Не работает интернет при подключении через кабель

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

У меня такое было
Позвонил провайдеру, мне там что-то поясняли, ничего не понял, говорит мол добавить вам мак адрес ? Я спросил и все будет работать? Они говорят да
все заработало
Соре, что немного не так проясняю, в сетях туп, но провайдеру позвоните.
У меня 1в1 такое же было
magzeven
Junior

Повідомлення

Rex: 21.04.2022 16:51 magzeven
Да вроде все нормально. Должно работать.
Что пишет при открытии браузера и любой страницы? Какая точно ошибка?
Проверьте дату на компе!
DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET
Check your dns over https settings

Відправлено через 59 секунд:
0063kk: 21.04.2022 16:55 У меня такое было
Позвонил провайдеру, мне там что-то поясняли, ничего не понял, говорит мол добавить вам мак адрес ? Я спросил и все будет работать? Они говорят да
все заработало
Соре, что немного не так проясняю, в сетях туп, но провайдеру позвоните.
У меня 1в1 такое же было
Хорошо, сейчас если ничего не выйдет буду звонить, спасибо за совет

Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
1 * * <1мс 10.0.15.254
2 * * 10.0.15.254 сообщает заданный протокол не доступен
Mad Dog
Member

Повідомлення

magzeven: 21.04.2022 17:02 1 * * <1мс 10.0.15.254
2 * * 10.0.15.254 сообщает заданный протокол не доступен
что такое 10.0.15.254?

Вот и ответ, оно пакеты не на роутер отправляет, а хрен пойми куда.
magzeven
Junior

Повідомлення

Я тоже не знаю что это такое. А что тогда с ним делать?
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

magzeven: 21.04.2022 17:36 Я тоже не знаю что это такое. А что тогда с ним делать?
:teacher:
shatun: 19.04.2022 23:25 ...треба руками адресу перепрописати і найпростіше подзвонити провайдеру...
0063kk: 21.04.2022 16:55 ...но провайдеру позвоните. У меня 1в1 такое же было
magzeven: 21.04.2022 17:02 Хорошо, сейчас если ничего не выйдет буду звонить, спасибо за совет
Ти знов дочекався кінця робочого дня замість вирішити питання за 10 хвилин у телефонному режимі з провайдером.
Йому навіть TeamViewer не потрібен, щоб вказати на помилку. Тривала третя доба... :popcorn:
Mad Dog
Member

Повідомлення

magzeven: 21.04.2022 17:36 Я тоже не знаю что это такое. А что тогда с ним делать?
искать что такое 10.0.15.254.

Ты телефон подключал к компу? Может он телефон как модем увидел... Попробуй еще раз выполнить без подключенного телефона.
Rex
Member

Повідомлення

shatun: 21.04.2022 17:58телефонному режимі з провайдером
Вас не торкає те, що Інтернет на інших девайсах працює через Wi-Fi. Тобто зі сторони провайдера все добре. Як правило, вони дають лінк до роутера абонента, що відбувається за роутером іх не хвилює.
Проблема конкретно на компі.
magzeven
Проксі-сервер не прописаний у налаштуваннях? Що з софта встановлено? Було б непогано глянути у hosts файл C:\Windows\System32\drivers\etc та перевірити у Безпечному режимі.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Rex: 21.04.2022 18:25 Вас не торкає те, що Інтернет на інших девайсах працює через Wi-Fi. Тобто зі сторони провайдера все добре. Як правило, вони дають лінк до роутера абонента, що відбувається за роутером іх не хвилює.
Проблема конкретно на компі.
Ні - не торкає. Виймаємо шнур з роутера > вставляємо прямо в ПК, все - далі проблема провайдера і вирішиться вона за 10 хвилин.
Я не проти, щоб йому тут ще три доби поради давали і він сам потроху розібрався.
То його особисте діло слухати тут і смикатись далі, чи таки подзвонити провайдеру. Він вже погодився на це, але йому знов якусь примарну надію підкинули.
Mad Dog
Member

Повідомлення

shatun: 21.04.2022 18:38 Виймаємо шнур з роутера > вставляємо прямо в ПК, все - далі проблема провайдера і вирішиться вона за 10 хвилин.
Це тільки якщо його така кінцева схема задовільнить... Але щось я дуже сумніваюсь, що він відмовиться і від вафлі і від ТВбокса.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Mad Dog: 21.04.2022 19:02 Це тільки якщо його така кінцева схема задовільнить...
З чогось треба розпочати - спочатку "голий" ПК - можливо потім і роутер "підхопить" естафету.
Ні - ще 10 хвилин і з роутером розберуться.
Далі - так - провайдеру буде байдуже, що ще "підчеплять" до роутера, але то вже "далі буде".
Mad Dog
Member

Повідомлення

shatun: 21.04.2022 20:29З чогось треба розпочати - спочатку "голий" ПК - можливо потім і роутер "підхопить" естафету.
Починати треба з побудови рішення яке тебе задовільнить, а не з "Ни единого разрыва".
Benefactor
Junior

Повідомлення

Доброго времени суток.
Проблема такая. Нашёл старый роутер TP-LINK WR340GD. На нём указано версия 2.25. На оф сайте нашёл под него прошивку, стала ровно, но не могу понять по версиям, build 4.7.11, Hard version v3.
Главное. У меня не работает WAN, подключал кабель провайдера, есть подключение, но без интернета, локальная, вифи, всё работает, кроме ван.
Подскажите, что может быть, или дайте ссылку на оригинальную версию 2.*,если у кого есть :shuffle:.
Rex
Member

Повідомлення

Benefactor
Вряд ли тут дело в прошивке. У провайдера может быть привязка по МАК адресам абонентов, соответственно, неизвестному МАКу не выдаются сетевые параметры.
murzik
Member

Повідомлення

Прив'язка по мак на стороні провайдера

Отправлено спустя 2 минуты :
на компі пропишіть мак адресу роутера і перевірте
Відповісти