Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Маю відеокарту з USB-C розʼємом (Radeon 6950 XT). Стало цікаво, чи має він якусь практичну користь. Почитав, наче так, але залишилось питання.
Наскільки я зрозумів, то USB-C DP alt mode має функцію Power Delivery, яка може працювати в обидва боки. Тобто монітор може, наприклад, заряджати ноут, до якого підʼєднаний, а може навпаки живитися від нього, в такому разі 220В для монітора не треба. Чи це реально? Є нормальні монітори, не за всі гроші світу, які можуть живитись від USB-C? Чи це щось дороге професійне/корпоративне/спеціалізоване?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ray2000gt: 28.05.2023 19:10 Маю відеокарту з USB-C розʼємом (Radeon 6950 XT). Стало цікаво, чи має він якусь практичну користь. Почитав, наче так, але залишилось питання.
Наскільки я зрозумів, то USB-C DP alt mode має функцію Power Delivery, яка може працювати в обидва боки. Тобто монітор може, наприклад, заряджати ноут, до якого підʼєднаний, а може навпаки живитися від нього, в такому разі 220В для монітора не треба. Чи це реально? Є нормальні монітори, не за всі гроші світу, які можуть живитись від USB-C? Чи це щось дороге професійне/корпоративне/спеціалізоване?
тестили зимою при блекаутах самі звичайнісенькі монітори від павербанків через туре с на dc і все чудово працювало
garden
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харкiв/Київ

Повідомлення

Підкажіть не поганий монітор в якому можно регулювати висоту та нахил.
Ще один з критеріїв - ніжки для не великого стола.

Монітор шукаю 1080р розміром 24 або 27, максимальний бюджет 10к.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

garden: 29.05.2023 14:51 Підкажіть не поганий монітор в якому можно регулювати висоту та нахил.
Ще один з критеріїв - ніжки для не великого стола.

Монітор шукаю 1080р розміром 24 або 27, максимальний бюджет 10к.
https://hard.rozetka.com.ua/iiyama_gb24 ... /comments/
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

garden
Всі свої монітори переніс на подібні кріплення: https://rozetka.com.ua/ua/itech_mbsg_02f/p11017367/
Меньше займає місця на столі, для невеликого стола як раз те що треба
Dima1602
Junior

Повідомлення

Привіт всім, обираю на майбутнє(кінець року) монітор/пару на одному кронштейні, зараз старий dell 24' один.
Для роботи-кодинг-front end, трохи з фотошопом/figma, іноді дружина буде з величезними сметами, excel таблицями. Ігри дуже рідко, переважно rpg жанр. Тобто пялитися в нього цілий день B-)
З всіляких рейтингів, того ж rtings,
LG 38WN95C-W
Dell U3223QE
Dell U2723QE
Можливо ще пару моделей LG хітів з минулого року. Єдине, що з розміром поки не до кінця: пара 25-28' або один великий 30+ та другий трохи менший вертикально
На яких моделях зупинитися, та що у розрізі top best моделі на які слину попускати :gigi: :super:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Dima1602: 02.06.2023 08:44Єдине, що з розміром поки не до кінця: пара 25-28' або один великий 30+ та другий трохи менший вертикально
Пара однакових 27"+
hotr1de
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

SergN: 02.06.2023 10:58
Dima1602: 02.06.2023 08:44Єдине, що з розміром поки не до кінця: пара 25-28' або один великий 30+ та другий трохи менший вертикально
Пара однакових 27"+
Не факт. Якщо задачі на різних моніторах більш меньш рівнозначні - то 2 однакових монітори, але якщо наприклад 80% часу роботи на 1му моніторі, а 20% на 2му моніторі - то можна 1 великий основний, а другий допоміжний в портретній орієнтації. Також є спецефічні задачі коли портретна орієнтація зручніша, наприклад написання\читання коду.
Сам задавався таким питанням і схилявся до 1основний 32"+ малий допоміжний, але взяв два однакових 27", бо так простіше
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

