Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexander-magnus
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

unlnu
Спасибо за ответ и мнение :beer:
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Paradox1306: 29.04.2021 16:43
В том же г7 достаточно "ненужных функций", как вы выразились за которые берут деньги, гнутость например, когда оно не нужно на такой диагонали и при покупке монитора за 20к у людей явно больше требований чем "ШО БЫ РАБОТАЛО" или в вашем понимании "нормальные люди" это те кто с вами согласен, а те кто нет дефектные и ничего не знают/не умеют?
Ти що включив режим дибіла ?
Я тобі вище пояснив для чого на 27 дюймах використовують гнуту панель виключно із за технічних особливостей панелі. Також Besmertnik перефразував особисто для тебе, оскільки до тебе із першого разу мої слова не дошли. Але і це марно. Його ти також не зрозумів і не почув. І при цьому ти й далі пишеш чуж про гнутий дісплей на 27 дюймах що це не потрібно для такої діагоналі ...

Г7 на 27 дюймів (і на 32 дюйма в тому числі) навіть в мемент релізу не коштував 20к. А зараз його можна придбати ще й дешевше релізнутого ціника. Для чого і тут ти заганяєшся ?
https://hotline.ua/computer-monitory/sa ... g75tqsixci
Змирись із тим що на ринку дісплеїв ціни від 3к до 100к грн. і у такому співвідношені ціни щось там вимагати від дісплея, який коштує 17к на релізі ну от просто смішно. Я розумію що для тебе це мабуть велика сума і ти за таку ціну хочеш щось не реально круте, щоб могло випереджати на років 20 так в перед прогрес. Но камон, вимагати щось від дісплея за 17к безглуздо коли на ринку є значно дорожчі моделі. І що тут говорити за 17к даний монік має масу понад 6кг ногу яка важить як твоїх 2 моніки, оскільки каркас металевий у ноги. Добротний не маркий пластик (не глянцевий) який приємний на ощуб і дійсно дорого виглядає. Тут ти платиш за добротну збірку і реально якісні матеріали. В той час коли за 30к собирають монітори із дішманським глянцевим марким виглядом.А маса такого діслея настільки легка що ти просто не відчуваєш що китаєть туда в дісплей щось запхав.
Знову ж таки ти просто сходив магаз. І глянь на ці убогі глянцеві дісплеї чи МСІ, які по дизайну ну явно для школяра зроблені. Там зекономлено на всьому. Від коробки яка нікому не потрібна до кабеля яким підключається монітор.

Твої пости це не більше чим бред мамкіного експерта. Який банально не розуміє для чого інженери приймають ті чи інші рішення моделюючі ті чи інші дівайси. У мене є досівд в інженерні сфері, якщо я не розділяю думки із рішенням в тому чи іншому питанні, першим ділом я страраюсь вникнути для чого особа яка приймала такого рішення здійснила так. Любі рішення які приймаються і втілюються в життя мають зміст. І те що для тебе являється безглуздим і маркетинговим ходом, для інженера не більше чим технологічна потреба згідно якої усувається недоліки у виводі зображенні. Є проблем і за рахунок гнутої панельки її не має. І всі задоволенні і проблема вирішина. В результаті проблемна матриця вирішує основну проблему, а користувач має на вихлопі швидку та якісну в плані виводу зображення матрицю. І це потрібно розумі що в технологія є особливості котрі в силу технології складно на сьогоднішній час вирішити, тому на разі вирішення ось таке.

І знову ж таки гнутий діслей для людей із бінокулярним зором не створює жодного дизкомфорту. Від такого радіусу у тебе не буде крутитись голова, по почнеться нудота і звичайно швидше волося на голові та на лобку у тебе не випаде. Гнута діагональ також не потребує сидіти перед дісплеєм в захисному шоломі чи в шапочці із фольги.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Интересно как оно за g7 на 32 дюйма сидится, не сильно большой, или все же лучше 27 взять ?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Масса (с учетом подставки), кг 8,7
ой, получается тоже качество, ведь качество монитора меряется в кг, правда, инженер?) А то что покрытие экрана полуматовое ты осилить не смог как и много всего остального. видимо купил самсунг и заходишь в тему самоутвердится какой классный ты выбор сделал и какой ты инженер(спасибо, сделал мне день)
И о каком гейминг ты твердишь, черная полоска пластика да экран(а то что сзади, прстите, не вижу, бо смотрю на лицевую сторону монитора), это тебе не совать слово гейминг в название, да? :lol: :lol: с вставочками под гейминг в одисеи)
Читаю вот этот бред про то что в 27" нужна кривизна в 1000р и ржу, а если напополам сложат, тоже придешь орать что ты инженер и даешь свое одобрение?)

