Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alexsandr
А сколько по времени он его использует (не в день, а имеется ввиду, когда приобретён)? Может эффект привыкания?
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr: 25.03.2023 19:55 У знакомого OLED телевизор. Показывает говорит хорошо, только глаза болят смотреть на него. Еще у кого-то есть такой эффект для OLED?
Пропоную збавити яскравість (контраст). В мене подібне в HDR при великих перепадах яскравості. Коли більшість фільму тьмяно-темна, а інколи дуже яскраві об'єкти хєрачать шалено яскравим білим. В SDR все плюсмінус добре. OLED 65CX
Tesseract
Member

Повідомлення

Alexsandr
У мене дуже чутливі очі, і ніяких проблем з моїм оледом. Але я використовую його саме як телевізор, сидів би перед ним цілими днями, як перед монітором, може відчуття були б інші.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення



LG OLED конечно рулит в плане противостоянию выгорания ,даже по сравнению с Сони на тех же WRGB панелях :up:
st17
Junior

Повідомлення

Allezz: 15.03.2023 16:06 St17

Цікаво чим Олед в бюджетному діапазоні кращий за якісний va?
Наприклад, якщо довіряти RTINGS то при порівнянні бюджетного LG A1 зі згадуваним SONY X90J бюджетний олед виходить краще буквально при будь-якій моделі використання ( https://ibb.co/n6N4QHy ):
Зображення

Єдиний кейс в якому олед може бути гіршим - це якщо вам 24/7 треба крутити новини чи спорт навпроти сонця з величезною яскравістю. Але, як на мене, це досить нетипове використання як для домашнього ТВ, здебільшого у людей це просто медіаконтент, фільми, приставочки. В усьому цьому олед виглядає просто на голову вищим.
Можна потикати паличкою в те, що у А1 лише 60Гц і нема фіч останніх HDMI, але знову ж - для фільмів і приставочок це не дуже важливо. Да і толку з цих прибамбасів, якщо по якості картина очевидно виглядає гіршою, плюс у олед миттєвий відгук пікселів.

Alexsandr: 25.03.2023 19:55 У знакомого OLED телевизор. Показывает говорит хорошо, только глаза болят смотреть на него. Еще у кого-то есть такой эффект для OLED?
Якось задля цікавості вимкнув датчик освітлення. Думаю - ну побалую себе високою яскравістю.
В результаті через кілька раундів в FALL GUYS почали боліти очі. Зробив для себе висновок, що яскравість і контраст зашкалює. Знову увімкнув і далі все ок.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

st17: 27.03.2023 13:20Зробив для себе висновок, що яскравість і контраст зашкалює.
Спочатку люди ведуться (це загалом, не персонально) на виграш в рейтингах яскравості та контрастності, купують продукт, а потім їх власні очі кажуть, що інший згусток нервів не на ті характеристики дивився, коли приймав рішення.
Особливо мене дивує аргумент високої максимальної яскравості як вагомого плюса при огляді монітора чи ТВ у якості ПК-монітора.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

SergN
Просто у дешёвых телевизоров (мониторов) заниженный уровень максимальной яркости и тут возникает ситуация, когда яркости может не хватать или хватать на максимальных или около максимальных значениях и люди начинают выкручивать яркость, при этом снижая сроки эксплуатации телевизора (монитора). Отсюда вывод - яркости должен быть запас и чем больше запас, тем лучше. А если человек не может отрегулировать яркость под себя, но это уже бред, если честно.
st17
Junior

Повідомлення

SergN: 27.03.2023 15:46 Спочатку люди ведуться (це загалом, не персонально) на виграш в рейтингах яскравості та контрастності, купують продукт, а потім їх власні очі кажуть, що інший згусток нервів не на ті характеристики дивився, коли приймав рішення.
Особливо мене дивує аргумент високої максимальної яскравості як вагомого плюса при огляді монітора чи ТВ у якості ПК-монітора.
Про роль у якості монітора - тут багато плюсів.
А от для ТВ як ТВ все ж максимальна яскравість важлива, особливо для HDR, і це дійсно дуже прикольна штука. І власне на ОЛЕД у мене досі вау-ефект в якихось іграх з класною реалізацією цього ефекту, коли на екрані темна сцена з якимись дуже яскравими елементами, от наприклад:
спойлер
Зображення
І не на олед такі сцени виглядають убого, бо весь екран світиться разом з темними елементами як от на цьому соні:
спойлер
Зображення
А ось як на олед:
спойлер
Зображення
І після досвіду олед-екрану я без сліз не можу дивитись на звичайний монітор.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

st17
Ще більше OLED захотілося :rotate:
Все ніяк не придбаю :-/
200 мишей нікому не треба? :shuffle:
Satin
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Всем привет! Выбираю первый ОЛЕД для игр на ПС5, фильмов и иногда ютуба на фон. Хочу 65 диагональ.
Из интересных вариантов пока остановился на Philips OLED707 и LG C2. Подскажите, пожалуйста, что бы вы взяли?
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Satin
LG C2 , отключить в сервисном меню GSR и TPC во избежание затемнения в играх и некоторых фильмах , кайфовать :super:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Satin: 07.04.2023 06:32Philips OLED707 и LG C2
OLED707 на старом поколении матриц, C2 на новом Evo - выше яркость, выше ресурс.
При близкой цене однозначно C2
Tesseract
Member

Повідомлення

Maxhope
До речі, як його вимкнути? Там наче якийсь спеціальний пульт керування потрібен?

