Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Досить дивно! Але чомусь, багато хто, мінусує, мій пост з рекомендацією. Можливо, можете запропонувати кращі варіанти за Keenetic, але соромитесь? Мені дуже цікаво, дізнатись ваші рекомендації...
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Свегер
Кунетік то рашаПараша. І щось їх не люблять, незнаю чому, а може ти здогадуєшся? :facepalm:
А ще він реально не входить у наявний бюджет того хто запитує. Тому такий упор на Кунетіку, якось підозрілий.

Пісі.
Де там рекламщики Туполінка? :yes:
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

BigTypoon
BigTypoon: 21.04.2024 00:37 Свегер
Кунетік то рашаПараша
- Keenetic, вже давно відокремився від Zyxel, і бренд цей десь з Таїланду...
BigTypoon: 21.04.2024 00:37 Свегер А ще він реально не входить у наявний бюджет того хто запитує. Тому такий упор на Кунетіку, якось підозрілий.
- з приводу бюджету, це вже до людини, яка запитувала, йому вирішувати...
Рекомендую, тому що - це якісний виробник, перевірений роками, багатьма людьми.
А, не аргументовані мінуси, на форумі, якась для мене незрозуміла річ. Тому й вирішив запитати.
Дякую за роз'яснення і розуміння. Вибачаюсь за офф-топ.
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

За три роки суперечки щодо руснетіка так і не вщухли. Якщо софт до нього тепер не пишуть московити, виходить що розробка повністю пішла на аутсорс і тепер це щось типу Меркусіса за оверпрайс? :rotate:
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Свегер
І це що змінює?
Це рашики, які перевели "вивіску" у Тайланд. Хай хоч у Сінгапур чи В'єтнам, з Буркіна Фасо

Залізо старе, єдиний плюс ОС, дійсно гарна.
За цю ОС вони просять реально багато грошенят.
А залізо старе. Вижимають всі соки з MIPS на МТК

А при чому тут Zyxel :think: це компанія з Тайваню.
І ніяким чином з Кунетіком тепер не зв'язана. Кунетік як ТМ, купили московити, з офісом розробки що був у рашці.

Gold_Star
Московити і пишуть) нічого не змінилось) Тільки Аусвайс компанії змінили) ну а виробництво ж як у всіх китайське)
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

BigTypoon Гаразд, можливо й так. Просто без ніяких обмежень в продажі, тому я вважав, що з брендом все норм.
Дякую за інформативне роз'яснення! :)

Відправлено через 10 хвилин 33 секунди:
BigTypoon: 21.04.2024 01:15 Свегер
А при чому тут Zyxel :think: це компанія з Тайваню.
І ніяким чином з Кунетіком тепер не зв'язана.
Zyxel-Keenetic - так раніше цей бренд називався. Потім вони розділилися. Років з 10-15 тому, точно не знаю.
Хто є хто і звідки, також не дуже мені зрозуміло. Але Keenetic у нас на Україні спокійно продають, тому й гадав, що можна рекомендувати, адже питань до їх товару не виникало. Тому, якось так! Вийшло якесь непорозуміння...
crumd
Member

Повідомлення

BigTypoon: Де там рекламщики Туполінка?
А что за проблемы с ТП-Линк? Купил, настроил в браузере, забыл где стоит. Для предлагаемых народом бюджетов ТП-Линк - оптимальный выбор.
Перед тем как рекомендовать Кинетики и прочие микротики поинтересуйтесь что человек планирует делать следующие полгода - изучать как настраивать свой новый роутер или пользоваться им.
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

crumd: 21.04.2024 08:00Перед тем как рекомендовать Кинетики и прочие микротики поинтересуйтесь что человек планирует делать следующие полгода - изучать как настраивать свой новый роутер или пользоваться им.
опять продавцы страха активизировались
весеннее обострение...
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

crumd: 21.04.2024 08:00 А что за проблемы с ТП-Линк?
Постійний відвал інтернету на багатьох моделях. З нього якраз і перейшов на якіснішу без проблемну модель.
crumd: 21.04.2024 08:00 Перед тем как рекомендовать Кинетики и прочие микротики поинтересуйтесь что человек планирует делать следующие полгода - изучать как настраивать свой новый роутер или пользоваться им.
Налаштування, наприклад, того ж Кінетіка, однозначно простіше чим TP-Link...
Ще, наприклад, Xiaomi роутери, доволі непогано працюють. Менш проблемні за TP-Link... Вони, звісно, більш дорожчі, але, якщо роутер потрібен на постійній основі, а не як тимчасовий варіант, то краще доплатити за більш якісніший варіант.
Востаннє редагувалось 21.04.2024 10:27 користувачем Свегер, всього редагувалось 3 разів.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

