Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 16.07.2024 19:26 а є тут в топіку користувачі, хто перейшов на 4к 32" олед з якогось IPS? як вам шрифти? чи помічали VRR flicker?
Перейшов з Gigabyte M27Q на MSI MPG 321 URX QD-OLED. Шрифти нормально, проблем не помічав, але від G-Sync довелося відмовитися через мерехтіння. Воно є і воно дуже помітне.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky
:(

На rtings теж написали noticeable, я здогадувався, що не на рівному місці. Ну подивимось.

Якби був у нас Acer x32fp в продажу, то, мабуть, взяв би його і не парився про це все, а так то і вибору особливо немає.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взяв бук з олед дисплеєм, щоб під час відключень не нудьгувати. Недарма їх розхвалюють, як появиться 32 дюймовий 1440р олед монітор з адекватним цінником, буду брати.
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Reinmar: 16.07.2024 13:12 Посмотрел сегодня в магазине dell g2724d и asus rog strix xg27acs.
Плюсы dell: сборка и дизайн, взрослый, без лишнего,стильно,качественно,не скрипит,не люфтит.
Плюсы asus: цвета ярче, чуть выше герцовка и 10бит, дешевле на 2к цена,что и стало для меня решающим фактором
Минусы asus: у него цвет корпуса не черный,а темно серый, то есть когда включен - цвет рамки корпуса и самого экрана разные, не знаю зачем так сделали, ну и нижняя рамка с геймерскими изгибами, делл стильнее выглядит для меня.
У dell экран матовый, но не так сильно как у других, как продавец сказал - это антиблик экран. В принципе в яркоосвещенных комнатах это наверное хуже будет.
Пикселей битых не было у обоих. По засветам в магазине особо не видно было ни на одном. Глоу на Асусе дома вижу. Также у Асуса красный какой-то ядреный, алый такой что ли. После моего ноута сильно бросается в глаза. Но у меня и на старом AOC монике такой же был.
Спасибо что написали отзыв. Я тоже выбираю среди этих двух моников..., ну теперь буду брать asus после вашего отзыва.
Думал что на прошлых выходных закажу моник, но из-за жары отложил это дело.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 18.07.2024 13:5132 дюймовий 1440р
ну якщо вам така роздільна здатність на цій діагоналі норм, то чом би і ні. але я б собі так не взяв. мало пікселів. а ще й про ці шрифти пишуть на оледах... точно 4к не завадить, імхо.

Відправлено через 5 хвилин 53 секунди:
якщо що, маю вдома PD3200q з 2018го, про qhd на 32" кажу з досвіду з ним. не олед, звичайно, але тим не менш.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 18.07.2024 17:44
Lekrs: 18.07.2024 13:5132 дюймовий 1440р
ну якщо вам така роздільна здатність на цій діагоналі норм, то чом би і ні. але я б собі так не взяв. мало пікселів. а ще й про ці шрифти пишуть на оледах... точно 4к не завадить, імхо.
Так, для мене це ідеальна діагональ і роздільна здатність. Користуюсь gigabyte m32q, який мене всім влаштовував, поки олед не глянув... :-/
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs
зрозуміло. ну це в цілому індивідуально, бо у всіх різний зір, посадка за компом, вподобання щодо картинки та інші чинники.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Шрифти на низько дпі-шних оледах жахливі тому що немає субпіксельного згладжування. Власне, ти його можеш і для ips вимкнути і прикинути як буде.
cttune.exe
На високих dpi рятує масштаб в ОС, котрий сам собою це згладжування заміщує. На мій особистий смак 200% - нормуль виглядає, а 150 вже й не дуже.
Востаннє редагувалось 18.07.2024 18:07 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
читав про це, але вирішив все таки ризикнути з PG32UCDM. не знаю, наскільки це достатній dpi для оледів, щоб шрифти не напрягали, завтра побачу.
l-m
Member

Повідомлення

Lekrs: 18.07.2024 13:51 як появиться 32 дюймовий 1440р олед монітор з адекватним цінником, буду брати.
Не з'явиться.
Чому - вже натякнули вище.
Навіть на 27" 1440р ОЛЕД якість тесту посередня, на 32" буде повний провал. Тут би навпаки зробили більше ніж 4к...
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 18.07.2024 18:11
Lekrs: 18.07.2024 13:51 як появиться 32 дюймовий 1440р олед монітор з адекватним цінником, буду брати.
Не з'явиться.
Чому - вже натякнули вище.
Навіть на 27" 1440р ОЛЕД якість тесту посередня, на 32" буде повний провал. Тут би навпаки зробили більше ніж 4к...
Якість тексту мене мало цікавить, пк в основному використовую для ігр. Думаю з'явиться, здається вже є такий що може працювати в 4к з меншою герцовкою і fhd з більшою, но fhd на 32 взагалі не ок.
l-m
Member

Повідомлення

Lekrs: 18.07.2024 18:23 пк в основному використовую для ігр
Теж сенсу небагато, адже 4к з длсс/фср у більшості випадків буде краще за нативні 1440р. Це при тому що я не з фанатів апскейлів, але мушу це визнати.
Ну й приємна можливість у більш старі ігри пограти красиво в 4к.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 18.07.2024 18:41
Lekrs: 18.07.2024 18:23 пк в основному використовую для ігр
Теж сенсу небагато, адже 4к з длсс/фср у більшості випадків буде краще за нативні 1440р. Це при тому що я не з фанатів апскейлів, але мушу це визнати.
Ну й приємна можливість у більш старі ігри пограти красиво в 4к.
Натив всегда будет лучше скейлера, а играть на 4к панели в 1440р пускай и скейлером а если ГПУ не тянет то вообще в 1080р вещь печальная :rolleyes: В 2к фср 3 на качестве приемлемый без всях дефектов в глазу хотя снова зависит от реализации в играх.

