Intel ax200 низкая скорость wi-fi

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Проблема только с intel ax200 наблюдается? другие устройства не видят занижение скорости? скриншоты тестов где? TxBF MU-MIMO включено?
AWES75: 29.03.2024 23:14 В играх постоянно loss
так 140скорость выдаёт почему loss ? быть может ты пингуешь корею или японию?
Короч изложи нормально всё по полочкам, предварительно пробуешь всё от прошивки роутера до разных драйверов
Уже перепробовал все частоты и каналы
перепробовал всё, но только потыкал частоты и каналы это смешно :laugh:
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

Huawei , покупался в своё время за 37$
спойлер
Сейчас уже Huawei be3 pro дома.
falameezaar
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Запитання може здатись дивним, але вже два рази стикався: ви антену до материнки прикрутили? :shuffle:
Два золотих конектора над аудіовиходами на задній панелі материнки то куди має підключатись зовнішня антена комплектна.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

SEREGAFOX: 30.03.2024 00:13Huawei , покупался в своё время за 37$

спойлер

Сейчас уже Huawei be3 pro дома.
Аналогічно, дешман Сяомі, видає реальних 300-400(стім качає на такій швидкості), при двох-трьох "палках". І стабільність пінгу, як по кабелю.
Закиньте кудись на дачу той ТПлінк. :laugh:
AWES75
Member

Повідомлення

falameezaar: 30.03.2024 03:07 Запитання може здатись дивним, але вже два рази стикався: ви антену до материнки прикрутили? :shuffle:
Два золотих конектора над аудіовиходами на задній панелі материнки то куди має підключатись зовнішня антена комплектна.
Антенны прикрутил куда следует)

Отправлено спустя 12 минут 41 секунду:
seraphic: 30.03.2024 00:12 Проблема только с intel ax200 наблюдается? другие устройства не видят занижение скорости? скриншоты тестов где? TxBF MU-MIMO включено?
AWES75: 29.03.2024 23:14 В играх постоянно loss
так 140скорость выдаёт почему loss ? быть может ты пингуешь корею или японию?
Короч изложи нормально всё по полочкам, предварительно пробуешь всё от прошивки роутера до разных драйверов
Уже перепробовал все частоты и каналы
перепробовал всё, но только потыкал частоты и каналы это смешно :laugh:
Телефон берет 400 Мбит
200Man
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

На самом деле ax200 не самый удачный WiFi, тоже были с ним проблемы. Менял роутер, не особо помогло. Метров до 5 через одну стену нормальная скорость, дальше 10-12 мб. Но это ноут. Притом ещё от драйверов зависело, попробуйте более старые или наоборот новее.

Отправлено спустя 5 минут 15 секунд:
Вот даже специально посмотрел, версия 22.160 на этой более-менее работал.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

AWES75
для тел. норм скорость, значит проблема в тебе и в МП, открывай dragon center и в лан менджере ищи вою проблему
Ra1n
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Siferatus: 29.03.2024 22:51 преамбула short
Вы будете смеяться, но некоторые яблочные девайсы перестанут подключаться к wifi :)

PS Отже, "short" можна виставити або лише для тесту, або маючи на увазі обмежену сумісність мережі.
Так само, як і стандарт "тільки N", наприклад. Деякі не надто старі пристрої вимагають "g" для підключення.

Отправлено спустя 24 минуты 39 секунд:
AWES75: 30.03.2024 17:10 Телефон берет 400 Мбит
Казав, що вже все спробував, а справа взагалі не в роутері :)
Підключення на 5ГГц відбувається, протокол - АС?
З цими AX чимало проблем, зазвичай вирішується драйверами, але є і таке:
https://www.reddit.com/r/HomeNetworking ... 00_160mhz/
спойлер
AcademicActivity3

1 р. тому
For anyone experiencing the same issue. I saw similar on a Dell laptop with a later revision Wi-Fi adaptor (Intel Wi-Fi 6E AX211 160Mhz Adaptor).

Steps to resolve:

open CMD as admin - type this command:

netsh int tcp set global autotuninglevel=normal

Open device manager - right click the Wi-fi adaptor - click properties - click advanced.

Scroll through the list and disable anything with the word 'Offload' in it. Settings that I changed are below:

ARP Offload for WoWLAN - disabled

MIMO Power Save Mode - disabled

NS Offload for WoWLAN - disabled

Update driver to 22.170.0.3

Windows® 10 and Windows 11* Wi-Fi Drivers for Intel® Wireless Adapters
Щодо частот 5ГГц:

Україна (DFS-ETSI)
WiFi 6, WiFi 6E та 160МГц використовувати можливо, але офіційно не було дозволено;
на каналах у діапазоні UNII-1 36-48 діє обмеження TPC до 200 mW (23 dBm);
на каналах DFS у діапазонах UNII-2 52-64 та UNII-2 Extended 136-144 діє обмеження RADAR+TPC до 200 mW (23 dBm);
на каналах DFS у діапазоні UNII-2 Extended 100-132 діє обмеження RADAR+TPC до 250 mW (24 dBm);
на каналах у діапазоні UNII-3 149-161 та ISM 165 діє обмеження до 250 mW (24 dBm).

