Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AmigoPhoenix
під багато вікон завжди буде комфортніше декілька моніторів, але можу запевнити що і при переході на цей монітор буде "вау"
LITMANEN
Junior

Повідомлення

AmigoPhoenix
Лучшие мониторы 28-32 дюйма на лето 22 года. Многих у нас нет, но некоторые есть. Да и в целом ознакомиться с будет полезно. Я выбираю модели и проверяю по хотлайну есть ли они у нас.
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LITMANEN
Дію по схожому алгоритму. Плюс застосовую наступні фільтри:
- репутація магазину
- чи співпадає гарантійний термін в магазині з заявленим виробником
- наявність методу оплати "карткою (0%)"

Чесно кажучи, за кілька днів вже трохи голова пухне від переглянутого об'єму даних. Думаю на 2-3 дні виключити зовсім вибір монітора з порядку денного. Нехай інформація "перетравиться". А потім приймати остаточне рішення.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

А есть тут владельцы 32un650? Отзывы неоднозначные, вроде и топ за свои деньги, но пишут что много брака.
LITMANEN: 03.07.2022 21:09 На rting в разделе The 5 Best Monitors For Photo And Video Editing - Summer 2022 на первом месте Dell S2722QC. У нас его можно купить и стоит он 15к. Вполне вписывается в мой бюджет. Но у него разрешение 3840x2160. До сих пор я работал за Dell U2711 с QHD. Чем мне грозит разрешение 3840x2160? Правильно ли я понимаю что всё будет слишком мелким? Например палитры инструментов в фотошопе/кореле будут мелкими? Нужно сидеть ближе к монитору с таким разрешением?
Я думал над этим, но не понял чем dell лучше lg, 32un650 те же 15к сейчас и он больше. Dell ставит те же матрицы от lg, правда последние сейчас вот на boe перешли.
LITMANEN: 04.07.2022 11:54 AmigoPhoenix
Лучшие мониторы 28-32 дюйма на лето 22 года. Многих у нас нет, но некоторые есть. Да и в целом ознакомиться с будет полезно. Я выбираю модели и проверяю по хотлайну есть ли они у нас.
На ebay m32u за 500$ можно взять + доставка и растаможка все равно выгодно, но дойдет ли нормально, пишут что доходят. Но для себя решил что лучше взять более правильный в плане цветопередачи и подешевле. Играть все равно не планирую на нем (после 55" олед уже сложно пересесть будет :D ).
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord
ну ніхто не заважає взяти з перевіркою і в норм магазині щоб повернути якщо що. а так да, норм по тим цінам що зараз взагалі є

ну і на рахунок топів ртінгса, уважно читайте в якій категорії монітор, він сугубо по цьому кращий, а інше може бути погане
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Paradox1306: 05.07.2022 17:14 MobileLord
ну ніхто не заважає взяти з перевіркою і в норм магазині щоб повернути якщо що. а так да, норм по тим цінам що зараз взагалі є

ну і на рахунок топів ртінгса, уважно читайте в якій категорії монітор, він сугубо по цьому кращий, а інше може бути погане
Так пишут что через неделю, месяц то пиксели вылазят, то углы затемняются, то вообще полосы. А с гарантией связываться не хочется, при условии что она вообще покроет те же пиксели. Но я так понял это у многих сейчас так, тенденция такая. Просто все мои мониторы до этого, вот как купил, так и работают до бесконечности без каких либо проблем. То есть или раньше делали лучше или мне везло просто.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord
ну немає продукції без браку, завжди якийсь відсоток є, як на мене це везіння більше...ну крім хунікса на 3060ті звісно :) тому як не викручуйся але шанс піти в гарантійку завжди є
LITMANEN
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 05.07.2022 17:14 MobileLord
ну ніхто не заважає взяти з перевіркою і в норм магазині щоб повернути якщо що.
І тут проблемка. 32un650 вже майже не продається. Та і S2722QC згідно хотлайну так само штук 5 продавців. Він начебто і є в розетці, але "закінчується". Я б не ризикнув його брати, бо скоріш за все там буде те, що люди повертали. НУ мені так здається, бо які відгуки не читаєш - повернув 3 монітори поки не попався нормальний. Або ж привезли монітор - є сліди користування, вскриття. Тоді як наприклад 275E2FAE продає 33 продавця, він є всюди і можна обрати магазин де виконати перевірку. Розетка, телемарт, тощо. Я не раджу 275E2FAE, просто розказую свою логіку купівлі. Який би гарний не був монітор, але якщо його продають 3-5 продавців і все це ноунейм, то якось неохота звязуватись.

