Порадьте WIFI адаптер для ПК

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ray2000gt: 13.07.2023 20:47
Smok: 13.07.2023 16:30 або можливо придбати перехідник pci-e на m.2/mpcie та туди карту wifi на intel ax210 (а в майбутньому купляти карти wifi 7,8,9)
Чи існують в продажу карти PCI-E to M.2 з ключем для wifi?
Вище я давав лінк на аліекспрес, тільки там готове рішення, просто пошукайте голу плату AX210
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 13.07.2023 19:49Никакой вифи не заменит стабильность езернета.
Оно то так, в идеале, но бывают частные случаи, когда кабель не протянуть от роутера ну никак, вот и приходится подобным садо-мазо заниматься...
TepH
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Якщо ПК досить далеко від роутера, рекомендую адаптери з виносним антенами. В мене 400 Мб оптоволокно і ПК в кутку. З TP-Link Archer T6E швидкість була тільки трішки вище 100 Мб/с. З виносною юзб картою TP-Link Archer T9UH набагато краще, але все одно не більше 270-280 Мб/с. Арчер повернув, а з Asus PCE-AC68 з виносною потрійною антеною яка просто стоїть на корпусі зверху завжди стабільних 400.

PS: звісно для чистоти експерименту добре було б протестувати Арчер з антеною Асуса, але мені здається це теж показово, що в Асуса все полетіло з коробки.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

bes
На кожний смак є свій вибір. Кому що подобається - той те і купляє.
Якщо мені треба було від роутера аби він роздавав мобільний інтернет - то це хороший девайс. А якщо вам треба домашній то альтернатив повно.

І я нікому нічого не радив, людина спиталася "а які є альтернативи зухєлю з 4g" - я навів свій приклад.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 13.07.2023 15:45 Polaris
Ну как сказать, она родом из рашки (программисты - россия, Украина), знаменитый Padavan (он тоже из россии и в команде Кинетика). Фирма сама переехала в Европу с началом войны, они сказали, что против войны и жаль типа, что так произошло, перевезли всех программистов, в том числе и украинских в Европу, перевели все сервера в Европу. Но всё равно, типа корни российские... Вот такая история.
Можна пруф про переїзд всієї фірми та серверів?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Ну может не так выразился, но почитай:
https://keenetic.biz/zayava-keenetic-shchodo-ukraini/
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 13.07.2023 21:57 Mad Dog
Ну может не так выразился
Тобто ти рекламуючи "аналАгавНет" знову тупо збрехав... :censoured:
Походу такого ватніка як ти тільки :rip: виправить.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Ты вообще неадекват, я вижу. Где я что рекламировал? Я просто хотел чтоб человеку предложили замену той модели которую он вібрал, потом завязалась дискуссия о том, что - читай выше... не я писал о Кинетике потом... в общем научись читать, пожалуйста!!! (Да, не все сервера перевели, уточнение, а для украинских и европейских пользователей - просто давно эту статью читал). Предложи адекватную замену, а не бросайся как... прочти свой ник.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80
Я якраз вммію читати, а ти ватне брехло. "Фірма" процює у парашке разом із серверами. :facepalm:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Я с тобой неадекватом спорить не хочу и пусть пользователи видят какой ты неадекват.
P.S. Кстати, для других пользователей в теме - это те пользователи (пользователь), о которых я писал выше на счёт фирмы и что загрызут и это для тех пользователей, кто задавал вопросы (включая автора темы), а что не так с Кинетиком и вообще. :)
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Avenger80
Пропустив перепалку. Добавлю свої п’ять копійок. Отже. Купувати kEENETIC - це спонсорувати недокраїну-терортста!
Будьте людьми - ігноруйте цей бренд!!! З питання вибору роутера інших брендів – альтернатив безліч. Необхідно лише визначитись з вимогами і обговорити вибір в профільній темі:
спойлер
viewtopic.php?f=10&t=54510
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Sploit
Это всё так и есть, но теперь вопрос в другом - почему этот бренд имеет официальное представительство в Киеве (только вдумайтесь, в самом Киеве и их не закрыли), телефоны, СЦ, свой Store, всё на украинском языке, такие белые и пушистые и не в списке спонсоров войны и терроризма, в отличии от Сяоми, к примеру? Это так, информация к размышлению, не более того. Что происходит? Как так... Хотя глобально к россии имеет больше отношение, чем Сяоми.
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Avenger80
Тому що кінетики хитродупі і сцикують втратити ринок.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Sploit
Та я не про кинетики, я про наши органы.
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Avenger80
Та в наших органах незліченна кількість кацапських посіпак. Та і хабарників не менше, Навіть не знаю, що гірше :dontknow:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

В общем, автор темы уже всё понял на счёт кинетика. :gigi: Кстати, который куда-то пропал...
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Avenger80: 14.07.2023 12:42 В общем, автор темы уже всё понял на счёт кинетика. :gigi: Кстати, который куда-то пропал...
Краще б кінетик пропав :D
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TepH: 13.07.2023 21:14 Якщо ПК досить далеко від роутера, рекомендую адаптери з виносним антенами. В мене 400 Мб оптоволокно і ПК в кутку. З TP-Link Archer T6E швидкість була тільки трішки вище 100 Мб/с. З виносною юзб картою TP-Link Archer T9UH набагато краще, але все одно не більше 270-280 Мб/с. Арчер повернув, а з Asus PCE-AC68 з виносною потрійною антеною яка просто стоїть на корпусі зверху завжди стабільних 400.

PS: звісно для чистоти експерименту добре було б протестувати Арчер з антеною Асуса, але мені здається це теж показово, що в Асуса все полетіло з коробки.
З картами від Fenvy, як радили вище, тільки старіша модель я на ПК(WiFi6, 5гц) отримував 800мбс. Головне щоб і роутер був нормальний.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ray2000gt: 13.07.2023 20:47
Smok: 13.07.2023 16:30 або можливо придбати перехідник pci-e на m.2/mpcie та туди карту wifi на intel ax210 (а в майбутньому купляти карти wifi 7,8,9)
Чи існують в продажу карти PCI-E to M.2 з ключем для wifi?
гарне питання)
якщо чесно я не шукав, але бачив pci-e - m.2 E-Key, можливо є A+E key
подивився на алі - є m.2 M-key to m.2 A+E key, гарний варіант, якщо є вільний слот m.2 під wifi , а от pcie - mini pcie не знайшов на алі
на крайній випадок можна просто взяти якусь дешманську pci-e - mpci-e за 100грн (правда вона без кріплення), та mpcie адаптер wifi

і якась виносна антена, типу оцьої, щоб вивести норсально, а не ззаду 2 палички - https://www.aliexpress.com/item/1005005454517550.html


доречі на розетці можна подивитись модеми з підтримкою sim, і там є вибір - https://rozetka.com.ua/ua/routers/c8019 ... ard-3g-4g/

Відправлено через 16 хвилин 56 секунд:
хоча там такі ціни на ці модеми кінські...
я б взяв щось типу:
2750 грн - Asus RT-AX1800U
1600 грн - huawei e3372 , в мене такий
на все про все 4350 грн, замість 7000 грн на Keenetic Hero 4G :eek:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 13.07.2023 20:47Чи існують в продажу карти PCI-E to M.2 з ключем для wifi?
ні, немає у цьому сенсу, А/Е ключі пропонують інтерфейс USB для модуля, PCIe карта такого не буде розуміти. Інша справа це miniPCIe, він також може мати інтерфес USB
Відповісти