Якщо всі ваші пристрої "бачать" 149-161, то варто обрати їх, в іншому випадку лишаються тільки 36-48, якщо не хочете проблем з радарами.
Якщо лишити вибір в "авто", то матимете сюрпризи: або раптом 5ГГц мережа зникне для частини пристроїв, або - для всіх. :)
Отже, рекомендую вибрати примусово один з двох варіантів каналів/частот та ширину 80МГц.
Про 160МГц у Вашому випадку можна забути - наявність стіни та збільшення ширини занадто погіршать рівень сигналу.
Краще до адаптера АХ мати роутер АХ, аби скористатися усіма перевагами. Будь-який АХ.
Зображення
AWES75
Member

Повідомлення

Попробовал на ноутбуке с модулем ax201 всё тоже самое, что и ax200. Скорее всего проблема в связке роутер+ ax200/ax201
Таки нужен роутер с ax...
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: столиця

Повідомлення

Була аналогічна фігня, швидкість на Intel AX210 і Samsung S23U з різними роутерами діапазону цін 150-250 баксів магічним чином падала до 130-140 Мбіт/с з початкових 700+ Мбіт/с
Причина - малогабаритні квартири і мутакуваті сусіди. В квартирі сканується 10+ мереж, кілька невідомих телевізорів, 3 телефони сусідів і ще якісь вайфай пристрої.
В квартирі 50м2 TP-Link 741N не міг покрити навіть одну кімнату толком.
Полікувалось встановленням дорогого роутера АС і викручуванням його в 2.4 ГГц на максимум (в попередній квартирі панельного будинку цей роутер давав 10 Мбіт в радіусі 100м від будинку), при цьому всі домашні пристрої перевів на 5 ГГц і встановив адекватний рівень сигналу.
До сусідів, мабуть, дійшло. Тепер маю 500+ стабільних Мбіт.
Скоро приїде Wi-Fi 7 роутер, спробую, наскільки він кращий з Wi-Fi 6E споживачами (не думаю, що помітна різниця)
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Нужно просканировать количество сетей.
Может там в квартире штук 50-60 будет.
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Intel AX210 на самсунг ноутбуке и роутер микротик ах2 тариф 500мбит интернета, полностью утилизируется, загрузка проца роутера где-то 50% при каче с торрентов, при скорости 50+ мбайт\сек
Alexsandr
Member

Повідомлення

AWES75: 29.03.2024 22:17 Хотя в параметрах сети сразу может показывать скорость 866/866, но потом резко падает.
Почему так?
Помехи, переотражение сигнала, рядом зеркало или батарея или не очень рядом. Смена частоті если там и так нет конкурентов ничего не даст. Что-то может дать игра с мощностью сигнала. К примеру при уменьшении дома скорость росла, но появлялись обрывы. Что бы проверить расположите устройств рядом, какая скорость получится.
Телефону меня похоже лимитирован около 200мб/с ноутбук выдает меньше, но он и дальше. Опять же чем больше устройств подключено, тем меньше будет скорость для каждого устройства.
AWES75
Member

Повідомлення

Решил проблему)
Сменил роутер на Xiaomi AX3000T
Никаких доп настроек, просто включил нашел сеть и скорости близки к максимальным что выдает провайдер.
Чет TP-LINK шляпа...
allekss
Member

Повідомлення

AWES75
Xiaomi Redmi Router AX6 (DVB4256CN) и FENVI PCIE Wireless WiFi Adapter 5374Mbps WiFi 6E AX210NGW, тариф 100 мб/c
Роутер в 3м, но комп закрыт диваном. Результаты спидтеста
спойлер
Снимок экрана 2024-05-03 165243.png
Если у Вас примерно одинаковые скорости на компе и телефоне, то считаю, что виноват роутер. Проверьте настройки. В комментариях на Розетке люди хвалятся: Тариф 1 Гбіт від Тріолан, м. Полтава. Реальна швидкість по кабелю - 860-900 (більше не бачив). Тести проводив по WiFi 6, пряма видимість, 4 метра від роутера, мережна карта RZ616.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Така ж проблема виникла з цим адаптером на ноуті Nitro 5 у кєнта, роутер якийсь від Xiaomi (не суттєво), 40Мб на 2.5ГГц, 25Мб на 5ГГц, тоді як телефон влегку 300+. Сьогодні пробував встановити останній драйвер з сайту Intel, не допомогло. Допоміг відкат драйвера до версії 2022р, якої саме не запам'ятав. Рішення знайшов у розділі супорта на сайті Intel.
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

пользуясь случаем:
кто на опыте, какой роутер будет нормально взаимодействовать с ax200?
как раз собираюсь покупать. на пути будет метров 10 и стена межкомнатная.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

В мене теж є питання. Є ах210, сяомі бе3600 та 500мбіт. Встановив, підключив, запускаю спідтест - 200мбіт. Що тільки не робив - 200мбіт. По кабелю - мої приблизні 500мбіт. Чомусь мені захотілось перекинути файл на нас який підключений через 1гбіт світч до моєї мережі - і я отрімую 1гбіт :-/ поставив завантажуватися гру в стім - отримую мої 500мбіт. Запускаю спідтест - 200мбіт, кабель - 500 :D Завантажую убунту через віфі -200мбіт, кабель - 500. :D Що це за фігня і як це пофіксити?
Valdey377
Member

Повідомлення

Grava: 19.06.2024 18:19 В мене теж є питання. Є ах210, сяомі бе3600 та 500мбіт. Встановив, підключив, запускаю спідтест - 200мбіт. Що тільки не робив - 200мбіт. По кабелю - мої приблизні 500мбіт. Чомусь мені захотілось перекинути файл на нас який підключений через 1гбіт світч до моєї мережі - і я отрімую 1гбіт :-/ поставив завантажуватися гру в стім - отримую мої 500мбіт. Запускаю спідтест - 200мбіт, кабель - 500 :D Завантажую убунту через віфі -200мбіт, кабель - 500. :D Що це за фігня і як це пофіксити?
А потестить на другом роутере возможность есть?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Valdey377
Є, перевір, та сама ситуація з віфі - 600мбіт локалка (ас роутер), 500мбіт стім та 220мбіт все інше. Навіть не знаю що тут думати.
Відповісти