Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Henleys
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Доброго дня. Хочу оновити свій монітор, зараз в мене AOC I2481FXH, монітор в цілому ок, але хочу взяти собі щось з більшою герцовкою і щоб був VESA. Розглядаю б\в ринок до 5к грн 24-25 дюймів і Full HD. Граю трохи в ігри, і працюю в Photoshop. Хотів би якихось рекомендацій на рахунок вибору. Особисто рівняюсь на показники: Герцовка, затримка 1мс і матриця IPS з матовим покриттям. Можливо порадите на що ще дивитись, або вже якісь готові варіанти для цього бюджету, Дякую!
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Henleys

Тут по б/у никто не советует бо это чисто лотерея, если захотели б/у то это всё на ваш страх и риск. Если новое то IPS 24-25" и герцовкой 144+ стоят дороже 5к https://hotline.ua/ua/computer/monitory ... rt=priceUp
evgeniyproweb
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

lostsoulforever: 28.08.2024 14:02 Привіт всім.
Стоїть вибір між 32 4к і 34 UQHD.
ціль і сценарій використання по пріоритету: ігри, медіаконтент (споживання), робота (кодінг)
Діагональ хоч і близька у них по розміру, але 4к має на 60% більше пікселів, що негативно вплине на продуктивність в іграх але наскільки я розумію все виглядатиме чіткіше. (gpu у мене 7900 gre)

34 uqhd: дуже багато читав позитиву про імерсивність в іграх і занурення особливо на заокругленних, також якщо фільми відео 21:9 це вигляда чудово, але якщо ні, то чорні полоси не дуже, також хвалять для роботи великий горизонтальний простір, куди можна 2 вікна всунути програм, але хвилює чи не буду я бачити пікселів, бо на нинішньому 24 1080p часто краї текстур шрифтів вікон можна побачити сходинки і нерівності пікселізацію, якщо я не помиляюсь у 24 1080р і 34 uqhd ppi схожий

32 4к: просто здоровий універсальний екран з високою чіткістю

Нажаль у мене нема можливості подивитись на представниківх цих розмірів вживу, тому хочу запитати чому б ви надали перевагу і може якісь достойні конкретні моделі порадите?
по поводу 21:9 для кодинга, мне например удобней когда есть 2 монитора, на одном код пишешь, а на втором браузер смыкаешь как оно выглядит, так вот, на мониторе где браузер для меня удобно что можно развернуть во весь экран, ну и высота экрана роль таки играет. Пробовал у знакомого покодить на 21:9 4к , не понравилось что не могу развернуть окна как на индивидуальных мониторах, хотя мне он сказал что сам привыкал и теперь все ок, думаю это индивидуально все
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

evgeniyproweb: 05.09.2024 19:27не понравилось что не могу развернуть окна как на индивидуальных мониторах, хотя мне он сказал что сам привыкал и теперь все ок, думаю это индивидуально все
Это потому что твой знакомый не знал фишку когда можно на одном широком мониторе сделать два обычных независящих от друг друга и раскрывать на полный экран (на одном ютуб а на другом прогу для кодинга) на каждую половину монитора ;) на ультрашироких мониторах есть встроенные в монитор такие фишки как картинка в картинке и тому подобные штуки делающие два отдельных пространства.
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А не підкажете у Києві є магазин куди можна прийти і подивитись вживу на монітори різних варіантів? (бажано побільше)
Раніше великий вибір живий був в Розеткі на Почайній, але той магаз наче закрили.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Хтось знає як правильно налаштовувати hdr на пк? Як я розумію він повинен працювати тільки тоді, коли контент це підтримує, але помітив що в мене його ввімкнення робить картинку більш тьмяною на контенті без підтримки.
unique-neon
Member

Повідомлення

MobileLord
Руками перемикати, коли дивитесь контент. Такі справи. Якщо у вас один монітор, то можна шорткат від геймбару юзати ctrl-shift-b.

Щодо мультимонітору, то також тему підіймав недавно viewtopic.php?f=14&t=282323
Відповісти