Чи можливо зробити так, щоб Wifi (на МП) працював коли ПК вимкнений?

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

(1) чи можливо зробити так, щоб вайфай (на МП) на працював коли ПК вимкнений?
(2) якщо ні, то чи можливо зробити авто-активацію хотспоту при ввімкненні ПК?
Пробував ось це - не активовується :-/
спойлер
https://answers.microsoft.com/en-us/win ... a51d8983b6
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
батник в планировщик запихни (рабочий баник))) и поставь риггер там который нужно. ну или же сервис сделай из батника и поставь нужный триггер (start= [boot, system, auto, demand, disabled, delayed-auto]) на него (sc create...)
а вот что б вайфай без мозгов пк работал - боюсь что нет, нельзя
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

1) такий вайфай, що працює без живлення ПК - називається окремий роутер з wi-fi :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 02.04.2024 18:47 1) такий вайфай, що працює без живлення ПК - називається окремий роутер з wi-fi :)
Це я розумію, було цікаво, чи так можна зробити із тим, що є на МП :)
Shpoker: 02.04.2024 18:11 daesz
батник в планировщик запихни (рабочий баник))) и поставь риггер там который нужно. ну или же сервис сделай из батника и поставь нужный триггер (start= [boot, system, auto, demand, disabled, delayed-auto]) на него (sc create...)
а вот что б вайфай без мозгов пк работал - боюсь что нет, нельзя
Дорендерю і спробую створити ще раз батник і закинути в планувальник, в папці аутозапуску він не робив нічого, хоча в диспетчері задач / вкладка автозапуск бачив батник.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

artko: 02.04.2024 18:471) такий вайфай, що працює без живлення ПК - називається окремий роутер з wi-fi
стоит ерунду и работает наверное даже лучше чем тот что в мамке
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 02.04.2024 19:17
artko: 02.04.2024 18:471) такий вайфай, що працює без живлення ПК - називається окремий роутер з wi-fi
стоит ерунду и работает наверное даже лучше чем тот что в мамке
В мене до цього була таф В650М із ось таким
https://rozetka.com.ua/ua/tp-link_tl-wn725n/p246194/
Зараз азрок А620і із вайфаєм і чесно скажу - різниця мб 1-2м, от на на тій затичні в сусідній кімнаті тягнуло якщо сидіти прямо біля стіни, а на цій з перебоями вже можна на диван сісти/лягнути і десь у 80% випадків на 1 поділці буде тягнути.
З однієї сторони трохи "потужніший", з іншої сторони - якщо різниця в ціні МП з та без вайфаю більше ніж 300 грн, то брати з вайфаєм змісту не має взагалі. Краще чуть докинути та взяти дешевий роутер.
Востаннє редагувалось 02.04.2024 19:24 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 02.04.2024 19:00хоча в диспетчері задач / вкладка автозапуск бачив батник.
дак а он сам по себе запускается и делает что нужно?))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shpoker: 02.04.2024 19:23
daesz: 02.04.2024 19:00хоча в диспетчері задач / вкладка автозапуск бачив батник.
дак а он сам по себе запускается и делает что нужно?))
Ні, в тім і проблема. В диспетчері/вкладка автозапуск він висів, але вайфай хотспот не запускав :D
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
ну так дело в батнике, перепиши, оттестируй, а потом уже про автозапуск думай)
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

1. Переконайся, що скрипт робить що треба, запустивши його руками в Command Prompt.
2. Аби скрипт запускався коли комп завантажується, краще зробити задачу в Task Scheduler з тригером або At log on або At startup (тут треба експериментувати).
3. Аби скрипт запускався коли комп прокидається зі сну, треба робити задачу в Task Scheduler з тригером On an Event -> Log: System; Source: Power-Troubleshooter; Event ID: 1.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shpoker: 02.04.2024 19:26 daesz
ну так дело в батнике, перепиши, оттестируй, а потом уже про автозапуск думай)
100% батник кривий, на старті він взагалі не працював, я натиснув "ран" і вайфай не запустився.
спойлер
Зображення
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

daesz: 02.04.2024 19:23В мене до цього була таф В650М із ось таким
https://rozetka.com.ua/ua/tp-link_tl-wn725n/p246194/
Зараз азрок А620і із вайфаєм і чесно скажу - різниця мб 1-2м, от на на тій затичні в сусідній кімнаті тягнуло якщо сидіти прямо біля стіни, а на цій з перебоями вже можна на диван сісти/лягнути і десь у 80% випадків на 1 поділці буде тягнути.
затычка у тебя раздавала лучше чем адаптер в мамке с внешними антеннами? странное
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 02.04.2024 19:36
daesz: 02.04.2024 19:23В мене до цього була таф В650М із ось таким
https://rozetka.com.ua/ua/tp-link_tl-wn725n/p246194/
Зараз азрок А620і із вайфаєм і чесно скажу - різниця мб 1-2м, от на на тій затичні в сусідній кімнаті тягнуло якщо сидіти прямо біля стіни, а на цій з перебоями вже можна на диван сісти/лягнути і десь у 80% випадків на 1 поділці буде тягнути.
затычка у тебя раздавала лучше чем адаптер в мамке с внешними антеннами? странное
Ні, затичка роздавала гірше, але різниця була не суттєва.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