hotr1de: 02.06.2023 16:19
SergN: 02.06.2023 10:58
Пара однакових 27"+
Не факт. Якщо задачі на різних моніторах більш меньш рівнозначні - то 2 однакових монітори, але якщо наприклад 80% часу роботи на 1му моніторі, а 20% на 2му моніторі - то можна 1 великий основний, а другий допоміжний в портретній орієнтації. Також є спецефічні задачі коли портретна орієнтація зручніша, наприклад написання\читання коду.
Сам задавався таким питанням і схилявся до 1основний 32"+ малий допоміжний, але взяв два однакових 27", бо так простіше
Я це писав, як людина, що мала до цього 2*27, а зараз 32+27. І от з цього погляду все одно вважаю, що брати відразу 2 однакових краще. Вистачає грошей та помістяться 2*32 - це норм вибір. Не вдається це - тоді 2*28 чи 2*27". У мене ж просто ще один 32 не поміститься поряд. А портретні орієнтації - то все ж напіврішення, коли вдома завалялися старі невеликі монітори і їх треба прилаштувати.
Evgen88
Member

Повідомлення

Помогите в выборе монитора сумма до 450$

Что скажете стоит ли его поупать сейчас, для фотошопа задачи и так видео фото
https://hard.rozetka.com.ua/ua/dell_210 ... 343799407/

Как на нем Full HD все гуд и 4K?
dron48
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Сейчас пользуюсь этим https://hotline.ua/computer-monitory/ao ... qcx-black/ повелся когда то на нафиг не нужные мне 200 герц, ну и формат 21 на 9 это ужас. ни фильмов под него нет ни ютуба. ну в играх да прикольно. пришла пора переходить на 4к ) https://hotline.ua/computer-monitory/sa ... ?tab=about вот такой присмотрел, жаль что нет встроенных колоночек придется на столе ставить дополнительный девайс чего не хотелось бы но придется.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Подскажите пожалуйста, для подключения монитора (Gigabyte M32QC) к ноуту (HP 845 G7) по usb-c c DP alt mode нужен какой-то особенный usb-c кабель? В комплекте с монитором есть все кабеля кроме этого, я думал обычный usbc-usbc кабель подойдёт, но два таких кабеля что были у меня только заряжают ноут, а изображение не передается и вообще при таком подключении внешний монитор не определяется
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

dron48: 07.06.2023 12:18 пришла пора переходить на 4к ) https://hotline.ua/computer-monitory/sa ... ?tab=about вот такой присмотрел, жаль что нет встроенных колоночек придется на столе ставить дополнительный девайс чего не хотелось бы но придется.
Як це немає колонок? Є.
Головний мінус цього монітора - це прикручена до нього операційна система, коли Самсунг його в тв-гаджет перетворив. Відповідно, вона про себе нагадує при кожному ввімкненні (виході зі сна) і вимкненні компа.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Evgen88: 04.06.2023 09:15 Что скажете стоит ли его поупать сейчас, для фотошопа задачи и так видео фото
https://hard.rozetka.com.ua/ua/dell_210 ... 343799407/
Дивуюся не надивуюся третій день, це ж який рівень мазохізму треба мати, щоб для Фотошопу впихувати 4K у 27 дюймів! :think: :facepalm: А крім мене, щось ніхто не хоче й відповісти. Я розумію, що люди з іншого всесвіту беруть таке для шутерів, але щоб для фотошопу. :insane: У мене редагування фото одне з дуже значних хоббі, багато користуюся Фотошопом і ще більше його аналогом Corel Photo-Paint, й у даному випадку великий екран та великий розмір пікселя як ні в якій іншій робочій програмі дають профіт порівняно з меншим розміром екрану та пікселя. У Фотошопі важлива робота з дрібними деталями, попіксельна точність редагування. Якщо екран дрібний, то доводиться сильно масштабувати для точності, багато прокручувати, тимчасово зменшувати масштаб, щоб оглянгути більшу ділянку фото, а потім знову збільшувати. А на великому екрані й при меншому масштабі краще видно деталі й можна застосовувати попіксельні інструменти. Також розгорнувши фотку точно на весь екран на більшому екрані знову ж таки краще видно деталі й дефекти, що потребують ретушування, ніж на меншому екрані, коли можливо доведеться збільшувати масштаб і переглядати фотку по частинах, аніж побачити все зразу. У фотошопі в нас мета не зменшити розмір пікселя, щоб мінімально бачити всі дефекти, а навпаки розгледіти всі дефекти у "повній красі", щоб по можливості з ними боротися.
І повторюся для тих, хто мене не прочитав раніше, що саме Фотошоп і аналогічні програми для попіксельного редагування зображень - єдині робочі програми, в яких я реально відчував перевагу 47 дюймів Full HD завдяки зручності попіксельного редагування у порівнянні з 24 дюймами. Причому ще й значну перевагу при тому що в інших робочих програмах переваги жодної. Ігри, фільми, Youtube, перегляд з дивану, а не з відстані витягнутої руки - то вже інші не робочі задачі. Звісно, перехід на 4K 50" дав ще значнішу перевагу.
Між 27 дюймами 4K та 32 дюймами 4K нема значної прірви в ціні, тому якщо не є пріорітетом гра в шутери, то купівля 27" 4K мені здається страшенно нерозумною покупкою. Позбавляти себе купи потенційного робочого простору, який надає 4K, заради трішки вищої чіткості та невеличкої економії в ціні. У іграх робочий простір не потрібен, там важливі лише чіткість і баланс між зануренням у великий екран та зручністю тримати якомога більшу частину екрану у полі зору, а от у робочих програмах зовсім інше, тим більш у попіксельних.

