Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 19:05 feniks_tm
ага, 300 фпс зробить хоть когось кіберспротсменом :gigi: дуже мені нагадує коли люди планують в зал ходити і нічого не вміють, але вже на 2к баксів всього накупляли і кросівки з вогняними наліпками бо це швидкість
Та зрозуміло, що ні. Для мене це справа комфорту і звички. Після 400 фпс навіть 200-250 це вже не то і добре відчувається(звісно що не картинкою на моніторі, а інпутлагом). Кому доля стати кіберкотлетою, стане нею і з 100 фпс та пінгом, а при апгрейді заліза буде ще більше прогресувати. А якщо ти й так овоч, то нічого картину вже не врятує))
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
люблю ці розмови про інпутлаги і тд на рівні вище людських можливостей :)
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 19:13 feniks_tm
люблю ці розмови про інпутлаги і тд на рівні вище людських можливостей :)
Може в деяких моментах це і є еффектом плацебо, але багато залежить від девайсів ще. Якщо в тебе миша наприклад працює на протоколі Bluetooth, то навряд ти хоч якусь різницю відчуєш між 100 й 200 фпс, бо обмежувальним фактором буде якраз мишка.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
я вже тут якось пояснював тут про можливості і 100500 фпс. також багато відео від кіберкотлет є де вони розповідають що 240 фпсів не дозволить тобі "нагібати", ти залишишся на тому ж самому рівні. про 60 і 120 вірю, а вже про 120 і 240 в те що на одному грається добре, а інший то вже погано - ні
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 19:23 feniks_tm
я вже тут якось пояснював тут про можливості і 100500 фпс. також багато відео від кіберкотлет є де вони розповідають що 240 фпсів не дозволить тобі "нагібати", ти залишишся на тому ж самому рівні. про 60 і 120 вірю, а вже про 120 і 240 в те що на одному грається добре, а інший то вже погано - ні
Після умовних 120Гц/фпс вже практично нереально відчути різницю, по картинці на моніторі так точно. Різниця в фреймтаймі між 60фпс (16.7мс) й 120 (8.3 мс) двухкратна й складає майже 8.5мс, а між 120 й 240 (4.2мс) вона хоч і також двократна, але складає лише 4мс, ну й так далі. Чим далі, тим менше фактична різниця. Поріг, де ти починаєш не помічати цю різницю у кожного різний. Особисто я добре відчуваю різницю між 120 й 240 фпс конкретно при управлінні мишкою, просто посадивши тебе перед монітором, ти фіг що побачиш.
Preacher
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Почитав що ви тут пишите і не дійшов єдиного висновку. Порадьте монітор qhd, бюджет ~20к грн.
https://hotline.ua/computer/monitory/cm ... 0-21348401
Дивився на ці, не дуже розумію в чому їх різниця.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Preacher: 22.05.2022 21:48 Почитав що ви тут пишите і не дійшов єдиного висновку. Порадьте монітор qhd, бюджет ~20к грн.
https://hotline.ua/computer/monitory/cm ... 0-21348401
Дивився на ці, не дуже розумію в чому їх різниця.
Або MAG274QRF-QD, або G7. Я більше за MSI.
Порівняння
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

маг за 19 іде лісом, є лижа зовсім трішки гірша за нього але 14
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 22.05.2022 22:28 маг за 19 іде лісом, є лижа зовсім трішки гірша за нього але 14
Ну не 14, а 15.5, й не 19, а 17.3, якщо брати в адекватних магазинах. Те що оверпрайс і так зрозуміло, лижа точно так само піднялась на 2к, як і MSI. Контраст навіть на фоні IPS у GP850 слабоватий (800vs1200).
Востаннє редагувалось 22.05.2022 22:38 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 3 разів.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

лижа в львівсьому сіряку 14, який сенс платити лишні 100 баксів? вони свою 850 апдейтили і там з мсі різниця в чорному тільки була
Shaddd
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Asus VG259Q вообще стоящий моник?предложили за 6500...вот думаю всё,еще в городе Лыжу 750-B за 9300 толкают новую с витрины
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Shaddd: 23.05.2022 11:22 Asus VG259Q вообще стоящий моник?предложили за 6500...вот думаю всё,еще в городе Лыжу 750-B за 9300 толкают новую с витрины
Конкретно за vg259q важко щось сказати, але порівняння VG259QR(Десь пишуть, що та сама панель, що і у звичайного, просто розігнана з коробки, правда чи ні - точно не зрозуміло) та AOC 24G2 я раніше кидав.
Zero0
Junior

