Який безкоштовний поштовий сервер дозволяє найбільшу масову россилку?

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Який безкоштовний поштовий сервер дозволяє найбільшу масову розсилку?
Тут справа не у торгівельній рекламі, але живе людина вже добре у віці і займається показом художніх творів. Колишній викладач історії мистецтв. Коли організовується виставка, треба запрошувати колег та знайомих, а їх чимало. Все це не на комерційних, але на громадських засадах. Вчора він звернувся до мене, що більш на кількох адресантів сервер не хоче відправляти за раз, а так по 3 чи п'ять це дуже довго. Мене це ніколи раніш не цікавило і тому не можу дати пораду. Може хто зна та поділиться знанням?
Дякую заздалегідь.
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Так роботодавець клієнт мілкософта, буває розсилка на мільйон+ :gigi: Проте в принципі може бути будь яка, що зареєстрована як бізнес пошта. :beer:

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
Щойно дійшло що безкоштовна... біс зна, хоча в теорії різниці нема, можуть бути питання про спам, але це біль будь якої пошти.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Truchmann
Свой подними и хоть оботправляйся. Дел на 2 часа, из которых полтора - ожидание пока птр запись рассосется
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Shpoker
а ще почекати тиждень, поки новий домен вийде з чорних списків. а обов'язково не пощастить і отримувач буде використовувати ці самі списки...

Truchmann
спробуйте https://www.sender.net/pricing/
безкоштовно обіцяють до 15тис мейлів на місяць, до 2500 підписників.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

gmail дозволяє в день 500 листів
gmail дозволяє в поле "копія" вставити до 500 контактів (це буде рахуватись за 500 листів також, кожна копія дорівнює лист)
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Дякую усім за поради. Ні, йдеться не на Московію, але в межах Західного Світу. Той викладач на пенсії так зкращуває собі життя тим, що займається поширенням мистецтва, завжди организує мистецьки вистави на підтримку України. Але йому вже за 80 років й для його покоління цифровий світ явище складне для опанування. Наприклад, малюнок, що він колись намалював пензлем на полотні він намагається зробити на Фотошопі, або в Адобі Акробаті (!) і звичайно, що не вдається, а затім ходе нервує, думаючи, що не нащо нездатний, а я багато молодший від нього й мушу, мовляв, усе знати. А я лише намагаюся допомогти. Про поштові сервери на зараз маю слабке уявлення через те, що вже багато років комунікую через соцмережі. Яказав йому про це, але люди похилого віку чіпляються за старе. Його колеги та знайомі, котрих він збирає на презентації та вистави, теж комунікують імейлами. Отаке.
Відповісти