Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

divinity
Ок, дякую за відповідь.
Тобі де краще купувати монітор в Києві та якого бренда та модель порекомендуєте брати 2к монітор?
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Andrew_R30
Беріть тоді Dell, монітори топчик в будь-якій ціновій категорії. Браку в них досить мало, тому ризики купити повернений чи дефектний екземпляр значно менші. В пункті видачі подивіться, щоб коробка була без коцок і заклеєна заводським не переклеєним скотчем.
На ek.ua - 49 магазинів, але як на мене, краще купувати в якомусь великому і відомому інтернет магазині. Розетка, Алло, Brain, Фокстрот, Moyo - вимагають від поставщиків, щоб товар був без дефектів упаковки і відбраковують з пошкодженням коробок товар. Якісь пошкодження виникають, в основному, при транспортуванні товару перевізниками в середині країни ("Нова пошта" та ін.) та імпортерами при транспортуванні до України
divinity
Member

Повідомлення

Andrew_R30
Якщо чесно, можна і делл, можете і на ту модель, що у мене в профілі подивитись, теж на четвірку монітор, для роботи і ігор норм. Можна і МСІ, якщо є можливість подивитися.

Я б брав Brain/Allo/Foxtrot, без розетки. Навіть на хотлайні якщо подивитися, у більшості магазинів 70% позитивних відгуків, А на розетку - більшість негативних. В розетці норм, якщо не буде проблем, але якщо по гарантії здавати, то задовбешся.
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Доречі, Samsung LS32BG700 подешевшав. У мене є 28 дюймів така модель. Особливо подобається фрісінк преміум про, та локал діммінг, хоча він трохи так собі працює.
dvolodia
Junior

Повідомлення

Andrew_R30: 10.07.2024 14:37 Привіт всім
Вибираю монітор у бюджеті 10-17к +/- 1.5к.
Потрібно 27 дюймів, 2к. для ігор та роботи, бажано з мінімальним Glow-ефектом та чи нормально коли є Glow-ефект..
Придивився:
Dell U2724D (210-BKVB)
Dell G2724D (210-BHTK)
Samsung Odyssey DG50 S27DG500EI (LS27DG500EIXCI)
https://hard.rozetka.com.ua/ua/comparis ... 395224299/
в моніках не шарю
Взяв собі Dell U2724D (210-BKVB), хоча він значно дорожчий від інших моделей з списку, через багаторічний позитивний досвід з DELL U2412M і вдома і на роботі.
До діагоналі 27 дюймів 2к, в мене ще добавлялося регулювання по висоті та бажано, хоча не крітично, USB-хаб, звик на попереднику.
Тут ще і матриця IPS BLACK з контрастністю 2000 замість звичних 1000.
Попередньо задоволений. Кілька годин що я за ним провів, діскомфорту не відчув
Неравномірність підсвітки на однородній заливці навскидку краща ніж в попередників. Засвіти в повній темноті при яскравості 25% дуже незначні. GLOW ефект, завдяки великій діагоналі і робочій відстані коло метра присутній, але помітний тільки при чорній заливці, я його шукав, щоб побачити.

Раз в ваш список попав Dell U2724D, то допишить сюди ще DELL S2725DS, він схожий по характеристикам, але дешевший завдяки відсутності USB-хаба
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dell U2724D (210-BKVB) бачу підтримує VRR через HDMI 2.1, а що з FreeSync ?
28" Samsung Odyssey G7 LS28BG702 також можна 17 999₴
dvolodia
Junior

Повідомлення

Ліньки шукати пруф, але він як я памятаю, підтримує freesinc та gsync, але gsync без сертифікації від Nvidia.
aldir
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Купив перед війною собі BenQ PD3220U 32" 4K, потім переїхали до батьків, повернулись через 1.5 роки, вийшло так що монік реально працював 1-1.5 роки, і от накрилась матриця, а гарантії вже все.
Є щось понадійніше за Benq? Думаю теж 32", не більший, працювати буде в парі з Mac Book Pro. Як варіант розглядаю Dell U3223QE
dvolodia
Junior

Повідомлення

aldir, DELL спостерігав тна виробництві, де вони працюють 24/7 по десятку років. Так що по надійності в них все нормально.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це як повезе, у когось працює роками, а у когось...
Вибирати варто по х-ках, матриці, а не по виробнику.
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

sselesnes: 09.07.2024 15:09 Да нормально там с другом все. Просто садишь его впереди 1 или сзади на место 2 или 3. Такого угла вполне хватает смотреть без искажений.

