Archer A64 проблема при оновленні динамічного IP

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
Flamerise
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго дня, маю таку проблему з гігабітним роутером Archer A64 апарат. версія: V1 прошивка:1.13.2 Build 230824 Rel.74702n(4555), коли він оновлює DHCP від провайдера зникає доступ до інтернету на 10 секунд (ethernet) і 1-2 сек (wi-fi), що призводить до дісконекту в багатьох онлайн іграх, оновлює кожні 30 хв. Перевіряв старий 100 мбітний роутер , працює добре, тому проблема мабуть не з провайдером. Провайдер Ланет з технологією PON. Скидаю лог журнала при отриманні IP:
1 INFO 0days, 01:26:05, [wan]advanced ddns -wanChanged
2 INFO 0days, 01:26:05, [dhcpc]Recv NAK from server 10.10.5.2 with ip 169.254.217.97
3 INFO 0days, 01:26:06, [dhcpc]Send DISCOVER with unicast flag 0
4 INFO 0days, 01:26:06, [dhcpc]Recv OFFER from server 10.10.5.2 with ip ***.***.**.**
5 INFO 0days, 01:26:06, [dhcpc]Send REQUEST to server 10.10.5.2 with request ip ***.***.**.**
6 INFO 0days, 01:26:07, [dhcpc]eth0 set ip ***.***.**.**mask 255.255.255.0 gateway ***.***.**.*
7 INFO 0days, 01:26:07, [wan]advanced ddns -wanChanged
8 INFO 0days, 01:26:07, [wan]systool sntpc -sntpRequest
9 INFO 0days, 01:26:07, [dnsproxy]Register Dns Detect
10 INFO 0days, 01:26:07, [dnsproxy]Register primary = 0x1ecbd45b, secondary = 0x75532c2
11 ERROR 0days, 01:26:07, [inetd]INETD: select error, abort.
12 WARNING 0days, 01:26:07, [cwmp]cwmp is not start
Мені здається дивним тут цей адрес 169.254.217.97, буду вдячний за хоч якусь пораду.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Це проблема провайдера:
спойлер
https://www.reddit.com/r/techsupport/co ... onnecting/
Жарьте Ланет для початку
Flamerise
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Кажуть , що з їхнього боку все добре, і без роутера напряму в мене нормально працює. Також роутер скидав до заводських і пробував різні прошивки з оф сайта - те саме.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Тоді тільки шити щось не з оф сайту, пробуйте кастомну прошивку, на свій страх і ризик звісно.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Адрес "169.254.217.97" означає, що роутер втратив IP, запросив у DHCP-серверу новий, але нічого не отримав.
Є костильний варіант - замовити статичний IP, якщо провайдер за него не хоче суттєве збільшення тарифного плану.
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Роутер у вас показує час аренди dhcp по WAN порту?
Була ідентична проблема з іншим провайдером. Провайдер чогось змінив стандартні 1440 хвилин аренди на 30, і почалися проблеми в іграх. Дзвонив багато разів, розбиралися, але сказали, що налаштування зі своєї сторони міняти не будуть. Прийшлося перейти до іншого прова.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це провайдер 100%.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Dremjke
Возможно это не проблема провайдера, а проблема сочетания ONU и роутера. Возможно нужна другая ONU, другой модели. В общем, проблема именно в сочетании настроек (оборудования (почему-то такие вещи чаще происходят с ONU, оптикой, чем просто с витой парой) и данной модели роутера - не повезло. Надо что-то где-то менять. У моего родственника біла подобная проблема с Кинетиком очень давно - купил роутер и начал пропадать инет на время. Связывался и с техподдержкой Кинетика (кучу всяких советов давали, настроек - помогало на время только) и с провайдером - провайдер сетовал, выкиньте роутер, лучше поставьте Микротик, у нас с ним проблем нет. Кстати, с TP-Link дешёвым тоже проблем не было. В итоге, через несколько дней боданий с провайдером, пришли и заменили ONU на другую модель... и всё, больше проблемы не было такой никогда.
Востаннє редагувалось 01.06.2024 12:37 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Flamerise: 30.05.2024 12:25 Доброго дня, маю таку проблему з гігабітним роутером Archer A64 апарат. версія: V1 прошивка:1.13.2 Build 230824 Rel.74702n(4555), коли він оновлює DHCP від провайдера зникає доступ до інтернету на 10 секунд (ethernet) і 1-2 сек (wi-fi), що призводить до дісконекту в багатьох онлайн іграх, оновлює кожні 30 хв. Перевіряв старий 100 мбітний роутер , працює добре, тому проблема мабуть не з провайдером. Провайдер Ланет з технологією PON. Скидаю лог журнала при отриманні IP:
1 INFO 0days, 01:26:05, [wan]advanced ddns -wanChanged
2 INFO 0days, 01:26:05, [dhcpc]Recv NAK from server 10.10.5.2 with ip 169.254.217.97
3 INFO 0days, 01:26:06, [dhcpc]Send DISCOVER with unicast flag 0
4 INFO 0days, 01:26:06, [dhcpc]Recv OFFER from server 10.10.5.2 with ip ***.***.**.**
5 INFO 0days, 01:26:06, [dhcpc]Send REQUEST to server 10.10.5.2 with request ip ***.***.**.**
6 INFO 0days, 01:26:07, [dhcpc]eth0 set ip ***.***.**.**mask 255.255.255.0 gateway ***.***.**.*
7 INFO 0days, 01:26:07, [wan]advanced ddns -wanChanged
8 INFO 0days, 01:26:07, [wan]systool sntpc -sntpRequest
9 INFO 0days, 01:26:07, [dnsproxy]Register Dns Detect
10 INFO 0days, 01:26:07, [dnsproxy]Register primary = 0x1ecbd45b, secondary = 0x75532c2
11 ERROR 0days, 01:26:07, [inetd]INETD: select error, abort.
12 WARNING 0days, 01:26:07, [cwmp]cwmp is not start
Мені здається дивним тут цей адрес 169.254.217.97, буду вдячний за хоч якусь пораду.
Змінюй роутер :laugh: Або пиши тплінку в саппорт можливо (ні) вони поновлять ПЗ і пофіксять баг :gigi:

