Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Maxhope: 02.02.2023 08:30 Shkrabaliuk
Телек из Европы , а сейчас Samsung и LG блочат функционал Смарта , что бы люди не покупали серые телеки в 1.5 раза дешевле.
Никаких проблем не будет , можно использовать через ВПН или не использовать смарт телека и купить отдельно приставку.
Разные цифры это для разных рынков модели , никакой разницы в них по функционалу нет
Спасибо
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Maxhope
Добрий вечір. Ви користуєтесь своїм LG C1 як телевізором, чи як монітором для пк? Хочу взяти С2 42 як основний монітор для всього.
Вигорання не бентежить, якщо за 3 роки вигорить, то бог з ним, сподіваюсь зароблю на новий :) Хвилює як буде відображатись текст, бо ж ці телевізори не RGB а WRGB, чи як там.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Piter Cantrope: 23.02.2023 21:02Хвилює як буде відображатись текст, бо ж ці телевізори не RGB а WRGB, чи як там.
За це не переживай, я не побачив ніяких траблів зі шрифтами при використанні 42с2 як монітора.
Шрифти гладкі, ореолів чи якихось інших артефактів немає, щільність пікселів хороша (така сама як на 21" фуллхд).
Що бісить - це явтояскравість, яку неможливо відключити повністю навіть через сервісне меню. Тому якщо хочеться попрацювати з великим відсотком білого контенту на весь екран - це напрягає. Для роботи воно не дуже. Для ігр та кіно - чудовий екран.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

fantomrulezz
Ой, дуже дякую! Ну я працюю з дому, тому 8 годин на день в ньому будуть відкриті браузери, екселі, чати, термінали, vim і т.д. Ну а вже ввечері і на вихідних фільми чи ігри. В такому режимі буде норм?
До речі, а як можна підключити його до 1070 щоб він видавав 120hz? В специфікаціях 1070 пише, що вона може 7680x4320@60Hz, але це через DP, наскільки я розумію. Взагалі відсутність хоча б одного DP порта в цьому телевізорі додає мороки.
Є в планах взяти 7900xtx, але це буде не в найближчі місяці після купівлі С2 42.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Piter Cantrope
нужно в карте иметь шдми2.1
будете юзать плотные шторы и не выкручивать яркость проблем не будет
+я бы еще в браузере расширение поставил которое меняет белый фон на черный
kentuki
Junior

Повідомлення

Що там по ксіомі скажете на 43 та 50 дюймів? Не повне уг?

Відправлено через 5 хвилин 21 секунду:
Ще питання. Ось є модель UE50AU7100UXUA Black від самсунг. В Алло він зараз 20500 грн., а в багатьох інтернет магазинах, що на хотлайні він є за 14к грн.)) Наприклад ось тут і це при тому, що відгуків багато про магазин на том же хотлайн https://hi-tech.com.ua/televizory/samsu ... tent=99032

Відправлено через 5 хвилин 27 секунд:
Короче кажучи, є бюджет 15-20к. потрібно щось на 50 дюймів в ідеалі. Андроїд та netflix було б також класно, щоб не купляти приставку додатково.

Покищо. варіант лише по ксіомі:
Xiaomi Mi TV Q1E 55
50" Xiaomi Mi TV P1 50 Black
Xiaomi TV A2 50

Схиляюсь до третього варіанту, хоча p1 по характеристикам точно такий і дешевше
Krupik
Member
Аватар користувача
Звідки: Поділля

Повідомлення

kentuki
Моя порада - беріть 55". Діагоналі багато не буває, кажу як людина в якої 60 дюймів, до місця перегляду 2,5 метра.
Я б розлядав Xiaomi Mi TV Q1E 55, ще можете глянути на Hisense 55A7400F (зараз 19 тис. коштує). Samsung UE50AU7100UXUA теж не поганий варіант, але менший екран і ОС Tizen, якщо дивитись ліцензійний контент (Megogo, Netflix т. д.) чи попередньо завантажені фільми з флешки або через мережу з ПК то все буде добре. Xiaomi, Hisense на android tv, там вже можна крутити, що хочеш і як хочеш, навіть торенти онлайн без попереднього завантаження.

