделі і 17-18 мс на 32-дюймовій.

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
Dub1k: 28.08.2021 09:09 І тобі банально розкажуть ті ж ресурси на які ти сам же силаєшся.
Я не посилаюсь на технокухню. А ось що каже поважний ресурс, де, наскільки мені відомо, результати тестів не купляються:

Зображення
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Любе відео найкрутішої якості у 8к ндр із величесним біт рейтом не може влужити для тестів динаміки. Виключно тому що максимальний фрейм тайм який пітримується Ютюбом це 60 кадрів. А більшість відео це відео в 30 кадрів. Ти це зрозуміти можеш ?
Не суть що воно декодовано. Суть в тому що любий не поганий монітор буде змогу мати достатьо відпрацювати таймінги на суб піксельному рівні.

Я ж виклав вище своє відео для демострації голого факту наявності розмитих деталей та шлейфів. А оскільки все це було знято на камору із величезним сповільненням ти чітко бачеш відео у величезному зповільнені. І це при тому що сама гра запущена на швидкості х2 в плані анімацій. Тобто ястворив максимально динамічну умову змін переходів за кородкий проміжок часу і все це записав із величезним уповільненням.

Що ми маємо знайти в такому разі ? розмиту не чітку картинку по словам індивідумів. Але незважаючи на їхні слова ми бачимо чітку картинку із чіткими силуетами в великій денаміці, із складними переходами від білого до чорного і навпаки. Сцена складна і здебільшого таких умов достатьо щоб слоу мо режим фільмував не чітке зображення та шлейфи які розтягуються від динаміки. Шалений овердрав, який виражається овершутом на дішманських моніторах у більшості дісплеях малює взагалі артифакти у вигляді білих ореолів. Але всього цього не має. Як бачеш. І зновуж таки любе чітке зображення виклавши на ютуб корегується алгоритмами і декодується до менш якісної. Але це не працює у зворотньому порядку.

Ютуб не добавить чіткості там де її апріорі бути не може. А оскільки моє відео без мазні та шлейфів значить монітор годнота і він домфортний для більшості.
Якщо у тебе відео яке я виклав не чітке - значить у тебе проблеми не із ютубом а із монітором. Оскільки я це відео переглядав на Оледі та Кюледі а також на ІПС. І у мене все відображається чітко та деталізовано. Передача кольорів і тд нас не цікавить. Чітке зображення без артифактів та мила явна на любому моніторі навіть дішманському.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

MorjMorj
То что монитор продают за дорого не делает его хорошим, мой FI27q-X стоил 23к грн и я с гордостью заявляю что это убогий хлам как и все без исключения игровые мониторы на рынке. Если бы не спектрофотометр то я бы уже без глаз остался с его 100% addobeRGB.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вам еще не надоело его кормить? Уже энная страница бессмысленного флуда
MorjMorj
Member

Повідомлення

Vpupkin, так. Ціна не означає якість. Але мій опонент сказав, що то монітор за декілька тисяч гривень. Це неправда. І матриця там теж недешева. На той момент це була одна з найшвидших ва матриць для такої діагоналі.

Відправлено через 6 хвилин 27 секунд:
https://tftcentral.co.uk/news/samsung-a ... g-displays

Цікава новина.

Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Навіть потужна рекламна компанія не допомагала, риночєк парєшал і самсунг повернувся до православного іпс.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Vpupkin: 28.08.2021 09:47 MorjMorj
То что монитор продают за дорого не делает его хорошим, мой FI27q-X стоил 23к грн и я с гордостью заявляю что это убогий хлам как и все без исключения игровые мониторы на рынке. Если бы не спектрофотометр то я бы уже без глаз остался с его 100% addobeRGB.
так а в чем проблема, сильно цветастый или что?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Я вообще этих затяжных споров не понимаю.
VA мажет на чёрную либо дико овершутит, мерцает с адаптив синком и скручена в рулон.
IPS засвечивает чёрный и больше страдает от кривой подсветки.
Берите ту матрицу косяки которой вас меньше бесят, хороших матриц попросту нету.
А разбираться в сортах кала это дурное занятие.
Да Одиссей это хлам с миллионом недостатков, но его конкуренты на ипсе это такой же хлам только с другими косяками.

