Настройка сети с новым роутером.

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
trafalgar
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Здравствуйте многоуважаемые. Суть заключается в том что была сетка из 2 станков win xp 2002, 1 станка с железом по новее и такой же хр, ноут с вин 7 и комп с десяткой. На старом роутере DIR-300 все участники сети работают, а если включаю новый роутер типа D-link или Mercus MR30G. Два станка самых старых перестают работать в сети их видно но при подключении пишет *не удается подключится к сети. Брандмаузер выключен, сервис пак везде 3 чего я только не делал, не знаю куда копать.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А на компах включене автоматичне отримання ІР адреси - DHCP?
Бо схоже, що не на всіх.
Я здогадуюся, що на старому роутері був 192.168.1.х діапазон, а на нових 192.168.0.х вже.
І на компах, що не отримують адресу автоматично, не працює мережа.

Але можу помилятися, бо надто мало ввідних даних (як все настроєно).
Від версій ОС, до речі, не повинно залежати це все, бо всеодно ІР протокол версії 4 кругом.
slv
Member

Повідомлення

Что вы называете « станками» ?
trafalgar
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Так тплинк змінює адрес, але в меркус прописує так же. Стоїть всюди авто, намагався вручну прописати на роутері де робе на авто. Але робе тільки в авто режимі. Якщо в ручну прописати також в сети видно але пвдкючитися не можна

Отправлено спустя 2 минуты 19 секунд:
Станки це чпу станки на базі віндовс, нічим від звичайного компа не відрізняюсь просто зашиті в станок

Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
Хочу змінити ротер бо швидкості не хватає і старий почав відвалюватися, мабуть доживає свій час.
bogob
Member
Аватар користувача
Звідки: Купянск

Повідомлення

На всех компьютерах запустить командную строку и вбить в неё без кавычек "ipconfig /all". Лучше сделать это на работающей сети со старым роутером.
Вывод давайте сюда. Посмотрим, вдруг получится помочь.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

trafalgar
Є ще ідея перевірити на старому роутері, чи в тих станків не було прив'язки до МАС адреси - щоб вони завжди отримували однакову ІР адресу - можливо, для їхнього софту це важливо (ліцензії чи специфічні настройки).

З банального дебагу варто на кожній машині:
1) Перевірити, яку адресу отримав комп (щоб відповідала діапазону роутера)
2) Перевірити, чи пінгується сам роутер
3) Перевірити, чи пінгується google.com
4) Перевірити, який DNS сервер використовується (наприклад, nslookup google.com)

Ну і перед заміною роутера я б виключив всі ПК і вмикав би тоді, коли роутер вже "в строю" (щоб всякі кеші ІР адрес скинулися, однакові ІР різним компам не дісталися і т.д).
trafalgar
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Мак пробовал ставить как на старом роутере, не помогло. Диапазоны адресов ограничивал с 2 до 98 что бы было как на старом, не помогло. Адреса не накладываюстся. И с компа если пинговать адрес другого компа все тип топ.

Отправлено спустя 5 минут 23 секунды:
На данный момент времени нахожусь дома.
Подключение я так понял имеет какое то отношение к SQL server 2005.
https://kept.com.ua/8VqE/изображение_20 ... 615421.png
Не знаю есть ли там ограничения по IP или портам

Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
Самое главное что по мимо этого железа ставил софт еще на 3 ноутбука и софтина сразу видела сетку.
slv
Member

Повідомлення

Интрига … набросайте топологию сети , будем гадать :D
trafalgar
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

slv
та они все через вай фай свистки подключены к роутеру и все.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

trafalgar: 28.05.2023 20:14та они все через вай фай свистки подключены к роутеру и все.
Уффф, з цього треба було починати :idea:
Може яка гостьова мережа з ізоляцією клієнтів задіяна або старі ОС шифрування нового WiFi не вміють.
slv
Member

Повідомлення

trafalgar: 28.05.2023 20:14 slv
та они все через вай фай свистки подключены к роутеру и все.
Какая защита пароля ? Там же масдайки у вас , может в этом проблема с новым роутером ?
trafalgar
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Что бы минимизировать сеть и проблему в общем кантачил ноут с одним из проблемных станков. защита наврядли. WPA\PSK2 на скоко я помню что бы отсечь вероятность проблемы просто подключал станок через шнур к роутеру. не помогло

Отправлено спустя 5 минут 16 секунд:
В самый последний момент понял что новый станок стоит с такой же виндой, покрайней мере год такой же. заметил что sql server там стоит не токо 2005 но и 2008.
Поставил Net framework 3.5. Что бы поставить sql 3.5 но при установке нового SQL потребовало загрущик виндовс 4.5. не знаю что это такое перестал дальше копать в этом направлении.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Старий dir 300 лікується заміною блоку живлення, можливо навіть заміною конденсаторів. В SQL краще не лізти - воно ж до цього працювало. Знову ж таки "не вдається під'єднатись" по ip address чи по імені пк?
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Так як ТС так і не надав точну інформацію стосовно мережі, передбачу що частина клієнтів отримують IP з іншого DHCP-серверу, відповідно знаходяться в іншій підмережі як вже вище зазначали. Переведення одного з роутерів в режим точки доступу має вирішити цю проблему.
Відповісти