Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Mad Dog
Я писал уже про свой Сяоми 3g, три гаджета тащили из роутера видео 1080р по dlna, четвертым качал торент, загрузка была 14 метров. БП роутера 12в 1.5А, после загрузки роутер потребляет в районе 280-300ма, 3.7-3.9вт, когда проверял, роутер так и не дошел до 500 миллиампер.
Вот сразу после загрузки, а через пару минут становится еще меньше
спойлер
Зображення
Mad Dog
Member

Повідомлення

sanya555
Ну у мене є старенький однодіапазонний Нетіс. Так там під навантаженням 0,2-0,3А але від 5в ))
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Трохи оффтоп, а є якісь павербанки більш ніж на 12в? В мене роутер потребує 19в/2.4A
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 30.01.2023 22:42 Трохи оффтоп, а є якісь павербанки більш ніж на 12в? В мене роутер потребує 19в/2.4A
Є
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor
Quick Charge 3.0+ і USB PD 3.0+ може видавати до 20 вольт з кроком 0.2В. Тобто хоч точно 19В можна на павербанках з підтримкою цих технологій. Інша справа що пасивно заставити павербанку видати саме 19В не вийде, треба якась електрона схема. Може є якісь китайські перехідники на алі.
Tesseract
Member

Повідомлення

Scoffer: 30.01.2023 23:15Може є якісь китайські перехідники на алі.
USB-тригери називаються. На OLX їх купа. Причому є уже у вигляді готових кабелів.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Tesseract
Scoffer
Грац, подивлюсь.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor
Я тільки на струм не звернув увагу. Тобі треба банку Quick Charge 4+ або USB PD 3.0+
Mad Dog
Member

Повідомлення

terminahtor: 30.01.2023 22:42 Трохи оффтоп, а є якісь павербанки більш ніж на 12в? В мене роутер потребує 19в/2.4A
Візьми якийсь ватметер чи якусь розумну розетку і подивись скільки він реально жере... може там запас потужності на якісь USB девайси чи POE.
Бо якщо реально їсть наближено до максимума то тобі банки на 10000 мАг і на годину не вистачить.
Ну і це будуть банки з потужністю від 45Вт. Але треба характеристики, бо деякі банки, наприклад, можуть видавати 15В 3А, а більше 15 вольт і зовсім не видавати.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Mad Dog
Тут скоріш цимус в 19в, ніж в 2.4А, я ДУЖЕ сильно сумніваюсь що він жере 45ват:) це скоріш пікові вимоги, я просто подивився що написано на БЖ. Дай бг, щоб там 10 ват споживання було. Поміряти, нажаль, немає чим.

Відправлено через 3 хвилини 48 секунд:
When the router was moving data back and forth, it used 10.3-watts of power, about 50-percent more than the Nighthawk XR1000.
Паста з огляду на tomshardware, і це під навантаженням. Тому можу прикинути, що ват 4-5-6 десь в середньому.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

terminahtor: 30.01.2023 22:42 Трохи оффтоп, а є якісь павербанки більш ніж на 12в? В мене роутер потребує 19в/2.4A
https://allo.ua/ua/universalnye-mobilny ... white.html
https://www.myepico.com/manuals/multifu ... erbank.pdf
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

