Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Привіт!
На які бюджетні ТВ 43 (4к) можна звернути увагу?
Бюджет +- 13000 грн.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Maxhope: 01.03.2023 12:38 Судя по обзорам Rtings x94j поддерживает все нормально
Дякую, щойно зайшов на огляд RTings
Огляд телевізора Sony X90J
Підтримувані роздільні здатності
4k @ 120 Гц @ 4:4:4 - так
Він відображає кольоровість 4:4:4 з усіма іншими підтримуваними роздільними здатностями, включаючи 1080p і 4k @ 120 Гц, і після оновлення прошивки (PKG6.3629.045NAA) ми підтвердили, що немає жодних проблем з розмиттям тексту або розмиттям кольорів при сигналах 4k @ 120 Гц. Це було поширеною проблемою на Sony X900H, тому повідомте нам, якщо у вас виникне така ж проблема.
Дійсно, зараз пишуть, що з 4k@120 Гц після якогось там оновлення прошивки тепер все норм. А от торік писали, що зовсім не норм, користувачі виявили проблему й вони в своїх тестуваннях підтверджували її наявність. Треба було раніше на RTings навідатися.
Тепер я можу реально розраховувати на 120 Гц після купівлі нової відяхи, круто :super: . Бо я вже повністю морально був готовий, що доведеться сидіти в 4K@60 Гц. Якщо мені в стратегіях і 15 FPS вистачає, то й 60 Гц непогано, але 120 Гц зайвими не будуть. Хоча б для додаткової плавності в Windows.

Якби сьогодні купував собі телевізор також для використання переважно в ролі монітору, то напевно взяв би собі не Соньку, а оце:
Samsung QE55QN700B / Samsung QE55QN700A 55 дюймів, 8K, 60 Гц, HDMI 2.1
Альтернативи цій моделі в ролі 8K-монітору взагалі нема абсолютно, щоб HDMI 2.1 при не надто великій діагоналі.
Якщо купувати сірий, то здається можна близько 40 тис. грн. вкластися, ціни від 38620 грн. пишуть, а я за 38 свою Соньку купляв. А в липні-вересні, коли я купував ТВ, Самсунг 8K коштував 55 тис. грн., тому я всерйоз варіант з 8K не розглядав. 8K було б для мене куди кориснішим, ніж 120 Гц - переглядати й редагувати фотки 6000x4000 пікселів, часом 15000x10000 пікселів було б саме те, плюс якщо зараз я можу всі бажані ігри запускати на GTX 960 в 4K хоча б на середніх, а багато старих/невибагливих навіть на ультрах, то на RTX 3060/4070 цілком зміг би ганяти їх так само в 8K. 55 дюймів напевно менш зручно для монітора, ніж 50 дюймів, але можна трошки відхилитися, чи вікно не розгортати на весь екран, а трішки відступати справа-зліва від країв екрану. Ну вже є, що є, зате отримав ідеальну для мене моніторну діагональ 46-50 дюймів, 120 Гц і вже півроку насолоджуюся 4K, великим екраном і купою робочого простору при 100% масштабуванні. Як колись знов постане питання купівлі універсального дисплею для дому, то вже буду розглядати тільки апгрейд на 8K, може до того часу будуть 120 Гц та/або 50 дюймів. Дуже жаль, що в ідеальній по охопленню зором діагоналі 43-50 дюймів абсолютно нема ні 5K, ні 8K дисплеїв. Телевізори починаються з 55 дюймів, а монітори є тільки страшенно оверпрайснуті 27" 5K та 32" 8K. Та будь-який найдешевший 43-50 дюймів 4K вдвічі кращий, якщо тільки не має низькочастотної ШІМ, бо на нього влізе вдвічі більше інфи при комфортному масштабуванні.
Раз з цілком доступною по ціні купівлею 8K пролетів, так хоч 120 Гц від відяхи буду мати :super: , а не лише поліпшені уплавнялки та інші покращувальники відео за вдвічі більшу ціну, порівняно з бюджетними 4K. Не буде прикро, що дарма за дорогу модель переплатив.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Замислився на рахунок тумби/столика на колесах для 77" ТВ, для роботи та перегляду фільмів ТВ бажано переміщувати десь на 2 метра, тому що робоче місце боком до ліжка, не зручно. Може в когось були схожі думки, та щось порадите?
Придбати 2 ТВ не пропонуйте :rotate:
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA
А что в этом необычного? У меня тумба под телек раньше была на колесиках , покупалась в обычном мебельном магазине :-/
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Maxhope
Немного смущает катать тумбу с 2-х метровой бандурой туда-сюда + высоту нужно подобрать, + провода питания, сигнала :shuffle:
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поменялись местами: LG Display раскритиковала экраны Samsung QD-OLED за выгорание
На презентации были показаны скриншоты веб-сайта Rtings с результатами ускоренных тестов на износ, проведённых на ряде телевизоров с 16 ноября прошлого года. Оказалось, что OLED-телевизоры LG G2 и C2 2022 года полностью лишены появления какого-либо постоянного остаточного изображения, а телевизоры, использующие панели QD-OLED от Samsung Display, представители серий Samsung S95B и Sony A95K, показали отчётливые признаки выгорания. Проблема была особенно очевидна на Samsung S95B.

