PON в квартиру

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Royter
Дешевий цінник. Без сарказму, це дійсно дешево.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ekz0rcyst
Но насколько качественно и насколько большое покрытие... Это вопрос. :)
https://dou.ua/forums/topic/44406/
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Avenger80
PON значить все має бути ок.
Почитав відгуки за посиланням, - змістовних відгуків практично немає. У тих у кого працює, все ок зі швидкістю. Ті хто чекає на підключення, - дивні люди, наївно думають що до них приїдуть за першим дзвінком, - рідкісний треш. Загалом читати ці відгуки безглузде заняття. - дарма втрачений час.
Lamobot
Member

Повідомлення

Київ, Позняки, Княжий Затон 11
Підкажіть, будь ласка, які є в цьому районі взагалі нормальні провайдери.
І хто з них надає послуги GPON.

Особлива швдикість непотрібна - 100 Мбіт/с з головою, ціна важливіша.

Отправлено спустя 3 часа 18 минут 27 секунд:
Поки нагуглив в потрібному будинку:
https://www.nashnet.ua/tariffs - 100 Мбіт/с, 199 грн/міс, підключення GPON 899 грн
https://ipnet.ua/tariffs/Lastivka - 100 Мбіт/с, 199 грн/міс, підключення GPON 1000 грн
Lamobot
Member

Повідомлення

А цьому рейтингу можна довіряти?
НашНет начебто ок.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Подскажите толи я кривой толи просто очень счастливый.
Провел оптику в квартиру от фрегата GPON.
Зная что кабель хрупкий аккуратно его проложил под плинтусом, вывел в нужном месте и все ок работало неделю. Однажды утром просыпаюсь - мигает LOS красным. Вызвал техников они сказали что я раздолбал конвектор оптический, так как он очень хрупкий, на слова о том что он был подключён неделю как и я его не трогал они тактично промолчали.
Отрезали пару сантиметров, припаяли новый. Работает. Теперь Onu терминал чувствительный к движениям, малейшая смена позиции коробочки, - теряется авторизация и мигает PON индикатор в попытке пере подключится. Если новая позиция ему нравится подключается, но потом может снова отпасть и мигать зеленым PON индикатор.
Психанул поставил его в другой части стола - пока все стабильно.
Вопрос что не так? У меня в голове только след варианты вырисовуются:
1. Коннектор оптический сильно чувствительный к смене положения, и когда меняется положение оптического кабеля теряется луч света и происходит дисконект.
2. Поврежден оптический кабель и он иногда находит удобное положение для нестабильной работы
3. Из-за того что Onu терминал стоял прямо на роутере наводки ему мешали стабильно работать.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

maxn
Обережно припущу, що в вас десь згинається оптична жилка і в якийсь момент сигналу не вистачає і ONU переєрестровується в мережі (починає блимати PON). Цікаво скільки на ваш термінал взагалі приходить сигналу? Дуже бажано аби це значення не перевищувало 30 дБ.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ekz0rcyst
как замерять?
Lamobot
Member

Повідомлення

А яке ДБЖ краще взяти для ONU + роутера? Провайдер пропонує якийсь Mini smart portable UPS (за 1699 грн). Щось відгуки на розетці на цю фігню не дуже…
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Lamobot: 11.09.2024 00:21 А яке ДБЖ краще взяти для ONU + роутера? Провайдер пропонує якийсь Mini smart portable UPS (за 1699 грн). Щось відгуки на розетці на цю фігню не дуже…
Це DC1018P скоріш за все
Якщо роутер не надто потужний, то вистачить на ~5 годин
В цілому ціна прийнятна, можна брати, а через пів року/рік користування обслужити його, замінити елементи на 3500мА та конденсатори на полімерні і буде й автономності на 50% більше і служити мабуть вічність.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Евгений King
И кто ж будет менять из обычных пользователей конденсаторы в ДБЖ, так просто так... Легче новый купить. :)
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 11.09.2024 01:30В цілому ціна прийнятна
Только в Китае норм цена - у нас ломят 2500 грн. :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 48 секунд:
Евгений King: 11.09.2024 01:30 Якщо роутер не надто потужний, то вистачить на ~5 годин
Заряжается сие поделие за сколько? Нигде инфы нет.

