Сумісність Wi-Fi адаптера Intel AX210 та ноутбука HP Pavilon Gaming 15

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Всім привіт! Стикнувся з проблемою сумісності Wi-Fi адаптеру Intel AX210 та ноутбука HP Pavilon Gaming 15. Ноутбук на базі Ryzen 5 5600H, встановлена Windows 11 Home. ВІд початку в ноутбуці був модуль Realtek rtl8852ae, пізніше замінив на Intel AX200 і він до сих пір чудово працює.
Для певних задач знадобився Wi-Fi 6E тож замовив на Aliexpress Intel AX210, але він відмовився працювати. При цьому ноутбук стартує, ОС завантажується, але в диспетчері пристроїв адаптер не з'являється. Що цікаво, видно Bluetooth і він навіть працює.
Модуль Intel AX210 справний, оскільки він чудово працює в ноутбуці HP Probook 430 на Intel Core-i3 та в MiniPC ASUS PN50 на базі Ryzen 3 4300U.
CMOS скидав, драйвери останні ставив (хоча це дурня, бо в дсипетчері все равно пристрою немає).
Пошуки в інтернеті відповіді не дали, може не те, чи не так шукав. Хто с таким стикався і що робив а аналогічній ситуації?
PS те саме було із Wi-Fi 6E модулем Meditek MT7922, він так само не схотів працювати в HP Pavilon Gaming 15 і так само чудово зараз працює в MiniPC ASUS PN50...
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

Может дело в whitelist ?
На одном из форумов :

" У hp есть в биосе "белый лист" модулей с которыми оборудование работает. Списком этим hp ни с кем, даже с сц, делиться не хочет.
Я как сотрудник сц по hp пишу"
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

SEREGAFOX: 10.03.2023 14:34Может дело в whitelist ?
в нем самом :beer:
тут как вариант, сливать дамп биоса и ковырять (выковыривать вайт лист) или подменить ID оборудования (которое есть в вайт листе, на ИД от нужного адаптера) - но это все гемор и есть риск кирпича или проблем.
Yuri
Member

Повідомлення

Ще варіант з Accepted Solution.
"It is important that Intel cards going into consumer class notebooks, must be non-vPro or they will not work."
спойлер
https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook- ... -p/8225131
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

SEREGAFOX
за whitelist бачив, але ж whitelist начеб то навіть не дозволяю стартанути ноутбуку. а тут стартує, але не визначається.
Crossbow
та ні, такого точно не буду робити...
Yuri, я саме цей тред бачив, але чому такий самий симптом з Wi-Fi 6E модулем Meditek MT7922? там точно немає vPro...

Відправлено через 1 годину 20 хвилин 41 секунду:
SEREGAFOX: 10.03.2023 14:34 Может дело в whitelist ?
На одном из форумов :

" У hp есть в биосе "белый лист" модулей с которыми оборудование работает. Списком этим hp ни с кем, даже с сц, делиться не хочет.
Я как сотрудник сц по hp пишу"
бачив на хабрі статтю , там лікують Whitelist, але симптом - неможливо запустити ноутбук взагалі:
Зображення
в мене інша ситуація: ноутбук запускається, але не визначається :dontknow:
Відповісти