Ктото имел дело с Wifi Роутер Hera 604

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
КОЛЯ
Member

Повідомлення

Всім здоров'я, хочу запитати хтось з такою штукою мав справу, ( 3G 4G Wifi Роутер Hera 604 ) якщо так то відгукніться есь декілька питань.
Вкладення
Screenshot_2021-09-24-12-16-50-276_com.opera.browser.beta.jpg
Screenshot_2021-09-24-12-22-22-175_com.opera.browser.beta.jpg
Screenshot_2021-09-24-12-22-08-633_com.opera.browser.beta.jpg
КОЛЯ
Member

Повідомлення

що ніхто нечого неможе підсказать? не можу збросить настройкі, щоб зайти в веб інтерфейс, може хто підскаже як це краще зробити. свої варіанти пишіть, буду пробувать! щас от так но незню не имя/пароль.
Вкладення
IMG_20210928_162115.jpg
Myaucher
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Ну на втором скрине четко видна утопленная кнопа Reset. Осталось нагуглить умолчательный логин/пароль, ибо наклейки с таким на фотках не вижу
КОЛЯ
Member

Повідомлення

Спасибо що відгукнулися, по умолчанію стандартний admin/admin, але він був змінений і я його незнаю, з кнопкою ресет робив по різному, і зажимав на 10 секунд, і 30 сек, ніякого результату щоб збросить до завадських налаштувань, підскажіть може ще есть якісь хитрощі щоб зайти веб интейфейс?
Evergod
Member
Аватар користувача

Повідомлення

КОЛЯ
Обычно reset нужно зажать на выключенном роутере, потом не отпуская кнопку подать на него питание и подержать кнопку секунд 30. Может и кнопка быть не рабочая.
КОЛЯ
Member

Повідомлення

Так робив, як ви на писали, результату 0, до заводскіх несбросуеться, пробував я і інший знайомий на свому роутеру.
Pavel Lesunov
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

добрый день! скорее всего кнопка reset у вас заблокирована на программном уровне. у Mikrotik есть специальная площадка если вдруг кнопку отключили... вам стоит попробовать разобрать и поискать подобное
спойлер
https://www.youtube.com/watch?v=xWohb7W ... el=Lantorg
,если ничего такого нет - то увы это 2 "кирпича"
КОЛЯ
Member

Повідомлення

Діло в том що кнопка ресет якщо просто нажать то роутер перегружаеться. Значить вона то якусь функцію виконує. Якщоб повністю заблокована була то нереагувавби роутер. Але по вашому відгуку попробую вскрить його та поживиться.

Отправлено спустя 1 час 19 минут 17 секунд:
Може хто вміе краще за мене гуглом користуватися, допомажіть, десь же повинна буди інструкція для зброса цього роутера! Бо я геть мало інформації накопав на нього,
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

КОЛЯ: 29.09.2021 16:45Може хто вміе краще за мене гуглом користуватися, допомажіть, десь же повинна буди інструкція для зброса цього роутера! Бо я геть мало інформації накопав на нього,
да нет такого мануала для таких железок))
шли запрос на англ языке на support@eseye.com с текстом типа
hera 604 reset admin password
hello suppot. could you please help me to reset password for my hera 604, because reset button just reboots device?
SN: тут серийник
PN: тут парт номер

вероятнее всего, тебе пришлют ссылку по которой ты сможешь зайти, подставив текущий айпи железки и тупо ввести там новый пароль.
либо скажут вешайся на него терминалом и вводи там вооот эту черную магию...
Востаннє редагувалось 29.09.2021 17:12 користувачем Shpoker, всього редагувалось 3 разів.
Suo
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

КОЛЯ: 29.09.2021 16:45 Діло в том що кнопка ресет якщо просто нажать то роутер перегружаеться. Значить вона то якусь функцію виконує. Якщоб повністю заблокована була то нереагувавби роутер. Але по вашому відгуку попробую вскрить його та поживиться.