Різниця в ціні на Samsung через те що за 20500 це офіційно імпортований, з офіційною українською гарантією, а дешевші варінти це так звані "сірі" , завезені не офіційно і ,відповідно, на них гарантія тільки від магазина, що продав, плюс можуть бути нюанси по роботі смарт тв (це вже краще в самих продавців уточнити).
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 23.02.2023 21:17Що бісить - це явтояскравість, яку неможливо відключити повністю навіть через сервісне меню
Говорят что ставишь контраст на 80 и ABL в SDR практически отключается, яркость пикселей при этом хоть 100 ставь , там почему то ABL именно на контрасте завязан

Отправлено спустя 3 минуты 18 секунд:
Piter Cantrope: 24.02.2023 23:08тому 8 годин на день в ньому будуть відкриті браузери, екселі, чати, термінали, vim і т.д.
Ну это жестко для OLED , по 8 часов статики в день, нужен ли он для такого? Купить его вторым монитором для игр и фильмов , мне кажется будет лучше
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

kentuki: 25.02.2023 00:07 Що там по ксіомі скажете на 43 та 50 дюймів? Не повне уг?

Відправлено через 5 хвилин 27 секунд:
Короче кажучи, є бюджет 15-20к. потрібно щось на 50 дюймів в ідеалі. Андроїд та netflix було б також класно, щоб не купляти приставку додатково.

Покищо. варіант лише по ксіомі:
Xiaomi Mi TV Q1E 55
50" Xiaomi Mi TV P1 50 Black
Xiaomi TV A2 50

Схиляюсь до третього варіанту, хоча p1 по характеристикам точно такий і дешевше
если и выбирать из китая, то я смотрел бы на TCL, хайсенс или филипс. Хлаоми это донное дно.
kentuki
Junior

Повідомлення

heidfeld: 25.02.2023 08:37
kentuki: 25.02.2023 00:07 Що там по ксіомі скажете на 43 та 50 дюймів? Не повне уг?

Відправлено через 5 хвилин 27 секунд:
Короче кажучи, є бюджет 15-20к. потрібно щось на 50 дюймів в ідеалі. Андроїд та netflix було б також класно, щоб не купляти приставку додатково.

Покищо. варіант лише по ксіомі:
Xiaomi Mi TV Q1E 55
50" Xiaomi Mi TV P1 50 Black
Xiaomi TV A2 50

Схиляюсь до третього варіанту, хоча p1 по характеристикам точно такий і дешевше
если и выбирать из китая, то я смотрел бы на TCL, хайсенс или филипс. Хлаоми это донное дно.
Та в них уплавнялки не має

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Krupik: 25.02.2023 01:40 kentuki
Моя порада - беріть 55". Діагоналі багато не буває, кажу як людина в якої 60 дюймів, до місця перегляду 2,5 метра.
Я б розлядав Xiaomi Mi TV Q1E 55, ще можете глянути на Hisense 55A7400F (зараз 19 тис. коштує). Samsung UE50AU7100UXUA теж не поганий варіант, але менший екран і ОС Tizen, якщо дивитись ліцензійний контент (Megogo, Netflix т. д.) чи попередньо завантажені фільми з флешки або через мережу з ПК то все буде добре. Xiaomi, Hisense на android tv, там вже можна крутити, що хочеш і як хочеш, навіть торенти онлайн без попереднього завантаження.

Різниця в ціні на Samsung через те що за 20500 це офіційно імпортований, з офіційною українською гарантією, а дешевші варінти це так звані "сірі" , завезені не офіційно і ,відповідно, на них гарантія тільки від магазина, що продав, плюс можуть бути нюанси по роботі смарт тв (це вже краще в самих продавців уточнити).
Дякую. Для мене важливий момент -це наявність "Уплавнялки" в Ксіомі він точно ну і в самсун також має бути. А от в hisense треба глянути чи є

Відправлено через 1 хвилину 59 секунд:
Ще дуже важливий момент, щоб не було Шиму
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Maxhope: 25.02.2023 07:50Говорят что ставишь контраст на 80 и ABL в SDR практически отключается, яркость пикселей при этом хоть 100 ставь , там почему то ABL именно на контрасте завязан
Многие игры не дают включать HDR, если в винде HDR выключен, а он у меня именно для игр в первую очередь.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

heidfeld: 25.02.2023 08:37
kentuki: 25.02.2023 00:07 Що там по ксіомі скажете на 43 та 50 дюймів? Не повне уг?