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
neo89skynet: 30.04.2021 10:21 Интересно как оно за g7 на 32 дюйма сидится, не сильно большой, или все же лучше 27 взять ?
если позволяет место, то 32.
я взял себе 27" и думал что ну вроде уже достаточно большой, но теперь думаю что можно еще больше :up:
andreysv1
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

27 уже мало, я сам вот выбираю или 32" 16:9 или 34" 21:9

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
хотя если только играть за ним, наверное 27 достаточно
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

neo89skynet: 30.04.2021 10:21 Интересно как оно за g7 на 32 дюйма сидится, не сильно большой, или все же лучше 27 взять ?
27 дюймів особисто для мене комфортно. Але сам монітор займає чимало місця на робочому просторі із за форм фактора ноги та гнутого корпуса. Я про це писав у даній темі раніше. Кронштей не віришить проблему оскільки доведеться в любому випадку тримати дистанцію від дуже наближеного дісплея до очей. Габарит корпуса значний. І це треба врахувати. Кронштей вирішує проблему простору на столі відповідно можна клаву і миш ближче до стінки підсунути, але із за довщини дісплея та гнутої форми уви прийдеться все одно його ставити на глибокий по габариту стіл. Щоб очі мали комфортну дистанцію. Із 32 дюймами там ще все гірше. Оскільки ще більша діагональ. Тому розраховуй що форм фактор монітора не юзер фрейдлі в плані розміщення. Але ну просто ідеально вписується в кутові рішення столів. Наче він створений саме для такого розміщення. А гнута форма діслея ще більше сприяє цьому і дозволяє ще більше втопити його в кутову позицію. Тому міняй робочий стіл та уявно зроби компоновку якщо робоче місце дозволяє та хочеться взяти 32 дюйма бери.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Paradox1306: 30.04.2021 10:26
И о каком гейминг ты твердишь, черная полоска пластика да экран(а то что сзади, прстите, не вижу, бо смотрю на лицевую сторону монитора), это тебе не совать слово гейминг в название, да? :lol: :lol: с вставочками под гейминг в одисеи)
Мало какое железо сможет 240кадров в 2к разрешении выдать(что бы ощутить всю силу плавности), так что покупать такой моник для гейминга можно было когда хуанг презентовал rtx3070 за "500" баксов, а 3080 за "800" баксов ... Покупая такой моник сейчас, можно только наслаждаться видео в 2к разрешении .... Но Варзоной, Пабгом и другими баттл-роялями придеться перетопаться ... Разве что доту и ксго гонять в 2к разрешении в 240кадров

И вообще кибер-котлеты все моники близко к глазам держат, вплоть до 25см (расстояния лучшего зрения)... И курва монитора, и размер больше 25дюймов выглядят извращением для них
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vitalio: 05.05.2021 18:02
Paradox1306: 30.04.2021 10:26
И о каком гейминг ты твердишь, черная полоска пластика да экран(а то что сзади, прстите, не вижу, бо смотрю на лицевую сторону монитора), это тебе не совать слово гейминг в название, да? :lol: :lol: с вставочками под гейминг в одисеи)
Мало какое железо сможет 240кадров в 2к разрешении выдать(что бы ощутить всю силу плавности), так что покупать такой моник для гейминга можно было когда хуанг презентовал rtx3070 за "500" баксов, а 3080 за "800" баксов ... Покупая такой моник сейчас, можно только наслаждаться видео в 2к разрешении .... Но Варзоной, Пабгом и другими баттл-роялями придеться перетопаться ... Разве что доту и ксго гонять в 2к разрешении в 240кадров
та всё что больше 120 достаточно для почти всех, плавности тоже, у меня вот лок на 120 стоит, хотя во всех играх что я запускал никакой нереально плавной картинки после 60 не увидел, разве что шутаны...но так как я играю в них не на уровне про игроков, то никакого преимущества я там не получил. Вообще вспоминаю времена когда у меня был ноут и во всяких рпг 30-40 кадров хватало что бы нормально играть
alexander-magnus
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

unlnu
Таки взял монитор 27" Монитор 27" Philips E-Line 275E1S /00/01
Разрешение 2К.
Как по мне то картинка отличная.
Правильно что взял с большим разрешением :up:
Супер. Короче доволен как слон :beer: :beer: :beer: :beer:
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexander-magnus,
поздравляю с удачным приобретением!
alexander-magnus
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

unlnu
Спасибо :super:
andreysv1
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

alexander-magnus: 07.05.2021 20:47 unlnu
Таки взял монитор 27" Монитор 27" Philips E-Line 275E1S /00/01
Разрешение 2К.
Как по мне то картинка отличная.
Правильно что взял с большим разрешением :up:
Супер. Короче доволен как слон :beer: :beer: :beer: :beer:
:up:
если за компом проводить не мало времени, то сейчас фуллхд брать вообще не идейно.
alexander-magnus
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

andreysv1
Для основной массы людей дело не в идее,а в цене вопроса)
andreysv1
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

