Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Mad Dog
Member

Повідомлення

fludimir: 25.01.2023 01:42 сколько стоит отдельная ТД которая обеспечит те же скорости по воздуху что и перечисленные выше асусы?
та точки для квартири беруть тільки гіки... Беруть старі корпоративні точки...
І історія там така сама як з Мікротіками: "ми берем їх не заради швидкості, а заради... " і тут далі у кожного своє.
Чи покриє один роутер твоє приміщення залежить від самого приміщення. Якийсь опенспейс 10м*10м покриє фактично любий роутер, але якщо у тебе, наприклад, витягнуте підвальне приміщення з купою залізобетонних стін то тут вже може бути сенс і у двох точках/роутерах.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 25.01.2023 01:42сколько стоит отдельная ТД которая обеспечит те же скорости по воздуху что и перечисленные выше асусы?
Топовий SOHO юбік U6-Pro коштує біля 8к новий.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Scoffer: 25.01.2023 13:55
fludimir: 25.01.2023 01:42сколько стоит отдельная ТД которая обеспечит те же скорости по воздуху что и перечисленные выше асусы?
Топовий SOHO юбік U6-Pro коштує біля 8к новий.
Точка доступа Unifi 6 Pro отличается поддержкой стандарта Wi-Fi 6, что позволило ей получить увеличенную мощность для работы с высочайшими скоростями передачи одновременно большому количеству устройств.
Сетевой интерфейс 1 порт 1 Гбит RJ45
:lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog
В прямій видимості вона чесно видає свій гігабіт по повітрю, а за першою стіною вайвай все одно гігабіта не витягує. Нашо там 10жо порт?
Mad Dog
Member

Повідомлення

Scoffer: 25.01.2023 14:36 Mad Dog
В прямій видимості вона чесно видає свій гігабіт по повітрю, а за першою стіною вайвай все одно гігабіта не витягує. Нашо там 10жо порт?
чого 10? хоча б 2,5.
там же акцент на: одновременно большому количеству устройств.

Ну і мій ксяомі якось же видає швидкості близькі до гігабіту навіть у інших кімнатах, при чому у мене залізобетонні панелі де дуже багато арматури.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog
Мультигіг зі сторони мережевих вендорів практично не підтримується або підтримується мінімально. Не люблять вони його. Може тому що перші мережеві карти інтеля 2.5жо були апаратно забаговані.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Scoffer: 25.01.2023 14:59 Mad Dog
Мультигіг зі сторони мережевих вендорів практично не підтримується або підтримується мінімально. Не люблять вони його. Може тому що перші мережеві карти інтеля 2.5жо були апаратно забаговані.
та вже майже у всіх вендорів він є... Стандарт відносно новий, ще луплять ціну.

При чому на ринку більш менш готове рішення якраз тільки у Ubiquiti: USW-Enterprise-24-PoE + U6-Enterprise.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog: 25.01.2023 13:45Чи покриє один роутер твоє приміщення залежить від самого приміщення. Якийсь опенспейс 10м*10м покриє фактично любий роутер, але якщо у тебе, наприклад, витягнуте підвальне приміщення з купою залізобетонних стін то тут вже може бути сенс і у двох точках/роутерах.
Чи покриє один роутер твоє приміщення залежить від самого приміщення. Якийсь опенспейс 10м*10м покриє фактично любий роутер, але якщо у тебе, наприклад, витягнуте підвальне приміщення з купою залізобетонних стін то тут вже може бути сенс і у двох точках/роутерах.
две 45м2 квартиры с общей (глухой) кирпичной стеной 380мм, изначально думал взять один роутер и если будет не хватать добавить вторую тд, но тут можно сразу взять пак из двух роутеров по цене одной ТД от Ubitique и точно покрыть все с запасом.
Scoffer: 25.01.2023 13:55
fludimir: 25.01.2023 01:42сколько стоит отдельная ТД которая обеспечит те же скорости по воздуху что и перечисленные выше асусы?
Топовий SOHO юбік U6-Pro коштує біля 8к новий.
даже несмотря на 1Gbit здесь хотя бы нормальная конфигурация WiFi, но вот в целом какие у нее преимущества над полноценным роутером асуса, ради чего стоит переплатить за нее?
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

за клас SOHO ,воно того варте

Відправлено через 18 хвилин 36 секунд:
Ivasteel: 23.01.2023 17:16 Ні, не забитий, але якщо брати новий роутер, то бажано з новими технологіями/перевагами :)
у вас не до кінця валідні запити і вони суперечать 1 одному.
серед моделей роутерів у вас є модель за ~4к, але ви мрієте про 6е.
будьте гототові за нормальний 6е доплатити в 1.5-2 рази більше ніж за аналогічний по можливостям роутер ax роутер. :lol:
ви спочатку обдумайте бюджет і нагальні потреби. а далі вже визначайтесью
(І рахуйте що для теліка шнурок треба тянути. і тільки шнурок.) і врахуйте яка швидкість в квартиру заходить.