afhpwnd
Дякую, це схоже те, що мені треба:)
Mad Dog
Member

Повідомлення

terminahtor: 31.01.2023 01:24 Mad Dog
Тут скоріш цимус в 19в, ніж в 2.4А, я ДУЖЕ сильно сумніваюсь що він жере 45ват:)
Xiaomi Mi 50w 20000mAh bhr5121gl 20V⎓2A
На хотлайні купа сайтів з цінником на нього до 2к грн.
terminahtor: 31.01.2023 01:24 Паста з огляду на tomshardware, і це під навантаженням.
з оглядами буває не все так просто. Як приклад вище sanya555 пише що у нього під навантаженням Xiaomi Mi WiFi Router 3G споживає 4 Вт.
Німецький огляд пише:
The power consumption of the Xiaomi WiFi Router 3G is 8.2 watts in idle. With normal use, values ​​of 10.8 watts are achieved. If a hard drive is also connected and accessed, consumption increases to 13 watts. It does not matter whether the USB 3.0 function is activated or deactivated.
https://en.techreviewer.de/xiaomi-router-3g-test/
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Mad Dog
Подключил WD Blue на 320 гигов, запустил на смартфоне кино по самбе, потребление действительно больше, чем с воткнутой флешкой и нагрузкой, 0.415-0.430А, и буквально на секунду бывает выскакивает 0.510А, в ваттах показывает от 5.1 до 5.3 со скачком до 6.2вт. Фиг его знает как они там намеряли 8.2 вт в простое. Вечером попробую взять ваттметр у соседа, сравнить показания. Напряжение и ток тестер показывает точно, в нем есть калибровка, и я сравнивал мультиметром.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 28.01.2023 14:41 Васильович тобі на це порекомендує сервак на Oracle cloud. І правильно зробить. Безкоштовний пожиттєвий інстанс, дуже зручна штука.
Користуюсь вже пів року по його рекомендації, все супер. :beer:
Все вірно :beer:
Але, нажаль, троє людей мені за останні 2 місяці написали, що не змогли зареєструватися з картами українських банків :(
Один з цих людей за допомогою ChatGPT навіть створив лист про проблему для служби підтримки Oracle, лол)
Побачимо, що відпишуть.

terminahtor: 28.01.2023 15:56 Васильович
Мені абсолютно плювати хто там шо думає, на мою думку шлакротік - гівно для мазохистів і крапка. Уваги заслуговують тільки деякі ентерпрайз рішення із лінійки CCR.
Без аргументації - це тупо хейтерство, як і у згаданому мною випадку з Apple і нашими оверами :)
Mad Dog
Member

Повідомлення

Васильович: 31.01.2023 12:45 Але, нажаль, троє людей мені за останні 2 місяці написали, що не змогли зареєструватися з картами українських банків :(
Я нащось теж собі цей огризок оформив. Юзав валютну інтернет карту Привата.

Васильович: 31.01.2023 12:45 Без аргументації - це тупо хейтерство
А з аргументами починається якийсь маразм. Раз налаштування ФТП у Мікротика зроблені через срауку, то це винен сам протоко ФТП і треба юзати щось інше :lol:
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog: 31.01.2023 11:02 з оглядами буває не все так просто. Як приклад вище sanya555 пише що у нього під навантаженням Xiaomi Mi WiFi Router 3G споживає 4 Вт.
Німецький огляд пише:
The power consumption of the Xiaomi WiFi Router 3G is 8.2 watts in idle. With normal use, values ​​of 10.8 watts are achieved. If a hard drive is also connected and accessed, consumption increases to 13 watts. It does not matter whether the USB 3.0 function is activated or deactivated.
https://en.techreviewer.de/xiaomi-router-3g-test/
Так тестувальники напевно міряли як і ви споживання від розетки 220в, а sanya555 писав, судячи по скрінам, про реальни споживання через USB від банки. Звісно підключати USB-девайси під час відключень до роутера не сама гарна ідея, якщо сам роутер від банки живиться. Тому більше вірю sanya555, якщо треба саме від банки живити.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog: 31.01.2023 13:07 Я нащось теж собі цей огризок оформив.
4 ARM CPU, 24 GB RAM, 200 GB storage - ага, "огризок" :facepalm:
Mad Dog: 31.01.2023 13:07 А з аргументами починається якийсь маразм. Раз налаштування ФТП у Мікротика зроблені через срауку, то це винен сам протоко ФТП і треба юзати щось інше :lol:
FTP винен сам по собі, бо він - "гівно мамонта" в поганому значенні :)
А в Мікротіках багато речей зроблені або "неочевидно", або занадто ускладнено - хто ж спорить. Але це всеодно не заважає йому бути кращим вибором в конкретних ситуаціях :dontknow:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Знову ви намагаєтесь з роутера сервак з мікросервісами зробити. Зізнавайтесь, ви і пиво з полуничним смаком п'єте? :rotate:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 31.01.2023 13:34 Знову ви намагаєтесь з роутера сервак з мікросервісами зробити.
Я - ніт, в мене окремий домашній сервачок є :)
Дані в профілі)

Scoffer: 31.01.2023 13:34 Зізнавайтесь, ви і пиво з полуничним смаком п'єте? :rotate:
Якщо вже щось і пити, то не пиво :rotate:
Відповісти