Відправлено через 5 хвилин 27 секунд:
Короче кажучи, є бюджет 15-20к. потрібно щось на 50 дюймів в ідеалі. Андроїд та netflix було б також класно, щоб не купляти приставку додатково.

Покищо. варіант лише по ксіомі:
Xiaomi Mi TV Q1E 55
50" Xiaomi Mi TV P1 50 Black
Xiaomi TV A2 50

Схиляюсь до третього варіанту, хоча p1 по характеристикам точно такий і дешевше
если и выбирать из китая, то я смотрел бы на TCL, хайсенс или филипс. Хлаоми это донное дно.
Q1E на свой прайс отличный телевизор
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Piter Cantrope
Привіт. Мене не запитували, але додам, що варто знати про 'фічу' багатьох OLED телевізорів при використанні саме як монітора ПК, коли пікселі можуть мерехтіти час від часу і екран може теж то погаснути на секунду, то просто артефакти сиплють.
В свою чергу такої аномалії при підключенні до консолі взагалі немає. Від кабеля HDMI не залежить.

В мене на LG C2 42 таке теж через раз буває, при чому повне відключення Gsync, як радять на форумах, не допомагає повністю усунути проблему.
kentuki
Junior

Повідомлення

Krovatka: 25.02.2023 17:04
heidfeld: 25.02.2023 08:37

если и выбирать из китая, то я смотрел бы на TCL, хайсенс или филипс. Хлаоми это донное дно.
Q1E на свой прайс отличный телевизор
Ну таке, зараз він 21к, трохи вище бюджету, але буду думати
salko
Junior