Стосовно Вашого випадку, Evgen88. Давайте глянемо на Хотлайті 4К-монітори для роботи з графікою (розширена колірна гама) діагоналлю 32 дюйми й відсортуємо за зростанням ціни: https://hotline.ua/ua/computer/monitory/24734-388972-629579/?sort=priceUp Перші два VA, а якщо Вас цікавить IPS, то по ціні більш менш підійде єдина модель LG 32UN650-W. Я нічого про неї не знаю, як і про обрану Вами модель, окрім вивішених характеристик на Хотлайні. Тож раджу Вам подумати й пошукати огляди та відгуки. Можливо вийде трішечки дорожче і якщо не в найдешевших сіровозів купувати, то вкладетеся не в $450, а десь в $480. Думаю 32 діагональ того варта, щоб десь відшукати зайву тисячу грн. з хвістиком. Між іншим, Ваш обраний Dell 27" за даними Hotline не належить до тих, хто має розширену кольорову гаму, а LG 32UN650-W, а я шукав саме з розширеною, бо типу Вам для Фотошопу. Dell 27" з розширенною гаммою вже від 26308 грн. Є ще Dell S3221QS типу найближчий аналог до Вашого вибору з 32", але він VA й у Розетці за знижкою не продається, хоча можна знайти у більш-менш солідному магазі десь за 18400 грн., мінімальна ціна 17539 грн.

dron48: 07.06.2023 12:18 пришла пора переходить на 4к )
О, ласкаво просимо до клубу цінителей 4K, приєднуйтесь, не пожалкуєте :beer: , й відмовляйтесь від отих танкових щілин замість моніторів.
dron48: 07.06.2023 12:18 https://hotline.ua/computer-monitory/sa ... ?tab=about вот такой присмотрел, жаль что нет встроенных колоночек придется на столе ставить дополнительный девайс чего не хотелось бы но придется.
Ну якщо Вам жаль місце на столі для колонок, але все рівно готові це місце виділити, то пропоную абсолютно за ті ж самі кошти використати місце для такого монітору iiyama G-Master G4380UHSU-B1. В тому числі й вбудований звук 2x7 Вт присутній. :) Єдина в своєму роді унікальна модель такої діагоналі з 144 Гц за доступну ціну та ще й від поважної японської фірми, яку так любить всім пропонувати пан heidfeld :laugh:
На цій діагоналі фільми дивитися буде просто шикарно, ютуб теж чудово, ігри чудовий ефект занурення від нормальної діагоналі екрану, працювати одне задоволення, скільки робочого простору й скільки контенту у вінко влазить, чи скільки вікон можно водночас розмістити на одному екрані без потреби розкидати по кільком моніторам, причому збільшуємо одне вікно за рахунок зменшення другого як душа забажає. Купа корисного простору по вертикалі, бо раніше оком дотягнутися було легко, а зачепитися ні на чому. Якщо в шутери грати незручно через діагональ, то ставимо 3840x1440 і центрування. Таким чином теоретично в центрі зручно тримаємо в полі зору область 2560x1440 еквівалентну 28" моніку плюс додатковий огляд по боках як на 40-дюймовому UltraWide. Чи просто можна відсунутися від моніка для гри в шутер. Проте для графонистих ААА-ігор менш динамічних, ніж шутери, розгортаємось на повен екран і насолоджуємося зануренням і гарним графоном. Спробуйте полюбити себе й отримати повну віддачу від 4K, яка можлива тільки на не менш, ніж 43-дюймовому екрані. Тим більше, що iiyama дарує таку можливість - цілком ігровий 43-дюймовий 144 Гц монік за дуже доступною ціною, яка дорівнює ціні того моніка, що Ви обрали.
Evgen88
Member