Added in 1 minute 29 seconds:
Avenger80: 01.06.2024 12:30 Dremjke
Возможно это не проблема провайдера, а проблема сочетания ONU и роутера. Возможно нужна другая ONU, другой модели. В общем, проблема именно в сочетании настроек (оборудования (почему-то такие вещи чаще происходят с ONU, оптикой, чем просто с витой парой) и данной модели роутера - не повезло. Надо что-то где-то менять.
Ну так треба замініть _ купувати професійні роутери. А потім пишуть в саппорт що працює погано :D
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 01.06.2024 12:30Возможно это не проблема провайдера, а проблема сочетания ONU и роутера. Возможно нужна другая ONU, другой модели.
Было бы еще лучше, если бы ТС уточнил, с каким запросом обращался к провайдеру и что конкретно отвечал провайдер. В любом случае, ONU - это зона ответсвенности провайдера, пускай их мастер по запросу ТСа приезжает к нему домой и проводит диагностику.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Donate
Ты веришь, что TP-link что-то будет обновлять и исправлять - не смеши. Они скорее всего заменять роутер на аналогичный или... если их сильно попросишь, просто дадут заключение вернуть деньги покупателю.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 01.06.2024 12:38
Avenger80: 01.06.2024 12:30Возможно это не проблема провайдера, а проблема сочетания ONU и роутера. Возможно нужна другая ONU, другой модели.
Было бы еще лучше, если бы ТС уточнил, с каким запросом обращался к провайдеру и что конкретно отвечал провайдер. В любом случае, ONU - это зона ответсвенности провайдера, пускай их мастер по запросу ТСа приезжает к нему домой и проводит диагностику.
Мастер приїде зі своїм роутером і в нього все добре буде. Потім ще можуть впаяти штраф так як час = гроші.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 01.06.2024 12:41Потім ще можуть впаяти штраф так як час = гроші.
За що штраф? За те, що провайдер має виконати свої зобов'язання перед абонентом і як мінімум впевнитися, що проблема саме в обладнанні абонента, а не у провайдера?
Навіть якщо проблема дійсно в роутері ТСа, то він просто заплатить за виклик і все.
Я би куди подалі послав провайдера, який би такі "штрафи" практикував.
Flamerise: 30.05.2024 12:25 Archer A64 апарат. версія: V1 прошивка:1.13.2 Build 230824 Rel.74702n(4555)
Якщо можна, то трохи деталізуйте цей момент. Прошивка остання для даної моделі, судячи з офсайту. Ви на неї оновлювалися чи купили новий роутер з цією прошивкою? Якщо оновлювалися, то на попередній версії було все ОК? Не пробували відкат прошивки зробити?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 01.06.2024 13:23 За що штраф? За те, що провайдер має виконати свої зобов'язання перед абонентом і як мінімум впевнитися, що проблема саме в обладнанні абонента, а не у провайдера?
Навіть якщо проблема дійсно в роутері ТСа, то він просто заплатить за виклик і все.
Я би куди подалі послав провайдера, який би такі "штрафи" практикував.
Провайдер дае вам шнурок з iнтернетом що ви будете з ним робити далi це вашi турботи...