Відправлено через 1 годину 33 хвилини 41 секунду:
Виявилося, що є програмка, яка дозволяє контролювати телевізор з компа: https://github.com/Maassoft/ColorContro ... g/v9.0.0.0
Вона може змінювати налаштування телевізора залежно від запущених процесів на компі, але найголовніше в ній - це режим пульта. Якщо комусь треба то алгоритм дій такий:
  1. Качаємо і розпаковуємо ColorControl.zip
  2. Якщо запропонує скачати й поставити щось з сайту майків, то погоджуємось і ставимо усе запропоноване
  3. При першому запуску прога запропонує встановити сервіс, щоб постійно моніторити запущені процеси. Відмовляємось
  4. Вмикаємо телевізор, він має бути підключений до вашої домашньої мережі
  5. В прозі переходимо на закладку LG Controller
  6. Прога запропонує автоматично знайти телевізор, але мій усе одно не знайшовся і випадаючий список Device був порожній
  7. Тиснемо кнопку Add, вводимо будь яке ім'я для телевізора та його поточний IP в мережі
  8. В списку Device вибираємо свій телевізор
  9. Справа посередині є кнопка Settings, клікаємо її, і ще раз Settings
  10. Ставимо галочку Show advanced actions under the Expert-button
  11. В основному вікні клікаємо кнопку Expert -> InStart
  12. На телевізорі з'явиться системне меню
  13. Стрілками на пульті переходимо в розділ OLED
  14. TPC Enable і GSR Enable змінюємо на Off
  15. Нічого більше не чіпаємо!
  16. Натискаємо на пульті кнопку з будиночком, щоб вийти з сервісного меню
Після цього екран перестане затемнюватись в сценах, де тривалий час не змінюється середня яскравість, а також при наявності статичних елементів зображення.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Tesseract: 07.04.2023 14:09До речі, як його вимкнути? Там наче якийсь спеціальний пульт керування потрібен?
Необязательно пультом, можно через браузер попасть.
Во встроенном браузере WebOS вводим:
https://webosapp.club/instart
Пароль 0413
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привествую всех.
Долгое время жил без телека но созрел
Выбираю 55 дюймов в спальню. бюджет до 40к +-.
Углы не критичны (в разумных пределах), смарт плюшки тож (в планах тв бокс),

прочитал последнюю треть темы.
2 пути - олед/не олед
выбор олед: предварительно LG A2-B1-C1-B2 (разброс цен по хотлайну огромный, с серым думаю в бюджет влезу?). Предварительно из этого больше нацелен на серый B2.

Смущает риск выгорания (https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b2-oled#test_16344 - Risk of permanent burn-in.), потому паралельно смотрю что-то не олед но тут глаза разбегаются... :insane:
включил фильтр Квантові точки (QLED/Triluminos): приглянулся TCL 55C825 (по хотлайну 36к +-),
Что посоветуете форумчане?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

strang
В бюджете около 40к советую LG OLED55C1 или LG OLED55C2.
A и B не советую, они заметно менее яркие.

Риск выгорания для матриц от LG при обычном ТВ использовании, таком как потребление разнообразного контента (фильмы, сериалы, ютуб, игры, просмотр разных ТВ каналов) совершенно минимальный.
Риск выгорания существенен только для рабочего ПК применения в софте со статичным интерфейсом или для постоянной демонстрации однородного контента (типа 24 часа в сутки крутить один и тот-же ТВ канал, тогда выгорит его логотип).

QLED и рядом не валялись с оледом, это просто VA с многозонной подсветкой, проигрывает в качестве картинки кардинально.
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
так B2 вроде даж поярче будет чем С1? https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... hold=0.10А

С2 стартует с 42к по хотлайну. C1-40к, B2-36.5к. Не то чтоб разница была критична просто выбор С1-B2 для меня не однозначный. А более дорогой С2, я так понимаю, может рандомно не иметь Evo панель...
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

strang
B2, C1, C2 по яркости можно сказать одинаковые , от экземпляра зависит такой разброс в +/- 50нит.
Лучше будет только G2 и то не сильно, реально некстлевел это G3
У b2 более простой процессор , 2 порта хдми 2.1 вместо 4
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

strang: 11.04.2023 13:40А более дорогой С2, я так понимаю, может рандомно не иметь Evo панель...
Только если не повезет нарваться на раннюю партию, вероятность чего стремится к нулю, они уже год производятся.
С2 - большинство на Evo, кроме самых первых партий, которых в продаже почти и не было.
С1 - большинство на старой версии матрицы, но некоторая часть поздних партий идут на Evo, если повезет (как Maxhope).
B2 - на Evo не бывает.

Физически Evo панели могут выдавать яркость сильно больше (как на G серии), но яркость у этих ТВ них плюс-минус близкая из-за программного ограничения.
На данный момент это ограничение обойти и разблокировать невозможно.
При этом ТВ на Evo панелях с заблокированной яркостью будут иметь лучше ресурс.

Поэтому, ИМХО:
C2>C1>B2
Само собой, что это при сравнимой цене, при существенной разнице стоит брать самый дешевый из них, т.к. качество изображения сопоставимое.
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Внезапно B2 оказался без саба как и A ... :rolleyes:
Відповісти