6e лиш появився, коштує він дуже дорого, причому має і недоліків немало а саме
6ггц має мати ще менший радіум ніж 5ггц
5ггц діапазон не забитий.
6e пристрої свіженькі, можливі баги і недопрацювання.

Короче на даний момент 6е це надмірність, можливості якої ще й треба подумати як реалізувати.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

IvanCh: 25.01.2023 17:13 (І рахуйте що для теліка шнурок треба тянути. і тільки шнурок.) і врахуйте яка швидкість в квартиру заходить.
Шнурок у которого 100Mbit будет на входе в телевизор... При удачном расположении может быть эфир больше 100Мбит/c - это надо учитывать, так же неплохо иметь андроид приставку с гигабитным подключением по Lan - и вот тут шнурок точно будет, что доктор прописал. :)
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 25.01.2023 17:23 так же неплохо иметь андроид приставку с гигабитным подключением по Lan - и вот тут шнурок точно будет, что доктор прописал. :)
При наявності нормальної андроїд приставки ЮСБ в роутері нафіг не потрібен... а ти за нього так топив, так топив... :gigi:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Почему же? Как я использую:
1. Просмотр сериалов и фильмов - закачивается с помощью компа или с помощью встроенной торрентокачалки в роутер на жесткий диск роутера видео, потом средствами приставки (например, проигрыватель Vimu) просматривается на телевизоре - интернет в данном случае вообще не нужен при последующем просмотре. Также можно просматривать это всё дело на любом смартфоне, планшете, которые находятся в сети и даже не в сети (да, такое тоже возможно).
2. С этого же жесткого диска можно с помощью приставки просматривать и другую инфу, в том числе ставить apk файлы (программы) на приставку.
3. С помощью жесткого диска на роутере можно делится большими файлами с друзьями и использовать информацию в любой точке мира.
И всё это без участия включенного и постоянно работающего компа, просто маленький внешний бесшумный жесткий диск рядом с роутером, который подключен 24 часа в сутки.
Стоит это попробовать хоть раз и ты поймёшь, что вещь полезная.

P.S. Что такое нормальная андроид приставка в твоём понимании? :) Мне кажется, что ты чуток не понимаешь тему андроид приставок.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 25.01.2023 18:54 Почему же?
бо все перераховане тобою + безліч всього іншого вміють приставки. )
Із мінусів це що приставка теж повинна бути включена. Але зараз коли світла часто немає, харчувати ще й жорсткий диск від ДБЖ так собі задача, а від 5в павербанка тей роутер з диском скоріше за всього і не стартоне.

Вам якісь приходять сповіщення коли хтось пише ваш нік нейм? Бо мені коли цитують то приходить, а от коли просто ім'я то ніфіга.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Просмотр фильмов с USB (это касается и установки apk) - да, но это локально нужно посоединять жесткий диск, флешку и смотреть - конечно, это может любая приставка и я это и применял лет десять назад так. Но тут может получать инфу любое устройство в сети в случае с роутером. Причем роутер работает 24 часа в сутки. На счёт остального с приставки - таким извратом не занимался и, думаю, что сделает приставка это намного хуже роутера - FTP, webdav, скорость доступа и т.д. - не видел я на практике таких примеров особо. И приставка - єто не роутер, он не включен 24 часа в сутки. Приставка создана для поглащения контента - онлайн (онлайн просмотр, онлайн торрент просмотр) и офлайн просмотр, всё остальное для неё нетипичное использование. На счёт запитывания - вообще на фиг мне это нужно - не интересовался таким. Нет прям такой необходимости как тут некоторые - как роутер питать, как телевизор питать, как ещё что-то питать... Переживу и без этого без электричества.

