Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

DEVES: 27.07.2024 14:15два 10Гбит порта
очень актуально :gigi:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

DEVES
Ещё есть понятие объективной достаточности для определённых задач и для определённого человека... Чтоб человек особо и не переплатил за то, что особо не нужно или с избытком.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

DEVES: 27.07.2024 13:34 Если ты живешь в своём доме с минимумом электронных девайсов, до соседей десятки метров и расширеные функции не нужны, то хватит и примитивного за условные 1000грн.
які саме розширені функції? приклад, будь ласка.
умовний hap ac lite за до 2к грн на зараз - без жодних проблем витягував мережу в багатоквартирному будинку. перевірено неодноразово. може у вас якісь спеціфічні завдання?
DEVES: 27.07.2024 13:34 А вот если "повезло" жить в 25-и этажном человейнике, окруженном такими же сооружениями с общей численностью больше 2000 квартир (это такая новая тенденция в современных ЖК), то роутеру приходится напрягаться, толкаясь с другими роутерами и прочими источниками помех. Количество потребителей тоже у всех разное, у кого-то пара телефонов и пк, а у другого телевизоры\пылесосы\холодильники и т.д переваливает за 10.
Вот именно поэтому Asus ROG Rapture GT-AX6000 лично для меня топ для современной квартиры, т.к. построен на современной высопроизводительной платформе с соответствующим ПО.
тобто для користувача "пара телефонов и ПК на проводе" та все одно потрібно брати цей рог за 10к грн? що саме він дасть такого, що не зможе більш дешевий роутер? Ну ось конкретний приклад, чоловік переходить на 1гбіт провайдера, та з старого тплінка 841-го. (про ПЗ почув, але асусу не довіряю в цьому плані. мав негативний досвід. ) Щодо високопродуктивної платформі - так це.. wi-fi функції це окремі чипи а на додаток к ним навіть у дешевих роутерах вже багато швидких арм64 ядер для роботи драйверів.
Ну і подивився - у GT-AX6000 (BCM4912 ) доволі звичайній кортекс 53 на 2ггц, 4 штуки. нічого такого особливого. Та же BananaPI RP3 має більше флеша, більше RAM, більше інтерфейсів, а коштує в три рази майже меньше. Тому питання все ж є - що дасть саме цей асус такого?
DEVES: 27.07.2024 13:34 Мнение основано на анализе компонентов на которых построен GT-AX6000. (BCM4912 + BCM6715 (2шт)) и личном опыте
ніколи, ніколи не візьму собі роутер на броадкомі. думка на особистому досвіді з ними :)
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я собі на нову квартиру на 85 квадратів взяв як ядро мікротік 4011, а для віфі точку Ubiquiti U7 Pro - все чудово літа B-)
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tablestikus: 27.07.2024 15:52Я собі на нову квартиру на 85 квадратів взяв як ядро мікротік 4011, а для віфі точку Ubiquiti U7 Pro - все чудово літа B-)
И как 5 мгц через бетонные стены? Мои ощущения что надо в каждую комнату ставить по AP и прикручивать мощность сигнала.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

S: 27.07.2024 16:40
tablestikus: 27.07.2024 15:52Я собі на нову квартиру на 85 квадратів взяв як ядро мікротік 4011, а для віфі точку Ubiquiti U7 Pro - все чудово літа B-)
И как 5 мгц через бетонные стены? Мои ощущения что надо в каждую комнату ставить по AP и прикручивать мощность сигнала.
Стоїть в коридорі по центру квартири, всі три кімнати та кухня з нього ідуть - то покриття повне без якихось проблем.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tablestikus: 27.07.2024 17:39 Стоїть в коридорі по центру квартири, всі три кімнати та кухня з нього ідуть - то покриття повне без якихось проблем.
смотря из чего стены в квартире и их толщина
crumd
Member

Повідомлення

Цены навороченных роутеров могут достигать $300 и выше. Но это не означает что их надо покупать если вам нужен простой интернет-раздатчик.
На сегодняшний день оптимальная цена гигабитного интернет-раздатчика с wifi5 не выше $50, с wifi6 не выше $100.
Для стабильной работы без перегревов гигабитный роутер должен быть оснащен радиатором.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Вот интересно, кто это ставит минус целенаправленно мне, Avenger80? Какие мотивы? Чисто просто эмоционально и целенаправленно... Странно... У человека комплекс неполноценности или как, чтоб самоутвердиться... Честно, не понимаю. :) Мысли одни и те же у всех - мне за эти мысли минус, а кому-то плюс. Как говорится, логика вышла из чата.