Отправлено спустя 1 минуту 31 секунду:
Avenger80: 11.09.2024 09:01 И кто ж будет менять из обычных пользователей конденсаторы в ДБЖ, так просто так... Легче новый купить. :)
Мне во всех этих ИБП не нравятся Li-ion батареи, нужно переделывать под Lifepo4 или Na-ion. И токи зарядки у них не блещут как правило, что соответственно влияет на время зарядки.
Lamobot
Member

Повідомлення

Евгений King
Дякую.
Як тут вже правильно сказали, простіше новий купити, ніж обслуговувати.
Тут скоріше питання в тому, чи це оптимальний варіант, чи на якійсь розетці можна купити щось краще за +- ті ж гроші.
Хотілося б годин 8-10 щоб тримало… і це я ще оптиміст))
В мене є Brand j1000 plus - не знаю що це за китайський витвір, але має тримати довго. Єдина незручність - він на може працювати в режимі ДБЖ і кожного разу потрібно буде перетикати розетки.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

S: 11.09.2024 10:14
Avenger80: 11.09.2024 09:01 И кто ж будет менять из обычных пользователей конденсаторы в ДБЖ, так просто так... Легче новый купить. :)
Мне во всех этих ИБП не нравятся Li-ion батареи, нужно переделывать под Lifepo4 или Na-ion. И токи зарядки у них не блещут как правило, что соответственно влияет на время зарядки.
Є варіанти з Lifepo4
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lamobot: 11.09.2024 11:23 Евгений King
Дякую.
Як тут вже правильно сказали, простіше новий купити, ніж обслуговувати.
Тут скоріше питання в тому, чи це оптимальний варіант, чи на якійсь розетці можна купити щось краще за +- ті ж гроші.
Хотілося б годин 8-10 щоб тримало… і це я ще оптиміст))
В мене є Brand j1000 plus - не знаю що це за китайський витвір, але має тримати довго. Єдина незручність - він на може працювати в режимі ДБЖ і кожного разу потрібно буде перетикати розетки.
Якщо дешево, то я брав би + додатково мати павербанку на 30000+ з тригерами на power delivery. Тому що при довгих відключеннях з включеннями на 3-4 години міні UPS не буде встигати зарядитись.

Такого плану тригери під популярні роз'єми живлення на роутерах та ону: https://vi.aliexpress.com/item/10050046 ... pt=glo2vnm

За 2500 на розетці сторонні продавці пропонують UPS на LifePo4
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Також запропоную взяти повербанк тищ на 20-30 маг та PD- або QC-трігер
Треба тільки пересвідчитися, щоб повербанк підтримував відповідний протокол та напругу.

В мене від 20ки більш-менш сучасні, але бюджетні роутери з 5 ггц, працюють разом з ONU годин 12-14 при звичайному "домашньому" використанні.
А якщо узяти щось стареньке типу тплінків 841 - там й на добу вистачить.

трігерів також на олх купа, якщо влом чекати

Єдина незручність - що дбж ви втикнули й забули, а з повербанком доведеться його під'єднувати-від'єднувати, окремо заряджати...
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Avenger80: 11.09.2024 09:01 Евгений King
И кто ж будет менять из обычных пользователей конденсаторы в ДБЖ, так просто так... Легче новый купить. :)
На OLX готові ремкоплекти є, або віддав, тобі все зробити, якщо на те пішло, що лапки

Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
S: 11.09.2024 10:14
Евгений King: 11.09.2024 01:30В цілому ціна прийнятна
Только в Китае норм цена - у нас ломят 2500 грн. :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 48 секунд:
Евгений King: 11.09.2024 01:30 Якщо роутер не надто потужний, то вистачить на ~5 годин
Заряжается сие поделие за сколько? Нигде инфы нет.

Отправлено спустя 1 минуту 31 секунду:
Avenger80: 11.09.2024 09:01 И кто ж будет менять из обычных пользователей конденсаторы в ДБЖ, так просто так... Легче новый купить. :)
Мне во всех этих ИБП не нравятся Li-ion батареи, нужно переделывать под Lifepo4 или Na-ion. И токи зарядки у них не блещут как правило, что соответственно влияет на время зарядки.
Ви зайшли оце шоб потриндіти чи як? У людини по посиланню 1699грн, де 2500?
Заряджається за 2 години, так довго, але в цілому жодного разу у мене ще не було що не встиг зарядитись
Li-ion батарейки, саме батарейки ще більш-менш безпечні. Ану давайте нагугліть мені де така приблуда зірвалась чи загорілась, що ви одразу хочете LiFePo4. Все що в ній гріється - сама плата з контролерами і зарядним, тому конденсатори звичайні розриває - через перегрів, а от блок АКБ не гріється.