daesz: 02.04.2024 19:40Ні, затичка роздавала гірше, але різниця була не суттєва.
заведи себе роутер
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

daesz: 02.04.2024 16:38 (1) чи можливо зробити так, щоб вайфай (на МП) на працював коли ПК вимкнений?
Неможливо.... якщо коротко, то керування і робота такого пристрою передбачена під ОС
daesz: 02.04.2024 16:38 (2) якщо ні, то чи можливо зробити авто-активацію хотспоту при ввімкненні ПК?
Пробував ось це - не активовується :-/
Я особисто дома не використовую роутери (пару раз пробував і топові мікротіки і інші асусо\тплінки - всі банально ріжуть швидкість, десь більше десь менше, але ріжуть) і інет по хаті роздаю сугубо з ПК за допомогою WIFI адаптера розпаяного на мамці, або є запасний що розпаяний на платі під PCI-E.... різниці між ними немає.

Так шоб не партися за автоматичний запуск.... найзручніше імхо - поставити платний Connectify HoT SPOT - я його один раз налаштував - і воно працює ліпше за любі скрипти, запускається разом з віндою як годинник, але колупався я із скриптами але то не те, там якщо десь галку з енергозберігайками у настройках драйвера прогавив - то буде самовільно вирубатися чи дисконектити юзерів, тому треба залазити у налаштування самого драйвера вирубати всі енергозбереження, а друга проблема саме з самими дровами для масових адаптерів AX200, або AX210, то там нормальні дрова що не вилітають та тримають швидкість йдуть напевне аж за 21- рік - версія 22.110.1.1 або трохи нижчі, я багато разів оновлювався вище версіями, але завжди вертався саме до 22.110.1.1 - бо починались проблеми або з самовільним дисконектом споживачів, або незадовільна швидкість на деяких пристроях... якось так
Востаннє редагувалось 03.04.2024 03:01 користувачем Liquidator, всього редагувалось 5 разів.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator: 03.04.2024 02:37
daesz: 02.04.2024 16:38 (1) чи можливо зробити так, щоб вайфай (на МП) на працював коли ПК вимкнений?
Неможливо.... якщо коротко, то керування і робота такого пристрою передбачена під ОС
daesz: 02.04.2024 16:38 (2) якщо ні, то чи можливо зробити авто-активацію хотспоту при ввімкненні ПК?
Пробував ось це - не активовується :-/
Я особисто дома не використовую роутери (пару раз пробував і топові мікротіки і інші асусо\тплінки - всі банально ріжуть швидкість, десь більше десь менше, але ріжуть) і інет по хаті роздаю сугубо з ПК за допомогою WIFI адаптера розпаяного на маці, або є запасний що розпаяний на платі під PCI-E.... різниці між ними немає.

Так шоб не партися за автоматичний запуск.... були колупатися і скриптами і т.п., але найудобніше імхо - поставити Connectyfy HoT SPOT - один раз налаштував - і воно працює ліпше за любі скрипти, запускається разом з віндою як годинник
Дяк, в мене так і вийшло заставити той скрипт працювати. Завтра гляну що це за конектіфай :)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Liquidator: 03.04.2024 02:37 Я особисто дома не використовую роутери (пару раз пробував і топові мікротіки і інші асусо\тплінки - всі банально ріжуть швидкість, десь більше десь менше, але ріжуть) і інет по хаті роздаю сугубо з ПК за допомогою WIFI адаптера розпаяного на мамці, або є запасний що розпаяний на платі під PCI-E.... різниці між ними немає.
тобто wi-fi адаптер на материнці при коннекті (ну, наприклад) 866мбіт дасть ці 866мбіт, а коннект 866мбіт на роутер поріже і дасть 400мбіт? цікаво.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Liquidator
artko
Какая-то схема получения интернета странная... Всё шиворот на выворот. :) ПК - это роутер. Только это что - комп надо держать постоянно включенным для раздачи инета по wifi? Какой-то неэкономичный и неуниверсальный роутер получается... А если кому-то надо будет с ноутбуком по wifi посидеть или смартфоны по wifi или телевизор по wifi - это надо бежать комп включать? Честно, бред какой-то.
0kie
Member

Повідомлення

daesz: 02.04.2024 16:38Пробував ось це - не активовується
Сама команда по ссылке работает, если её отдельно в терминале запустить? Если да, тогда в планировщик надо её засовывать и делать отложенный запуск, т.е. после загрузки всех драйверов, сетевых служб и прочего хлама из автозагрузки.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 03.04.2024 12:18
daesz: 02.04.2024 16:38Пробував ось це - не активовується
Сама команда по ссылке работает, если её отдельно в терминале запустить? Если да, тогда в планировщик надо её засовывать и делать отложенный запуск, т.е. после загрузки всех драйверов, сетевых служб и прочего хлама из автозагрузки.
Пробував і в папку автозапуску, і в планувальник (task scheduler, у мене називається на англомовній вінді, десь там вище скрін є) з- не працює ні так, ні так :/

Ось що командна строка каже :
Зображення
Відповісти