Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

devais: 14.07.2024 09:59 я ж написав коли нема світла 3 телефона вайфай 6 ,а коли є то комп приставка ще на 100 мб .АХ12 не підходе ?він багато де є
Думаю підійде, бо в нього теж 12В 1 А. Тому від банки повинен довго працювати.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Bender911
А какая разница сколько ампер? Главное чтоб 12В было, а роутеры далеко не всегда потребляют то, что заявлено на блоке питания. У меня заявлено - 12В 2,5А, в итоге потребляет - 4,9-5,2Вт. Главное знать фактическое потребление и что 12Вольт.
Востаннє редагувалось 14.07.2024 15:15 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
Завжди китайськи прошивки відлякували, тим по замовчуванню стаєш щупальцем їх мережі. Навіть налаштувати нічого нормально не зможеш. Але то звісно вибір кожного.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Bender911
Точно так и в других марках - TP-Link, Tenda, Totolonk и т.д. и т.п. и абсолютно везде. Где есть гарантия, это наверное - Микротик и куча знаний сисадмина по залатыванию дыр и установке собственных правил.
P.S. заказал на свой роутер кабель USB-DC 12Вольт. Мой оператор сообщил, что поставил ДБЖ и типа 6-8 часов будет инет без оптики, просто нужно запитать роутер.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 14.07.2024 15:14 Bender911
А какая разница сколько ампер? Главное чтоб 12В было, а роутеры далеко не всегда потребляют то, что заявлено на блоке питания. У меня заявлено - 12В 2,5А, в итоге потребляет - 4,9-5,2Вт. Главное знать фактическое потребление и что 12Вольт.
Звісно що виробник бере з запасом, але чим меньше на рідному бж, тим меньше по ідеї він буде споживати. Якщо нормальний трегер на PD або UPS для роутера, то не так важливо, але люде ще й дешеві кабелі 5-12В використовують, думаю вони можуть бути більш капризні і не всі запрацюють на 12В 2,5А. Поміряю при нагоді свого китайця з 12В 1А, скільки він споживає.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Bender911
Просто да, если без USB на роутере и ставят 12В и 2,5А блок, то надо задуматься. У меня в роутере два USB и этим обусловлен такой запас, чтоб тянуть устройства, которые будут воткнуты в USB. Поэтому я понимаю откуда у меня 2,5А в блоке. Хотя даже с одним устройством USB потребление не больше 8,5-9Вт.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 14.07.2024 15:16 Bender911
Точно так и в других марках - TP-Link, Tenda, Totolonk и т.д. и т.п. и абсолютно везде. Где есть гарантия, это наверное - Микротик и куча знаний сисадмина по залатыванию дыр и установке собственных правил.
P.S. заказал на свой роутер кабель USB-DC 12Вольт. Мой оператор сообщил, что поставил ДБЖ и типа 6-8 часов будет инет без оптики, просто нужно запитать роутер.
Питання не в гарантії, а в тому що коли бренд виходить з девайсом на європейський ринок офіційно, то є шанс, бо він не буде ставити явного бекдора для масового споживача. Тому що тобі важлива репутація, санкції та штрафи, більш-меньше популярні моделі хтось та й перевірить куди та що він намагається відстукувати (Тенди та тотолонки взагалі не розглідав ніколи, бо це економія на сірниках). А з моделями виключно для китайського ринку це може бути абсолютно легальной "фічей" щоб мати дозвіл працювати в тоталітарній країні.

Як приклад тіж китайськи камери, які спочатку на свої сервери дані відправляють: https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-k ... 91514.html
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Bender911
Linksys теж он відзначився :) відправляють прямо відкрито ssid, паролі яки користувач налаштував
https://www.test-aankoop.be/hightech/wi ... s-onveilig
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

да чего про роутеры говорить, когда китайские "умные" девайсы (сяомишный шлюз, лампочка, пылесос, очиститель) требуют включения gps для запуска апки на телефоне
забегая наперед предвижу пост, о том, что это конечно же не для того, что бы китайцы трекали местоположение устройств и пользователя
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Smok
там простіще - не знаю чого, але для доступу до блютуса (а доволі часто апка шукає пристрої саме за допомогою блютуса) андроїди сучасні потребують вмикання дозвілу на доступ гпс. (чому так - питаємо у гугла)
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Smok: 14.07.2024 18:05 да чего про роутеры говорить, когда китайские "умные" девайсы (сяомишный шлюз, лампочка, пылесос, очиститель) требуют включения gps для запуска апки на телефоне
забегая наперед предвижу пост, о том, что это конечно же не для того, что бы китайцы трекали местоположение устройств и пользователя
В мене на айфоні не питають доступа до gps :shuffle:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