Ну все таки да , стрёмно брать необкатанную технологию , когда LG уже столько лет пилит матрицы... Ещё меня смутило что Самсунг заявляет для второго поколения в два раза больше срок службы... Получается первое поколение чисто бета тест :(
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Maxhope
C2 выносливее чем С1?
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA
У C2 55" и выше гарантировано будет стоять матрица Evo , у С2 48 и 42 в первых партиях могли попадаться старые матрицы. У C1 наоборот в последних партиях чаще ставили матрицы Evo , а в первых обычные. Как говорит LG - Evo это второе поколение OLED , там новый состав синего диода и более ровное свечение остальных цветов , без перекоса в синеву , зато под углом белый цвет чуть розовит.
Если повезло и в C1 попалась Evo матрица, которая способна на 1000+ нит , а у него в прошивке яркость задушена на 800 , то это явно будет долговечный телек
timetron666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт! Народ, хто має такий телевізор PHILIPS 58PUS8507, що можете про нього розповісти? Коштує він цих грошей, чи можливо є щось краще, плюс, мінус на ці гроші?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

timetron666: 12.03.2023 13:43 Всім привіт! Народ, хто має такий телевізор PHILIPS 58PUS8507, що можете про нього розповісти? Коштує він цих грошей, чи можливо є щось краще, плюс, мінус на ці гроші?
при цене в 30к. этот уж явно будет лучше https://hotline.ua/av-televizory/sony-xr-55x90j/
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

heidfeld: 12.03.2023 15:24 при цене в 30к. этот уж явно будет лучше https://hotline.ua/av-televizory/sony-xr-55x90j/
Повністю згоден. У мене ця моделька Sony тільки в 50-дюймовому варіанті. Sony XR-55X90J класом вище, але на рік старший, тому зараз продається дешевше в той час як Philips 58PUS8507 є актуальною моделлю й продається за повну ціну. У X90J частота 120 Гц при тому, що у 58PUS8507 60 Гц, але 58PUS8507 має Android 11 проти Android 10 у Sony, хоча не знаю, чим це особливо принесе користь. Головні фішки-новинки у Sony вже є - апаратне декодування AV1, VRR при умові оновлення прошивки, HDMI 2.1 4K@120 Гц ніби теж після оновлень має норм працювати, хоча я не мав можливості перевірити зі старою відяхою GTX 960. А у Philips про 4K@120 Гц мови не йде, бо матриця на 60 Гц, хоча згідно displayspecifications.com у 60 Гц Philips теж є VRR, якщо підключати через перші два порти HDMI з чотирьох наявних. У Sony серій XR дуже якісна постобробка зображення при перегляді відео, саме цим Sony виграє в конкурентів. Але треба бути дуже уважним при купівлі особливо сіряка Sony по 30000 грн., щоб не підсунули биті пікселі чи інші дефекти, бо розпродують залишки й серед цих залишків можуть бути багато екземплярів, які забракували попередні покупці.
Ще я Sony купував, бо точно знав, що не буде проблем з низькочастотною ШІМ. У X90J вона 720 Гц, норм. Як там у Філіпса я не знаю, бажано уточнити, а огляда на RTings не знайшов, щоб можна було точно відповісти на питання.
Порівняйте ці моделі на displayspecifications: Philips 58PUS8507/12 та Sony XR-55X90J
І ось огляд X90J на RTings дуже раджу.
Немає особливої різниці X90J, X92J, X93J чи X94J, по факту вони мають тільки ніжками можуть відрізнятися й наявністю вбудованого мікрофону в сам телевізор, а не в пульт.
Можете мені задати якісь питання стосовно мого Sony XR-50X94J. Зараз пишу з нього у ролі 4K-монітору.
st17
Junior

