Проблеми з роутером після вимкнення світла

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
_dimarik_
Junior

Повідомлення

Вітаю, шановні, порадьте, будь ласка,як можна вирішити таку проблему: Роутер Tp-link TL-WR841N довго не роздає інтернет
(приблизно 10-15хв) після короткочасного вимкнення живлення..
Проблема не в провайдера а саме у мене з роутером...
можливо є якийсь параметр в налаштуваннях про який я не знаю і саме тому роутер так довго не роздає інтернет?
хочеться максимально скоротити час без інтернету наскільки це можливо
буду вдячний за будь яку пораду і допомогу)
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

купить/собрать самому UPS для роутера. Вряд-ли в настройках есть что то по этому поводу.
Тоже на днях "слепил" для Гугл роутера , а-ля в "стиль" :rotate:
спойлер
Screenshot_20240720-111836_1.png
olx_image_2024-07-31_17-33-00.jpg
PXL_20240731_165327087.jpg
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

SEREGAFOX: 20.08.2024 05:23купить/собрать самому UPS для роутера.
На олх и на али куча каких то наборов - типа плата + корпус под стандартные акумы 18650 и 21700, описания никакие. Есть ли там что то нормальное?
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

с учётом того, что китайские китайцы, клепают по несколько ревизий одной и той же платы - только смотреть обзоры/отзывы по этим платкам и акумам. С обычными роутера и чуть проще, штеккеры хоть стандартные, для гугловского пришлось разрезать кабель родной. И по питанию он 14в.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

_dimarik_
Такая же проблема на тплинке.
Если не успеваешь всё включить до того как запустился домовой коммутатор, то потом ждешь минут 10 пока ип подтянет, если успел - подтягивает сразу.
Смирился(
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

_dimarik_
в адмінці роутера який при цьому статус wan? додаткове перезавантаження роутера не допомагає?
(щось, підозрюю, проблема все ж таки не у роутера)
yan1x
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Kypatop01: 20.08.2024 08:12 _dimarik_
Такая же проблема на тплинке.
Если не успеваешь всё включить до того как запустился домовой коммутатор, то потом ждешь минут 10 пока ип подтянет, если успел - подтягивает сразу.
Смирился(
_dimarik_: 20.08.2024 04:17 Вітаю, шановні, порадьте, будь ласка,як можна вирішити таку проблему: Роутер Tp-link TL-WR841N довго не роздає інтернет
(приблизно 10-15хв) після короткочасного вимкнення живлення..
Проблема не в провайдера а саме у мене з роутером...
можливо є якийсь параметр в налаштуваннях про який я не знаю і саме тому роутер так довго не роздає інтернет?
хочеться максимально скоротити час без інтернету наскільки це можливо
буду вдячний за будь яку пораду і допомогу)
Если на ваши ревизии есть альтернативные прошивки, то прошейте. У всех знакомых с тплинками такая беда была и решилось.
crumd
Member

Повідомлення

yan1x: Если на ваши ревизии есть альтернативные прошивки, то прошейте. У всех знакомых с тплинками такая беда была и решилось.
Никогда такой проблемы не было. Ни с wr841, ни с другими моделями ТП-Линк.
Это какая-то фича биллинга провайдера.
yan1x
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

crumd: 20.08.2024 10:33
yan1x: Если на ваши ревизии есть альтернативные прошивки, то прошейте. У всех знакомых с тплинками такая беда была и решилось.
Никогда такой проблемы не было. Ни с wr841, ни с другими моделями ТП-Линк.
Это какая-то фича биллинга провайдера.
Все верно, у нас такая проблема на 2 из 5 городских провайдеров. При этом openwrt проблему решает...
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

crumd: 20.08.2024 10:33
yan1x: Если на ваши ревизии есть альтернативные прошивки, то прошейте. У всех знакомых с тплинками такая беда была и решилось.
Никогда такой проблемы не было. Ни с wr841, ни с другими моделями ТП-Линк.
Это какая-то фича биллинга провайдера.
Не знаю чи щось там у провайдера, але я не здивований що у вас немає ніяких проблем з туполінком
звідки б їм взятись у піарщика компанії :rotate:
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

yan1x: 20.08.2024 10:56
crumd: 20.08.2024 10:33
Никогда такой проблемы не было. Ни с wr841, ни с другими моделями ТП-Линк.
Это какая-то фича биллинга провайдера.
Все верно, у нас такая проблема на 2 из 5 городских провайдеров. При этом openwrt проблему решает...
Да, мне наши операторы провайдера тоже предлагали перепрошить, что бы попробовать решить проблему.
Но, если честно, в данном случае решил последовать мудрому "пока работает - не трогай" :)
_dimarik_
Junior

Повідомлення

artko: 20.08.2024 09:40 _dimarik_
в адмінці роутера який при цьому статус wan? не допомагає?
(щось, підозрюю, проблема все ж таки не у роутера)
Який статус я не знаю, не дивився -наступнуго разу гляну..
додаткове перезавантаження роутера допомогає якщо щось зависло і немає мережі більше 10 хв часу, а якщо меньше -то не допомагає...

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
yan1x: 20.08.2024 09:56
Kypatop01: 20.08.2024 08:12 _dimarik_
Такая же проблема на тплинке.
Если не успеваешь всё включить до того как запустился домовой коммутатор, то потом ждешь минут 10 пока ип подтянет, если успел - подтягивает сразу.
Смирился(
_dimarik_: 20.08.2024 04:17 Вітаю, шановні, порадьте, будь ласка,як можна вирішити таку проблему: Роутер Tp-link TL-WR841N довго не роздає інтернет
(приблизно 10-15хв) після короткочасного вимкнення живлення..
Проблема не в провайдера а саме у мене з роутером...
можливо є якийсь параметр в налаштуваннях про який я не знаю і саме тому роутер так довго не роздає інтернет?
хочеться максимально скоротити час без інтернету наскільки це можливо
буду вдячний за будь яку пораду і допомогу)
Если на ваши ревизии есть альтернативные прошивки, то прошейте. У всех знакомых с тплинками такая беда была и решилось.
Дякую)
Прошивки додаткові є, бачив на сайті- трохи страшно прошивати, бо ніколи такого не робив..
попрошу в знайомих)
Rex
Member

Повідомлення

_dimarik_
Проблема не в провайдера а саме у мене з роутером...
Звідки інфа, що проблема не у провайдера?
Таке відчуття, що обладнання провайдера не може підхопити мак роутера і він не отримує айпі по дхцп (там жеж авто отримання на ван стоїть)?

Відправлено через 41 секунду:
Прошивки додаткові є, бачив на сайті- трохи страшно прошивати, бо ніколи такого не робив..
попрошу в знайомих)
Не допоможе
Відповісти