NAS: выбор, обсуждение, настройка, эксплуатация

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Там список дуже великий, якщо нема в списку то встановлюється як звичайна Дженерік (але ж всі параметри ві встановлюєте на самій камері) по протоколу Овіф, а якщо й такого нема - то просто підключаємо РТСП поток.
В мене підключені:
2МР+мікрофон Китайська
2 штуки 1,3МР Дахуа К15
В плані підключити ще 2МР Польський клон Хіквіжн
Нажаль 4-8МР камер не маю.
Всі пишуть постійно.

Що робити з двінком на Насі я не підкажу.

Так на швидкоруч - реєстратори вміють писати на ФТП більш новіші моделі СФТП
Для активациї запусу по дзвінку на реєстраторі мають бути порти спрацювання, точні моделі не підкажу.

Отправлено спустя 9 минут 25 секунд:
Забув сказати:
За замовчуванням, вбудований Сурвілліанс має ліцензцю на 3 або 4 камери, треба ламати - а це обов'язковий перезапук цієї служби на добу + до того, може бути заповнення оперативної памяті як раз цією службою, після перезапуску вся память вивільняється.
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Васильович
Ortyomko
От ця автозаміна. :mad:
Freenom.com
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую :beer:
Не зміг, правда, нічого зареєструвати - навіть при вводі в пошук тарабарщини, після натискання "Get it now!" завжди отримую "Not available" :(
Може якісь тимчасові проблеми, загляну ще через пару днів.
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Васильович
Реєстрація і справді лежить, але кабінет користувача працює. Щось в них зламалося.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taxi911
Зрозумів, дякую :beer:
BorisBrejcha
Member
Звідки: Odessa

Повідомлення

Gallardovich: 11.10.2022 00:04 О, а на таких самосборах корректно работает synology quick connect и прочие плюхи?
а зачем оно, если есть нормальный VPN домой ?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BorisBrejcha
Думаю, вдома може бути "сіра" ІР.
BorisBrejcha
Member
Звідки: Odessa

Повідомлення

Васильович: 15.10.2022 14:50 BorisBrejcha
Думаю, вдома може бути "сіра" ІР.
zerotier работает на серый адресах
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BorisBrejcha: 15.10.2022 15:55 zerotier работает на серый адресах
Погоджуюся, непоганий вихід з ситуації.
Колись використовував сабж, як мав потребу пару сотень Гб даних перекинути між двома ПК з "сірими" ІР.
На мій подив швидкість передачі впиралася в ліміт каналу 100Мбіт/с - очікував якихось обмежень в безкоштовній версії.
BorisBrejcha
Member
Звідки: Odessa

Повідомлення

zerotier дает "на шару" облачный 25 портовый коммутатор (это очень грубо говоря, они сами предлагают такое сравнение)
причем трафик бегает по кратчайшему маршруту.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Gallardovich: 11.10.2022 00:10
Ortyomko: 11.10.2022 00:08 Только вчера поднял всё, тестил только изнутри сети) тут проблем не было с photos и т.п. даже лица распознаёт (хуже чем Гугл конечно). Внешку позже потестю. Чуваки на форуме говорили что с костылями но работает. Там просто мануалы на старые бутлоадеры, я скачал самый новый, там половина всего автоматически поднимается.
Отличные новости :)
Держите в курсе :beer:
надыбал такой сайт https://saniaowner.space/ - товарищ продаёт рабочую связку серийник+мак для основных моделей xpenolody по 10$. оказался украинец, мне подарил просто так, я ВСУ для приличия задонатил.
в общем, если кому надо - рабочая схемка! :beer:
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Ortyomko: 02.11.2022 20:56рабочую связку серийник+мак
Для xpenology отлично работает и генератор встроенный в RedPill.
И если есть свой домен и белый ип, то без разницы реальные они или нет.
Интересное у него это модификатор лицензий для Surveillance Station.
Кому нужно конечно, не со всеми камерами SC работает нормально.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