Повідомлення

Ну Вы конкретно взяли Фотошоп, я вообще спросил про сам монитор как он норма, можно его покупать или нет, у меня сейчас LG IPS 235 купле в 2011 году еще!
Но Вам спасибо, глягу LG правда после 23.5 дюйм очень круто на 31 дюйм переходить наверно.Как на нем Full HD все гуд и 4K?
dron48
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

SergN
хотлайн как обычно ввел в заблуждение. https://www.samsung.com/ua/monitors/gam ... xua/#specs
вроде как действительно есть там какой то звук без указания мощности.

Kassatka
ваш пост сподвиг почитать всякое на пол дня. да монитор достойный. а айпиэс и ва каждый определяет под себя. тут еще и лень играет свою роль (настенное крепление 100 на 100 а в вашем из за размера 200 на 100,и будет нужно менять) ну и размер, я сижу за столом напротив монитора и 42.5 это уже перебор (сейчас 35 абсолютно норм, ну до 40 я бы согласился но не более)
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

dron48: 07.06.2023 22:19вроде как действительно есть там какой то звук без указания мощности.
Є звук, і не найгірший з можливих.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Evgen88: 07.06.2023 15:02 у меня сейчас LG IPS 235 купле в 2011 году еще!
Но Вам спасибо, глягу LG правда после 23.5 дюйм очень круто на 31 дюйм переходить наверно.
Ну я от рік назад взагалі на TN 23.5 сидів, під кутом кольори страшенно пливуть, але ж навіщо мені було дивитися на нього не прямо перед собою під прямим кутом. Модель почали випускати ще в 2008 році, а я купив у 2021 на OLX за 1800 грн. по принципу дешево і сердито, але 1920x1200 трішки краще за Full HD і діагональ не надто мала, щоб тимчасово перепхатися, поки назбираю грошей на топовий 4K 50". Ще з ламповою підсвіткою, дуже товстий і аж 10 кг масою. Зараз моноблоки такої діагоналі вдвічі легші. :gigi: Все рівно куди краще за 1280x1024 19", що після Full HD було жах. Насправді Full HD 21-22 дюйми на сьогодні це комфортний мінімум для абсолютно будь-яких задач, оскільки будь-які задачі для ПК розробляються з огляду, що у абсолютної більшості Full HD монітори. Вистачає робочого простору для будь-якої робочої програми, щоб комфортно розмістити весь інструментарій, більшість фільмів, серіалів, майже весь Youtube у Full HD, інтерфейс ігор розробляється з розрахунку, щоб було найбільш зручно на Full HD, бо це максимум аудиторії. Діагоналі 22" як і 24" вистачає, щоб розмістити Full HD без масштабування, а вже за підвищену чіткість і менший розмір пікселя треба буде доплачувати. Вдома за рік я чудово звик до широких можливостей 4K 50", але на роботі пересідаю за Full HD 22" і ніякого дискомфорту нема, в той час як на 1280x1024 робочого простору для програм не вистачало катастрофічно ще й улюблена гра дуже дрібно.
Але ж навіщо обмежувати себе малими можливостями, навіть якщо вистачає, якщо є цілком доступний по ціні куди зручніший продукт зі значно вищими характеристиками. А комп'ютер для більшості відвідувачів цього форуму - це один з найважливіших аспектів життя. От якби скажімо в 2008 році я так і вирішив залишатися на Pentium 3 замість переходу на Core 2 Quad, чи в 2021 залишатися на Core 2 Quad замість переходу на Core i7 11 покоління. :) Ну от перейдете Ви з 23,5 дюймів на 26,5 дюймів, то цього навіть сильно не помітите, просто чіткість зображення значно виросте. А при переході на 31,5 дюйми й чіткість все рівно виросте й ефект від більшого екрану буде й від більшої робочої площі в програмах. Навіщо додавати собі можливостей мізерними дозами, чогось боячись, замість зразу взяти так, щоб потім не жалкувати.