Повідомлення

Доброго дня!
Особистий досвід придбання телевізора ( можливо буде корисно людям, які тільки планують його придбали) Частина 1.
P.s. Кому ліньки читати воду, спустіться вкінець і читайте після «ОТЖЕ».
Перед Новим Роком (орієнтовно 28.12.2022 року) стукнуло в голову придбати телевізор, лише 65 діагональ. Оскільки у рідних в користуванні з кінця 20 року - LG55сх6LA, періодично юзав його, хотів брати олед, однак один мінус - ЦІНА.
Hotline, Ekatalog – в фільтрі ввожу ОЛЕД 65 діагональ. В основному в наявності показувало LG65A1, LG65B1 (до 50000 грн), однак сам розраховував купити від 40 000 – 45 000. Відразу починаю телефонувати на всі магазини від самого дешевого. Перший був Media-Sell, потім Click-Click, однак всі, як один відповіли закінчилися, однак є більш круті та надійні Самсунги і так далі (все що вони мені розповідали я нічого не розумів). Потім, (як я тоді вважав) мені дуже повезло, я потрапив на сайт https://4-k.com.ua/ (з хотлайна) і тут почалось. Нагадую, що станом на 28.12.2022 про телевізори (Олед, наносел, мінілед…ембілайти) фактично нічого не знав.
Сайт 4-K.
Орієнтовно 28 грудня 2022 року до 14 години, набрав на сайт, відповів чемний ввічливий Назар. Пояснив йому, що хочу ОЛеД 65 діагональ, бажано LG, а там що буде, но обов’язково лише новий. На що Назар вказав, що мені пощастило, в наявності є крутий 65А1, ціна 35 000 + доставка, однак без передплат. Додав, що всі вони прошиті, працює все (нетфлікс, мегого та решта). Все я радісний, кажу відправляйте, щоб я встиг дружину порадувати до НГ. Запевнив, що якраз встигає все провірити та відправити. Залишивши всі данні, очікую ттн. Ввечері на мої дзвінки не відповідає. Домовленість з Назаром та ціна, змусили мене чекати. 29 грудня 2022 року орієнтовно о 9 ранку, відповів Назар та сказав, що все перевірили відправляють. 12 година дня ттн немає. Телефоную знову о 13 повідомив, що перевірив телевізор, і саме ваш не працює, інших немає, нічого не відправимо. Розчарувавшись, почав шукати далі, оскільки до НГ зовсім трішки лишилось.
Сайт HI-TECH.com.ua
29 грудня 2022 року о 16 годині, в телефонному режимі консультант повідомив, що таких телеків зараз немає (а1,b1,c1) та не буде, запропонував як і інші сайти (медіа сшел, клік клік) саму круту модель за вказані мною кошти, а саме QE65Q77BAT. Навіть пишучи статтю я не знаю, що це за телевізор, но я погодився його придбати, оскільки час спливає. Консультант Андрій, відразу сказав, що на карту потрібно відправити 2000 грн. та товар Так як, Назар уже мені «день в день» відправив телевізор, тому попросив відправити фото мого телевізора (коробки), щоб я був впевнений, що він є. Однак, фото отримав лише 30 грудня 2022 року, та мені повідомили, що як бачите він є але відправка буде після нового року, так як вони не встигають. Знову не повезло))
Загорівшись придбанням телевізора, 30 грудня 2022 року, розповівши все дружині, вирішили придбати в Фокстроті LG65A1 ( по скидці 54900 грн) однак з гарантією. Так сказати мої надії придбати за дешево рухнули. Приїхавши до Фокстроту, відразу консультанти почали допомагати, поставили за аналогічною ціною самсунг (QE65Q70 за53499 грн) поряд. поклацавши і самсунг і ОЛЕД А1, зрозуміли, що олед 65а1, ліпший вибір (передача кольру, та пульт). Пішовши на касу, побачив, що нам пакують той телевізор, що ми клацали, тобто ВІТРИННИЙ. За 55000 грн, попросив найти не з вітрини, однак відмовили. Після чого поїхали до комфі. Відразу попросили продати «новий» 65а1. Сказали, що 31 буде в Полтаві. Через годину будучи вдома, набрали з комфі і сказали, що потрібно сплатити всю суму відразу. Вже нікуди їхати не захотів, відмовився від замовлення.
Сайт 4-K.
09.01.2023 – зв’язався з Назаром, на що останній повідомив, що є НОВИЙ, телевізор 65B1 (до цього я вже промоніторив весь ринок, та зупинився лише на 2 моделях B1 та С1.) Перепитавши в нього чи він в плівці, та новий, останній вказав не турбуйся, особисто перевірив він просто топ, таких заїхало 2 штуки. На наступний день як і обіцяв Назар, телевізор відправили (46 000 грн). Промоніторивши на ютубі, як правильно розпаковувати та перевіряти телевізор, поїхали на нову пошту його отримувати. Після цього я нарешті зрозумів, що на цьому сайті трішки гімнюки працюють. Коробку ніхто не пакував, вивезли її, а вона вся в дірках, як ногами лупили. Вскриваємо далі, і все. Телик повне б.у. Тест на використання 3000 хвилин (і це після того як його прошили, що було до цього невідомо). Екран – зігнутий, та трішки по вуглах з подряпинами. Комплект лише пульт, та передня частина підніжки. Плівки немає, зверху на пінопласті якась хустинка була. Тобто задню частину ніжки від 65 діагоналі ніхто не поклав. Отже, відправили б-у, без повної комплектації та суттєвим дефектом. Для 35000 грн ціна норм була б, но не за 46 000 грн.
Отже:
1. https://4-k.com.ua (також він продає на ОЛХ) – якщо хочете відносно дешеве б-у то вам до Назара. Га зв'язок періодично виходить. Особисто категорично не рекомендую: комплектація може бути не вся, в будь який момент може здохнути телевізор. Також, після подій від 13.01.2023 (коли їхав забирати В1), інші продавці но з ОЛХ (навіть в них не запитуючи) повідомили: мов ми совісні, а он є Назар з 4к, ото негідник, закуповує палети з телевізорами б.у та продає як нове. Не ризикуйте.
2. HI-TECH.com.ua, Media-Sell, Bazar, Click-Click – все один казан, відповідно до відгуків які читав через різні сайти то всі 50 на 50, хтось купив і працює, хтось взяв і біда. В моєму випадку просто намагалися продати все наявне, + додаткові послуги пропонують, як перевірка пікселів, гарантійки, ціни завжди не відповідають дійсності. Якщо товару немає, вони будуть казати яка модель показана, візьміть іншу таку саму, правда на 17 000 грн дорожче, однак матриця там з тайваню а не з китаю (навіть представники лджи 100% не знають де в якому с1 стоїть матриця. Прості комерси.
Ліпше приділіть більше часу та виберіть гарну річ самі, або наберіть різних продавців (сайти, олх,) з великої кіпи води щось найдете. Особисто я від них відмовився, та не рекомендую. Також їм обов’язково потрібен залог (2000 грн чи 2500). А чи швидко вони його відправлять це вже не знаю.
3. Якщо ви замовили десь телевізор, то обов’язково візьміть ноут та флешку з набросками (тест відео та картинки (перевірка вигорів дисплей та цілісність пікселів). Якщо телик великий то я особисто м’який брав плед і на нього ставив телевізор. З товаришами на відділені нової пошти це займає від 10 хв до 30 хв (це якщо вперше).

