PON в квартиру

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Підскажіть які оператори інтернету в києві пропонують послуги PON у квартиру?
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Bender911
прикольно, в дружини зара цей оператор, але на жаль це всього пару жк
ЖК Республіка
ЖК Тетріс Холл
ЖК Файна Таун
ЖК Сирецькі Сади
ЖК Нивки-Парк
ЖК Метрополіс6
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Укртелеком, Вега, павутина. Але це є дуже не всюди.
Доречі Укртелеком по телефонному кабелю теж робить, як "запасний" можна тримати
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

GoToHell
ну таке, вони би мали норм тариф. а так вихоходить що воно повільне але ціна огого яка висока.

в мене зара два оператора на PON, і все працювало як годинник. але після останіх довгих відключень
один оператор став відвалюватись через 15-30 хв.
В них мабуть або упси втратили ємність, або не встигають зарядидись.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Треба вивчати не тільки хто може завести, але у кого воно і жити буде після відключення світла
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 28.11.2022 20:05 Треба вивчати не тільки хто може завести, але у кого воно і жити буде після відключення світла
Місцевий представник провайдера Уарнет (великий провайдер на заході України) повідав, що дилерам централізовано закупили і розіслали обладнання (акумулятори, ДБЖ).
Планові відключення (по 4 години) в мене інет є, а коли минулої середи аварійно все світло кругом вирубилося - то десь годин вісім ще обладнання провайдера працювало.
Розумію, що в інших провайдерів картина може бути зовсім інша.
Інфа для статистики :beer:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Васильович
для пону оптимально щоб оптоволокно з якого одне волокно йде до тебе йшло на площадку провайдера і там від генератора живилось - тоді повний рай
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

tablestikus
в мене з другим оператором так. це відносно невеликий оператор, з так собі сервісами.і навіть без нормально сайту. в них колись серверна взагалі у лікарні була :lol: :lol: :super: :super: . як і один з пунктів обслуговування користувачів. :lol:
я у нього собі поставив самий дешманський тариф, який навіть в них на форумі не описаний, техпідтримка підсказала що так мона :beer: :beer:
але 30 мегабіт у блекаут це 30 мегабіт. B-)

Відправлено через 55 секунд:
tablestikus
тут ще нюанс що жружина зараз в києві. у хрущі живе. і жаліється на те що треба бігати по місту шукати де повчиттися
Smash_Must_D
Junior

Повідомлення

Васильович: 28.11.2022 20:34
tablestikus: 28.11.2022 20:05 Треба вивчати не тільки хто може завести, але у кого воно і жити буде після відключення світла
Місцевий представник провайдера Уарнет (великий провайдер на заході України) повідав, що дилерам централізовано закупили і розіслали обладнання (акумулятори, ДБЖ).
Планові відключення (по 4 години) в мене інет є, а коли минулої середи аварійно все світло кругом вирубилося - то десь годин вісім ще обладнання провайдера працювало.
Розумію, що в інших провайдерів картина може бути зовсім інша.
Інфа для статистики :beer:
Тож ви рекомендуєте до уарнету підключитись якщо є така можливість? Шукаю відгуки про них от прям зараз, особливо у Львові в сихівському районі. Бо наче це єдина опція зараз за адресою і цікаво чи варто воно того.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Smash_Must_D: 01.12.2022 18:35 Тож ви рекомендуєте до уарнету підключитись якщо є така можливість? Шукаю відгуки про них от прям зараз, особливо у Львові в сихівському районі. Бо наче це єдина опція зараз за адресою і цікаво чи варто воно того.
Я думаю вам варто напряму у представника провайдера взнати, як у вашому районі з резервним живленням обладнання справи.
Бо я в іншому регіоні проживаю (Рівненщина) і описав суто свій досвід.

Наразі при планових відключеннях в мене інтернет працював завжди (що радує).
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Васильович: 28.11.2022 20:34
tablestikus: 28.11.2022 20:05 Треба вивчати не тільки хто може завести, але у кого воно і жити буде після відключення світла
Місцевий представник провайдера Уарнет (великий провайдер на заході України) повідав, що дилерам централізовано закупили і розіслали обладнання (акумулятори, ДБЖ).
Планові відключення (по 4 години) в мене інет є, а коли минулої середи аварійно все світло кругом вирубилося - то десь годин вісім ще обладнання провайдера працювало.
Розумію, що в інших провайдерів картина може бути зовсім інша.
Інфа для статистики :beer:
Також було, все класно працювало до моменту коли замість відключення в 2-4 години сталась аварія та світла не було пів дня, тепер банально зарядитися не можуть.
Перепідключив на gPON, декілька днів політ нормальний, правда місто не мільйонник та оптика напряму до провайдера теперь. Цікаво що тариф той же,а замість медіаконвертова в 1к грн по курсу декількох років тому потрібно gPON термінал за 500 грн :gigi:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alligator
якось у нас сильно борзіють.
я в вересні в невеликому обл центрі підключав інет. підключення безпатно, onu безплатно,
+500 грн бонусами :lol: :lol:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