Повідомлення

Для комфортного использования , особенно тем , кто работает долго за моником , надо ориентироваться не за герцами и время отклика , а за макс разрешением. Моники от 24" без 2К такие себе , зато маркетологи нацепили кучу реклам на эти дешёвые моники по 150-200 $ , мол герцы и 1 мс отклик это супер моник , но в тоже время , даже самый простой на 2 К с 75 Гц стоит дороже дешёвых "игровых" с 144 Гц и 1 мс :lol:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ну вже з'являються гарні новини у вигляді MEG 342C QD-OLED
ksander
Member

Повідомлення

Необходимо выбрать новый монитор, критерии:
24" / 1080р / IPS
важно качество картинки, комфорт для зрения
фликр-фри
плевать на время отклика, в основном серф в инете, фильмы, и игрушки
наличие встроенных динамиков - поскольку нет места на столе для колонок, хоть и сижу всегда в наушниках, но думаю так удобнее.
наличие AMD FreeSync, поскольку новая карта rx6600xt

на ек.юа одним из первых выпадает
Asus TUF Gaming VG249Q и еще куевач туча аосов, филипсов, асеров и т.п.
Что скажете, какие еще варианты? Этот асус смущает только датой 2019, но может это и плюс, по отзывам на розетке +/- ОК.
Какие еще качественные конкуренты?
Бюджет наверное 7-9к, если это норм.
MindStealer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaddd: 23.05.2022 11:22 Asus VG259Q вообще стоящий моник?предложили за 6500...вот думаю всё,еще в городе Лыжу 750-B за 9300 толкают новую с витрины
У меня с приставкой qr - вроде адекватный, но если сижу близко (меньше вытянутой руки), то глаза устают за несколько часов.
Болячки ips в наличии, но не прямо суперкритично, засветы +- равномерные, но не беспокоит это.
По эргономике хорош, поворот, наклон, высота и портрет, собран нормально, только мне лично внешний блок питания не нравится, но это уже личная заморочка

Отправлено спустя 7 минут 20 секунд:
Preacher
Тоже смотрю qhd до 20к.
Пока приглядел https://hotline.ua/computer-monitory/gi ... rus-fi27q/
Почитал отзывы ±, но пока смотрю ещё, вдруг что интереснее будет.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

MindStealer: 31.05.2022 23:43 Тоже смотрю qhd до 20к.
Пока приглядел https://hotline.ua/computer-monitory/gi ... rus-fi27q/
Почитал отзывы ±, но пока смотрю ещё, вдруг что интереснее будет.
Як на мене, MAG274QRF-QD веселіше буде.
Порівняння (Правда Aorus раніше тестили, за старою методологією)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MindStealer
головне не взяти х версію
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Hiden: 20.05.2022 18:13мне этот монитор брат предложил , правда юзал его пару месяцев, за 5500 грн
но говорит есть небольшие засветы, привезет и сам вживую посмотрю а там уже решу
сам хочет купить 27"
по поводу моника Acer заметил такой косяк, когда сидишь в браузере на светлых страницах(на оверах например) бывает мон иногда подмигнет на мгновение
чуть так тусклее чем яркость настроена (то есть немного темне, не полностью тухнет подсветка) и еще, когда включаешь по громче на встроенных динамиках, мон тоже подмигивает в такт музыке.
что это может быть, или это такая фишка ?
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MindStealer: 31.05.2022 23:43
Shaddd: 23.05.2022 11:22 Asus VG259Q вообще стоящий моник?предложили за 6500...вот думаю всё,еще в городе Лыжу 750-B за 9300 толкают новую с витрины
Тоже смотрю qhd до 20к.
Пока приглядел https://hotline.ua/computer-monitory/gi ... rus-fi27q/
Почитал отзывы ±, но пока смотрю ещё, вдруг что интереснее будет.
пересел сейчас на такой Aorus и хочу сказать что глаза после VA гнутой матрицы просто АДСКи болят
Відповісти