Скидаються налаштування моніторів після перезавантаження пк

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Вітаю, можливо хтось підкаже куди копати для рішення наступної проблеми.
Є два монітори підключені по DP до відеокарти (ролі не грає чи це амд карта чи нвідіа), виставляю який монітор праворуч та ліворуч в налаштуваннях драйвера, або налаштуваннях ос, також ролі не грає, після перезавантаження пк ці налаштування постійно зкидаються на значення по замовчуванню, тобто лівий монітор стає правим, правий лівим.
Раніше на попередніх моніторах таких проблем не було.
Теперішні монітори AOC C24G1, я гуглив на цю тему, але робочих варіантів не знайшов. Буду вдячний за підказки, може в когось таке було, та вдалось знайти рішення.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В якості воркераунда запропоную таку софтину, якщо вінда не здатна зберегти конфіг дисплеїв то можеш зберегти в профілі в цій програмі https://sourceforge.net/projects/monitorswitcher/
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

AFU_power: 11.04.2024 21:41 В якості воркераунда запропоную таку софтину, якщо вінда не здатна зберегти конфіг дисплеїв то можеш зберегти в профілі в цій програмі https://sourceforge.net/projects/monitorswitcher/
Дякую за інформацію, затестив утилітку, дійсно працює хоча і костиль, але цього достатньо. :beer:
0kie
Member

Повідомлення

atropgeon: 11.04.2024 21:38лівий монітор стає правим, правий лівим
atropgeon: 11.04.2024 21:38Теперішні монітори AOC C24G1
Поколению "Пепси" трудно сообразить поменять подключения этих мониторов, чтобы слева был левый, а справа - правый. "Костыль" им подавай... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

0kie: 12.04.2024 01:43
atropgeon: 11.04.2024 21:38лівий монітор стає правим, правий лівим
atropgeon: 11.04.2024 21:38Теперішні монітори AOC C24G1
Поколению "Пепси" трудно сообразить поменять подключения этих мониторов, чтобы слева был левый, а справа - правый. "Костыль" им подавай... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
не зрозумів вашого польоту фантазій, монітори стоять так як потрібно, лівий зліва, правий зправа, але по замовчуванню в панелі нвідіа вони поміняні місцями, перетикання кабеля в різні порти відеокарти нічого не дає, якщо у вас в голові пепсі замість сірої маси, то розумію чому вам важко зрозуміти такі прості речі.
0kie
Member

Повідомлення

atropgeon
:facepalm: Причём здесь панель нВидии, если приоритетом идёт настройка в Винде? Там как они определены? На видяхе обычно 4 разъёма dp - не в рядом стоящие подключай, а противоположные.
Короче, иди и делай как надо. Только переподключения делай на полностью обесточенных устройствах, иначе следующая твоя тема здесь будет "Монитор не выводит изображение". :gigi:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Налаштовані належним чином в вінді монітори "1" та "2" місцями вже не міняються, перевіренно мільйон разів)
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Читати перший пост не вміємо, але писати понос це запросто.

Отправлено спустя 4 минуты 31 секунду:
Ви або реально не вмієте читати, або ви розумово відставші, порти на відео карті я перетикав різні, налаштування у вінді виставляв, вони злітають після перезавантаження системи, в налаштуваннях драйвера також злітають, при чому тут порти ваші?
я написав, що порти різні перетикувались, яке воно худобне... :rotate:
я перевіряв на картах нвідіа і амд, різні порти DP та різні порти HDMI також, перепробував всі комбінації, так як цій проблемі вже скоро рік буде, однак сам рішення не знайшов, але тут на форумі кожен другий це "розумовий геній" читати немає бажання, тільки писати.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Типовий прохач порад. На першу ж критику і пораду включити мізки - бризкання слиною. :lamer:
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

AntonyKandaurov: 12.04.2024 12:51 Типовий прохач порад. На першу ж критику і пораду включити мізки - бризкання слиною. :lamer:
Ти друже вкрай бачу не вмієш читати? порти на відеокарті я пробував різні, без різниці як підключені монітори, налаштування все одно зкидуються. А тепер спробуй напружити сіру масу і зрозуміти це, пізніше проаналізувати те, що ти писав вище, і дійти до логічного консенсусу, дякую. :beer:
0kie
Member

Повідомлення

atropgeon
Что ты хочешь тут доказать? Выставить себя посмешищем? Или ты один тут такой, у которого два монитора? Была бы проблема массовой, то весь интернет гудел бы. А так - проблема локальна и ограничена твоей Виндой. Или кармой. Во втором случае поменяй мониторы местами - они же одинаковые? :laugh:
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Я не вказував що в мене 2 монітори, проблема тільки з двома, а загалом моніторів 4, і поміняти місцями це не панацея, важливе ще їхнє положення на віртуальному робочому столі.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

atropgeon
Дякую за поради і успіхів вам із вашою вдачею до діалогу і вирішення питань.
Відповісти