Evgen88: 07.06.2023 15:02 Как на нем Full HD все гуд и 4K?
На жаль особисто я не можу сказати, як виглядатиме навіть для моїх суб'єктивних відчуттів Full HD на 27" чи 32", бо в житті жодного разу не сидів за 27" чи 32" моніторами. З LCD сидів тільки за Full HD ~22", 1920x1200 24", Full HD 47" та 4K 50". Коли користувався 5 років Full HD 47" зі здоровенними пікселями, то якось призвичаївся, отримував ефект занурення та подвійну точність малих об'єктів без збільшення масштабу в програмах надурняк, зовсім не було навіть тимчасового бажання пересісти за менший екран задля підвищення чіткості. Навіть якби залишалася можливість з дивану користуватися окремим великим екраном, а на відстані витягнутої руки меншим. Зараз же коли вже звик за своїм екраном до чіткості 4K, то будь яка гра в Full HD виглядає нечіткою, при вгляданні пікселізованою. Навіть з нинішньою GTX 960, поки не купив сучасну відяху, бачу за краще запускати в 4K на середніх чи мінімалках аж до 15 FPS чи 7-8 FPS, аніж в Full HD на ультрах. (все рівно граю дуже рідко) Якщо погані тіні чи розмиті текстури на маленьких юнітах з висоти пташиного польоту, то це не кидається в очі, а от коли всі лінії та межі об'єктів значно менш чіткі у Full HD, то виглядає куди гірше. Відео коли переглядаю сидячи перед екраном, а не з дивану, то можу як на весь екран, так і на 1/2, 2/3, 3/4 ширини. У переважній більшості випадків недостатня чітність відео не заважає, от коли захотілося відчути ефект реалізму в Youtube відео Full HD на рушії UE5, то відсунувся десь на 1,5 метра від екрану, щоб не бачити огріхи. Але це в мене при 50". При 32 дюймах картина буде зовсім іншою, ну і від індивідуальної гостроти зору залежить. Я от проблем з зором, щоб окуляри носити, не маю, але невеличка короткозорість присутня.
4K зображення буде чудовим на будь-якій діагоналі хоч 24", хоч 50 дюймів. Наскільки ж хорошим буде Full HD сказати не можу, але переконаний що на 32 дюймах проблема помітно не проявиться, щоб зіпсувати враження. Що ж до 27 дюймів, то там взагалі Full HD моніки продають, тож це цілком нормальна стандартна чіткість. При 27" та 32" передбачаю, що ситуація з іграми може бути кардинально протилежною до моєї. Можливо Full HD на високих та на ультрах виглядатиме краще, ніж 4K на мінімалках/середніх у випадку якщо чіткість Full HD на цій діагоналі для ока прийнятна.
Хто там має монік 4K 32 дюйми підкажіть, як на ньому Full HD виглядає для вас. У іграх, при перегляді відео. Прийнятно для ока чи з дуже жахливою чіткістю. А то раніше стільки писали про величезні пікселі з кулак та з горобця. :laugh: Щоб не бачити пікселі з кулак при перегляді Full HD контенту ви ж захочете урізати діагональ до 27 дюймів і до 24 дюймів, і взагалі для 4K для вас можливо буде краще екран смартфона, тоді станом на 2023 рік якось чіткості 4K-смартфону з натяжкою вистачить, а там до 2030 року для таких цінителей можливо 8K-смартфони випустять. :laugh:
Все рівно, пане Evgen88, враховуйте, що навіщо відмовлятися від 32 діагоналі, якщо Full HD контент на ньому виглядатиме неідеально. Це ж нерідний контент і епізодичне явище, а рідний 4K контент виглядатиме пречудово. Також страшенно не розумію того дурнуватого наративу, що ігри в Full HD можна грати з будь-якими налаштуваннями від ультра до мінімалок аби запустилося в залежності наскільки тягне залізо, а от у QHD та 4K можна грати тільки виключно на ультрах і бажано стабільних 60 FPS без просадок, а інакше ти лузер і вище Full HD не повинен і мріяти, поки не купиш дорогу відяху. Для мене особисто 4K на середніх цілком непоганий компромісний варіант. А на високих, то ще й не відрізните від ультра навіть при порівнянні скріншотів.
dron48: 07.06.2023 22:19ну и размер, я сижу за столом напротив монитора и 42.5 это уже перебор (сейчас 35 абсолютно норм, ну до 40 я бы согласился но не более)
Жаль :) , чому всі так бояться 43 діагоналі й шарахаються від неї. :think: Вона не просто так 42,5 (43) дюйми, а не 38 чи 40. Це рівно 4 штуки разом зведених Full HD моніка стандартної комфортної 21-22 діагоналі тільки без рамок між ними. Full HD менших розмірів вимушено використовують в ноутах, а от для десктопу зробити Full HD 19 дюймів буде незручно і малувато. 43 діагональ саме така в першу чергу для робочого столу Windows, а не ігор чи фільмів, хоча й дасть значний ефект занурення в них від великої діагоналі. Але для ігор та фільмів так само підійшли б 38, 40 чи 50, а от для робочого столу 43 дюйми мінімальний комфортний мінімум, щоб не вмикати масштабування у Windows і максимально використати робочий простір 4K. У мене око за рівнем охоплення найбільш ідеально охоплює діагональ десь 47-48 дюймів, 43 дюйми тим більш норм охопить. Причому для формату 16:9 це охоплення зором максимально зручно співвідноситься як по горизонталі, так і по вертикалі, бо по горизонталі людям легше більше поля зору втримувати. На 43 діагоналі можна розмістити повноцінні не обмежені масштабуванням Full HD вікна, чи два вікна стандартної Full HD ширини, але подвійної висоти.
dron48: 07.06.2023 22:19и 42.5 это уже перебор
Хоча для мене особисто це недобор, я розглядав варіанти 43 дюйми й врешті рішуче відкинув їх, передбачаючи що звикнувши до Full HD 47" буде здаватися дрібнувато збільшити щільність пікселів учетверо, а діагональ навпаки на 4 дюйми зменшити, краще вже на 3 дюйми збільшити.
Також сижу за столом навпроти телевізора, якщо витягну руку, то доторкнуся кінчиками пальців, а іноді й долонню.
У різних людей комфортна моніторна діагональ індивідуальна. На жаль, 43 дуже мало популярна, якщо великі діагоналі десь і популярні, то переважно серед UltraWide. :( А в 4K між 32 та 43 по факту великий проміжок і нічого не роблять. Напевне тому, що менше 43 дюймів некомфортно для роботи без масштабування, а для ігор, що вимагають швидкої реакції і утримання всього екрану в полі зору 32 дюйми й так багато й далі вже нікуди. Багато хто використовує й значно більші діагоналі для ігор відсаджуючись, але це означає заплатити за більшу діагональ і не отримати суттєвої вигоди, тому зазвичай вважається за недоцільне.
Якби люди не захоплювалися іграми на швидку реакцію, то думаю, що більші діагоналі були б набагато більш поширені, в тому числі від 43 до 50 дюймів - максимальний огляд зору на зручній моніторній відстані.
Evgen88
Member

Повідомлення

Все рівно, пане Evgen88, враховуйте, що навіщо відмовлятися від 32 діагоналі, якщо Full HD контент на ньому виглядатиме неідеально Це ж нерідний контент і епізодичне явище, а рідний 4K контент виглядатиме пречудово.
Вот тут согласен на 100 %!
Ок спасибо за детальный ответ. :beer:
Відповісти