Asus Zenwifi Pro XT12 і повербанк

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Pewkins
Junior

Повідомлення

Взяв я чудо-юдо ананас(и) Asus Zenwifi Pro XT 12 2-pack і начались мої радості.
1. Сирі дрова через майже рік після випуску (уже ET12 з Wifi 6e появився у продажі).
2. Отвал роутера з меш-системи чи пропадає з аппки Asus Router.
3. Отвал після обнови прошивки.
4. То він на 100м дає 50Мегабіт, то в метрі від нього нічого не ловить.
5. Якість звязку башен теж дивна - або відмінна через 2-3 стіни і 15м відстані, або в 4х метрах "ніц не вижу".

Тепер додалась трабла з павербанками. Поки народ спокіно сидить з кабелями USB-USB, USB-Dc на 5, 9, 12 вольт і 1 Ампер від павербанків, у мене така трабла.
Вхідна напруга має бути 19V max 2.37A або 19,5V max 2.31A (40-45W потужність) - та се як у ноута/планшета!
Є ідеї як найти провід USB -DC на ці дурні цифри? Навіть на аліку таких нема!
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Pewkins, на олх повно оголошень, де люди паяють різні перехідники для роутерів, спитайте. Або можете взяти дбж для сигналізацій чи дбж з функцією упс на 24В(типу мінвол) та плату перетворення і акум.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pewkins: 17.12.2022 20:58Є ідеї як найти провід USB -DC на ці дурні цифри?
польський амазон якщо +/- бистро треба і то не факт що там буде.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

якщо павербанк підтримує 45W+ PD/QC, то допоможе
https://www.amazon.com/Type-C-USB-C-cha ... uage=en_US
Pewkins
Junior

Повідомлення

Барбарис: 17.12.2022 21:26 Pewkins, на олх повно оголошень, де люди паяють різні перехідники для роутерів, спитайте. Або можете взяти дбж для сигналізацій чи дбж з функцією упс на 24В(типу мінвол) та плату перетворення і акум.
Не варіант зовсям. Роутер за 500-1000грн можна пкстити під ОЛХ експеримент, но не цей.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

О чём ты думал когда такой роутер брал? :lol: и как мысль взбрела запитывать повербанком такой роутер
для таких целей есть MikroTik mAP lite и подобные
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В мене Netgear r7000. БП жере 12V*3.5A. Якось також дофіга. Хоч Павер Стейшн і дозволяє тримати цього можна доволі довго, але я думаю замінити на шось простіше і менш обжерливе.
Хороша машина "Ніва". Влітку не їздить, зимою не заводиться ©
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Pewkins: 17.12.2022 20:58 Взяв я чудо-юдо ананас(и) Asus Zenwifi Pro XT 12 2-pack і начались мої радості.
1. Сирі дрова через майже рік після випуску (уже ET12 з Wifi 6e появився у продажі).
2. Отвал роутера з меш-системи чи пропадає з аппки Asus Router.
3. Отвал після обнови прошивки.
4. То він на 100м дає 50Мегабіт, то в метрі від нього нічого не ловить.
5. Якість звязку башен теж дивна - або відмінна через 2-3 стіни і 15м відстані, або в 4х метрах "ніц не вижу".

Тепер додалась трабла з павербанками. Поки народ спокіно сидить з кабелями USB-USB, USB-Dc на 5, 9, 12 вольт і 1 Ампер від павербанків, у мене така трабла.
Вхідна напруга має бути 19V max 2.37A або 19,5V max 2.31A (40-45W потужність) - та се як у ноута/планшета!
Є ідеї як найти провід USB -DC на ці дурні цифри? Навіть на аліку таких нема!
Плохо искал.
Вот тебе на 20В:
https://www.aliexpress.com/item/1005003 ... 1802Xeogzz

Осталось к этой штучке приобрести повербанк, который поддерживает 20В 2,5А на выходе - это минимум на 45Вт.
nam5580
Junior

Повідомлення

https://a.aliexpress.com/_EHUecfd
Готовий кабель з тригером на 20 В.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Pewkins, :facepalm:
Я про кабелі, нащо роутер чіпати?
Кабелі на різний вольтаж - це пара роз'ємів та dc перетворювач. Я вам і написав у кого простіше буде знайти, бо на амазоні, наприклад, подібне швидко зникає.
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Семь бед- один ответ.
Совершенно верно вам пишут: зачем такие роутеры кормить, когда нет э/э. Купить самый ничтожный в качестве подменного и тогда проблема мощного ПБ отпадет сама собой
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

У самого микротик дома и там 24 вольта. Но эта бадяга роутер + маршрутизатор у меня раздает на 6 мобилок + 4 компа + постоянная загрузка качалка .
Вам советую взять дешман какой-то 9ти вольтовый чисто для вайфая и не сучатся . Нет смысла запитывать такую балягу многожрущую
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

У меня Нетис, 12 вольт 1 ампер. Питаю от акб на прямую и проблем не знаю :beer:
Ещё есть Кинетики гига2, тоже 12в , жрут мало.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Барбарис: 18.12.2022 06:25 Pewkins, :facepalm:
Я про кабелі, нащо роутер чіпати?
Кабелі на різний вольтаж - це пара роз'ємів та dc перетворювач. Я вам і написав у кого простіше буде знайти, бо на амазоні, наприклад, подібне швидко зникає.
У вас совет был немного бесполезный для его ситуации.
Там роутер жрёт до 45Вт.
Здесь только роутер с PD на 20В нужен.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Cirax, банки для ноутів є давно, Просто треба під'єднати.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Барбарис: 18.12.2022 15:51Cirax, банки для ноутів є давно, Просто треба під'єднати.
тільки більшість павербанків не вміє просто так віддавати 20В, майже всі представлені на ринку для цього потребують qc/pd відповідної генерації, які треба збудити, тому тригер і за пропонували, dc-dc не потрібний буде в такому випадку, а питання було про кабелі без уточнення моделі павербанка і його можливостей. 5В 2.4А, які стандартно видають павербанки, буде недостатньо для отримання 19В 2.31А
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

mumu, :facepalm:
Тому й написав шукати на олх, ті кабелі як раз ідуть з тригером.
Відповісти