Повідомлення

heidfeld: 12.03.2023 15:24
timetron666: 12.03.2023 13:43 Всім привіт! Народ, хто має такий телевізор PHILIPS 58PUS8507, що можете про нього розповісти? Коштує він цих грошей, чи можливо є щось краще, плюс, мінус на ці гроші?
при цене в 30к. этот уж явно будет лучше https://hotline.ua/av-televizory/sony-xr-55x90j/
Так, дійсно, цей соні може бути кращим, так само як є безліч інших телевізорів, що кращі за цей філіпс, бо це дійсно бюджетна модель з посередніми характеристиками. Але проблема в тому, що ніяких цін в "30" за соні нема - вони є лише у сміттєвих продавців-шулерів. Ось нещодавно тут же в гілці людина описувала досвід по купівлі телевізора по дну хотлайну: viewtopic.php?p=3529750#p3529750
Виявляється (сюрприз!) що оці перші десять позицій - це просто шахраї, що брешуть, морочать голову, виманюють якісь перші гроші, а потім намагаються впарити неліквід. І насправді реальна ціна цього телевізора у реальних продавців десь під 40к, в той час як філіпс продається за 28к на розетці з доставкою на завтра. Тому як їх можна порівнювати, я навіть і не уявляю.
Це вже не кажучи про те, що по тому ж самому дну хотлайну з 30к починаються вже непогані ОЛЕДи, і як між сучасним ОЛЕД та соні можна рекомендувати соні - в голову не вкладається, ну це таке.
Allezz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

St17

Цікаво чим Олед в бюджетному діапазоні кращий за якісний va?
Alexsandr
Member

Повідомлення

Allezz: 15.03.2023 16:06 St17

Цікаво чим Олед в бюджетному діапазоні кращий за якісний va?
Я так думаю фишками черного цвета. Да и углы обзора лучше, у va не всегда они хорошие, да и оттенки серого (или даже оттенки черного) не для va матриц. т.е. в теории олед лучше, вопрос только как это реализовали.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Allezz: 15.03.2023 16:06Цікаво чим Олед в бюджетному діапазоні кращий за якісний va?
OLED не бывает в бюджетном диапазоне... Это топовые телеки в линейке производителей , сравнить с ними можно разве что самые навороченные МиниЛед и то , там только преимущество в яркости 100% белого окна,остальное все будет хуже

Отправлено спустя 6 минут 41 секунду:
Screenshot_2023-03-15-18-01-51-75_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LG в моделях OLED 23года переделала сервисное меню, в нем теперь нельзя менять ничего, там только информация... Вот это печально , потому как особой фишкой была возможность отключить некоторые типы самозатенения, которые мешали в играх и продолжительных сценах с неизменной яркостью в HDR фильмах :(
Причем отключение этих функций официально через меню, те же Сони продает как фишку в более дорогих моделях
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Maxhope: 04.03.2023 07:43Поменялись местами: LG Display раскритиковала экраны Samsung QD-OLED за выгорание
На презентации были показаны скриншоты веб-сайта Rtings с результатами ускоренных тестов на износ, проведённых на ряде телевизоров с 16 ноября прошлого года. Оказалось, что OLED-телевизоры LG G2 и C2 2022 года полностью лишены появления какого-либо постоянного остаточного изображения, а телевизоры, использующие панели QD-OLED от Samsung Display, представители серий Samsung S95B и Sony A95K, показали отчётливые признаки выгорания. Проблема была особенно очевидна на Samsung S95B.

Ну все таки да , стрёмно брать необкатанную технологию , когда LG уже столько лет пилит матрицы... Ещё меня смутило что Самсунг заявляет для второго поколения в два раза больше срок службы... Получается первое поколение чисто бета тест
Вышло подробное видео от Rtings
В общем да, вывод такой - QD-OLED от самсунга пока нельзя брать, их ресурс неудовлетворительный.
Ключевая причина, почему оледы от лыжи выгорают на порядок меньше самсунга - структура субпикселей RGBW, где дополнительный белый светодиод используется при отображении светлых цветов, повышает яркость и понижает нагрузку на цветовые субпиксели.
Самсунг же в QD-OLED отображает яркие полутона простым задиранием яркости на классических цветовых субпикселях, отчего они быстро изнашиваются.
Подозреваю, что самсунг в итоге тоже к RGBW придёт.
P.S. Мониторов это тоже касается. В общем, если кто купил себе Alienware AW3423DW или Odyssey OLED G8 - закрывайте шторы и настраивайте минимально комфортную яркость, они выгорают на глазах.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Помянем... Ну я так и думал , нельзя просто так ворваться и сделать супер яркий RGB телек , в LG не дураки ведь... Получается все это ради рекламы , типа у нас ярче :lol:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Maxhope
Получается да, тупо политика.
Невозможно выкатить с первой попытки сложнейшую технологию, превосходящую конкурента, который ее много лет развивал.
Поэтому просто приняли политическое решение смухлевать, никак не бороться с выгоранием, не ставить программное ограничение яркости и орать везде в рекламе о том, что самс ярче.
А то, что выгорает на глазах - проблемы индейцев шерифа не волнуют.
Причем выезжают за счёт конкурента, который много лет приучал пользователей, что выгорание для оледов уже неактуально.
Alexsandr
Member

Повідомлення

У знакомого OLED телевизор. Показывает говорит хорошо, только глаза болят смотреть на него. Еще у кого-то есть такой эффект для OLED?
Відповісти