Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

vdemeshko
ну беріть флінт2, я ж не проти :)

щодо 1,4гбіт - це канал 160мгц мабуть. ну.. я скептично до такого. синтетика. крок туди-сюди і вже швидкості нема, бо хтось заважа. Скоріш за все мій досвід таке собі тут, але ради тестування включав в себе 160мгц канал - отримав швидкість меньшу, ніж на 80мгц ширині. (але в мене всього два пристрої, які таке вміють и можливо щось пішло не так. хоча вмикати 160 все одно більше не буду, не бачу для себе сенсу. )
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

artko: 29.08.2024 15:29 vdemeshko
ну беріть флінт2, я ж не проти :)

щодо 1,4гбіт - це канал 160мгц мабуть. ну.. я скептично до такого. синтетика. крок туди-сюди і вже швидкості нема, бо хтось заважа. Скоріш за все мій досвід таке собі тут, але ради тестування включав в себе 160мгц канал - отримав швидкість меньшу, ніж на 80мгц ширині. (але в мене всього два пристрої, які таке вміють и можливо щось пішло не так. хоча вмикати 160 все одно більше не буду, не бачу для себе сенсу. )
сложно взять то что у тебя уже есть только если нет необходимости еще в таком же :gigi: для меш есть и проще железки :)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

vdemeshko
а, ну тим більше, вам вже не треба :) може ось дочекаюсь лінксіс, ще на ньому потестую. Але щось підказує, що у змішаному режимі, коли на точці є ax, ac клієнти - магії не знайдеться.

p.s. на реддіти бачив скарги і на wi-fi флінта :) теж кажуть таке собі :)
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

artko: 29.08.2024 13:51 tablestikus
і як часто таке потрібно? мені поки щастить, основний пров падає настільки рідко, що натиснути на телефоні роздачу за допомогою усб неважко, налаштовувати автоматичне резервування ліниво. Одного часу тримав два провайдери, подивився на статистику та оставив одного...
З вимиканнями світла ніколи не знаєш. А воно впаде в самий незручний момент.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

tablestikus
в мене один якраз гарантовано падав коли нема світла або в мене, або у сусідньому районі. мобільні оператори - також через декілька годин вмирали. тому одного, який гпон та з акумуляторами - залишив і мобільний на всяк (з зими 2022-го той же лайф набагато краще став переносити вимикання. зараз ще жодного разу не бачив щоб зовсім вмер, а от київстар мре)
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

artko: 29.08.2024 16:19 tablestikus
в мене один якраз гарантовано падав коли нема світла або в мене, або у сусідньому районі. мобільні оператори - також через декілька годин вмирали. тому одного, який гпон та з акумуляторами - залишив і мобільний на всяк (з зими 2022-го той же лайф набагато краще став переносити вимикання. зараз ще жодного разу не бачив щоб зовсім вмер, а от київстар мре)
Ну в мене основний який найкраще підходить не оптика, і в червні допомирали батареї що ми купляли в 2022 році для нього. Пров ок і за батареї гроші кида на рахунок інету. Я зараз більш кращі вже ліфпо батареї йому з європи замовив і чекаю. Бо зараз він трима 1,5 години максимум. А тут другий резервний що оптика став в районі двох годин без світла лагати. Але в нього дуже фігові маршрути на світ і для роботи він досить поганий. Тож оце не пожалів що третього прова завів. Мобільний для нормальної роботи мені майже не підходить. Мені треба щось +- стабільне.
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

artko: 29.08.2024 15:37 vdemeshko
p.s. на реддіти бачив скарги і на wi-fi флінта :) теж кажуть таке собі :)
от прошивки зависит.. там три типа пользователей - на вендорской с проиетарными дровами, на вендорской на базе OWRT 24 c открытыми и на ванильной OWRT.. соответственно разные юзкейсы.. разные нюансы..