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
heidfeld
Да, очень цветастый, благо есть спектрик, калибровка всё поправила.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... 7-lc32g75t
Оновлення 30.07.2021: Ми перевірили час відгуку на максимальну частоту оновлення, увімкнувши та вимкнувши функцію "Контроль VRR". Це дуже мало впливає на час відгуку при максимальній частоті оновлення.

Samsung Odyssey G7 LC32G75T має чудовий час відгуку при максимальній частоті оновлення 240 Гц. Рух виглядає надзвичайно плавним і майже не має розмиття. Рекомендований параметр овердрайва - `` Швидше '', оскільки він має менші перевищення, ніж параметр `` Найшвидший ''. Крім того, він має повільний час відгуку в темних сценах, що видно з загального часу відгуку 0-20%, що викликає деякі артефакти. Час відгуку цього монітора майже такий же хороший, як і у інших моніторів на 240 Гц з IPS-панеллю, наприклад у Dell Alienware AW2720HF , але він не такий гарний, як у LG 32GP850-B , незважаючи на вищу частоту оновлення.

Що тут не зрозуміло написано ?
Також врахуй що це синтетика і не більше У більшості випадків ти таких переходів банально не будеш в подлідовності кадрів отримувати. І знову ж таки якщо і отримаєш то фіксація відбувається приладом а не наочно. Наочно люди не мають здатності вловлювати картинку так як приклад. Відповідно спеціалісти постійно корегують свої дані. Не варто брати до уваги дані, які змінюються час від часу самими ж Ртінг чи Тфт централ. А змінюються вони тому що при замірах вони не враховують чимало факторів, які кардинально міняють ситуацію. Одині із таких факторів являється прогрів дісплея та температура приміщення в якому тестують.

так от значення які у тебе служать за абсулютне значення в реальних умоваїх являються плаваючими. Оскільки змінюються в залежності від того наскільки прогріта твоя матриця. Но думаю цей факт для тебе но вина. Тому ці значення потрібно брати до уваги а тільки відштовхуватись від них. Звичайно ці цифри можуть відразу тобі підказати в якому діапазоні матриця працює і якою динаміка буде по комфорту. Але не варто сприймати ці цифри як статичні та не зміні значення.

А якщо монітор не має пітримки VRR то овершут дасть тобі такий сутєвий респонс тайм на перепаді фпс що ти на своїй лижі будеш мати його в районі 50ms


І взагалі є свіжа модель Лижі там респонс тайм ідеальний в плані респонс тайму. Маркетологи своє діло зробили молодці )
Цікаво буде глянути насвільки паршива буде картинка в агресивному овердрайві. Із ореолами та шлейфами артифактів )

а ти кажеш у тебе 32gk850g-b ти не помічаєш артифактів на агресивному овердрайві у себе ?)
Оскільки у всіх 32gk850g-b є проблеми із цим. Дай пофіг головне матриця в тестах хороші показники має )

Відправлено через 10 хвилин 50 секунд:
Врахуй те що значення ФПС у твоїх іграх плаваюче. Також врахуй що є ігри які у тебе будеть в 60 фпс а інші в 144 при цьому швидкий монітор буде вести себе в різних діапазонах по різному. Страдає від овершута і чіткість і передача кольорів. Хоча поцони купують матриці які із коробки мають прблеми із калібруванням та діапазоном РГБ. А із овершутом там калібрування взагалі такі чудеса буде робити що кислотні кольори будуть проявляти себе відразу )
Але поцони спеціалісти теорії і гіпотез, але нажаль не мають практичного досвіду і не розуміютьяк це все буде на яву )
Відповісти