Відправлено через 48 секунд:
Особистий досвід придбання телевізора (можливо буде корисно людям які тільки планують його придбати) Частина 2.
P.s. Кому ліньки читати воду, спустіться вкінець і читайте після «ОТЖЕ».
Нарешті дійду до тієї людини, в якої я все ж таки придбав телевізор та хочу її порекомендувати Вам. Богдан Ілліч (думаю може багато хто його знає, тому відпишіться в загальний чат, щоб інші бачили).
Намагаючись придбати телевізор, протелефонував всі сайти з Хотлайна та Екаталога, станом на 30 січня 2023 року всі відповідають, що С1 чи В1 ти вже не придбаєш, все закінчилося, є лише С2. Однак с2 коштує від 85 000 грн. Перейшов на крайності, почав свої пошуки на ОЛХ.
Набравши не 1 номер з ОЛХ, в загалом потрапляв на магазини та маленький відсоток людей які працюють на себе. З одним в мене діалог відразу не склався (Одеса). А ось з іншим 😉 Набираючи черговий мобільний номер з ОЛХ, відповів «Богдан». Тут діалог був дуже короткий. С1 є в наявності? – Ні, наберіть через недільку, може до того часу щось буде. Так, як новий рік пройшов, мій день народження в кінці січня пройшов, тому я спокійно, записав номер та нагадування в гуглі набрати через неділю. Через неділю набравши Богдана, на що останній повідомив що декілька нових С1 з’явилося ціна 51000 – 52000. Поспілкувавшись хв 10 він мені все на пальцях пояснив, надав можливість обрати 65с11 чи 65с17 . Повідомив, що Нетфлікс, мегого працювати все буде не турбуйся, оскільки йому дуже важлива його репутація. Через неділю набрав, все як і домовлялися, 13 лютого 2023 року 65с11 (без попередньої відправки 2000 грн) приїхав на Нову Пошту, оглянули візуально, та поклацавши його. Вирішив брати. Викликали грузового буса, привезли додому. Лише 17 лютого 2023 року змогли, його встановити (через роботу не встигав). І тут саме цікаве. 2 години праці і все. Телик м’яко кажучи почав пускати горизонтальні полоси. Сніг по всій площині (зелений синій). Відразу подумали кліп такий, вийшли в меню но результат той самий.
Тобто розумієте, 52000 грн + 2500 (доставка, страховка, зворотне відправлення коштів) все просрав. Сказати, що я був в шоці нічого не сказати. Так сказати скупий платить двічі. Набираю Богдана, як не дивно людина (яку особисто не бачив не знав) бере трубку. Я в збуджені формі починаю виясняти, що за хе*ня така. На, що останній сам здивований, но почав мене заспокоювати, що не турбуйся, все вирішим, людей не кидаю. Поросив відео, фото (це десь 20 : 00 година була), я все відправи. Через годину Богдан Ілліч набрав мене, сказав, що дійсно якась фігня, такого не повинно бути. Запропонував шляхи вирішення: відправити йому телевізор, він подивится, що там і повідомить (або повернуть кошти, або інший телевізор). Спілкуючись не одну хв. вказав, деяких людей з Дніпропетровської області які також в нього брали телевізи. Як не дивно, це були знайомі моїх знайоми із системи, найшовши їх номера , ранком наступного дня поспілкувався з нимим, всі не то, що сказали що норм мужик, а особисто за нього ручаються, та щоб я не турбувався. Оскільки вони спокійно наперед надсилаються йому кошти і все нормально. Тут я вже нервувати перестав, відразу наймаю машину, та відправляю телевізор назад. Протягом неділі, посилку було отримано, та на наступний день було відправлено мені інший новий телевізор 65с1.
З усієї мішури, для мене була відкрита совісна, та дуже відповідальна людина. Рекомендації за нього можуть надати не тільки з Дніпропетровської області, але і з Полтавської області, особисто я. Людина яка могла заробити чистими 52 000 грн, цього не зробила, а просто вирішила проблему. Кому потрібен номер, пишіть в лічку, відправлю контакти.
Якщо буде цікаво, можу додатково відправити розпаковку телевізорів, з дефектами (в1), особисто поділитися своїм невеликим, але суттєвим досвідом, відправити фото всіх накладних, та відео самого телика.
Отже: Богдана Ілліча рекомендую як совісного продавця (телевізорів, телефонів, та іншої техніки). Вислав всі 2 телевізора – нових. Замінив бракований телевізор на новий. Постійно на зв’язку. Підтримує зв'язок навіть після того, як телевізор встановлено та працює.
Allezz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво, чому попередній відгук замінусовано. Людина розповіла про особистий досвід.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Allezz
Может из-за того, что звучит как реклама какого-то Богдана Ильича... :) Для меня, если честно, странно - я бы так не покупал, у какого-то Богдана Ильича, имея кучу магазинов под боком. Я бы вообще так не покупал такие вещи. Все магазины и продавцы ужасно стрёмные. Хотя пост очень интересный. Если что, я не минусовал. :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Maxhope: 25.02.2023 07:50
Ну это жестко для OLED , по 8 часов статики в день, нужен ли он для такого? Купить его вторым монитором для игр и фильмов , мне кажется будет лучше
Погоджуюсь, що це не ідеальний режим використання для нього. Ну в мене є два інші монітори, які міг би залишити і юзати для роботи, але я ж знаю наскільки OLED виглядає краще, що від нього очі менше втомлюються, і загалом це просто інший рівень. Навіть якщо я кілька разів протягом робочого дня буду дивитись якесь там відео, все одно хочу робити це на OLED. Порівняно з OLED навіть мій 2019 Macbook Pro виглядає паршиво, чорний колір там не чорний, а сірий.
Не хочу бути як мій тато, який купив собі хорошого нового SUV, але їздить на старому Hyundai седані. В нього незручно сідати, тато мучиться коли щось в багажник ставить, на трасі фуру щоб обігнати треба 15 секунд, але все одно їздить здебільшого на ньому бо: "не хочу салон замастити, стійки набагато дешевші і бензини бере на 2 літри менше". :)

