Можливо помер телевізор

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
dicer46
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Були стрибки напруги після яких тв перестав подавати ознаки життя) діоди на адаптері та та не світяться. Підозрюю що адаптер міг не справитися з перепадами(200 -240 на ньому пише). Я думаю спробувати купити новий(або бу) адаптер і затестити чи не здох сам тв. Тільки не знаю який брати, якщо не знайду з ідентичними характеристиками.
Що скажете мені зробити? :insane:


Зображення

Зображення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Там написано output: 12В 2,6А. Можно купить такой же или на то же напряжение но мощнее. Например 12В 3А. Только смотреть что бы разъем совместимый был.
Enjoy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что то не понятно, на ТВ судя по фото - внутренний блок питания. Откуда взялся внешний ?
dicer46: 25.06.2024 12:51і затестити чи не здох сам тв.
для этого не обязательно покупать, если есть кто то рядом с мультиметром, то достаточно померять, выдает ли блок питания напряжение.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dicer46: 25.06.2024 12:51діоди на адаптері та та не світяться
Обычно светится просто если в розетку включен.

Отправлено спустя 28 секунд:
Enjoy: 25.06.2024 12:58для этого не обязательно покупать, если есть кто то рядом с мультиметром, то достаточно померять, выдает ли блок питания напряжение.
Если светодиод на нем не светится то обычно нет.

Отправлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Enjoy: 25.06.2024 12:58Что то не понятно, на ТВ судя по фото - внутренний блок питания. Откуда взялся внешний ?
Внешний там.
https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/fi ... s=1000x700
Enjoy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 25.06.2024 13:01Внешний там.
https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/fi ... s=1000x700
Интересно конечно, обычно ведь на потребителе с внешним блоком пишут характеристики входного постоянного напряжения.
S: 25.06.2024 13:01Если светодиод на нем не светится то обычно нет.
Невнимательно читал :-/
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подкинь хоть якесь 12в джерело, навіть підійде 12в 0.5А бп від роутера, глянь чи піднімається дежурка і світиться діод режиму очікуванняна тв, або якщо маєш пк, блок у тебе всеодно вмер, заживи з молекс роз'єма на пк бп жовтий чорний провід до зрізаного провода від бп тв
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На майбутнє купіть якесь реле напруги в щиток або на розетку, наприклад Зубр, я раніше теж так безтурботно жив без захисту від стрибків напруги, поки не згорів ноутбук, ремонт якого обійшовся в 5000+ грн за вартості самого ноутбука в б/у стані не більше 10000 грн. Ще й поремонтувати довго не могли, бо всі рукасті ремонтники вже у ЗСУ або звалили, а залишилися криворукі бариги.
fan-zp
Junior

Повідомлення

Enjoy
да,еще желательно проверять БП под нагрузкой,
хотя бы в половину от заявленной,
но тут на форуме, у большинства вопрошающих банально нет самого обычного китайского мультиметра.
dicer46
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Зроблю апдейт: купив новий адаптер і реле/відсікач напруги в розетку
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А в такі штуки запобіжники хіба не ставлять? Колись розбирав старий ТВ, так там три запобіжники інстальовано було на платах.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dicer46: 06.07.2024 17:08Зроблю апдейт: купив новий адаптер і реле/відсікач напруги в розетку
заработало?
dicer46
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

S: 06.07.2024 19:24
dicer46: 06.07.2024 17:08Зроблю апдейт: купив новий адаптер і реле/відсікач напруги в розетку
заработало?
Так тепер все нормально і проблема була в адаптері, який здох від низької напруги
Відповісти