Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Cirax: 23.09.2021 10:00
Paradox1306: 23.09.2021 09:58
Вот тут ты уже правильно сказал, 240 гц нужны только если вы киберспортсмен и это уже работа, а для того что бы поиграть и расслабитсья дома хватит и 144(если играть в онлайн конечно) :up:
Вот только таких мониторов, тоже совсем не густо.
Какой то застой, продвижение в качестве изображения по столовой ложке в год.
почему? требования игр растут, растёт и производительность карт, вот и почти незаметно. Да и серьёзно, 144 хватает, уж так устроено наше зрение, по-этому герцовка выше 144 это уже в конце списка требований, тем более если речь о 2к или о 4к.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 23.09.2021 10:03
Cirax: 23.09.2021 10:00
Вот только таких мониторов, тоже совсем не густо.
Какой то застой, продвижение в качестве изображения по столовой ложке в год.
почему? требования игр растут, растёт и производительность карт, вот и почти незаметно. Да и серьёзно, 144 хватает, уж так устроено наше зрение, по-этому герцовка выше 144 это уже в конце списка требований, тем более если речь о 2к или о 4к.
Требования растут не спорю, а качество?
Тот же крайсис вышел фиг знает когда, и качество далеко не самое плохое в 2021.
Вот и весь рост.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Cirax: 23.09.2021 10:13
Paradox1306: 23.09.2021 10:03
почему? требования игр растут, растёт и производительность карт, вот и почти незаметно. Да и серьёзно, 144 хватает, уж так устроено наше зрение, по-этому герцовка выше 144 это уже в конце списка требований, тем более если речь о 2к или о 4к.
Требования растут не спорю, а качество?
Тот же крайсис вышел фиг знает когда, и качество далеко не самое плохое в 2021.
Вот и весь рост.
качество картинки растёт, условные инди раньше были в пикселях только, а теперь?
подняли уровень освещения, а жрёт это очень много
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Paradox1306: 23.09.2021 09:58
Вот тут ты уже правильно сказал, 240 гц нужны только если вы киберспортсмен и это уже работа, а для того что бы поиграть и расслабитсья дома хватит и 144(если играть в онлайн конечно) :up:
Знову ж таки не згідний. Монітор із великою герцовкою чудово проявляє себе не тільки в іграх а й в простому буденному користуванні.
Не всі купують геймерські монітори для ігор. Чимало людей на таких моніторах банально працюють а ігри грають дуже рідко. А купують такого роду тахніку тільки тому що їм комфортно із таким дівайсом працювати, а у вільний час ще й щось можна поганяти.
AR_De
Member

Повідомлення

1:

2: в любом онлайн шутере, чем раньше ты увидел врага и среагировал - тем больше твои шансы на победу. соответственно растительность тени и прочие красивости МЕШАЮТ. играть в футбол в класическом костюме и туфлях выходит только бухой неадекват, остальные одевают спорт. форму. так что продолжайте рассказывать про батлу 5 с лучами и на ультрах.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

AR_De
Вы так говорите как будто всё до одного противники в БФ5 играют на топовом железе с минимальной графикой на 240гц мониторе.
Я с лучами вижу больше ФПС чем средне статистический обитатель батлы.
AR_De
Member

Повідомлення

Vpupkin
не исключено, тут главное не болтаться на нижних строчках таблицы
но увидеть вражину раньше, лучше чем увидеть куст с тенями на ультрах и умереть
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

AR_De
Я вполне комфортно себя чувствую не жертвуя картинкой и на дно при этом не падаю.
120-140 кадром вполне достаточно.
AR_De
Member

Повідомлення

Vpupkin
ну были бы в топе, понизь часть настроек на лоу :super:
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

AR_De: 23.09.2021 12:00 1:

2: в любом онлайн шутере, чем раньше ты увидел врага и среагировал - тем больше твои шансы на победу. соответственно растительность тени и прочие красивости МЕШАЮТ. играть в футбол в класическом костюме и туфлях выходит только бухой неадекват, остальные одевают спорт. форму. так что продолжайте рассказывать про батлу 5 с лучами и на ультрах.
Поцан даже не помічає того що в нього на БФ5 на Діретріксі 12 статери що 10-15 секунд. Оскільки Дірік 12 ще у БФ1 працював ну просто не адекватно. І більшість адекватних людей ну просто не юзають його, відповідно РТ фізично увімкнути не має можливості.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

AR_De
Будто я не пробовал так делать.
Мне глаза жалко, а пару недополученных килов совсем не жалко.
AR_De
Member

Повідомлення

Dub1k
кажуть, якщо закешує всю карту то статери пропадають, но це треба всю карту облазить, я не перевіряв
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

По факту усі мультіплеєрні шутани це далеко не ті ігри, які грають за для графонія.
Можна поганяти Батву на максималках в компанії і розглядати травичку та її тінь. Але у онлайн месіві ти просто не будеш розглядати все це. І більшість приходить в цю гру не заграфонієм, а за геймплеєм.

Я і сам люблю по максимум викрутити налаштування у іграх настільки скільки дозволяє відеокарта. Але є поняття коли графоній зайвий і мішає. А я такі ігри як Кібер панк да хочеться все таки любуватись ефектами та графікою. Але не путайте ці 2 поняття.

Я колись трішки заліпав у Квейк чемпіонс це ФПС шутан там графоній не головне. І більше того в цій грі всі графоній убивають в нуль в плані візуальних ефектів. І це при тому що гра далеко не вимоглива і навіть на максимальних налаштуваннях йде чудово. Але всі ці ефекти дають імпут та зайвий візуальний інформаційний шум.