IvanCh: 15.12.2022 10:50 Alligator
якось у нас сильно борзіють.
я в вересні в невеликому обл центрі підключав інет. підключення безпатно, onu безплатно,
+500 грн бонусами :lol: :lol:
ну коли підключав то мені 1Гбит* на 4-ри місяці підключили за 1 грн :gigi: (1Гбит завантаження, 100 Мбит віддача).
P.S. ось медік таки купив, як і зараз gPON термінал, але у роботі пригодится )
slv
Member

Повідомлення

GoToHell: 23.11.2022 04:35 Укртелеком, Вега, павутина. Але це є дуже не всюди.
Доречі Укртелеком по телефонному кабелю теж робить, як "запасний" можна тримати
Спробував зателефонувати на їхню " лінію " тай отримав все, за що сдогадивавься: сперше, якісь " віртуальний помічник" задасть вам пару тупих питань, а потим пообіцяе що якісь " спеціяліст" зателефонує вам завтра зранку" . Ксроч, як вони були уй... бнямі ...издоголовими , такими ї залишились . Дякую, ахметивські кури , не трєба :lol:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alligator
юзайте правильну термінологію для PON технологій правильно юзати onu :learn:
Паук
Junior
Аватар користувача
Звідки: Бердичев

Повідомлення

IvanCh: 15.12.2022 10:50 Alligator
якось у нас сильно борзіють.
я в вересні в невеликому обл центрі підключав інет. підключення безпатно, onu безплатно,
+500 грн бонусами :lol: :lol:
у нас (взагалі по країні) навпаки, через наявність 5+ тис провайдерів, вартість і включки і самої послуги - дуже низька.

включиш абонента безкоштовно, потім він кудись "піде" з тим обладнанням, яке йому давали у "відповідальне користування".
подавай потім в суд, витрачай час, кошти, нерви.
бізнес має приносити прибуток, а не ось це от все.
на мою думку, абонент має або одразу компенсувати затрати на підключення, або протягом 1-3 міс.
бачив, що зараз деякі постачальники пропонують "термінове" підключення (до 3 днів), за 2-5 тис грн.
кажуть, що вже формується черга з "термінових" нарядів.

p.s.
я колись, в р-ні 2000 року платив місцевому провайдеру по курсу, якщо не помиляюсь, 8$ за 2 мбіт/с.
черга на підключення була +-2 міс.
BorisBrejcha
Member
Звідки: Odessa

Повідомлення

Одесса

1. Инфомир. Технология FTTB, свитчи с reverse-POE (питание 48 вольт от абонентов). Автономная работа до 24 часов, проверено.
2. Вега. GPON. До двух суток автономной работы, судя по отзывам
3. Тенет. GPON. Судя по отзывам, норм.
3. Сохо. GPON. Судя по отзывам, норм.
West20105
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

BorisBrejcha: 01.01.2023 12:07 Одесса

1. Инфомир. Технология FTTB, свитчи с reverse-POE (питание 48 вольт от абонентов). Автономная работа до 24 часов, проверено.
2. Вега. GPON. До двух суток автономной работы, судя по отзывам
3. Тенет. GPON. Судя по отзывам, норм.
3. Сохо. GPON. Судя по отзывам, норм.
Опа,щас актуальна тема с gpon. Заказал гпон в тенет(Одесса) оплатил гпон +тариф и подключение. Думаю ну всё,жду мастера пару дней. В итоге позвонив им мне сказали шо ждите с моря погоды,пока наберутся +- 10 заявок у вас в доме,минимум месяц а то. Больше,2 раза до этого с оператором общался никто про сроки не сказал. И вопрос,где вы видели хорошие отзывы ? Я на 2 ГИС зашёл отзывов 15-20 подряд и всё по гпон подключению,негативные всё. И вот щас сижу ломаю голову к кому пойти,шоб интернет был и не сидеть ждать годами подключения
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

West20105
зараз всюди така проблема. черги на підлючення на місяці, а то і півроку вперед.

якщо до вас(вашого будинку) нема волокна, чи взагалі найближчий Pon терміналі забитий і треба ставити новий чи організовувати додатковий sfp Pon порт
То це дійсно займе немало часу.

ДО того ж на 1 волокно може сісти до 128 абонентів і тому треба добре обдумувати топологію і як розводити волокно так щоб не було переросходу волокна.
і щоб волокно можна було по максимуму обвішати абонентами.

і врахуйте що зараз є шикорий спекр сплітерів (дільників) від які можуть мати від 2 до 128 виходів.
+ бувають не симетричні спітера, що можуть ділити світовий потік в певній пропонції напирклад 80% на 20% чи іншій пропорції. це треба якщо користувачі на різних відстаннях знаходяться.

тому проектування топології це непростий процес і бажано це робити не по 1 абоненту а хоча би невеликими пачками.
Відповісти