Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Широкі монітори, можна вішати на стіну, чи на кронштейн, якщо мало місця на столі, або якщо монітор з великою ніжкою.
З приводу, Xiaomi на 34 дюйми, то він також по якості хороший монітор, із нюансів, те ж саме, що властиве бюджетній VA матриці, в основному - це можливі шлейфи і гірші кути огляду, якщо сидіти не навпроти монітора, а Бог зна де...
Yukito
Member

Повідомлення

Свегер: 20.04.2024 21:51 Широкі монітори, можна вішати на стіну, чи на кронштейн, якщо мало місця на столі, або якщо монітор з великою ніжкою.
З приводу, Xiaomi на 34 дюйми, то він також по якості хороший монітор, із нюансів, те ж саме, що властиве бюджетній VA матриці, в основному - це можливі шлейфи і гірші кути огляду, якщо сидіти не навпроти монітора, а Бог зна де...
А что скажете насчет Gigabyte M27Q?
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Yukito
А что скажете насчет Gigabyte M27Q?
- у цього монітора є дві ревізії, в першої BGR матриця, в другої ревізії RGB матриця.
Яка вам попадеться - невідомо.
Для ігор, краща перша ревізія, там швидша матриця. Але в неї розмиття шрифтів в тексті. Для роботи не підходить.
Друга, хоч і повільніша, але вона краща, бо в неї все гаразд зі шрифтами із текстом все норм. Ну, якось так!
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер: 21.04.2024 02:50 Yukito
А что скажете насчет Gigabyte M27Q?
- у цього монітора є дві ревізії, в першої BGR матриця, в другої ревізії RGB матриця.
Яка вам попадеться - невідомо.
Для ігор, краща перша ревізія, там швидша матриця. Але в неї розмиття шрифтів в тексті. Для роботи не підходить.
Друга, хоч і повільніша, але вона краща, бо в неї все гаразд зі шрифтами із текстом все норм. Ну, якось так!
Маю обидві ревізії, все там нормально з текстом на обох. У першої ревізії на око краще кольори та швидкість матриці, тут правда.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

VBerezovsky Зрозуміло! Просто, про ці ревізії, інформація, з такими нюансами і проблемами виникала. А як у вас на цих моніторах з засвіченями і глоу?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Свегер
BGR для зглажування тексту не проблема, якщо правильно налаштувати зглажування. Один раз запускаємо маленьку portable-програму Better ClearType Tuner і замість зглажування RGB перемикаємо на BGR. У мене BGR-телевізор з досить невисокою щільністю пікселів як для сидіння впритул за 50 дюймами, а шрифти виглядають чудово. Ніби це також можна налаштувати і стандартними засобами Вінди з налаштування ClearType, але там не так просто щоб одним перемикачем RGB/BGR. А от на всякі матриці OLED, які дуже різні й екзотичні, уже налаштувати Windows не вийде.
Проте якщо наперед не знати чи RGB у тебе, чи BGR, то стандартний засіб Вінди з налаштування ClearType мабуть ліпше, бо там показується на вибір кілька варіантів зглажування і можна обрати, при якому текст виглядає краще.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Kassatka Так, дійсно, якщо підправити згладжуванням шрифти, то монітор з першою ревізією досить непоганий. Матриця на ньому досить швидка. Для ігор саме те, що треба. Ще, як і на більшості моніторів Gigabyte, потрібно понизити жовтий канал і все. А то Gigabyte, чомусь, всі жовті з коробки...
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер: 21.04.2024 11:36 VBerezovsky Зрозуміло! Просто, про ці ревізії, інформація, з такими нюансами і проблемами виникала. А як у вас на цих моніторах з засвіченями і глоу?
На першій ревізії (наміняв три монітора, у всіх однаково) засвіт зліва знизу, але не дуже заважає. Може натрапив на таку партію, не знаю. На другій ревізії повезло, засвітів майже немає, але сама матриця помітно більше жовтить.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