Відправлено через 3 хвилини 12 секунд:
AR_De: 23.09.2021 12:35 Dub1k
кажуть, якщо закешує всю карту то статери пропадають, но це треба всю карту облазить, я не перевіряв
Так, але поки ти не облазиш всі карту та не зареспишся на віддалених місцях у тебе дикі статери. І це проблема усіх відеокарт.
Більшість вирішує проблему просто - не юзає 12 Дірік і все чудово. Повторююсь графоцій у такого роду ігор далеко не головне.
Ти заходиш в гру підрубуєш все на максималках, тішишся пару днів і переходиш на оптимальні та комфортні налаштування.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Dub1k
А давайте для интереса в квейк 1 на 1, вы на минималках в 240 кадров, а я на максах с локом в 100 кадров, а потом наоборот.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Vpupkin: 23.09.2021 12:26 AR_De
Я вполне комфортно себя чувствую не жертвуя картинкой и на дно при этом не падаю.
120-140 кадром вполне достаточно.
У його випадку йому буде не комфортно ганяти Батву в 240 гц. Оскільки 9700к долбиться в сотку даже на БФ1 в мультіплеєрі. І це не на максимальних налаштуваннях.
А якщо графоній підняти відповідно гемометрія яка лежить на процу ускладниться то при фпс геймінгу в 240 гц його геймплей буде мати упор в процесор а не в відеокарту. І його проц який і так на граді і долбиться в соточку на декотрих мартах не дасть можливості розкрити потенціал відеокарти.

У мене був колись 9700к як би я його не розганяв це кардинально ситуації не міняло. На декотрих процесор долбався в соточку вже при 160-180 фпс. Звичайно інколи і 200 рисував але це виглядало крайні не комфортно. Тому на даному процесорі йому не всюди буде комфорт в 240 гц.

Також потрібно врахувати літню пору при якій такого роду катка добряче так прогріє систему. Без кастума буде тяжно. Но ставити Кастум на 9700к якось не ок. Хіба якщо брати у когось по дішовці юзаний. Але знову ж таки для чого якщо можна перейти на норм проц і не перейматись всім цим.

Відправлено через 2 хвилини 30 секунд:
Vpupkin: 23.09.2021 12:49 Dub1k
А давайте для интереса в квейк 1 на 1, вы на минималках в 240 кадров, а я на максах с локом в 100 кадров, а потом наоборот.
Це буде складно. Я Квейк не грав років 2 точно. І зараз я не зможу оскільки сиджу нароботі за зовсім іншом ПК )
До того ж не то що складно, це реально безглуздо )

Відправлено через 3 хвилини 12 секунд:
Я звичайно скину свій стім, але я дуже рідко граю оскільки на це часу не багато.
https://steamcommunity.com/id/Dub1k
Добавляйся мб колись і покатаєм в Квейк хоча б згадаю що це таке )
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Мне и на максимальных настройках хорошо.
спойлер
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Vpupkin: 23.09.2021 13:32 Мне и на максимальных настройках хорошо.
спойлер
Все одно не розумію до чого ти клониш. Ну в інтернетах без проблем можна знайти любу гру із тою чи іншою відеокартою на максимальних налаштуваннях за бажанням в любому розширені. Для чого ці пости тут ?
Ну звичайно 3080ті тащить особливо в 2к. Просто що ти цим хотів сказати що тобі комфортно і так грати ?
Звичайно комфотна гра буде в любому випадку із високим фрейм рейтом якщо у тебе дофіга фпс то тут не важливі налаштування графонія комфорт отримується:
1. Відсутність статерів / та просадок фрейм рейту
2. Відчуття низького відклику (великого фпс)

У фпс шутанах таких як Квейк ти банально із за великого темпу гри та чималої динаміки не будеш вглядатись в текстуру чи ефекти. І тіні там відіграють далеко не основну роль.
Реально розмова ні прощо.

Я розумію якщо б ти ще розказував про Кібер Панк чи Метро там всі ці екстримальні налаштування дійсно мають зміст оскільки ФПСом у таких іграх можна нехтувати із за низької динаміки в грі. Да і це ігри не про результативність а більше про графоній. Ось там всі ці налаштування мають зміст хоча б якийсь. А в шутанах не сміши. Вони тільки відповікають. І все це буквально на поки у тебе нова відеокарта і ти під враженнями від покупки.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Dub1k
Это не 3080 ти.
Я о том что почти без разницы сколько у вас гц и какие настройки если руки прямые то будет кил каждые 5,5 секунды, а если руки кривые то никакие мониторы со спуском настроек не помогут.
AR_De
Member

Повідомлення

Vpupkin: 23.09.2021 17:05 Это не 3080 ти.
Я о том что почти без разницы сколько у вас гц и какие настройки если руки прямые то будет кил каждые 5,5 секунды, а если руки кривые то никакие мониторы со спуском настроек не помогут.
ну да. против тебя 1 норм игрок и пачка овощей. а если они все будут на твоем уровне ;)
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

AR_De
У меня не просто так 3080ти и 240гц монитор, на собственном опыте скажу что это не волшебные амулеты с +100 к точности, +100 к реакции и +100 к нагибу.
Конечно не приятно играть с большой задержкой и низким фпс, но радикально гнаться за максимумом фпс любой ценой это мало эффективно и того не стоит.
Это дело хозяйское, кто как хочет так и играет.
Відповісти