вы там кстати видели что творится, микротик хочет добавить DLNA сервер в свое прошивки который никому не надо :laugh:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

bes
для бажаючих такого збочення - воно там вже давно є, у докер контейнері, якщо треба :)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я перейшов на ацуц після здохшого Лінксіса 9600.
Оболонка прикольніша і більш зручна. В решті питань працює та й працює.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Del
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

crumd: 21.04.2024 08:00Перед тем как рекомендовать Кинетики и прочие микротики поинтересуйтесь что человек планирует делать следующие полгода - изучать как настраивать свой новый роутер или пользоваться им.
Так казали же, що техпідтримка «интернет-центров Keenetic» сама налаштовує ваш роутер. Чи після блокування російських айпішників і це стало неможливим? :(
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Gold_Star Так, там все нормально і швидко налаштовується. Точно вже не пам'ятаю, бо давно вже це робив, але там як регістрація акаунта в інтернеті - запускаєте налаштування і у вас з'являються варіанти, які ви хочете вибрати в налаштуваннях. Та й інструкцій в інтернеті вдосталь, як краще і правильно це зробити.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Свегер
Имелось ввиду онлайн непосредственная помощь. А фиг его знает... До войны Кинетик чем был хорош, что там и на 4pda (там непосредственно люди с Кинетика) и в самой техподдержке тебе помогут именно грамотно программно и это будет оперативно, в отличие от других фирм. Другие фирмы будут морозиться. Вот почему и родились всякие альтернативные прошивки. А на том же кинетике альтернативная прошивка вызывает недоумение - а на фига? :) И снова минусы тулят, детский сад. Хотя это факты, учитывая, что KN1010 я эксплуатирую уже 5 лет и имею представление о взаимодействии. Но тут чисто эмоциональные минусы, вот что и плохо на техническом форуме.
P.S. Мне интересно другое, как такую же помощь можно было получить от TP-link, Меркусис, Сяоми, Тенда и т.д. - та никак.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Avenger80 В мене, досить простенький, 100 мегабітний, Keenetic City (KN-1511). За чотири роки користування, десь, раз на два місяці, приходять оновлення системи.
В плані програмного забезпечення, нарікань не маю. Всіма налаштуваннями і управлінням, досить легко керувати за допомогою, андроїд додатку Keenetic. Тим більш, він працює віддалено і не потрібно бути в домашній мережі. Зручно, тому що можу навіть віддалено, керувати налаштуваннями і доступом для будь-якого пристрою в мережі, якщо потрібно
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Свегер
Та тоже самое. Плюс ещё в связи с отключением электричества у нас каждый день на 3-5-6 часов с помощью роутера я вижу когда оно отключилось и включилось - приходят уведомления на телефон. В общем, это самый мой удачный роутер за всё время... Если бы не раша и война.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Avenger80 Так, повністю з вами згоден!
crumd
Member

Повідомлення

Avenger80: Но тут чисто эмоциональные минусы, вот что и плохо на техническом форуме.
Нет, это конкуренция. У Микротика и Кинетика одна бизнес-модель - OS + роутер. Есть какая-то железяка под названием роутер. И есть супер-пупер OS, со своим названием, номером версии, уровнем доступа и пр. В том же ТП-Линк вообще нет такого понятия как OS. Просто прошивка роутера. Здесь ответ на ваш вопрос: техподдержка Кинетика/Микротика - это техподдержка OS. A техподдержка ТП-Линк и прочих аналогичных компаний - это техподдержка роутера, которая далека от прошивки, и которая отвечает набором стандартных faq.
Відповісти