Плюс клiент вже перевiрив...
Flamerise: 30.05.2024 13:07 Кажуть , що з їхнього боку все добре, і без роутера напряму в мене нормально працює. Також роутер скидав до заводських і пробував різні прошивки з оф сайта - те саме.
Flamerise: 30.05.2024 12:25 Доброго дня, маю таку проблему з гігабітним роутером Archer A64 апарат. версія: V1 прошивка:1.13.2 Build 230824 Rel.74702n(4555), коли він оновлює DHCP від провайдера зникає доступ до інтернету на 10 секунд (ethernet) і 1-2 сек (wi-fi), що призводить до дісконекту в багатьох онлайн іграх, оновлює кожні 30 хв. Перевіряв старий 100 мбітний роутер , працює добре, тому проблема мабуть не з провайдером. Провайдер Ланет з технологією PON. Скидаю лог журнала при отриманні IP:
Провайдер зробив свiй максимум. Деякi можуть вам за грошi роутер продати з нацiнкою в х2 який гарантовано працюе :laugh:

Те що там у вас софтовi або залiзячнi проблеми вашого роутеру це ваш геморой. Ви можете роутер по гарантii виробнику вiдправити чи зробити запит в службу пiдтримки щоб вони оновленням ПО вам пофiксили баг якщо вiн пiдтвердится.

ТС зi свого боку може скинути роутер до заводських налаштувань, або кабель iнету помонiторити щоб на ньому нiчого не сидiло. Так як всякий треш не тримае гiгабiт якщо там на ньому хоч маленький кабель живлення... Будуть реконекти постiйнi, а це час.
Ще можна роутер розiбрати i глянути на внутрянку, але це мiнус гарантiя... В мене на дешевому мiкротiку чомусь були окисли на платi бiля лану (не тримав сотню), помив плату спиртом, пiдпаяв контакти якi колiр змiнили i все ОК (як воно там зявилося це питання)...
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 01.06.2024 21:04Провайдер дае вам шнурок з iнтернетом що ви будете з ним робити далi це вашi турботи...
Якийсь поганий провайдер. Тікати від такого провайдера потрібно.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 02.06.2024 10:58
Donate: 01.06.2024 21:04Провайдер дае вам шнурок з iнтернетом що ви будете з ним робити далi це вашi турботи...
Якийсь поганий провайдер. Тікати від такого провайдера потрібно.
мені б хоч такого, я би вже з роутером розібрався, а то mikrotik sxt на мачті стоїть і ловить сигнал від бази шарашкіної контори, де навіть біллінга немає, а тариф залежить від настрою власника, видає 20мбіт в сонячний день :weep: за 300 метрів від мене є 2 провайдера, котрі не можуть провести до мене оптику, через те що йдуть тільки високовольтні лінії :weep:
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 02.06.2024 11:17 за 300 метрів від мене є 2 провайдера, котрі не можуть провести до мене оптику, через те що йдуть тільки високовольтні лінії
А звичайна витуха чим не вгодила? :D
Flamerise
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Та і помітив, що на телефоні через вайфай буквально на 1 секунду пропадає, а на компі через кабель до 10 сек може бути, точно роутер рік попрацював і вирішив ну його...
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 02.06.2024 11:20
pelia: 02.06.2024 11:17 за 300 метрів від мене є 2 провайдера, котрі не можуть провести до мене оптику, через те що йдуть тільки високовольтні лінії
А звичайна витуха чим не вгодила? :D
Тим що не всі живуть у багатоквартирних будинках, та навіть не у приватних секторах з багатьма сусідами. Деякі живуть практично у полі з електропідстанцією у 50м від воріт, котра живить половину міста.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Взагалі не розумію про що йде розмова якщо в шапці написано, що з іншим роутером та прямо в ПК все ок! Тобто проблема явно не на стороні провайдера чи в ONU! Проблема в конкретному екземплярі роутера, - почати з оновлення прошивки ну або навпаки старішу версію встановити і подивитись як на ній буде працювати. Ще варіант встановлення кастомної прошивки якшо є відповідна підтримка, - стосовно моделі ТС-а не дивився. Ну і останній варіант заміна роутера, що дорожче.

Відправлено через 2 хвилини 11 секунд:
Dremjke
Приватний сектор, - яка ще вітуха? Грамотно побудована PON-мережа наше все!

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
Dremjke
Стосовно "штрафів", - у нормальних провайдерів завжди має бути послуга "Платний виклик майстра", якщо абонент не може розібратись в ситуації то куди звертатись? Та треба розуміти, що ремонт роутерів, ПК, Пральних машин сюди не входить. Хоча ще залежить від конкретного набору послуг провайдера, - якщо роутер був придбаний у прова то це вже інше питання.
Відповісти