snegurrrka
Оце тобі й на. І що, не можна це вирішити? Там ж має бути в меню опція типу "використовувати з ПК", яка має такі проблеми усувати.
Allezz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Отправлено спустя 16 минут 24 секунды:
Як зрозуміти що в телевізорі є уплавнялка?
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Piter Cantrope
Поки що нікому не вдалося остаточно усунути цю проблему з того, що я бачив, мені в тому числі. Найчастіші поради:
- вимикати VRR;
- міняти HDMI кабель;
- оновлювати прошивку (спростували вже, після купи прошивок нічого не пофіксили, це схоже на апаратне обмеження якесь);
- відключати HDCP (це ще не пробував, але там свої мінуси є теж);
- знижувати налаштування в іграх, щоб зафіксувати фпс на стабільних 120 фпс або лочити під 60 фпс (ага, дуже класна порада, саме для того 120 Гц ТВ купують :laugh: ), проте ця проблема проявляється просто на робочому столі також коли є ідеально стабільні 120 фпс завжди.

Якість зображення, плавність та інпут лаг все ще феноменальні, тому я не шкодую про свій вибір, але враховуйте, що багато часу використовую його з Playstation 5, де такої проблеми взагалі немає. Якби вибирав виключно як монітор для ПК і все, то не певен, що зробив би такий вибір знову.

І це лише проблема LG OLED телевізорів, той же Alienware aw3423dw має таку саму проблему, хоча це саме ПК монітор, а не телевізор навіть - https://www.reddit.com/r/Monitors/comme ... be_normal/
Відповісти