понимаю, но монитор это такой предмет, который будет в пользовании не менее 5 лет, считаю оно того стоит
pixels
Member

Повідомлення

Dub1k
Взяв 32, і він чудово став на стіл глибиною 65 см. Все дякуючи кронштейну, який ішов з ним. Монік в профілі. Але можна придбати під будь яку модель vesa кронштейн на стіл та не паритись за місця. Тільки доведеться трохи переплатити, гарний кронштейн десь в районі 5к грн коштує.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

pixels: 07.05.2021 23:28 Dub1k
Взяв 32, і він чудово став на стіл глибиною 65 см. Все дякуючи кронштейну, який ішов з ним. Монік в профілі. Але можна придбати під будь яку модель vesa кронштейн на стіл та не паритись за місця. Тільки доведеться трохи переплатити, гарний кронштейн десь в районі 5к грн коштує.
Хороші кронштейни в районі 300 доларів. Такі і переживуть декілька моніторів і не розболтаються за пів року. Але більшість не готові за кронштейн платити стільки.
Але якщо чесно не розумію які можуть бути проблеми в розміщенні монітора, який по суті плоский та не має великої товщини.
Такий монік даже на 55см стіл впишиться без проблем. Не порівнюй його із товстими та гнутими моніками там різниця колосальна.
спойлер
Зображення
Зображення
pixels
Member

Повідомлення

Dub1k
Вся справа в підставці. Вона в деяких моделях дуже багато місця жере. 30 см в глиб +/- та екран все ближче і ближче до тебе. Якщо стіл вузький, то така підставка не є прийнятною бо буде сильно близько до очей.

Так виглядає на штативі, стіл 65 см
спойлер
IMG_20210319_1927481.jpg
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Что лучше - Odyssey G5 или LG 32GK650? (качество подставки не важно, есть веса-лапа).
Вижу много отзывов, про мерцание на серых тонах в софте, кто-то сталкивался с подобным? (матрицы то 8бит - значит не дизиринг) :insane:
Dimalien
Member
Аватар користувача

Повідомлення

По кранштейну...я брал на Алике nb f300 24-35 дюймов, вполне себе прочная штука.
Сижу вообще сейчас за tn+film Benq xl2411t 144h и никак не могу определиться какую модель взять 32-34 дюйма, Va или IPS.
Изначально хотел xiaomi 34, но потом прочёл кучу негатива про какой то шим и т.д., потом lg 34GL750-B, но у многих появляются какие то полоски на весь экран и приходится менять, посмотрел уже свыше моего макс прайса, на samsung g7 32 на 240 гц, увидел отзыв с фото, где просто нереальная дисторсия, посередине картинка прям сужена и вытянута, человек сдал в магазин, или это у него был просто заводской брак возможно?
Играю в основном в шутеры типа hunt showdown где многое зависит от детализации и передачи освещения, в КС бывает, ну и РПГ да фильмы смотрю.
Уже даже не знаю на какие модели лучше обратить внимание, знаю точно что ниже 144гц уже как то неприятны глазу, думаю в любом случае новый будет по качеству лучше моего, однако стоят они как бы не мало и хотелось бы выбрать что то достойное относительно цены от стоимости ксиаоми 34 и подбираясь максимум до цена g7 32" 240hz
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dimalien: 08.05.2021 21:12 По кранштейну...я брал на Алике nb f300 24-35 дюймов, вполне себе прочная штука.
Сижу вообще сейчас за tn+film Benq xl2411t 144h и никак не могу определиться какую модель взять 32-34 дюйма, Va или IPS.
Изначально хотел xiaomi 34, но потом прочёл кучу негатива про какой то шим и т.д., потом lg 34GL750-B, но у многих появляются какие то полоски на весь экран и приходится менять, посмотрел уже свыше моего макс прайса, на samsung g7 32 на 240 гц, увидел отзыв с фото, где просто нереальная дисторсия, посередине картинка прям сужена и вытянута, человек сдал в магазин, или это у него был просто заводской брак возможно?
Играю в основном в шутеры типа hunt showdown где многое зависит от детализации и передачи освещения, в КС бывает, ну и РПГ да фильмы смотрю.
Уже даже не знаю на какие модели лучше обратить внимание, знаю точно что ниже 144гц уже как то неприятны глазу, думаю в любом случае новый будет по качеству лучше моего, однако стоят они как бы не мало и хотелось бы выбрать что то достойное относительно цены от стоимости ксиаоми 34 и подбираясь максимум до цена g7 32" 240hz
там у инженера к мониторам по 17к не должно быть требований и качество монитора определяется весом, так что 300 баксов еще мало за кронштейн
Відповісти