1500r.png
Вот VA матовый кривой 1500R. С углами просмотра проблем нет - можно хоть под 180' смотреть - цвета практически не меняются. Максимум - ярко-белый браузер становится слегка розоватым. Но блики имеют место:
спойлер
Зображення
PXL_20240714_152514292.jpg
Фото с места 3, со стороны места 2 - окно с открытыми шторами
Reinmar
Member

Повідомлення

Якось не звернув спочатку уваги, але зараз по оглядам побачив, що у msi g274qpf за 10700грн 121% sRGB и у asus ROG Strix XG27ACS 131 % sRGB за 12000 грн против 99% у Dell G2724D при вартості в 13900. Тобто все ж Dell G2724D гірше класом? Хоча опять таки у англомовних оглядах кажуть про "еталону кольоропередачу за ці гроші"...
KVM
Member

Повідомлення

dvolodia: 13.07.2024 18:17
Andrew_R30: 10.07.2024 14:37 Привіт всім
Вибираю монітор у бюджеті 10-17к +/- 1.5к.
Потрібно 27 дюймів, 2к. для ігор та роботи, бажано з мінімальним Glow-ефектом та чи нормально коли є Glow-ефект..
Придивився:
Dell U2724D (210-BKVB)
Dell G2724D (210-BHTK)
Samsung Odyssey DG50 S27DG500EI (LS27DG500EIXCI)
https://hard.rozetka.com.ua/ua/comparis ... 395224299/
в моніках не шарю
Взяв собі Dell U2724D (210-BKVB), хоча він значно дорожчий від інших моделей з списку, через багаторічний позитивний досвід з DELL U2412M і вдома і на роботі.
До діагоналі 27 дюймів 2к, в мене ще добавлялося регулювання по висоті та бажано, хоча не крітично, USB-хаб, звик на попереднику.
Тут ще і матриця IPS BLACK з контрастністю 2000 замість звичних 1000.
Попередньо задоволений. Кілька годин що я за ним провів, діскомфорту не відчув
Неравномірність підсвітки на однородній заливці навскидку краща ніж в попередників. Засвіти в повній темноті при яскравості 25% дуже незначні. GLOW ефект, завдяки великій діагоналі і робочій відстані коло метра присутній, але помітний тільки при чорній заливці, я його шукав, щоб побачити.

Раз в ваш список попав Dell U2724D, то допишить сюди ще DELL S2725DS, він схожий по характеристикам, але дешевший завдяки відсутності USB-хаба
Якщо не важко завантажте фото засвітів і Glow
dvolodia
Junior

Повідомлення

Reinmar: 14.07.2024 18:41 що у msi g274qpf за 10700грн 121% sRGB и у asus ROG Strix XG27ACS 131 % sRGB за 12000 грн против 99% у Dell G2724D при вартості в 13900. Тобто все ж Dell G2724D гірше класом?
Наскільки я зрозумів, для правильної передачі кольору по стандарту sRGB потрібно саме 100% sRGB, 120% то вже зайві проценти поза зоною. Ну і відповідність стандарту сурово потрібна, якщо ви працюєте професійнос кольорами, для іграшок і перегляду фільмів і офісу то другорядне.
Reinmar
Member

Повідомлення

dvolodia
типу по простому, ці проценти не значуть ярче чи контрастніше, а просто реалістичність кольорів на 100% відсотків умовному еталону?
l-m
Member

Повідомлення

Reinmar
по простому — це можливість монітора показувати більш яскраві-насичені кольори (якщо понад 100% sRGB, бо це дуже вбогий стандарт).
І ні, 100% абсолютно не означають "реалістичність кольорів", адже крім можливості показувати кольори, вони ще мають бути вірно відкалібровані.
Reinmar
Member

Повідомлення

l-m
ну вийшло сложно) тобто більше = краще,чи ні?
l-m
Member

Повідомлення

Reinmar
краще
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

У всех это видео дрожжит на краях объектов?
Там фишка в том что 24fps панорамы стробят без сглаживания, которое есть на тв, но у меня на телефоне и ноуте нормально. :rotate:
l-m
Member

Повідомлення

MobileLord: 14.07.2024 22:18 у меня на телефоне и ноуте нормально. :rotate:
Чим менший екран та повільніша матриця, тим менше це помітно.
Відповісти