4G lifecell

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andriy14
Member
Аватар користувача
Звідки: Великий Аттрактор

Повідомлення

Привітання.
LTE в Україні працює на частотах 900, 1800 і 2600 МГц. 4G у нашій країні працює у дуплексному режимі FDD. Базові станції на частоті 900 МГц мають радіус дії близько 26 км і можуть покривати досить великі території з відносно невеликою щільністю користувачів. Тому такі станції встановлюють у сільській місцевості, вздовж трас національного та місцевого значення, де потрібно охопити великі площі, але на яких кількість користувачів набагато менша, ніж у великих містах.
Базові станції, що працюють на частоті 1800 МГц встановлюються як у сільській місцевості, так і у невеликих та великих містах. Така базова станція має зону охоплення 13,5 км і досить велику ємність, щоб підключити одночасно велику кількість користувачів як у невеликому населеному пункті, так і в місті мільйоннику. Взято звідси:
спойлер
https://4glte.com.ua/ua/a477711-diapazo ... t-lte.html
Хто знає, або як дізнатися uplink і downlink частоти на яких працює LTE lifecell на конкретній місцевості. Для розрахунку розмірів антени.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andriy14: 12.04.2024 11:34 Привітання.
LTE в Україні працює на частотах 900, 1800 і 2600 МГц. 4G у нашій країні працює у дуплексному режимі FDD. Базові станції на частоті 900 МГц мають радіус дії близько 26 км і можуть покривати досить великі території з відносно невеликою щільністю користувачів. Тому такі станції встановлюють у сільській місцевості, вздовж трас національного та місцевого значення, де потрібно охопити великі площі, але на яких кількість користувачів набагато менша, ніж у великих містах.
Базові станції, що працюють на частоті 1800 МГц встановлюються як у сільській місцевості, так і у невеликих та великих містах. Така базова станція має зону охоплення 13,5 км і досить велику ємність, щоб підключити одночасно велику кількість користувачів як у невеликому населеному пункті, так і в місті мільйоннику. Взято звідси:
спойлер
https://4glte.com.ua/ua/a477711-diapazo ... t-lte.html
Хто знає, або як дізнатися uplink і downlink частоти на яких працює LTE lifecell на конкретній місцевості. Для розрахунку розмірів антени.
У ОПСОСа.

Есть фанатский (но может быть неточно):
https://play.google.com/store/apps/deta ... cellmapper
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andriy14
Будь якою SDR біля активно передающого телефона з карткою lifecell з софтом який може відобразити всі сигнали як waterfall
Andriy14
Member
Аватар користувача
Звідки: Великий Аттрактор

Повідомлення

Donate: 12.04.2024 12:05
У ОПСОСа.
Якщо мова йде про оператора мобільного зв'язку, то це НЕМОЖЛИВО!
murzik
Member

Повідомлення

як поговорити з живим оператором технічної підтримки? що за дебільний оператор
проблема - не можуть додзвонитися з одного номера. я можу, інші можуть. пише "лінія зайнята". наче чорний список. Але в телефоні не додано в чорний список, а функції оператора такої не має і бабка наврядчи зробила б таке випадково.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 27.08.2024 11:41 як поговорити з живим оператором технічної підтримки? що за дебільний оператор
проблема - не можуть додзвонитися з одного номера. я можу, інші можуть. пише "лінія зайнята". наче чорний список. Але в телефоні не додано в чорний список, а функції оператора такої не має і бабка наврядчи зробила б таке випадково.
у мене бабуся постійно таке робить випадково і це в самому контакті треба подивитись, там може бути обрано "направляти на голосову пошту"
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

murzik: 27.08.2024 11:41 як поговорити з живим оператором технічної підтримки? що за дебільний оператор
проблема - не можуть додзвонитися з одного номера. я можу, інші можуть. пише "лінія зайнята". наче чорний список. Але в телефоні не додано в чорний список, а функції оператора такої не має і бабка наврядчи зробила б таке випадково.
оператор не может снимать блокировки телефона, эти комбинации устанавливаются на телефоне, на сайте есть чатбот через которого можно вызвать эксперта (типа эксперта :laugh: )
на сайте есть комбинации:
спойлер
Заборона всіх вхідних дзвінків: *35*пароль#, для скасування #35*пароль#
Заборона всіх вхідних дзвінків та вхідних СМС, коли ви перебуваєте в роумінгу: *351*пароль#, для скасування #351*пароль#
Щоб скасувати всі типи переадресації, наберіть ##002# і натисни кнопку виклику.
murzik
Member

Повідомлення

seraphic
у лайфа такого нема. в самому телефоні чорний список пустий. проблема лише з одним контактом. Nokia C20
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

murzik
при чём тут черный список? это ussd команды, если они тебе не помогли значит оператор тем более ничем тебе не поможет, поскольку он тоже самое продиктует
murzik
Member

Повідомлення

seraphic
набрали код, сказало "все розблоковано" чи щось таке. не допомогло.
Відповісти