Інтернет батькам в село.

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon: для проверки почты\мессенджеров\соц сетей вполне хватает
"не верю!" (с)
полноразмерную страницу лицекниги фих откроет,а ВК и ОК с ВПН-ом да прокси и подавно. Я когда то пробовал такую дичь юзать,как ЖПРС и ЕДГЕ. Там пичаль.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Homer_84, київстар безлім - до 42 Мбіт/с, якщо 3G немає - то 236 Кбіт/с.
На карту не дивіться, то приблизна інфа(з сайту київстар: "У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар», територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів).")
Є ще супутниковий нет, але якщо достатньо коштів, бо дорогий та лімітний.
Спробуйте пошукати контори які підключають 3Г інет, у них можна спробувати різних операторів та й налаштування здійснюють(в Сумах ).
Є ще така фігня, як домашній вай-фай від пиплнет, ИТ, про можливість підключення на сайтах інфу шукайте.
Якщо будете брате ЮСБ-модем, головне брати щось типу Хуваей та інших, щоб не було написів Sprint та інших закордонних операторів, бо не дуже у нас працюють.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис:Homer_84, київстар безлім - до 42 Мбіт/с, якщо 3G немає - то 236 Кбіт/с.
На карту не дивіться, то приблизна інфа(з сайту київстар: "У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар», територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів).")
Є ще супутниковий нет, але якщо достатньо коштів, бо дорогий та лімітний.
Спробуйте пошукати контори які підключають 3Г інет, у них можна спробувати різних операторів та й налаштування здійснюють(в Сумах ).
Є ще така фігня, як домашній вай-фай від пиплнет, ИТ, про можливість підключення на сайтах інфу шукайте.
Якщо будете брате ЮСБ-модем, головне брати щось типу Хуваей та інших, щоб не було написів Sprint та інших закордонних операторів, бо не дуже у нас працюють.
кстати,раньше существовала движуха по типа Wi-Max. Уже фсё,загнулась?
evrial
Member
Звідки: Москва

Повідомлення

А что кабельного нет в радиусе 5-10 км? И как с прямой видимостью для радиоканала?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

evrial:А что кабельного нет в радиусе 5-10 км? И как с прямой видимостью для радиоканала?
предлагаешь репитеры ставить? :laugh: Так их алкоголики деревенские сразу скрутят. Или 10 км витой пары/оптики тянуть к своему дому? :insane:

https://ain.ua/2017/10/25/internet-v-sele :lol:
Homer_84
Member

Повідомлення

Взнавав в знайомих, у всіх там стоїть нет від Інтертелеком якість кажуть останнім часом у всіх впала.

Отправлено спустя 2 минуты 35 секунд:
Барбарис:Homer_84, київстар безлім - до 42 Мбіт/с, якщо 3G немає - то 236 Кбіт/с.
На карту не дивіться, то приблизна інфа(з сайту київстар: "У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар», територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів).")
Є ще супутниковий нет, але якщо достатньо коштів, бо дорогий та лімітний.
Спробуйте пошукати контори які підключають 3Г інет, у них можна спробувати різних операторів та й налаштування здійснюють(в Сумах ).
Є ще така фігня, як домашній вай-фай від пиплнет, ИТ, про можливість підключення на сайтах інфу шукайте.
Якщо будете брате ЮСБ-модем, головне брати щось типу Хуваей та інших, щоб не було написів Sprint та інших закордонних операторів, бо не дуже у нас працюють.
Дякую, почитаю.

Отправлено спустя 3 часа 15 секунд:
Ще знайшов супутниковий інтернет Tooway. Пропонують підключення за 3000 і тариф 250 грн =10гіг на місяць, по ідеї може вистачити але там ще оплата за дорогу їм і може набігти ще до 1к (залежно звідки виїздити будуть) Але обіцяють 3-2 мегабіта швидкість.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У соседа дома ИТ и направленная антенна на крыше прямой дальности, лупит 30 км, вышка в районе ближайшая. Стабильно более 1.5 мбит
Homer_84
Member

Повідомлення

Проаналізував все ще раз, всетаки найоптимальніший варіант це Київстар. Говорив з товаришем, каже що в деяких місцях ловить 3G на телефоні але погано, отже з підсилюючою антеною є шанс таки впіймати хороший сигнал. Тепер треба визначитись де купити комплект (антену, юсб модем 3G і стаціонарний роутер) і щоб все це між собою взаємодіяло. Наскільки я розумію сам Київстар не продає такого обладнання.
Homer_84
Member

