Лист щастя від провайдера, або хто здав кролика

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

Kypatop01: 06.02.2024 09:15Я читаю информацию на американских ресурсах и на часть из них зайти без впн невозможно
З якої причини ці ресурси заблоковані для українців? Просто цікаво.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin
Да по той же причине что и newegg.com к примеру. Просто потому что.
Ostin
Member

Повідомлення

Shpoker
Торгові площадки це трохи інше. Вони розцінюють нас як країну з великими ризиками, бо йде війна. Там є певна логіка.
Щодо інформаційних, освітніх чи розважальних ресурсів такої логіки бути не може, тому й цікавлюсь, хто і навіщо блочить таке.
0kie
Member

Повідомлення

Ostin: 06.02.2024 08:28На які такі легальні ресурси ви не можете зайти без vpn?
Игра Warzone от Activision, магазин Ubisoft, не работает нвидиевский Экспириенс. Это как минимум. Масса сайтов за рубежом, куда тоже хода нет. Провайдер - кабельный Киевстар. Понятно, что зависит от региона Украины, но всё же. За русские ресурсы я не говорил ничего - там всё понятно и так. Там меня почти везде перебанили, так что ходить нет смысла и не интересно.
slv
Member

Повідомлення

er[socrates]: 06.02.2024 09:12
slv: 06.02.2024 08:40https://protonvpn.com/ru
не благодарите и не деритесь
дороговато. пока самое приемлемое по цена/качество, что встречал - browsec vpn
Прекрасно работает фришная версия
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 06.02.2024 09:37Торгові площадки це трохи інше.

Вы нипанимаити, эта другое ©


Что рискового во ВХОДЕ на сайт? Забаньте кнопку купить, ок, согласен
Ostin
Member

Повідомлення

Shpoker
Ну ви ж розумієте, що банять теж не "просто потому что". А є причина, від об'єктивних ризиків до суб'єктивної нелюбові певних груп людей. Що в конкретному випадку - треба дивитись.
Моя особиста позиція: якщо хтось мене забанив і не хоче, щоб я до нього заходив - то й після знаття блокування я туди не буду ходити. Не дочекається моїх грошей чи уваги. Це ж в тому числі про відносини.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin
Да, не стоит ломится в закрытую дверь. Просто вычеркнуть из списка.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ostin: 06.02.2024 09:31
Kypatop01: 06.02.2024 09:15Я читаю информацию на американских ресурсах и на часть из них зайти без впн невозможно
З якої причини ці ресурси заблоковані для українців? Просто цікаво.
Я не знаю, я ж простой пользователь
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Shpoker: 06.02.2024 10:26
Ostin: 06.02.2024 09:37Торгові площадки це трохи інше.

Вы нипанимаити, эта другое ©


Что рискового во ВХОДЕ на сайт? Забаньте кнопку купить, ок, согласен
хостинг в більшості йде на AWS. Де компанія фактично платить за використаний процесорний час. Тобто за секунду роботи, або умовний мгц/ггц нагрузки в секунду. Відповідно, якщо порахувати конверсію українських користувачів на умовні нові яйця чи ньюег, там дай боже щоб вона була 0.1%. Тому немає сенсу тратити гроші на це. Плюс, вони ж в Україну взагалі не доставляють, тому немає сенсу на це тратити серверні та фінансові ресурси, простіше "зарізати" всі локації, де сервіс не працює/не доставляє. Плюс, з точки зору виробника, навіщо вам яйця в Україні. Маєте офіційних представників, розетку ту ж саму, комфі і тд. До них і звертайтесь. Яйця це ж такі ж самі офи, тільки в штатах

