Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
devais
Junior

Повідомлення

moto: 10.04.2024 00:39 Dremjke спасибо , разобрался , только у меня вообще этой настройки G-SYNC не было в панели Nvidia, пока не включил на монике FreeSync , и только потом в панели Nvidia появился раздел G-SYNC.

Отправлено спустя 8 минут 29 секунд:
И ещё маленький вопрос, какое ставить время отклика на постоянной основе ?
спойлер
Зображення
cередне став бо можуть бути артефакти в іграх
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

VBerezovsky: 10.04.2024 09:57
Dremjke: 09.04.2024 23:51
В панели Nvidia:
спойлер
Зображення
Стоит ли включать еще и в оконном режиме? :think:
В любом режиме стоит включать, и как можно не заметить разницу когда без неё картину рвёт и с ней всё ровно и кажется даже плавнее, но не стоит забывать что оно начинает работать от 48фпс и выше, так что при 30-40 фпс разрывы как были так и будут.
unique-neon
Member

Повідомлення

VBerezovsky: 10.04.2024 09:57Стоит ли включать еще и в оконном режиме?
В інтернетах кажуть не вмикати у віконному посилаючись на можливі глюки в софті.
Я і так і так використовував, різниці не бачив, та і не граю у вікні, то вимкнув у віконному.
Despedo
Member

Повідомлення

Розкажу я вам трохи про свій досвід з oled моніторами, замовив DELL AW3423DWF, добре що була змога перевірити перед тим як оплатив, не знаю чого всі так хвалять той oled, але у вінді та браузері це "вирви око". Можливо для ігор воно круто, але повсякденні задачі після IPS на ньому не сприймаються, особливо коли ще починаєш помічати рожевий та зелений ореол навкруги літер та якрликів (особливості oled матриці....).
Може хто порадить хороший широкоформатний монітор на 34 дюйми? Наразі маю LG 34UC79G-B, суперовий монітор, але трохи не вистачає роздільної здатності.
l-m
Member

Повідомлення

Despedo: 10.04.2024 22:25 Розкажу я вам трохи про свій досвід з oled моніторами, замовив DELL AW3423DWF, добре що була змога перевірити перед тим як оплатив, не знаю чого всі так хвалять той oled, але у вінді та браузері це "вирви око". Можливо для ігор воно круто, але повсякденні задачі після IPS на ньому не сприймаються, особливо коли ще починаєш помічати рожевий та зелений ореол навкруги літер та якрликів (особливості oled матриці....).
Ага, і це зі 110 ppi.
А тут деякі унікуми про 93 ppi мріють, та не вірять що очі від того витечуть - viewtopic.php?p=3782247#p3782247
Тільки 4к наразі треба, інакше біда з тестом.
Despedo
Member

Повідомлення

l-m: 10.04.2024 23:16
Despedo: 10.04.2024 22:25 Розкажу я вам трохи про свій досвід з oled моніторами, замовив DELL AW3423DWF, добре що була змога перевірити перед тим як оплатив, не знаю чого всі так хвалять той oled, але у вінді та браузері це "вирви око". Можливо для ігор воно круто, але повсякденні задачі після IPS на ньому не сприймаються, особливо коли ще починаєш помічати рожевий та зелений ореол навкруги літер та якрликів (особливості oled матриці....).
Ага, і це зі 110 ppi.
А тут деякі унікуми про 93 ppi мріють, та не вірять що очі від того витечуть - viewtopic.php?p=3782247#p3782247
Тільки 4к наразі треба, інакше біда з тестом.
Та я звик до ультраширокого 34, стандартні монітори 4к поки не розглядаю
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Despedo: 10.04.2024 22:25Може хто порадить хороший широкоформатний монітор на 34 дюйми? Наразі маю LG 34UC79G-B, суперовий монітор, але трохи не вистачає роздільної здатності.
Так їх тут взагалі десяток: https://hotline.ua/ua/computer/monitory ... 51-665044/, а якщо ще відокремити, який варіант цікавить - з пласким чи вигнутим екраном, то взагалі може залишитися вибір із кількох штук.
Despedo
Member

Повідомлення

SergN: 11.04.2024 00:13
Despedo: 10.04.2024 22:25Може хто порадить хороший широкоформатний монітор на 34 дюйми? Наразі маю LG 34UC79G-B, суперовий монітор, але трохи не вистачає роздільної здатності.
Так їх тут взагалі десяток: https://hotline.ua/ua/computer/monitory ... 51-665044/, а якщо ще відокремити, який варіант цікавить - з пласким чи вигнутим екраном, то взагалі може залишитися вибір із кількох штук.
Забув згадати, що розглядаю вигнуті монітори. Враховуючи всі вищезгадані характеристики, то там пічалька, вибирати не має з чого (.
kreuzritterrr
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 10.04.2024 13:08 оно начинает работать от 48фпс и выше, так что при 30-40 фпс разрывы как были так и будут.
За ідеєю, воно має переходити в режим LFC, де замість, наприклад, 30 Гц (при 30 кадрах в секунду) буде 60 Гц, а один кадр буде показуватися двічі під час оновлення панелі. Якщо я правильно розумію, звісно. :rotate:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 10.04.2024 09:57
Dremjke: 09.04.2024 23:51
В панели Nvidia:
спойлер
Зображення
Стоит ли включать еще и в оконном режиме? :think:
Могут быть глюки в некоторых программах/софте, я обычно только полноэкранку оставляю
unique-neon
Member