На счёт оповещений - тоже такой баг заметил ещё месяц назад.
Востаннє редагувалось 25.01.2023 19:24 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 25.01.2023 18:54 Стоит это попробовать хоть раз и ты поймёшь, что вещь полезная.

P.S. Что такое нормальная андроид приставка в твоём понимании? :) Мне кажется, что ты чуток не понимаешь тему андроид приставок.
не побачив бачив зразу цю частину...

Теж колись користувався. Потім з'явився гігабіт. Потім з'явились різні Нетфлікси. і став тим диском користуватись все меньше.
А далі все не так просто як ти думаєш. бо з'явився у мене зомбоящик ЛГ, і по мережі він нормально працює виключно зі своєю віндовою софтниною СмарШара. Це і добило... Після того ті старі зовнішні хдд валяються як сміття.
У мене є сервера в офісі, за бугром, і дома були і сервера, і ферми і купа всього іншого. Розшарити щось куди будь яких об'ємів, в розумних межах, не проблема.

Отправлено спустя 3 минуты 52 секунды:
Avenger80: 25.01.2023 19:12 На счёт остального с приставки - таким извратом не занимался и, думаю, что сделает приставка это намного хуже роутера - FTP, webdav, скорость доступа и т.д. - не видел я на практике таких примеров особо. И приставка - єто не роутер, он не включен 24 часа в сутки. Приставка создана для поглащения контента - онлайн (онлайн просмотр, онлайн торрент просмотр) и офлайн просмотр, всё остальное для неё нетипичное использование.
:lol: Так спробуй, а потім вже роби висновки.
Для роутера (маршрутизатора) бути медіа сервером дуже типово. :gigi: Ти хоча б в його назву вдумайся.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
У меня тоже два телевизора Samsung c его Tizen (он даже AVI не может читать), которой я и не пользуюсь и подключены к ним две приставки - Mi Box S и Ugoos X3 Pro и вот через них и идёт потребление контента, кроме кабельного телевидения Триолан, которое через коаксиальный кабель идёт. Нетфликс на обоих Самсунгах и Mi Box S, но я им не пользуюсь - не фиг ещё за него платить. Через жесткий диск роутера передавал друзьям файлы, пользовался сам, подключаясь на работе к нему. Это как бомжеНАС. Дёшево и сердито. У каждого свои потребности и возможности, особенно сейчас во время войны (если у кого-то есть возможности платить ещё за Megogo, Netflix и ещё кучу всего - я за них рад... :) , я больше по всяким бесплатным ресурсам... :) ). Закачал себе все сезоны Побега и пересматриваю - дёшево и сердито.
Для роутера - ну по крайней мере есть такой класс и понятие как интернет-центр и оно уже это давно и с коробки. А для приставок - ну сколько сидел на 4pda в темах приставок - не видел такого.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 25.01.2023 16:33какие у нее преимущества над полноценным роутером асуса, ради чего стоит переплатить за нее?
На швидкостях це мало позначиться, оскільки чіпи зараз всі використовують одні і ті самі.
Питання лише в софтовій стабільності і тому що її можна на стіну повісити в зручному місці.
Це SOHO точка, по залізу вона ідентична роутерам, а в топовому корпоративному класі будуть унікальні фічі зі змінами діаграм покриття, шумодавами, потужними антенами і отим всим.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 25.01.2023 19:32 Для роутера - ну по крайней мере есть такой класс и понятие как интернет-центр
Перший раз чую... загуглив... о чудо, це якась маркетингова промивка мозку від Кінетіка. :facepalm:
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Scoffer
отож бо, а переплата буде велика.

Якщо я візьму цей набір з двох AX92 , що точно закриє усі потреби по wifi, і мені знадобиться підключити кілька девайсів по проводу з PoE то що ще мені потрібно будет докупити?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 25.01.2023 21:21
fludimir: 25.01.2023 16:33какие у нее преимущества над полноценным роутером асуса, ради чего стоит переплатить за нее?
На швидкостях це мало позначиться, оскільки чіпи зараз всі використовують одні і ті самі.
Питання лише в софтовій стабільності і тому що її можна на стіну повісити в зручному місці.
Це SOHO точка, по залізу вона ідентична роутерам, а в топовому корпоративному класі будуть унікальні фічі зі змінами діаграм покриття, шумодавами, потужними антенами і отим всим.
А як же антени та їх характеристики?
Відповісти