Отправлено спустя 2 минуты 38 секунд:
tablestikus: 29.08.2024 16:52
artko: 29.08.2024 16:19 tablestikus
в мене один якраз гарантовано падав коли нема світла або в мене, або у сусідньому районі. мобільні оператори - також через декілька годин вмирали. тому одного, який гпон та з акумуляторами - залишив і мобільний на всяк (з зими 2022-го той же лайф набагато краще став переносити вимикання. зараз ще жодного разу не бачив щоб зовсім вмер, а от київстар мре)
Ну в мене основний який найкраще підходить не оптика, і в червні допомирали батареї що ми купляли в 2022 році для нього. Пров ок і за батареї гроші кида на рахунок інету. Я зараз більш кращі вже ліфпо батареї йому з європи замовив і чекаю. Бо зараз він трима 1,5 години максимум. А тут другий резервний що оптика став в районі двох годин без світла лагати. Але в нього дуже фігові маршрути на світ і для роботи він досить поганий. Тож оце не пожалів що третього прова завів. Мобільний для нормальної роботи мені майже не підходить. Мені треба щось +- стабільне.
мне тьфу 3 повезло с 1 провайдером - Utels GPON работает адекватно
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

tablestikus: 29.08.2024 16:52 Але в нього дуже фігові маршрути на світ і для роботи він досить поганий. Тож оце не пожалів що третього прова завів. Мобільний для нормальної роботи мені майже не підходить. Мені треба щось +- стабільне.
ну це все від розкладу конкретної місцевості, так. в мене той же лайф, хоча і мобільний - тягне все що треба, якщо таки головна оптіка лягає. (але це край міста, до великих житлових масивів далеко.)
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

artko: 29.08.2024 17:07
tablestikus: 29.08.2024 16:52 Але в нього дуже фігові маршрути на світ і для роботи він досить поганий. Тож оце не пожалів що третього прова завів. Мобільний для нормальної роботи мені майже не підходить. Мені треба щось +- стабільне.
ну це все від розкладу конкретної місцевості, так. в мене той же лайф, хоча і мобільний - тягне все що треба, якщо таки головна оптіка лягає. (але це край міста, до великих житлових масивів далеко.)
у меня бэкап Киевстар так как Водафон ложится после нескольких часов блэкаута, а на КС я даже что то аля 10-15Мбит имею стабильных(с учетом что скорость в разы падает правда от обычной в блэкаут)..
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

artko: 29.08.2024 16:19залишив і мобільний на всяк (з зими 2022-го той же лайф набагато краще став переносити вимикання. зараз ще жодного разу не бачив щоб зовсім вмер, а от київстар мре)
Забудьте за мобільні оператори взагалі, та й інтернет. Вежі мруть що мухи.
Якщо сильно треба, щоб подзвонити, використовуйте функцію wi-fi виклики. В налаштуваннях активувати, тоді дзвінок через інтернет йде в мобільну мережу оператора як звичайний дзвінок. Я так мамі дзвонив на кнопковий телефон. Телефон в режиму літака, через вай-фай від старлінку й дзвоню, жодних проблем.

Подивився я, поки думав... Побачив у woot зниження ціни на цей linksys, коротше теж замовив. Вдома точка ubiqunti ac lite, від тих відключень вже здихає, запускається через раз. Якщо чесно, не хотів брати цього монстра, який жере, буквально жере, а не споживає 12в 3а, тобто 36ват. Його без світла заживити проблемно, від якогось павербанку. Але ціна, 20.99 баксів з доставкою на склад посередника. Замовив. От тільки дата відправлення 12 вересня. :insane:
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

_clawfinger_: 29.08.2024 17:13 Якщо чесно, не хотів брати цього монстра, який жере, буквально жере, а не споживає 12в 3а, тобто 36ват. Його без світла заживити проблемно, від якогось павербанку. Але ціна, 20.99 баксів з доставкою на склад посередника. Замовив. От тільки дата відправлення 12 вересня. :insane:
0_о какие 36Вт ? 10Вт в простое и 15-16Вт в нагрузке... у него блок питания 12В 1.5А вроде даже - а стоп на сайте 3А... ну вобщем там выше 16Вт никто не видел пока еще при активной нагрузки многих клиентов на все 3 радиомодуля :) https://forum.openwrt.org/t/openwrt-sup ... 86477/1007

