Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
читатель
Junior

Повідомлення

Varzek: 04.08.2022 18:32 Посоветуйте плиз кронштейн для MSI Optix MAG274QRF-QD.
Задача - помимо прочего возможность держать монитор подальше от глаз. Т.е. сейчас всё это упирается в край стола, на котором стоит подставка монитора.
Но вроде я видел, что за счёт кронштейна можно чуть подальше его расположить.
Крепление - к столу (столешница дсп 2см где-то, если это вообще имеет значение). Желательно хорошее качество кронштейна, чтобы всё было закреплено надёжно.

Amazon Basics Arm
Ergotech Freedom Arm
Ergotron LX Single Monitor Arm

Відправлено через 2 хвилини 9 секунд:
snapdragon999: 03.08.2022 13:20
snegurrrka: 03.08.2022 12:23
Samsung Odyssey G5 S27AG552 та Odyssey G5 S27AG520 - характеристики ніби норм, але бачу відгуки не дуже, та й дизайн мені не дуже подобається, зате їх в магазинах купа...

Можливо є ще якісь цікаві варіанти, що я не помітив?
г5 сказали уже что фуфло ,вот dell s2722dgm https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/s2722dgm .Я б взял лучше делл чем ту лыжу если в Денике он реально 12 171 стоит
Ты что-то путаешь.
Модели Samsung Odyssey G5 S27AG552 та Odyssey G5 S27AG520 это мониторы с IPS матрией а не дешевые G5 VA, как в прошлой линейке S27G55
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

тільки є одне але, тут ва
тут насправді добре повернутись до теми що потрібно самсу йти за кораблем з його неймінгом галімим
Востаннє редагувалось 05.08.2022 18:48 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

читатель: 05.08.2022 17:56 Amazon Basics Arm
Ergotech Freedom Arm
Ergotron LX Single Monitor Arm
Похоже на качественные варианты. Осталось понять, где бы их купить...
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 05.08.2022 18:46
тільки є одне але, тут ва
тут насправді добре повернутись до теми що потрібно самсу йти за кораблем з його неймінгом галімим
Прямой г5 ипс
читатель
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 05.08.2022 18:46
тільки є одне але, тут ва
тут насправді добре повернутись до теми що потрібно самсу йти за кораблем з його неймінгом галімим
блин теперь уже я сел в лужу, перепутал с 502...
у Аcer помоему ещё хуже система наименования.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А для того, чтобы прикрутить кронштейн к MSI Optix MAG274QRF-QD - нужно докупать какой-то специальный VESA бекплейт для монитора?
Или поддержка VESA говорит о том, что я могу без дополнительных средств прикрутить кронштейн?
читатель
Junior

Повідомлення

Varzek: 05.08.2022 18:47
читатель: 05.08.2022 17:56 Amazon Basics Arm
Ergotech Freedom Arm
Ergotron LX Single Monitor Arm
Похоже на качественные варианты. Осталось понять, где бы их купить...
Это лучшие предложения.
Я заказывал с американского Амазона и с Германии.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
Varzek: 06.08.2022 01:36 А для того, чтобы прикрутить кронштейн к MSI Optix MAG274QRF-QD - нужно докупать какой-то специальный VESA бекплейт для монитора?
Или поддержка VESA говорит о том, что я могу без дополнительных средств прикрутить кронштейн?
Нечего не нужно докупать.
У монитора стандартное посадочное место под крепление - КРІПЛЕННЯ VESA 100 x 100 mm
https://storage-asset.msi.com/datasheet ... QRF-QD.pdf
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

читатель
Как думаете, к столешнице дсп 2см крепить безопасно?
читатель
Junior

Повідомлення

Varzek: 06.08.2022 17:46 читатель
Как думаете, к столешнице дсп 2см крепить безопасно?
Проблем не будет.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

читатель: 05.08.2022 17:56
Varzek: 04.08.2022 18:32 ]

Ты что-то путаешь.
Модели Samsung Odyssey G5 S27AG552 та Odyssey G5 S27AG520 это мониторы с IPS матрией а не дешевые G5 VA, как в прошлой линейке S27G55
А посмотрел да ips, но Матрица там не Самсунг будет, скорее всего стороннего производителя, не знаю сможет ли Самсунг ее обуздать, обычно они шляпу делают, в основном на хороших Матрицах выезжали, а тут вопрос
Lightbuilder
Junior
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Доброго дня. Розглядаю собі портативний монітор FHD до 15,6". Буде підключатись до звичайного системного блоку, в цілях мобільності теж компактного. Дивлюсь, у багатьох з них інтерфейс підключення USB Type-C (Display Port Mode). Я правильно розумію, що до звичайної відеокарти можна буде підключити кабелем Display Port та через перехідник типу такого: https://rozetka.com.ua/ua/2e_w1404/p87716698/ ? Воно нормально буде працювати, чи є якісь нюанси?
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Всем привет.
Сборка intel core i5-12400,RTX 3060.
Ищу монитор для игр,до 10к грн.
Что-то толковое найти возможно?

Хочеться 144гц+,ips матрицу,возможно,даже меньше 24 дюймов,если такие бывают
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon
Якщо FHD, то можна лося 24g2 взяти.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

дякую,а де його знайти можливо?Тому що на hotline немає. Можливо,є альтернатива йому?

UPD :
знайшов
Востаннє редагувалось 08.08.2022 23:11 користувачем hzpon, всього редагувалось 1 раз.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Випадково побачив відео в LTT і згадав за свої старі Dell S2418SHN/AOC Q3279VWF, яка хороша картинка була, а тепер доводиться користуватись парашними матовими моніками, інакшого вибору не дали, казли
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 08.08.2022 23:34 Випадково побачив відео в LTT і згадав за свої старі Dell S2418SHN/AOC Q3279VWF, яка хороша картинка була, а тепер доводиться користуватись парашними матовими моніками, інакшого вибору не дали, казли
Паста гоев в помощь :lol:
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Купив lg c1 на 48 дюймів в якості монітора.
Пограв в декілька ігр, елден рінг і тд.
Що можу сказати, огонь :)
Картинка чудесна, особливо в динаміці при повороті камери, пікселів не бачу.
Запустилось само в 120 герц, плюс піднастроїв в драйверах відеокарти що мені потрібно.
Грати на великому екрані це просто неймовірно, той же ефект що дивитись кіно на ноутбуку і на телевізорі 48 і більше дюймів, на великому занурення і задоволення більше, що від гри, що від кіно :)
До цього були різні монітори, як на 24, 27 і на 34 дюйми.
Олед це неймовірно, немає глоу і ефекту грязного екрану як на ips.
Картинка кристально чиста і чітка.
Із мінусів, потрібна відеокарта ближче до топів і тільки 3000 чи 6000 серії де є вихід шдма 2.1
В мене зараз 6750 хт, елден рінг і інші ігр в 60 кадрів на високих тягне спокійно.
Пізніше куплю карту краще.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mult
4к это как не крути компромиссы и никакая 3080ти не поможет.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mult: 09.08.2022 08:29 Картинка кристально чиста і чітка.
Ага, глянцеве покриття
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Megaclite
ну тут і кул сторі про те грязний ефект в парі....мені глянець взагалі не сподобався, фігня якась
Відповісти