Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Samsung S95B чи LG C2? Для Xbox Series X.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Gold_Star: 11.05.2023 14:44Samsung S95B чи LG C2? Для Xbox Series X.
LG C2
Перше покоління QD-OLED дуже сире і з незадовільним ресурсом.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 11.05.2023 14:49Перше покоління QD-OLED дуже сире і з незадовільним ресурсом.
Они первое поколение панели влепили в новый S90C :facepalm:
Если брать , то только дорогущий S95C получается :-/
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Maxhope
Я бы теперь и от второго поколения пока поостерегся годик, пока не выйдут тесты ресурса.
Самсунгу доверия нет.
RushJet
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А чим відрізняється LG OLED55A2 від LG 55A29LA? В обох ідентичні характеристики процесор та олед матриця, але ціна на 30% у першого більша.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RushJet
Официальный и серый завоз
RushJet
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Maxhope: 18.05.2023 09:02 RushJet
Официальный и серый завоз
Дякую. Ще холіварне питання що буде краще Samsung QE55Q80B чи LG OLED55A2, на боці самсунга 120Гц і наче не погана матриця з direct led, але в LG такі Oled...
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RushJet
У нас Q80 вроде бы вообще на IPS , что автоматически в мусорку.
Докинь на C1 или С2 , А обрезанный в плане яркости , да и 60гц как-то не серьезно
Paladin_D
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кто может подсказать
что лучше: Samsung QE-43QN90B VS LG OLED42C2 VS Samsung QE-43QN90C
Уже битый день пытаюсь понять, что же лучше
У меня довольно светлая комната днем, но когда солнце садится то света мало. И использовать планирую как монитор для ПК в режиме игры/работа
Сидеть буду на расстоянии 80-100см
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Paladin_D
Якщо ігор та фільмів більше, а роботи зі статичними вікнами менше, то можу сміливо рекомендувати C2, з осені все ще дуже тішуся даним вибором, є свої нюанси, але якість зображення та супер чіткість в русі того варті.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paladin_D
Samsung сами отказываются от ЖК , делают ставку на OLED , вообще не вижу смысла сейчас брать ЖК... OLED панель сразу производит впечатление и обратно на ЖК ты уже не пересядешь.
Так что С2 бери и радуйся :super:
serg450453
Member

Повідомлення

Всім привіт. Зараз використовую стару плазму 55 дюмів 60 Гц. 1080р в якості монітору. Граю на відстані 3 метрів на геймпаді. Маю декілька питань. Хочу придбати 65 дюймів щось новеньке.

1. Якщо придбати тв 120 Гц. Якість кіно буде краще ніж на 60 Гц? Чи усі фільми записані при 30 а бр 60 кадрах і герцовка тв все одно ничого не покращить?

2. На відстані 3 метра в іграх буде проглядатись різниця між роздільністю 1080 і 2к?

3. На відстані 3 метра в іграх буде видно різницю між 120 і 60гц?

4. В оболонці віндовс буде встановлено 120 Гц. А відеокарта не зможе видать 120 кадрів а видасть 70 кадрів. Як буде працювати вертикальна синхронізація?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

serg450453: 19.06.2023 13:011. Якщо придбати тв 120 Гц. Якість кіно буде краще ніж на 60 Гц? Чи усі фільми записані при 30 а бр 60 кадрах і герцовка тв все одно ничого не покращить?
Не буде, фільми в 24 кадри зняті переважно. Висока герцовка лише в 3D фільмах зазвичай.
serg450453: 19.06.2023 13:012. На відстані 3 метра в іграх буде проглядатись різниця між роздільністю 1080 і 2к?
Це дуже індивідуально і залежить від якості зору. Я б точно помітив.
serg450453: 19.06.2023 13:013. На відстані 3 метра в іграх буде видно різницю між 120 і 60гц?
Так, якщо в самій грі FPS також високий.
serg450453: 19.06.2023 13:014. В оболонці віндовс буде встановлено 120 Гц. А відеокарта не зможе видать 120 кадрів а видасть 70 кадрів. Як буде працювати вертикальна синхронізація?
В самій ОС відеокарта повинна без проблем видавати частоту, яку вона дозволяє виставили в налаштуваннях.
serg450453
Member

Повідомлення

Я маю на увазі що відеокарта видасть 120 кадрів в одній грі. А в кіберпанк, наприклад, вона видань 70 кадрів. Я так розумію вертикальна синхронізація в грі подтянеться під 70 кадрів?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

serg450453: 19.06.2023 13:33Я маю на увазі що відеокарта видасть 120 кадрів в одній грі. А в кіберпанк, наприклад, вона видань 70 кадрів. Я так розумію вертикальна синхронізація в грі подтянеться під 70 кадрів?
Якщо мова йде саме за класичну вертикальну синхронізацію, то вона, якщо не помиляюся, буде різати частоту кадрів гри пропорційно до частоти оновлення дисплея. Тобто, при просадці нижче 120 Гц, гра буде на 60 Гц обмежуватися.
Щоб не мати з цим головняка, бажано шукати дисплей (телевізор, монітор), який буде вміти FreeSync або G-Sync відповідно.
Але уникайте NSync!
спойлер
Бумерський жарт :gigi:
Tesseract
Member

Повідомлення

serg450453: 19.06.2023 13:011. Якщо придбати тв 120 Гц. Якість кіно буде краще ніж на 60 Гц? Чи усі фільми записані при 30 а бр 60 кадрах і герцовка тв все одно ничого не покращить?
За останні роки я бачив лише два фільми з HFR: другий аватар та Двійник зі Смітом. Решта зняті з 24 кадри/сек. Але 60 на 24 без остачі не ділиться, тому у телевізорів з 60 Гц матрицями проблема з точним часом відображення кадрів. У телевізорів з матрицями 120 Гц таких проблем немає. Хоча особисто я завжди вмикаю так звану уплавнялку на максимум, щоб в усіх фільмах мати ефект HFR, і тоді частота матриці не має значення.
serg450453: 19.06.2023 13:33Я маю на увазі що відеокарта видасть 120 кадрів в одній грі. А в кіберпанк, наприклад, вона видань 70 кадрів. Я так розумію вертикальна синхронізація в грі подтянеться під 70 кадрів?
Сучасні топові телевізори мають підтримку VRR, тому такий телевізор буде працювати на тій частоті, яку видає відяха. Якщо VRR немає, то в налаштуваннях гри доведеться вибирати меншу частоту монітора (телевізора).
serg450453
Member

Повідомлення

В общем хороший телик со всеми алюшками не потяну. Как компромис. Что лучше взять?

60гц+FreeSync
120 Гц без FreeSync

И второй вопрос. FreeSync на телеке 60 Гц будет давать лучше картинку чем вертикальная синхронизация на телеке 120 гц но при тех же 60 кадров?, так как 120 кадров в 2к не все игры предоставят на моей карте
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

serg450453: 21.06.2023 11:59120 Гц без FreeSync
это что за модель которая имеет 120гц и при этом нету фрисинка? не встречал таких
igore4eg
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Планирую взять 55OLEDC2 - серым 55OLEDC21 - пишут что может не работать нетфликс. Так ли это и есть еще какие-либо ограничения из-за того что он серый?
Mitax
Junior

Повідомлення

Вітаю! що скажете за Phillips oled806 https://ek.ua/ua/PHILIPS-48OLED806.htm ? Чи за такий бюджет краще щось на VA дивитись?
Відповісти