Отправлено спустя 1 час 19 минут 17 секунд:
Може хто вміе краще за мене гуглом користуватися, допомажіть, десь же повинна буди інструкція для зброса цього роутера! Бо я геть мало інформації накопав на нього,
з того що я знайшов теж нічого інформативного(інформація про швидке налаштування, інструкція для користувача(де немає нічого про кнопку reset) а також інструкція по налаштуванню ip адрес і розміри роутера все що я знайшов), спробуйте зробити як писала людина вище (розібрати роутер і подивитіся чи є такі контакти на платі роутера або додаткова кнопка) або спробуйте звернутися у підтримку виробника.
P.S також відправте фото коли підкючено тільки цей роутер, де видно командну строку з введеною командою ipconfig до скидання параметрів через reset і параметрів після сбросу(при вимкненому живленні роутера зажати кнопку reset та при відновленні живлення тримати її 15-30 секунд), бо ip роутера 192.18.0.1 дуже нестандартний(на мій погляд), це допоможе зрозуміти чи дійсно працює кнока яка відновлює налашування до стандартних, а і при цьому, люди які більше у цьому обізнані вам допоможуть більш якісніше
Востаннє редагувалось 29.09.2021 17:07 користувачем Suo, всього редагувалось 1 раз.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

и надейся что у тебя не спросят, где ты это взял.
Sachu
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А прошивки есть в свободном доступе? Просканируй открытые порты может повезет, бывает что телнет открыт
КОЛЯ
Member

Повідомлення

Які прошивку? Можно поподробніше, що мені потрібно зробити?
Sachu
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Может в роутере предусмотрен режим аварийной прошивки. Можно по консоли подключится посмотреть лог загрузки...
КОЛЯ
Member

Повідомлення

Ось що внутрі цього девайса, ксожеленію на платі ненашов якійсь прихований зброс (reset)

Отправлено спустя 11 минут 3 секунды:
Может батарейку дернуть, и как в компе биос збрасываеться? кто что об это думает?
Вкладення
Screenshot_2021-10-01-11-28-04-700_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2021-10-01-11-30-13-515_com.miui.gallery.jpg
Suo
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

КОЛЯ: 01.10.2021 11:43 Ось що внутрі цього девайса, ксожеленію на платі ненашов якійсь прихований зброс (reset)

Отправлено спустя 11 минут 3 секунды:
Может батарейку дернуть, и как в компе биос збрасываеться? кто что об это думает?
Попробовать скинуть батарейку однозначно стоит попробовать.
а по сбросу контакнами на плате, что бы помочь нужно что бы все надписи у компонентов были читаемыми(на первом фото сложно всё разобрать) так будет легче разобраться с ними
КОЛЯ
Member

Повідомлення

вы можете помочь? давайте я вам в вайбер скину качественные фото, бо сюда незагружаються фото большого размера.
Suo
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

я не сильно смогу вам помочь ибо больше в програмное, я для других чтобы они могли лучше маркировки разглядеть(фото по качеству нормальные, просто размыло сильно первое фото), а так скажу, что батарейка уж очень смахивает на батарейку биоса как в компёютерах, но точно говорить не буду, потому что на моей памяти это первый такой роутер
КОЛЯ
Member

Повідомлення

вытащил батарейку, зажал на выключенном роутере ресет, включил подождал 30 секунд. нечего несбросилось. но включилась лампочка на WAN
Suo
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

КОЛЯ: 01.10.2021 12:34 вытащил батарейку, зажал на выключенном роутере ресет, включил подождал 30 секунд. нечего несбросилось. но включилась лампочка на WAN
пробуйте тогда всё же написать цп eseye: support@eseye.com. написать им серийник, номер детали и точное название роутера, и как писали выше надейтесь на то что у вас не спросят где вы его достали. Так как по гайдам с сайта он 20 года и делался для корпоративного рынка европы\сша, где вы его достали, загадка сильная.
кстати о гайдах, там есть сервисный порт,
вот его распиновка
Зображення
, но хоть и есть его распиновка, как он работает не известно, хоть и там обычный 8 пиновый конектор витой пары
Відповісти