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
MobileLord: 05.07.2022 17:08 Но для себя решил что лучше взять более правильный в плане цветопередачи и подешевле.
И что же это? :)
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

LITMANEN
32un650, я больше ничего не вижу за эти деньги, кроме 27" таких же. Просто он для всего хорош за счет размера, и для графики и для документов, и приставку подключить можно. Ждать когда mini-led пойдут в массы думаю бесполезно, не дождемся.
Он бывает в продаже, его подвозят время от времени, потом разбирают. Но вы правы что лучше ждать большой партии, чтобы была возможность поменять. Сейчас к нам впринципе мало что привозят из-за проблем с логистикой.
LITMANEN
Junior

Повідомлення

MobileLord: 05.07.2022 22:23 LITMANEN
32un650, я больше ничего не вижу за эти деньги, кроме 27" таких же
Я на хотлайн иду в фильтры, выбираю диагональ 31, 32, 34, 35, выбираю IPS, выбираю разрешение пока всё таки 2560х1440, так как не уверен насчет УХД. Вижу как минимум Philips 325B1L/00, LG 32QN600-B, ASUS VP32AQ, HP X32 и тп. Это по цене до 15 штук и 30-35 магазинов их продает.
Если же поставить разрешение всё таки UHD, тогда цены намного выше. Я всё же склоняюсь к 2560х1440 и 27", тем более проработал за таким много лет и никаких проблем.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord
міні лед і так в масах і це той же іпс, ви з мікролед путаєте. та і я бачу що оледи пішли вже, видно недовго залишилось іпсам і ва
і да, 27" купути набагато легше, за ~15к можна чудовий 144+ купити
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Paradox1306: 05.07.2022 23:59 MobileLord
міні лед і так в масах і це той же іпс, ви з мікролед путаєте. та і я бачу що оледи пішли вже, видно недовго залишилось іпсам і ва
і да, 27" купути набагато легше, за ~15к можна чудовий 144+ купити
Не перепутал. Мини лед сейчас ставят в про версии яблочных ноутбуков и планшетов, едва ли их можно назвать массовыми из-за цены. А оледы больше 15" дюймов не делают. То есть или 15 или 42 бери, середины все еще нет.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord
ну і для чого тобі мінілед? і ні, це ставлять ще в багато продукції, а не тільки в яблуко. олед теж не тільки 15 і 42 бувають, не слідкуєш за ринком
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Paradox1306
Чёт я не вижу ассортимента миниледов и оледов между 15 и 48 дюймами, в природе то они вроде есть, а купить особо то и нечего.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin
є, навіть тут обговорювались вже.
та і для чого вам міні лед? той же іпс тільки з такою фічою, що пошакалить тільки зображення в деяких умовах. олед теж поки не зрозуміло чи де буде проблем через рік-два
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Paradox1306
Минилед частично лечит болячки ips, а что тогда по вашему нужно брать?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin
що він там лічить? тільки калічить, коштує сильно дорожче, але якщо на зону припаде 50/50 то в тебе вся зона буде затемнена і ти побачиш шикарний квадрат, за це переплачувати х1.5-2?
ну олед звісно краще, але знову ж таки питання по їх живучості. бачив я вже дел за 100500 тон нафти, виглядає дууууже смачно
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Подскажите 27 дюймов 2к, люблю самсунг и делл, лыжи и прочую шляпу прошу не предлагать
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

snapdragon999
візьми самс або дел, іншу шляпу пропонувати не буду :up:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Paradox1306
Ну так если олед и минилед дорого и некуть, что брать тогда?

Отправлено спустя 1 минуту 19 секунд:
snapdragon999
Ну так возьмите гнутый самсунг или делл на матрице ЛЖ.
Відповісти