Відправлено через 2 хвилини 35 секунд:
leif: 18.07.2024 18:06 Scoffer
читав про це, але вирішив все таки ризикнути з PG32UCDM. не знаю, наскільки це достатній dpi для оледів, щоб шрифти не напрягали, завтра побачу.
Ну Асус я б крайне не советовал б сейчас брать, цена уж очень высокая за уже устаревшую порядком панель, лучше гляньте щас новичка от Самсунга Odyssey OLED G6 там уже олед нового поколения за более одекваную региональную цену, вроде болячки прошлого поколения уже убрали и не будут доставать с релиза судя из обзоров. Плюс щас действует скидка 5% за оплату онлайн на него в Комфи, что делает цену более выгодной в сравнении с Асус
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

але це ж 27" і 1440p.

я дивився 32" і 4к. вибір був або асус або мсі.
unique-neon
Member

Повідомлення

man1242: 18.07.2024 20:56Ну Асус я б крайне не советовал б сейчас брать, цена уж очень высокая за уже устаревшую порядком панель
Там якраз нова панель, третього покоління. 32" 4К матриці взагалі до того не випускались самсунгом

Та і з ціною там все гаразд, 60к. MSI на цій панелі 56.5к коштує. В Асуса при цьому більше плюшок - кабелів до всіх видів портів великої довжини, більш притомний usb хаб, нещодавно з'явився суппорт dolby vision hdr, g-sync замість free-sync і всілякі ще дрібниці.

Відправлено через 3 хвилини 58 секунд:
Це ж 27" 2К взагалі
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

штож, по шрифтах все нормально. нічого страшного на PG32UCDM я не побачив, очікував гіршого направду.

також побігав трохи в control та Tomb raider (2013), за пів години VRR flicker особливо себе не проявляв, але, звісно, це я зовсім небагато пограв.
думаю, потрібно більше часу, щоб розібратись з цим питанням.

але в цілому перші враження непогані, далі подивимось, остатоточні висновки все одно не раніше ніж через кілька тижнів сформуються.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Кто что думает по поводу GIGABYTE AORUS FO48U?
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

S Ось цей маєте на увазі?
https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... fo48u-oled
Використовувати таку діагональ на столі в повноекранному режимі дуже незручно. Доведеться зонувати робочу площу.
Тут наглядно показано, як це виглядає:
До цього треба звикати, але таким чином, він один замінить вам два, якщо не три монітори відразу. Це, у вашому випадку, плюс.
Звичайно, Oled краще VA у всіх мислимих сенсах - ідеальний чорний, нескінченний контраст, миттєвий відгук, дивовижний HDR, космічне колірне охоплення.
Але є і кілька аспектів.
Перше – ризик вигоряння. Втім, якщо не викручувати яскравість вище за офісні 60-70 кд/м2 ніколи і нічого там не вигорить і навіть захист від вигоряння спрацьовувати не буде.
Друге - специфічна структура пікселя та велика міжпіксельна відстань. Це не найкраще позначається на відображенні і читанні шрифтів, і призводить до некоректної роботи cleartype, а при роботі з графікою через WBGR структуру пікселів - на краях однотонних об'єктів вилазитимуть кольорові артефакти.
Тим не менш, якщо почати перераховувати недоліки, проблеми та вроджені хвороби IPS або VA-матриць - особливості OLED на їхньому тлі миттєво загубляться. Просто потрібно знати про їхнє існування, перед ухваленням рішення про купівлю.
yermolim
Junior

Повідомлення

leif: 19.07.2024 21:03 штож, по шрифтах все нормально. нічого страшного на PG32UCDM я не побачив, очікував гіршого направду.

також побігав трохи в control та Tomb raider (2013), за пів години VRR flicker особливо себе не проявляв, але, звісно, це я зовсім небагато пограв.
думаю, потрібно більше часу, щоб розібратись з цим питанням.

але в цілому перші враження непогані, далі подивимось, остатоточні висновки все одно не раніше ніж через кілька тижнів сформуються.
а как дела обстоят с "фиолетовым" черным, если не в темноте пользоваться?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yermolim: 21.07.2024 20:35а как дела обстоят с "фиолетовым" черным, если не в темноте пользоваться?
в темряві не пробував користуватись, не маю звички сидіти за компом без гарного освітлення в кімнаті хоч вдень хоч вночі.

фіолетового чорного не помічав наразі, але придивлюсь. а де ви його бачите? в яких місцях дисплею/в яких сценаріях?
Відповісти