PS
если большая квартира или дом то лучше пару взять и меш... ну если только тут не просто вторая точка доступа нужна для увеличения покрытия к имеющейся уже - это далеко не самый пробивной по мощности сигнала девайс (хотя там вроде на каналах выше 100го у него до 30дб для 5гГц)

Отправлено спустя 11 минут 12 секунд:
artko: 29.08.2024 15:37 vdemeshko
а, ну тим більше, вам вже не треба :) може ось дочекаюсь лінксіс, ще на ньому потестую. Але щось підказує, що у змішаному режимі, коли на точці є ax, ac клієнти - магії не знайдеться.
разрулили с амазоном в итоге ту ситуацию?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

vdemeshko: 29.08.2024 17:310_о какие 36Вт ? 10Вт в простое и 15-16Вт в нагрузке... у него блок питания 12В 1.5А вроде даже - а стоп на сайте 3А... ну вобщем там выше 16Вт никто не видел пока еще при активной нагрузки многих клиентов на все 3 радиомодуля https://forum.openwrt.org/t/openwrt-sup ... 86477/1007
Це добре, просто комплектний блок живлення на 36ват, от я й подумав шо стільки йому треба.
vdemeshko: 29.08.2024 17:31если большая квартира или дом то лучше пару взять и меш... ну если только тут не просто вторая точка доступа нужна для увеличения покрытия к имеющейся уже - это далеко не самый пробивной по мощности сигнала девайс (хотя там вроде на каналах выше 100го у него до 30дб для 5гГц)
Якщо у нього таке ж покриття як й в точки з убіків, лайт версія, то цілком достатньо. :)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

vdemeshko: 29.08.2024 17:31 разрулили с амазоном в итоге ту ситуацию?
чекаю. сапорт сказав що типу все ок, вони бачать замовлення, може техзбій. трекінг теж дали вже, поіхало на склад посереднику. побачим десь за тиждень, доїде чи ні...

Відправлено через 47 секунд:
_clawfinger_: 29.08.2024 17:40 Це добре, просто комплектний блок живлення на 36ват, от я й подумав шо стільки йому треба.
можливо це на виріст, під усб пристрої такий кладуть.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

artko
мабуть так й є, Ваша правда.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

_clawfinger_
Не наверное, а так и есть. У меня, к примеру - блок питания к роутеру - 12В 2,5А - 30Вт. Но... потребляет он в действительности - 4,9-5,2Вт без USB устройств, с USB - 7,2-7,8Вт.
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

_clawfinger_: 29.08.2024 22:09 artko
мабуть так й є, Ваша правда.
Ну и есть производители которые просто с запасом по мощности кладут блоки питания , что более долгую работу их гарантирует с учетом работы с меньшей нагрузкой. Xiaomi в притык любит блоки класть в комплект. А иногда даже меньше мощности чем фактической потребление - пример BE5000 с 12/1А блоком при пиковом потреблении до 14Вт по замерам.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Avenger80
vdemeshko
Нормальні виробники такі мають робити. Просто я зациклився на цифрі. Мене шокували цифри.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Доброго дня. Завалялись бонуси в магазині і щоб не «згоріли» вирішив, нарешті, змінити старий двохантенний київстаровський роутер на щось краще :gigi:

Чи є якісь хороші у діапазоні до 1,5к грн? Для трьох кімнатної квартири. Знаю, всі нові будуть краще за цей «15ти річний», але можливо хтось порадить щось конкретне або на що звернути увагу?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

glumak
як на мене, із дешевих - xiaomi ax3000t. доволі сучасна платформа, бонусом є потенційна можливість прошити openwrt.
crumd
Member

Повідомлення

glumak: Чи є якісь хороші у діапазоні до 1,5к грн? Для трьох кімнатної квартири.
Все пишут про количество антенн и комнат. Но никто не пишет про самое главное - вам нужен роутер для танцев с бубном или с настройками как у утюга? Если нужны танцы - тогда покупайте Микротик, Кинетик, Сяоми под ОпенВрт. Если нужно как у утюга - тогда ТП-Линк, Меркусис или Нетис.
Відповісти