Уявіть скільки всяких цікавих і допитливих Українців, русаків, африканців і всяких 3тіх країн, які нічого толком не купують, зате навантажують сервери на мільйони доларів
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 06.02.2024 09:31 З якої причини ці ресурси заблоковані для українців? Просто цікаво.
Криворукие защитники это первое, а второе считают что у нас нет их покупателей и потому нефиг создавать лишнюю нагрузку.
Ostin: 06.02.2024 09:37 Торгові площадки це трохи інше. Вони розцінюють нас як країну з великими ризиками, бо йде війна. Там є певна логіка.
Бо просто Украина в первых рядах по скаммерам, фродерам и прочему подобному и давно и еще далеко до войны. Потому и карты украинских банков принимают далеко не везде, а часто только через прокладки типа paypal, amazonpay итд.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ackstarvinta
я в курсе про то что траф платный, но даже если вся украина будет раз в день прогружать главную яиц - пускай это будет 50к баксов в месяц. с оборотами ньюэгга это просто не заметят, а с тем что конкретно они нужны ну пусть 100 человек на всю украину, которые прогрузят не только главную, то эти 50к баксов превратятся в 10 (просто 10) баксов в месяц, что даже не пыль.
мне нужны американские магазы потому что спрашивают те кто в америке "а чо купить для того-то"? и что, мне на розетке им искать артикулы, которых у них никогда небыло?
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Shpoker: 06.02.2024 13:50 ackstarvinta
я в курсе про то что траф платный, но даже если вся украина будет раз в день прогружать главную яиц - пускай это будет 50к баксов в месяц. с оборотами ньюэгга это просто не заметят, а с тем что конкретно они нужны ну пусть 100 человек на всю украину, которые прогрузят не только главную, то эти 50к баксов превратятся в 10 (просто 10) баксов в месяц, что даже не пыль.
мне нужны американские магазы потому что спрашивают те кто в америке "а чо купить для того-то"? и что, мне на розетке им искать артикулы, которых у них никогда небыло?
Вони топлять за локальну економіку. Нехай наймають локальну людину яка буде цим займатись. Якщо хочеться жити в Україні і працювати забугор, відповідно треба заплатити лишніх пару доларів в місяць за VPN, думаю ви можете собі це дозволити


Взагалі, я б на рівні америки та європи на законодавчому рівні зарізав б доступи з українських IP до серверів інтернет магазинів як мінімум. Наша країна широко відома в світі завдяки нашим кібер-злочинцям скамерам-рефандарам. Це тільки в нас так може бути що сидить 20-30річна людина без вищої освіти і замовляє товари з америки-європи, а потім займається соціальною інженерією і повертає гроші назад.

Мало того що за таке вони б мали горіти в пеклі, так вони ще й псують імідж країни в цілому. Ми коли спілкуємось з новими постачальниками, дуже часто чуємо що Україна = скам. Ой, форвардером не відправимо, нас там вже рефандили і не раз. Ті що по ноутбуках наприклад, купу раз було жирним текстом ми вам оптом продамо, але на рефанд навіть не розраховуйте


А це вже збитки дуже серйозні. Зате нічого, купа людей в нас продає курси як це робити, а самі катаються на поршах-бехах, тощо. Будемо надіятись що карма по них прийде :censoured:

Тому нема чого дивуватись
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ackstarvinta: 06.02.2024 13:56Взагалі, я б на рівні америки та європи на законодавчому рівні зарізав б доступи з українських IP до серверів інтернет магазинів як мінімум.
Да вы, батенька, диктатор с запретить-нипущать :gigi: . Цензура это хорошо? Рабство это свобода? Нельзя так, пусть злодеев ловят те кому за это платят.

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
ackstarvinta: 06.02.2024 13:56пару доларів в місяць за VPN, думаю ви можете собі це дозволити
Да у меня своих серверов по миру натыкано, дело одной кнопки перероутиться хоть в австралию, тут просто обида на вот эти ограничения
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Shpoker: 06.02.2024 14:01
ackstarvinta: 06.02.2024 13:56Взагалі, я б на рівні америки та європи на законодавчому рівні зарізав б доступи з українських IP до серверів інтернет магазинів як мінімум.
Да вы, батенька, диктатор с запретить-нипущать :gigi: . Цензура это хорошо? Рабство это свобода? Нельзя так, пусть злодеев ловят те кому за это платят.