Отправлено спустя 37 минут 56 секунд:
P.S. Что и требовалось доказать. :)
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

S: 27.07.2024 18:02
tablestikus: 27.07.2024 17:39 Стоїть в коридорі по центру квартири, всі три кімнати та кухня з нього ідуть - то покриття повне без якихось проблем.
смотря из чего стены в квартире и их толщина
залізобетоні панелі
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

S: 27.07.2024 16:40
tablestikus: 27.07.2024 15:52Я собі на нову квартиру на 85 квадратів взяв як ядро мікротік 4011, а для віфі точку Ubiquiti U7 Pro - все чудово літа B-)
И как 5 мгц через бетонные стены? Мои ощущения что надо в каждую комнату ставить по AP и прикручивать мощность сигнала.
Краще в кожен кут кімнати та в центр кімнати і так по всій квартирі. Ну шоб точна усюди покриття було і все стабільно. :banan:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо хочете прямо гігабітний гігабіт, то окрім як розпихати по точкі в кожну кімнату путнього варіанту і немає. У мене через бетоний перестінок u6 pro дає десь пів гігабіта.

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
Саме через перестінок, а не через капітальну стіну.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

afhpwnd: 28.07.2024 13:30 Краще в кожен кут кімнати та в центр кімнати і так по всій квартирі. Ну шоб точна усюди покриття було і все стабільно. :banan:
Нет, нужно одну точку по центру помещения поставить мощностью такой что бы волосы вылазили даже у соседей и радоваться. :gigi:

Отправлено спустя 6 минут 46 секунд:
Стоит дли за нее переплачивать если на Ebay за эти деньги можно купить контроллер Ruckus ZD1200 и несколько совместимых AP.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S
Та у мене і 650й рукус в іншій локації є :D До речі через бетон вони з юбіком +/- однакову швидкість дають.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 28.07.2024 19:59 Та у мене і 650й рукус в іншій локації є :D До речі через бетон вони з юбіком +/- однакову швидкість дають.
Это то понятно но по деньгам то интереснее хоть менее секурно потому что EOL.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 28.07.2024 13:40 Якщо хочете прямо гігабітний гігабіт, то окрім як розпихати по точкі в кожну кімнату путнього варіанту і немає. У мене через бетоний перестінок u6 pro дає десь пів гігабіта.

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
Саме через перестінок, а не через капітальну стіну.
Я зробив гігабітний гігабіт проклавши де це треба кабель. До речі упоровся і поклав UTP шостої категорії B-) Просто бо захотів.

Отправлено спустя 1 минуту 37 секунд:
S: 28.07.2024 20:09
Scoffer: 28.07.2024 19:59 Та у мене і 650й рукус в іншій локації є :D До речі через бетон вони з юбіком +/- однакову швидкість дають.
Это то понятно но по деньгам то интереснее хоть менее секурно потому что EOL.
Тут вже кожен бере чисто те що подобається.

Он на дачі на два поверхи будинку досі старенька AC lite працює і 90% покрива)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus
Та я теж провів, але потім зробив перестановку :shuffle: Наступного разу реально буду ставити по точкі на кімнату, все таки в вайваї замість шнурка є діякі плюси.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer
ну я так розвів що навіть з перестановкою можна переробити)))
Tesseract
Member

Повідомлення

artko: 27.07.2024 15:28
DEVES: 27.07.2024 13:34 Мнение основано на анализе компонентов на которых построен GT-AX6000. (BCM4912 + BCM6715 (2шт)) и личном опыте
ніколи, ніколи не візьму собі роутер на броадкомі. думка на особистому досвіді з ними :)
Броадком це повний треш, бо вони давно забили на опенсорс, і відповідно альтернативних прошивок під ці роутери немає. Я був шокований коли дізнався що в AX лінійці асуси майже повністю перейшли на нього. Серед усього модельного ряду є лише один RT-AX89X на Квалкомі, і ще кілька моделей на MTK.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tablestikus: 28.07.2024 22:24 Тут вже кожен бере чисто те що подобається.
та нет решение с одним роутером куда как хуже
Відповісти