Повідомлення

kreuzritterrr: 11.04.2024 02:51За ідеєю, воно має переходити в режим LFC, де замість, наприклад, 30 Гц (при 30 кадрах в секунду) буде 60 Гц, а один кадр буде показуватися двічі під час оновлення панелі.
Так і є. Ще на 1080ti у мене фпс часто падав нижче 48 гц але vrr відпрацьовував. Головне щоб верхня частота була хоча би вдвічі вища за нижню.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 10.04.2024 13:08
В любом режиме стоит включать, и как можно не заметить разницу когда без неё картину рвёт и с ней всё ровно и кажется даже плавнее, но не стоит забывать что оно начинает работать от 48фпс и выше, так что при 30-40 фпс разрывы как были так и будут.
Я имел в виду, что не вижу разницу между только полноэкранным и полноэкранным+оконным. Более-менее адекватно всё работает в обоих режимах :)
Fanoly
Junior
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Хочу купить для личного пользования монитор
Монітор MSI Optix G2412 - https://ek.ua/ua/ek-item.php?resolved_n ... &view_=tbl
Gigabyte G24F 2 - https://ek.ua/ua/prices/gigabyte-g24f-2/
Asus VY249HGE - https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-90l ... 382400505/

Посоветуйте что лучше взять, или можете посоветовать что то своё :rotate:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

l-m: 10.04.2024 23:16
Despedo: 10.04.2024 22:25 Розкажу я вам трохи про свій досвід з oled моніторами, замовив DELL AW3423DWF, добре що була змога перевірити перед тим як оплатив, не знаю чого всі так хвалять той oled, але у вінді та браузері це "вирви око". Можливо для ігор воно круто, але повсякденні задачі після IPS на ньому не сприймаються, особливо коли ще починаєш помічати рожевий та зелений ореол навкруги літер та якрликів (особливості oled матриці....).
Ага, і це зі 110 ppi.
А тут деякі унікуми про 93 ppi мріють, та не вірять що очі від того витечуть - viewtopic.php?p=3782247#p3782247
Тільки 4к наразі треба, інакше біда з тестом.
Человек сказал что ему не хватает разрешения на его LG который 34" и 2560*1080 и у него не 110ррi соответственно (то у делла на олед такая плотность) а как раз те 93ррi или около того я точно не помню, но это то же самое что и 24" и 1080р, ему как раз и нужен монитор с 109-110ррi которые имеют 34" 3440*1440.
34" не имеют разрешения 4к и оно ему не нужно т.к. и 109-110ррi это вполне хорошо и текст там нормальный.

Отправлено спустя 7 минут 12 секунд:
Despedo: 11.04.2024 00:30
SergN: 11.04.2024 00:13
Так їх тут взагалі десяток: https://hotline.ua/ua/computer/monitory ... 51-665044/, а якщо ще відокремити, який варіант цікавить - з пласким чи вигнутим екраном, то взагалі може залишитися вибір із кількох штук.
Забув згадати, що розглядаю вигнуті монітори. Враховуючи всі вищезгадані характеристики, то там пічалька, вибирати не має з чого (.
Как раз у LG есть изогнутые 34" 3440*1440 IPS и 144-170Гц , но они не дешёвые и стоят как тот олед, если устраивает VA матрица то изогнутый 34" можно взять в два-три раза дешевле чем эти лыжы за 14-20к, я за таким сижу и мне всё устраивает, с текстом там уж точно проблем нет, разрешение 3440*1440 очень даже хорошей плотности чтобы уже с небольшого расстояния не замечать пиксели.
Despedo
Member

Повідомлення

Melofon: 11.04.2024 12:54 Как раз у LG есть изогнутые 34" 3440*1440 IPS и 144-170Гц , но они не дешёвые и стоят как тот олед, если устраивает VA матрица то изогнутый 34" можно взять в два-три раза дешевле чем эти лыжы за 14-20к, я за таким сижу и мне всё устраивает, с текстом там уж точно проблем нет, разрешение 3440*1440 очень даже хорошей плотности чтобы уже с небольшого расстояния не замечать пиксели.
Не бачу я зараз таких LG моніторів в наявності
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Despedo: 10.04.2024 22:25не знаю чого всі так хвалять той oled, але у вінді та браузері це "вирви око"
Його хвалять ті хто його не бачив :laugh: Для тексту на оледі треба дуже високі dpi, ~200 і вище. На мобільниках вже плавно підбирається під всі 500, ото того воно там і виглядає норм. А на сто - ні, не норм.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer: 11.04.2024 15:55Його хвалять ті хто його не бачив Для тексту на оледі треба дуже високі dpi, ~200 і вище. На мобільниках вже плавно підбирається під всі 500, ото того воно там і виглядає норм. А на сто - ні, не норм.
PPI там ні при чому.
Проблеми з шрифтами - це не специфіка OLED, це специфіка саме матриць QD-OLED від самсунга та їх нестандартної структури субпікселів BGR.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
А немає в оледах стандартних RGB як в IPS. Якщо є, то приклади в студію, бо:
нічого з цього на IPS не схоже
Зображення
яблофони
Зображення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer: 11.04.2024 16:14А немає в оледах стандартних RGB як в IPS
Так, немає.
Фактично зараз массові OLED екрани діляться на WOLED від LG зі структурою субпікселів RGBW (стандартні кольорові субпікселі RGB + додатковий білий субпіксель для яскравості) та на QD-OLED від Samsung з BGR (кольорові субпікселі RGB але не однакового розміру і форми).
спойлер
Зображення
Що та, що та мають нюанси з відображенням шрифтів.
P.S. Я особисто на WOLED не бачу ніяких артефактів чи ореолів на шрифтах, але за всіх ручатись не буду.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Ну от. Щоб не було ореолів на оледах доведеться вимкнути субпіксельне згладжування, а щоб при цьому шрифти не були потворними - накрутити масштаб, для чого треба DPI.
Я недавно тицяв зенбук 13" з 4к оледом - прям гарно виглядає, а телек на 60 ну нє, нє.
Відповісти