tablestikus
це прикол андроїда
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

artko: 14.07.2024 18:08 Smok
там простіще - не знаю чого, але для доступу до блютуса (а доволі часто апка шукає пристрої саме за допомогою блютуса) андроїди сучасні потребують вмикання дозвілу на доступ гпс. (чому так - питаємо у гугла)
користуюсь LANDrop, блютуз вухами, garmin годинником і тільки сяомішні пристрої просять gps, той же їх годинник на ink чорнилах
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Smok
...Google decided to allow scanning & pairing of Bluetooth LE devices ONLY if the “access location permission” was given. Their reasoning is that scanning & pairing Bluetooth devices may show Bluetooth low energy location beacons and thus reveal the user's location to the scanning app....


блютуз вуха, якщо що - не LE пристрій
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

artko: 14.07.2024 18:19 Smok
...Google decided to allow scanning & pairing of Bluetooth LE devices ONLY if the “access location permission” was given. Their reasoning is that scanning & pairing Bluetooth devices may show Bluetooth low energy location beacons and thus reveal the user's location to the scanning app....


блютуз вуха, якщо що - не LE пристрій
ну добре, можливо я не вірно написав, для запуска приложухи треба увімкнути gps китайозям:
mi home, yeelight, yi action, antbms, smartbms
інші дозволені gps:
браузер, заправка авто (fishka та інше), камера, гугломапа

от з цього списку я не розумію, чому всі китайозі хочуть мене трекати, нащо їм gps? щоб увімкнути лампочку, мені треба увімкнути gps, це якесь безглуздя
навіть гугломапа не потребує gps для запуску, хоча там зрозуміло нащо мапі gps
з приводу bluetooth LE - я користуюсь garmin 7, там bt 5 LE і gps не потрібен

upd: так це у вас написано, що для сканування треба, а я кажу, що для запуску потребує
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Smok
схоже тому що китайскі програмери пішли шляхом спрощення собі життя. треба для якогось приладу сканувати bluetooth le? давай дозвіл, навіть якщо в тебе і близько нема такого.. А перевіряється наявність дозволу при старті програми
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Smok: 14.07.2024 19:11
artko: 14.07.2024 18:19 Smok
...Google decided to allow scanning & pairing of Bluetooth LE devices ONLY if the “access location permission” was given. Their reasoning is that scanning & pairing Bluetooth devices may show Bluetooth low energy location beacons and thus reveal the user's location to the scanning app....


блютуз вуха, якщо що - не LE пристрій
ну добре, можливо я не вірно написав, для запуска приложухи треба увімкнути gps китайозям:
mi home, yeelight, yi action, antbms, smartbms
інші дозволені gps:
браузер, заправка авто (fishka та інше), камера, гугломапа

от з цього списку я не розумію, чому всі китайозі хочуть мене трекати, нащо їм gps? щоб увімкнути лампочку, мені треба увімкнути gps, це якесь безглуздя
навіть гугломапа не потребує gps для запуску, хоча там зрозуміло нащо мапі gps
з приводу bluetooth LE - я користуюсь garmin 7, там bt 5 LE і gps не потрібен

upd: так це у вас написано, що для сканування треба, а я кажу, що для запуску потребує
не користуйся андроїдом і не доведеться давати дозвіл на gps
Solpadeine
Member
Аватар користувача
Звідки: Нікополь

Повідомлення

Вітаю панове!
Підкажіть не дуже дорогий та хороший роутер для квартири. Зазвичай підключено 2 ПК по кабелю, та пара ноутбуків і пара телефонів по ВайФаю
Бо старенький Нетіс вже частенько став десь губити сигнал ВайФая, та в самі несподівані моменти пропадає сигнал
Хоча, от питання, по кабелю все норм :laugh:
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Solpadeine
Китайський Xiaomi ax3000t перешитий на openwrt (щоб не було китайщини та можна було щось додатково налаштувати). Шити доволі легко по інструкції. На olx дешево продають. Як приклад: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/rout ... WJm5Y.html
Бесценно
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Solpadeine
На минулій сторінці хтось писав.
Просто продублюю посилання) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mars ... WDHgk.html
Відповісти