Відправлено через 4 хвилини 27 секунд:
Lamobot: 11.09.2024 11:23 Евгений King
Дякую.
Як тут вже правильно сказали, простіше новий купити, ніж обслуговувати.
Тут скоріше питання в тому, чи це оптимальний варіант, чи на якійсь розетці можна купити щось краще за +- ті ж гроші.
Хотілося б годин 8-10 щоб тримало… і це я ще оптиміст))
В мене є Brand j1000 plus - не знаю що це за китайський витвір, але має тримати довго. Єдина незручність - він на може працювати в режимі ДБЖ і кожного разу потрібно буде перетикати розетки.
Варіантів, в котрих не треба бігти при відключенні і щось підключати, за ті ж гроші, немає
Є інші схожі UPS, але вони схожі і болячками, то ж, а який сенс? :gigi:
Якщо хочете 8-10годин, то купуєте і одразу на OLX до людини на 3500 акуми міняти і конденсатори на полімер, одразу і 8-10 годин буде і всі болячки пристрою полікуєте, але звісно заряджатись буде на годину довше.
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 11.09.2024 13:17Ану давайте нагугліть мені де така приблуда зірвалась чи загорілась
Хоч питання не до мене, але ось тут натрапляв на такий прикол у відгуках на розетці (по фотках знайдіть відповідний відгук)
https://hard.rozetka.com.ua/ua/apc-1124 ... /comments/
(ця дбжшка по суті аналог 1018)

Але то ж таке...Хто зна, що там сталося...
Я, наприклад, на одній з локацій взагалі юзаю для онушки саморобний упс на 18650, зібраний з платки за 100 грн та пари самсунєвих 35E
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Polybius: 11.09.2024 13:23
Евгений King: 11.09.2024 13:17Ану давайте нагугліть мені де така приблуда зірвалась чи загорілась
Хоч питання не до мене, але ось тут натрапляв на такий прикол у відгуках на розетці (по фотках знайдіть відповідний відгук)
https://hard.rozetka.com.ua/ua/apc-1124 ... /comments/
(ця дбжшка по суті аналог 1018)

Але то ж таке...Хто зна, що там сталося...
Я, наприклад, на одній з локацій взагалі юзаю для онушки саморобний упс на 18650, зібраний з платки за 100 грн та пари самсунєвих 35E
Ну по перше не аналог, у цій срані скоріше полімерний акум, або звичайні банки розподілені по низу корпусу (4шт).
Відповідно плата зверху і вона жесть як гріється.
Ну і там навіть в тій гілці виробник відповідав, мол перший випадок на 400 тис проданих екземплярів, не знаю наскільки правда, хотілось би вірити, але компоновка жесть.

Відправлено через 5 хвилин 44 секунди:
Polybius: 11.09.2024 13:04 Також запропоную взяти повербанк тищ на 20-30 маг та PD- або QC-трігер
Треба тільки пересвідчитися, щоб повербанк підтримував відповідний протокол та напругу.

В мене від 20ки більш-менш сучасні, але бюджетні роутери з 5 ггц, працюють разом з ONU годин 12-14 при звичайному "домашньому" використанні.
А якщо узяти щось стареньке типу тплінків 841 - там й на добу вистачить.

трігерів також на олх купа, якщо влом чекати

Єдина незручність - що дбж ви втикнули й забули, а з повербанком доведеться його під'єднувати-від'єднувати, окремо заряджати...
Atria WPD 101 одразу з портом 12в, але порт не активується якщо навантаження нижче 0.4А, малопотужний ротуер не заживити, а от під ONU та роутер годинок на 30-40 вистачить :gigi:
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 11.09.2024 13:34Ну по перше не аналог, у цій срані скоріше полімерний акум, або звичайні банки розподілені по низу корпусу (4шт).
Насправді там максимально схоже все, але компоновка інша. Впевнений навіть, що це той самий "виробник", що й 1018. На ютубах можна нагуглити нутрощі.
І так, там звичайні 18650, такі ж як у 1018, у аналогічній кількості.

Інша справа, що те що там вибухає у людей на 1018 - то зазвичай ті самі два кондюки пшикають з часом, з таким зустрічався. Але все вирішується встановлення норм конденсаторів.

У цієї штукенціїї доречі така ж фігня с цими конденсаторами з розташуванням біля трансформатора
Відповісти