NAS: выбор, обсуждение, настройка, эксплуатация

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ekz0rcyst: 28.02.2024 10:32ще є PXE сервер, зараз використовую iVentoy.
Это вероятно на работе или куда ОС по PXE грузить? :)
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

S
Та ні. Зручно щось налаштувати, лептоп чи там на віртуалку поставить ОС, чи ще щось, немає необхідності з флешками морочитись, підключив ethernet і все.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

S: 28.02.2024 08:53 Раньше фотки перебирали и оставляли лучшие, смысл всю кучу хранить.
ну сейчас не раньше) да и фотки не так много занимают, а вот видео в 4К - да. Дитю сейчас 1,5 года, а видосов уже под 50гб. Но смотреть их будем лет через 10-20-50, и тогда даже фуллХД будет мыльным.
Синолоджи фотос тоже очень удобно автоматом бекапит все фотки с моего телефона и жены. И я даже на работе могу посмотреть что они там нафоткали когда гулять ходили.
S: 28.02.2024 08:53 ну может специфические требования - у меня все проще
ну если есть телевизор который могёт в долби вижн, то глупо это не использовать) я не против платить за это всё и смотреть онлайн, но этого всего нет( или очень мало. Да и быть независимым от наличия интернета тоже неплохо.

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
Ekz0rcyst: 28.02.2024 10:32 Jellyfin як медіатека з транскодингом
а для чого у наші дні транскодинг?
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Ortyomko: 28.02.2024 15:55 а для чого у наші дні транскодинг?
В більшості випадків немає потреби, але буває через субтитри якась несумісність і тоді транскодування допомагає. І добре коли з прискоренням ніж силами CPU.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А хтось знає чи є на Synology в апці Download Station що є торренто-качалкою можливість на торенти вішати мітки-ярлики для сортування як у всіх популярних торрент-клієнтах?
diesel1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

tablestikus: 12.03.2024 21:39 А хтось знає чи є на Synology в апці Download Station що є торренто-качалкою можливість на торенти вішати мітки-ярлики для сортування як у всіх популярних торрент-клієнтах?
Поставте з китайського репозиторія
https://spk7.imnks.com/
qBittorrent там все налаштовується як на пк та можно керувати з apk телефоном
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Після смерті ссд з системою, вирішив встановити на новому Jellyfin як контейнер. В інструкції налаштування транскодінгу https://jellyfin.org/docs/general/admin ... ualization
Update dynamic links and restart the Docker service:

docker exec -it jellyfin ldconfig
sudo systemctl restart docker
Після docker exec -it jellyfin ldconfig помилка ldconfig: Can't create temporary cache file /etc/ld.so.cache~: Permission denied.
Але все працює ящо не звертати увагу на цю помилку.
спойлер
Снимок экрана 2024-03-15 210306.jpg
На форумі Jellyfin знайшов кілька таких помилок без вирішення, де також все працює. Не звертати увагу на помилку? :insane:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

upd: після docker exec -it jellyfin whoami отримав whoami: cannot find name for user ID 1000, що доволи дивно, бо все як в інструкції jellyfin для docker-compose - user: 1000:100.
Вирішив cпробувати по іншому
environment:
- PUID=1000
- PGID=100
І все тепер працює :spy:
docker exec -it jellyfin whoami
root
Це приколи portainer (Stacks/Add stacks) чи що? Можливо десь туплю, але мої знання лінукса десь на рівні "виконати все по інструкції та сподіватися що воно запрацює" :D
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Grava
Так
- PUID=
- PGID=
Мають бути цифри своєї систем, а не чужі копіпащені.
Як і таймзон.
Один раз взнав, потім всюди вставляй.
https://mariushosting.com/synology-find ... 5-seconds/
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

taxi911
Це саме мій юзер і через environment: puid=1000 guid=100 працює (як тут https://docs.linuxserver.io/images/dock ... rm-devices ), а через user: 1000:100 чомусь не працювало (як на офф сайті https://jellyfin.org/docs/general/insta ... container/ )
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Чи впливає на швидкість транскодингу на igpu швидкість пам'яті?
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Grava: 19.03.2024 14:12 Чи впливає на швидкість транскодингу на igpu швидкість пам'яті?
якщо і впливає, то зовсім небагато, більше intel quicksync на транскодінг впливає, тому краще використовувати щось з цією штукою, або дискретку
Tesseract
Member

Повідомлення

Grava
Апаратне кодування дуже часто підтримує лише невелику кількість параметрів і їх значень. Якщо ви задасте якісь непідтримувані параметри, то кодувальник може перейти на софтове кодування і нічого вам не сказати. Уважно дивіться логи і моніторте навантаження на залізо.
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вітаю,
Поясніть чайнику як в Хренолоджи навчити qbittorrent вантажити торренти за зовнішній ХДД.
Диск система бачить, я його там відразу форматнув в ext4. Download station на нього завантажує, а от qbittorrent(docker) відмовляється, завдання стає червоним і статус "помилка". Шлях прописував usbshare1/downloads(такий в download station збережений) та /volumeUSB1/usbshare/downloads(такий показує через провідник). Права на запис видав усім користувачам і додаткам в меню "папка загального доступу", "зовнішні пристрої" та file station. І головне що сідів показує, але не вантажить. Явно проблема десь у правах....або у docker, там я взагалі нічого не чіпав, бо не знаю де
З внутрішнім хдд qbittorrent працює нормально.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maroders2
а цей

Код: Виділити все

/volumeUSB1/usbshare/downloads 
прокинутий в контейнер самого qbittorrent?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

WalkMan
Поясніть чайнику...
...або у docker, там я взагалі нічого не чіпав, бо не знаю де
Мабуть ні. Зараз пошукаю як його зробити...

Up. Знайшов, зробив, запрацювало:)
Дякую :beer:
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

В когось були проблеми з підключенням WD Easystore до Synology\XPEnology?
Пише що не може підключити, хоча сам пристрій бачить.
спойлер
https://drive.google.com/file/d/14OvQfo ... sp=sharing
В кармані диск WD80EFZX на NTFS. На сайті не заявлена підтримка Easystore, значить підключити не вийде?
Зовнішній Elements 6tb(NTFS) працює на пристрої без проблем. Easystore на ПК теж без проблем
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дивно, USB ж - штука стандартизована.
Спершу подумав на NTFS - але якщо другий диск працює, то мимо.
Далі варто порівняти, чи розмітка на обох дисках однакова - MBR чи GPT.
Можливо, не "подобається" MBR з розділом більше 2 Тб.

P.S. Synology\XPEnology не користувався, здогадки чисто теоретичні :shuffle:
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Васильович: 04.06.2024 14:26 Далі варто порівняти, чи розмітка на обох дисках однакова - MBR чи GPT.
Обидва GPT.
Трохи пізніше спробую перекинути диск з Easystore в карман Elements, можливо проблема дійсно там. Хоча дивно, обидві кишені без шифрування від WD, я думав будуть працювати без проблем
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Васильович
Несподівано, але проблема виявилася саме в диску. wd60ezaz працює в обох карманах з XPEnology, WD80EFZX не працює в жодному з карманів. На ПК проблем нема з жодним.
У когось є якісь здогадки причини проблеми?
Диски наче відформатовані однаково
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1wUUx6O ... sp=sharing
Відповісти