Радиатор на АХ 210

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
allekss
Member

Повідомлення

Здравствуйте! Заказал на али сетевой адаптер wifi pci-e на ax210 без радиатора. Подскажите, пожалуйста, сильно будет греться? Нужен ли радиатор? Роутер с wifi6, скорость соединения 100 мбит/с, увеличивать пока не собираюсь.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

allekss
Да нормально оно живет без радиатора, я б не парился, что не отменяет того что адаптеры не очень на самом деле
allekss
Member

Повідомлення

Shpoker
Спасибо

Отправлено спустя 12 минут 47 секунд:
Shpoker
А чем не нравятся?
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

На власному досвіду впевнився, що Mediatek WiFi/BT набагато кращі за Intel.
Наступні модулі тільки MT.
Слабке місце Інтела - глючний ВТ.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

allekss
Дивным поведением за такие бабки.
Вот на сколько я фанат их серверных сетевых карт, на столько недолюбливаю все что связано с беспроводом от интел
allekss
Member

Повідомлення

Ray2000gt
Дякую..Подивлюсь. БТ для мене - не критично, але все одно люблю щоб всё працювало.

Отправлено спустя 3 минуты 38 секунд:
Shpoker
Спасибо. У меня это будет первый беспроводной адаптер, интересно попробовать. Если не понравится, продать его будет не трудно, судя по их цене здесь.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Ray2000gt
Вже як три роки користуюсь інтеловською WiFi/BT карткою - все працює як годинник.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Shpoker: 16.02.2024 00:44 Дивным поведением за такие бабки.
Что дивного в их "поведении"? Конкретика есть?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Rucha
Есть. То не цепляются на определенные частоты, то переподключаются в бесшовном роуминге, то флудят каким-то мусором в сеть, то просто ничего не видят пока не передернешь питание.
Я не говорю про одну карту, я говорю про офис из порядка 80 карт, и эти приколы у многих, и да, плавно половину перевели на медиатек, и остальных переводим, когда начинают жаловаться.
Но вот что б они отваливались от перегрева - такого пока не видел)
Блютузом там пользуется полтора человека, потому комментариев про его работу не дам
athlonchik
Junior
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Ray2000gt: 15.02.2024 23:31 На власному досвіду впевнився, що Mediatek WiFi/BT набагато кращі за Intel.
протилежний досвід
Asus tuf a15, стоковий realtek через пару місяців почав відпадати з системи, спочатку рідко, потім частіше, reboot не допомагав, тільки poweroff/poweron, з часом і це перестало допомагати-пристрій є в диспетчері, але не робить. ОС офіційна win10 і 11 потім, не збірка. Перевстановити модуль і контакти протерти пробував. Поставив ax200 - вже майже рік все добре..
Тепер є Lenovo Thinkbook, з realtek, симптоми схожі, інколи повністю відпадає з системи, просто reboot теж не допомагає. Поки не часто ..
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

До WiFi та відвалів від перегріву претензій не мав.
Але на ВТ у мене висять клава, миша, навушники, джойстик, тобто все, крім монітора. Тому я дуже чутливий до глюків ВТ. І вся ця периферія курсує між домашніми пристроями: основний ПК, медіа ПК, ноутбук. Були три різні моделі Інтел, зі всіма були глюки ВТ. На МТ7921 все ідеально.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

athlonchik: 16.02.2024 12:08realtek через пару місяців почав відпадати з системи

рилтек и ралинк то реальное дно шо в вайфае шо в проводных сетях
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

athlonchik: 16.02.2024 12:08протилежний досвід
Потому что реалтек такой же кал, как и интел :shuffle:
Відповісти