інтернет = 1 Гбіт/с

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Royter
Member

Повідомлення

Увы но так много раз было и провайдер не видит проблем а смена mac адреса роутера тока вручном режиме и порядке очереди по 10 раз никто менять не будет в день игры с роутером.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

В мене засада. Мій провайдер додивився, що я сиджу на особливому пакеті. Тут де я живу гігабіт не проводять, але мені його зробили були за 400грн кілька років тому. А тепер провайдер знову підіймає ціни на звичайні тарифи, і мене це не оминуло.
Кажуть або гігабіт за 680грн (це просто зі стелі взята ціна, звичайно ж), або 200мбіт за 310грн як для всіх інших.

Жити в своєму будинку добре, але є отакі моменти :-/
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope
В мене за 550 грн гігабіт в багатоквартирному. Тому для свого будинку у вас просто крутий тариф. Крім того я б оцінював по стабільній роботі. Якщо в мене жодного разу за півтора роки він не відвалився і не деградував, то я краще на ньому буду ніж за умовні 400 грн отримаю проблеми зі стабільністю навіть пару раз на рік.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Bender911
Та це правда, і я свого провайдера дуже ціную. В мене даунтайму фактично нема, вони молодці. Я був минулого літа в Києві, то у мене за місяць часу було більше даунтайму, ніж за 10 років вдома.
В мене Інтернет кращий ніж у колег, хоч вони по європах своїх сидять і поняття не мають що таке обстріли і відключення світла. Я вже кілька разів заступав в екстренному порядку на зміну замість когось, бо в нього нет відвалився.
Почитав тему, здивований який дорогий Інтернет в багатьох містах. В нас в центрі міста в багатоквартирних будинках є гігабіт за 180грн.
unclevrm
Junior

Повідомлення

Piter Cantrope: 16.10.2024 23:49 В мене засада. Мій провайдер додивився, що я сиджу на особливому пакеті. Тут де я живу гігабіт не проводять, але мені його зробили були за 400грн кілька років тому. А тепер провайдер знову підіймає ціни на звичайні тарифи, і мене це не оминуло.
Кажуть або гігабіт за 680грн (це просто зі стелі взята ціна, звичайно ж), або 200мбіт за 310грн як для всіх інших.

Жити в своєму будинку добре, але є отакі моменти :-/
У меня 300 за гигабут, 200 за сто мегабут. По факту гигабут не пригождается нигде, кроме как если покупаешь че-то и с офф. серверов качаешь - там скорость отдают. А если торрент, то это когда 20мбайт проходит аж удивляешься. И я бы может перешел даже обратно на сотку, но красиво жить не запретишь, подняли бы мне до 680 гривен - сами бы пользовали свой гигабут
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Если говорить за цены то вероятно одним из самых прикольных сейчас будет бесплатный Киевстар домашний интернет до 100 мбит/с. Он идет бонусом в некоторых контрактных тарифах как суперсила. https://kyivstar.ua/tariffs/love-ua-magnit
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

S
С лимитом в 80 гиг - не знаю...
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

250грн водафон в франківську за гігабіт оптика в багатоповерхівці майже не відвалюється) як вино чим далі тим краще
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Adamantium: 17.10.2024 02:58 С лимитом в 80 гиг - не знаю...
Где там про лимит написано? Не мобильный интернет, а домашний проводной. Это суперсила мобильный интернет безлим 80 гиг а без неё 20 гиг.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

S: 17.10.2024 03:39Где там про лимит написано? Не мобильный интернет, а домашний проводной. Это суперсила мобильный интернет безлим 80 гиг а без неё 20 гиг
На сторінці 1 Гбітного інтернету сподобалось 2 пункти:
"Київстар пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с"
"Підключення між квартирами проводиться із мідним кабелем Ethernet".
Igor_1974
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Фіга собі як у всіх дорого. В мене гігабіт за 229 грн./міс.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igor_1974: 17.10.2024 11:53 Фіга собі як у всіх дорого. В мене гігабіт за 229 грн./міс.
Уточню, що коли писав про свій тариф, що це гігабіт на GPON. Воно може здається дорого, якщо інет тільки для розваг. Якщо декілька людей і працюють з дома, і розважаються, то це копійки.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Bender911
Як раз для розваг гіг і потрібен, бо для роботи 100 - вище голови.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha: 17.10.2024 12:06 Bender911
Як раз для розваг гіг і потрібен, бо для роботи 100 - вище голови.
У нас з вами різна робота мабуть:). Крім того, я з дома бекаплю інфу регулярно, це не зовсім робота, але й не іграшки. Як раз для погратись мені таких швидкостей не треба.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Bender911: 17.10.2024 12:03
Igor_1974: 17.10.2024 11:53 Фіга собі як у всіх дорого. В мене гігабіт за 229 грн./міс.
Уточню, що коли писав про свій тариф, що це гігабіт на GPON. Воно може здається дорого, якщо інет тільки для розваг. Якщо декілька людей і працюють з дома, і розважаються, то це копійки.
Хм. У мого провайдера зміна тарифу на GPON коштувала 1 грн + купити ONUшку у них чи надати свою - все. Тариф приблизно 300 грн, але з нюансом, що швидкість 1000/250 Мбіт/с
та зараз прибрали 1 Гбіт для замовлення.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alligator: 17.10.2024 11:31На сторінці 1 Гбітного інтернету сподобалось 2 пункти:
Что то не вижу
https://kyivstar.ua/home-internet/service/gigabit-old
https://kyivstar.ua/home-internet/service/gpon
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 17.10.2024 12:43 Хм. У мого провайдера зміна тарифу на GPON коштувала 1 грн + купити ONUшку у них чи надати свою - все. Тариф приблизно 300 грн, але з нюансом, що швидкість 1000/250 Мбіт/с
та зараз прибрали 1 Гбіт для замовлення.
Дуже дешево. В мене в Києві є такий провайдер, де 300 грн за GPON, але трохи скупий. Якщо в твоєму будинку він вже є, але не GPON, то тобі відмовлять в в переході на GPON. Тільки акуми поставлять щоб годин 6 тримало. Ну відвалювався рази 3-4 за рік, що порівняно з цим гірше.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

S: 17.10.2024 20:26
Alligator: 17.10.2024 11:31На сторінці 1 Гбітного інтернету сподобалось 2 пункти:
Что то не вижу
https://kyivstar.ua/home-internet/service/gigabit-old
https://kyivstar.ua/home-internet/service/gpon
на https://kyivstar.ua/home-internet/home23 у "Додаткова інформація".
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alligator: 17.10.2024 22:16 на https://kyivstar.ua/home-internet/home23 у "Додаткова інформація".
Ну да что то накрутили. Но суть такова что если Домашний интернет бесплатно как Суперсила то до 100 Мбит/с, а если платно то гигабит. И вроде там можно доплатить 70 грн/мес что бы вместо 100 Мбит/с стал гигабит, но не уверен. Дешевле не рынке предложений не вижу так что бы и gsm и проводной интернет в пакете. Провы все больше мало кому нужное ТВ с унылым списком каналов пытаются напарить за дурные деньги.
Qwerty1987
Junior
Звідки: Одеса

Повідомлення

1 год назад подключил гигабит водафон, первые пол года 125грн, сейчас 250, скорость супер, 6 часов без света работает.
Сейчас активно киевстар пытается меня к себе заманить(у меня их связь очень давно 175грн в месяц), сначало смс, потом уже менеджеры звонить начали, предлагают 200-250 грн за моб. Связь и интернет 100мегабит или гигабит супер силой.
Вот думаю стоит оно того?
Відповісти