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
ackstarvinta: 06.02.2024 13:56пару доларів в місяць за VPN, думаю ви можете собі це дозволити
Да у меня своих серверов по миру натыкано, дело одной кнопки перероутиться хоть в австралию, тут просто обида на вот эти ограничения
Створіть власний сервіс, повлітайте в кости через ботоферми/лишній траф, нахапайте фейкових замовлень щоб їх менеджери розгрібали цілими днями, ще подаруйте «чесним щирим українцям» по десятку нових епловських гаджетів кожному і тоді розкажете. Ставте себе на місце власника. Здивований чому вони це не зробили ще років з 10 тому.

Якби не рефандери то 99.9% що не закривали б доступ з Українських IP. Нагрузка на сервери жере значно менше грошей. І мова не тільки про яйця. Ті самі сайти з продажу автомобільних запчастин. Ось навіть в нас, в Cadillac клубі є людина, яка нарефандила штук 5 бамперів чи то фар, які по штуці $ коштують і вважає що це нормально, продає їх в Україні.

Тому питання завжди стоїть чуть глибше :rolleyes:

Зате тепер щоб купити щось на GM - тільки з VPN. Але воно стоїть на рівні роутера, тому не особливо критично
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taxi911: 05.02.2024 13:55Тепер питання - Хто здав?
так сам себе і здав https://iknowwhatyoudownload.com/en/peer/
Ostin
Member

Повідомлення

Ви так гарно розписали за українців скамерів-рефандерів, що виникає закономірне питання - а чому в них "там" не так?
Мерзоту знаходять і саджають, чи менталітет інший?
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 06.02.2024 14:33 Ви так гарно розписали за українців скамерів-рефандерів, що виникає закономірне питання - а чому в них "там" не так?
Мерзоту знаходять і саджають, чи менталітет інший?
А що як я тобі скажу, що у верховній раді сидять не бандити і хапуги, а самі типові середньостатичтині українці з усима їх національними рисами? :rotate:
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

avuremybe: 06.02.2024 14:36
Ostin: 06.02.2024 14:33 Ви так гарно розписали за українців скамерів-рефандерів, що виникає закономірне питання - а чому в них "там" не так?
Мерзоту знаходять і саджають, чи менталітет інший?
А що як я тобі скажу, що у верховній раді сидять не бандити і хапуги, а самі типові середньостатичтині українці з усима їх національними рисами? :rotate:
Так воно і є. Це прості люди, які дорвались до корита.


Там є свої хлопці на букву N, але вони більше люблять лутати в реальності, в інтернеті треба більше софт скілу.

Плюс коли там на зарплату в макдональдсі можеш купити штук 5 відер 99 року, або щось трошки краще року 10-12того, то й живеться простіше. Та й менталітет. Ті ж торенти, піратство, ніхто таким не займається. Якщо в нас контрабасять «техніку» з європейських смітників, то там реальний стафф з колумбії, рівень повище)

Для них там техніка це як для нас чехольчик в магазині. Ну може чуть дорожче. Там телевізор викидається в смітник при переїзді, бо його доставка буде дорожча ніж він сам. Простіше на місці одразу купити.


А в нас маргінальні макаки того телевізора в очі не бачили - сидять розводять по методичці американців за %.

Ми ж все тягнемо зі смітників, автомобілі в тому числі. В нас на дорогах мабуть більше автомобілів тих що були биті привезені, ніж ті що куплені цілими.

Коли задниця повна, зарплати низькі, то люди намагаються якось викручуватись, таке життя. Але ж не красти/обманювати :mad:
Kirakishou
Member

Повідомлення

Ostin: 06.02.2024 09:31З якої причини ці ресурси заблоковані для українців? Просто цікаво.
Є деякі американські чи європейські сайти, які використовують російський DDoS-Guard. Деякі українські провайдери забанили DDoS-Guard, тому і доступу на ці сайти немає.
Відповісти