VBerezovsky
VBerezovsky: 21.04.2024 13:51 але сама матриця помітно більше жовтить.
- Так, ви ж можете виправити. Потрібно, відкрити налаштування колірної температури RGB, та понизити червоний і зелений колір. В налаштуваннях відео драйвера комп'ютера
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер: 21.04.2024 17:00 VBerezovsky
VBerezovsky: 21.04.2024 13:51 але сама матриця помітно більше жовтить.
- Так, ви ж можете виправити. Потрібно, відкрити налаштування колірної температури RGB, та понизити червоний і зелений колір. В налаштуваннях відео драйвера комп'ютера
Я-то так і зробив, але для потенційних покупців тут кажу про те, як воно виглядає "з коробки".
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Підкажіть, чи є сенс брати Samsung Odyssey Neo G7 LS32BG750 за ~30К грн? З вигнутими моніторами раніше справи не мав. Як він в роботі буде? Тобто, крім ігр та ютубчиків, хотілось би ще трохи фотошопу і т.п. речей.
Хочеться 4К з більш-меньш нормальним чорним та HDR. Бо після домашніх теликів Sony 65XF9005 та LG OLED65C1 на свої старі монітори вечорами без сліз вже важко дивитись. А бути бета-тестером (за свої гроші) моніторів з QD-OLED поки жаба душить.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Bucho Монітор топчик по більшості характеристикам, гадаю, хороший вибір!
https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... g7-s32bg75
Підходить для всього!
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Свегер
Дякую, rtings я вже прошерстив. Чомусь вони там більш на G8 налягають, не кажучи толком про недоліки останнього.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хотів почути відгуки власників олед панелей на прикладі Asus ROG Swift OLED PG27AQDM. Дуже зацікавила модель але не разу не спотикався з олед та його вадами
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

man1242: 22.04.2024 19:15 Хотів почути відгуки власників олед панелей на прикладі Asus ROG Swift OLED PG27AQDM. Дуже зацікавила модель але не разу не спотикався з олед та його вадами
Из минусов:
Кривой текст (лично мне не мешает, но косяки есть).
Мерцает VVR (надо править мета данные через cru, обрезаем до 230гц и мерцание пропадает)
Из плюсов:
Олед :)
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Bucho Про G8, я не дуже цікавився. А ось про Neo G7, досить позитивні відгуки і рекомендації. Чи варто переплатити за G8, навіть не знаю, а ось Neo G7 30 тисяч гадаю вартий

Відправлено через 22 хвилини 12 секунд:
man1242 Ну, із вад Oled - це вигорання матриці при статичних зображеннях. По відгукам, ще є незручності в роботі зі шрифтами в тексті, можливо, просто не можуть правильно налаштувати. Гадаю, для покращення шрифтів, може частково допомогти вбудована в Windows програмка cleartype.
Для ігор Oled монітори досить добре підходять, тому в цьому плані нарікань гадаю не має бути
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

man1242
Як на мене, брати 27" 1440p в 2024 році за овер 1000 USD - ну такоє...
Сам Самсунг поки що не поспішає роздавати подовжену гарантію на свої QD-OLED матриці, на відміну від того ж LG в їх топових лінійках телевізорів з MLA WOLED.
Мабуть щось да знає...
l-m
Member

Повідомлення

Bucho
Наче як у всіх нових 32" 4к QD-OLED гарантія 3 роки, яка ще й включає вигорання.
Виняток як раз LG 32GS95UE-B на W-OLED, на який кинули лінк вище - 2 роки та без покриття вигорання. Хоча певно якийсь Асус дасть нормальну гарантію на тій же матриці.
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Свегер: 22.04.2024 20:03 Bucho Про G8, я не дуже цікавився. А ось про Neo G7, досить позитивні відгуки і рекомендації. Чи варто переплатити за G8, навіть не знаю, а ось Neo G7 30 тисяч гадаю вартий
На скільки я розумію, там різниця між ними тільки в герцовці і фінішному покритті матриці (G8 більш матова) + ще колір заду корпусу в G8 білий.
У нас G7 чомусь один сіряк. Але я, якщо наважусь на нього, то планую брати за кордоном з перевіркою.
Neo G8 є на Розетці. Правда там всього 12 відгуків і більшість, м'яко кажучи, сумні відносно якості матриці.

Відправлено через 12 хвилин 44 секунди:
l-m: 22.04.2024 20:34 Наче як у всіх нових 32" 4к QD-OLED гарантія 3 роки, яка ще й включає вигорання.
Воно то так. Виробники щось натестили в своїх лабораторіях і намалювали від себе гарантію. Але ж реальної статистики від користувачів ще не назбирали. QD-OLED, на відміну від WOLED, на ринку всього біля 2х років. Повторюсь, сам Самсунг поки що розширеною гарантією на матриці в свої девайсах не страждає.
Відповісти