Повідомлення

Сьогодні замовив комплект Антена+модем+роутер+стартовий Київстар. По ціні вийшло +/- 100$ Як приїде встановлю і відпишусь що й до чого.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

У вас є Інтертелеком з ревА, купити модем з wifi в чому проблема?
Типу такого:
http://www.intertelecom.ua/catalog/view ... -powerbank
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Теж колись ще в 2010 провів батькам додому Інтертелеком, коли ще було мало абонентів то і швидксть нормальна була і тарифи а потім ..., добре що вселі АТС змінили на цифрову такщо тепер Укртелеком
Homer_84
Member

Повідомлення

Вс е вже куплено, підключено і протестовано. Отже комплект антена 21Дб +модем 3G + роутер TpLink разом з сімкою і рештою дріб'язку обійшлись в 2800. Можливо не найдешевша ціна але норм. Установка зайняла трохи часу бо комп'ютер вперто не хотів підключатись (виявляється потрібно було вручну вибати мережу і підключитись, автоматично не підключало). Після того як все настроїлось утиліта модему показала швидкість 10мб і поступово вона виросла до 23,8. Тест програмки Speedtest показав слідуюче: скачачти -9,7мбіт/с загрузити - 4,8мбіт/с. Я задоволений результатом, HD відео в ютуб йде без тормозів навіть з перемотками, працювати комфортно, тільки зрідка деякі сторінки грузяться трохи довше ніж звийно. Але загалом інтернет дуже достойний.

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
Тест на швидкість пороводився коли до роутера було підключено 3 ноутбуки і 3 смартфони)
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Гарний результат. Вітаю з придбанням. На ІТ такого б рензультату не досягли: РевБ навіть не у всіх містах нормально працює, а РевА - не варте своїх грошей.
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

Homer_84
А що за обладнання? Мається наувазі модем антена і де купували?
Vasbka
Member

Повідомлення

Да годный результат, на ит с рева в лучшем случаи 1,5мб и то ночью когда все спят. Поинтересуюсь, а сколько до покрытия 3g км? Это же 3g или я ошибаюсь?
moonlightsun
Member

Повідомлення

Homer_84
А какой тариф и пинг? А то думаю сменить интер, месяца потора после обеда идет потеря пакетов, притом что скорость и пинг норм, в онлан не поиграть.
Homer_84
Member

Повідомлення

Барбарис:Гарний результат. Вітаю з придбанням. На ІТ такого б рензультату не досягли: РевБ навіть не у всіх містах нормально працює, а РевА - не варте своїх грошей.
Дякую. Так, результат дійсно гарний.

Отправлено спустя 2 минуты 37 секунд:
Vasbka:Да годный результат, на ит с рева в лучшем случаи 1,5мб и то ночью когда все спят. Поинтересуюсь, а сколько до покрытия 3g км? Это же 3g или я ошибаюсь?
До найближчої вишки Київстар приблизно 5-8км, але рельєф не рівний є ліси, пагорби, річка. На мобільному 3G немає не дотягує, тому думав що може не получитись, але антена порішала.

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
moonlightsun:Homer_84
А какой тариф и пинг? А то думаю сменить интер, месяца потора после обеда идет потеря пакетов, притом что скорость и пинг норм, в онлан не поиграть.
Я взяв Київстар 3G безлім за 155 в місяць. Та м2 сімки дають, одна в роутер інша в телефон, поповнюються одразу дві, дуже зручно.

Отправлено спустя 22 секунды:
Homer_84:
Барбарис:Гарний результат. Вітаю з придбанням. На ІТ такого б рензультату не досягли: РевБ навіть не у всіх містах нормально працює, а РевА - не варте своїх грошей.
Дякую. Так, результат дійсно гарний.

Отправлено спустя 2 минуты 37 секунд:
Vasbka:Да годный результат, на ит с рева в лучшем случаи 1,5мб и то ночью когда все спят. Поинтересуюсь, а сколько до покрытия 3g км? Это же 3g или я ошибаюсь?
До найближчої вишки Київстар приблизно 5-8км, але рельєф не рівний є ліси, пагорби, річка. На мобільному 3G немає не дотягує, тому думав що може не получитись, але антена порішала.

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
moonlightsun:Homer_84
А какой тариф и пинг? А то думаю сменить интер, месяца потора после обеда идет потеря пакетов, притом что скорость и пинг норм, в онлан не поиграть.
Я взяв Київстар 3G безлім за 155 в місяць. Там 2 сімки дають, одна в роутер інша в телефон, поповнюються одразу дві, дуже зручно.
Відповісти