BigTypoon: 05.11.2022 20:49
Ortyomko: 02.11.2022 20:56рабочую связку серийник+мак
Для xpenology отлично работает и генератор встроенный в RedPill.
И если есть свой домен и белый ип, то без разницы реальные они или нет.
Интересное у него это модификатор лицензий для Surveillance Station.
Кому нужно конечно, не со всеми камерами SC работает нормально.
ну у меня нет своего домена и белого IP, поэтому оказалось полезно :rolleyes:
diesel1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ortyomko: 05.11.2022 22:29
BigTypoon: 05.11.2022 20:49
Для xpenology отлично работает и генератор встроенный в RedPill.
И если есть свой домен и белый ип, то без разницы реальные они или нет.
Интересное у него это модификатор лицензий для Surveillance Station.
Кому нужно конечно, не со всеми камерами SC работает нормально.
ну у меня нет своего домена и белого IP, поэтому оказалось полезно :rolleyes:
Sn и мак вам для доступа с внешки? Я решил вопрос пробросом портов.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

diesel1985: 05.11.2022 23:50
Ortyomko: 05.11.2022 22:29

ну у меня нет своего домена и белого IP, поэтому оказалось полезно :rolleyes:
Sn и мак вам для доступа с внешки? Я решил вопрос пробросом портов.
да, для quick connect
diesel1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

quick connect не всегда корректно работает, советовал бы вам проброс сделать, ни чего сложного.
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всі привіт ) А проконсультуйте по можливості.
Потрібен NAS для використання в ролі тайм-машини, для резервного копіювання з макбука , тобто людина приходить на роботу , і автоматично робиться резервна копія на NAS підьеднаний до роутера. Тобто буде дома така штука та в офісі. Раніше в апл були тайм-капсули, але зараз вони їх не продають...І рекомендують самим вибирати такі пристрої.
Фактично буде білий айпі-адрес і людина з будь якої точки світу через прокинуті порти буде робити собі резервування, або не буде білого айпі-адресу і резервна копія буде робитися локально юРозумію що є Qnap і Synology , але ніколи не стикався в ролі тайм машини для макбуків.

Можливо є якісь підводні камні у реалізації таких потреб...ТОму що використовували зовнішній диск через юсб до макбука...А останніх піврічних копій на ньому не виявилося, хоча завжди в контекстному меню тайм-машини показувалася нормально остання дата і час резервного копіювання. А коли відновлялися, -а копій за пів року немає...Ні помилок під час створювання резеврної копії, ні іншого чого незвичайного не було...А резервих копій немає...остання за січень цього року. Підтримка апл сказала що не може бути такого ) Якби я сам не робив ці копії сособисто, можливо би повірив )
Ось тому вирішили перейти на кращий рівень резервування на NAS.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

chik1812: 07.11.2022 16:59 Потрібен NAS для використання в ролі тайм-машини, для резервного копіювання з макбука
Це базовий функціонал, що працюватиме фактично на будь-якій сучасній системі.

В мене, наприклад, OpenMediaVault 6:
спойлер
Зображення
З корисних фіч - створив для бекапів окремого юзера, якому дав квоту 300 Гб. TimeMachine успішно освоїв даний об'єм і просто перезаписує старіші копії, не захламляючи весь мій NAS.
Єдиний нюанс, з яким стикнувся в процесі експлуатації - краще не вмикати шифрування резервних копій, бо через місяць-два бекап може "поламатися" без явних причин.
А так - вже й на Ventura перейшов, а копії ще й за червень маю B-)

При цьому залізо взагалі "печальне" використовую - mini-ITX плата на древньому AMD-C60.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

chik1812
В хозяйстве маков нету, но может оно?
https://kb.synology.com/ru-ru/DSM/tutor ... me_Machine
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 07.11.2022 17:21 Єдиний нюанс, з яким стикнувся в процесі експлуатації - краще не вмикати шифрування резервних копій, бо через місяць-два бекап може "поламатися" без явних причин.
На рахунок старенького компьютера в основі НАС ...Так можна собі таке зробити, але то на роботі...І не буде милувати око шефа :)
А ос на рахунок шифрування копій...В мене навпаки поганий досвід з шифрованими копіями, ті що локальні на жорсткі диски. Було таке що вводив пароль для дешифрування, а воно мені казало неправильний пароль...і я досить довго спілкувався з службою підтримк апл. І в моїх колег так бувало...Тому я остарігаюся шифрованих копій особливо якщо , обновити систему а резервна копія ще з шифруванням старої версії ((

Отправлено спустя 49 секунд:
taxi911: 07.11.2022 17:35 chik1812
В хозяйстве маков нету, но может оно?
https://kb.synology.com/ru-ru/DSM/tutor ... me_Machine
Да, это точно оно ) В довесок я просто имел ввиду конкретные модели или модельный ряд :) :beer:

Отправлено спустя 2 часа 32 минуты 34 секунды:
Вибрав Synology DS218 як варіант .
2 ГБ DDR4 1xGbE 2xUSB 3.0 1xUSB 2.0 ,Четырехъядерный процессор 1,4 ГГц ,Последовательная пропускная способность более 112 МБ/с при чтении и 112 МБ/с при записи.
Відповісти