Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract
Це просто для іншого девайси. Для діагностики авто або щось про мережі - андроід рулить. Для креативу - IOS.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Tesseract: 15.05.2023 18:03 Dub1k
Зразу видно щасливця, якому не доводилось мати справу з айосом. Із засобів діагностики мережі там доступний лише спідтест і пінг. І то MAC-и не видно.
Мені операційна система IOS не підходить в плані юзабіліті. Тому користуюсь Самсунгом. А по факту користувався ойфоном достатньо щоб зрозуміти наскільки він мені не зручний.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Китайські урядові хакери заражають роутери TP-Link шкідливою прошивкою. Пристрої інших брендів також потенційно вразливі
спойлер
Дослідники Check Point виявили нову постійну серйозну загрозу (advanced persistent threat, APT), якою управляє підтримувана китайським урядом група Camaro Dragon. Атака розроблена так, щоб приховувати сліди за інфікованими роутерами TP-Link.

Група Camaro Dragon націлилася на організації та окремих осіб, які мають відношення до міжнародних справ Європи. При цьому спостерігається «значний перетин інфраструктури» з групою Mustang Panda. У ході розслідування дослідники виявили шкідливий мікропрограмний імплантат, призначений для роботи на роутерах виробництва TP-Link, з кількома компонентами, включаючи спеціальний бекдор під назвою Horse Shell.

Бекдор забезпечує кілька основних функцій, у тому числі віддалений доступ для виконання команд на зараженому пристрої, передачу файлів для завантаження та вивантаження, обмін даними між двома зараженими пристроями за протоколом SOCKS5. SOCKS5 можна використовувати як проксі TCP-з’єднання з довільною IP-адресою, для пересилання пакетів UDP і, зрештою, для створення ланцюжка заражених пристроїв для маскування джерела та пункту призначення зашифрованого з’єднання. Завдяки цій шкідливій прошивці хакери Camaro Dragon можуть ефективно маскувати свій реальний центр управління та контролю, розглядаючи заражені домашні пристрої як засіб для досягнення мети.

Дослідники не знають, як зловмисникам вдалося заразити маршрутизатори шкідливою прошивкою. Попри те, що виявлені компоненти призначені для атаки на роутери TP-Link, вони мають «незалежний» характер і можуть бути перепризначені для атак на ширший спектр пристроїв і виробників.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Bender911: 15.05.2023 19:14 Tesseract
Це просто для іншого девайси. Для діагностики авто або щось про мережі - андроід рулить. Для креативу - IOS.
Якесь дивне порівняння. Айфон без мереж це цеглина. І мова тут йшла про діагностику мережі на самому девайсі, а не на автівці чи мережевому обладнання.
Хоча Айфон без мережі можна і креативом назвати. :gigi:
Ramiras
Member

Повідомлення

Добрый день!купил ПК новый,подключаю к новой материнка,а интернета нету,данные (tcp/ipv4)ввел как на старом ПК.у провайдера сказали что привязки к мак адресу нету,в чем может быть проблема?
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ramiras
проблема прежде всего в том что вы задаете вопрос не в той теме

viewforum.php?f=1
Kreasteron
Junior
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

день добрый господа , купил роутер TP-Link Archer MR400 и вот какая то непонятная шняга , при подключении сим карты и в режиме раздачи wi-fi мобильный телефон не видит интернет , при этом с компа когда заходишь все работает
спойлер
Зображення
в телефоне при этом wi-fi подключается но с восклицательным знаком "без доступа к интернету"
хотя вроде как пакеты передаются
спойлер
Зображення
.. что-то не пойму что не так ,прошивка последняя , сброс не помогает если что )

сталкивался к то то ?
Untegental
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Добрий день!

Підкажіть буд ласка роутер, на заміну archer 64 який за рік користування пішов в інший світ. Хочу шось потужніше я сподіваюсь якісніше, арчер покривав не все приміщення, бажано шоб пробивав на одну стіну більше і десь на 20м2 більше. Також мені цікава наявність юсб, користуюсь юсб корзиную на 2HDD з робочим архівом, зараз вона постійно підключена до ноута. Вірно я розумію що до деяких роутерів її можно підключити і мати доступ з усіх пристроїв в мережі? Якщо так, цікава наявність такої функції, і підкажіть як загуглити назву ціеї функції щоб про це почитати, або киньте лінку де з цим ознайомитись. Швидкість підключеного інтернету 100мб, але якщо підключати диски до роутера, то бажано щоб до них доступ був трошки швидший. Які ще параметри у роутерів, я не знаю
Дякую
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Untegental: 27.05.2023 17:43Вірно я розумію що до деяких роутерів її можно підключити і мати доступ з усіх пристроїв в мережі?
да, и из мира тоже: https://help.keenetic.com/hc/ru/article ... накопителя
Untegental: 27.05.2023 17:43Якщо так, цікава наявність такої функції, і підкажіть як загуглити назву ціеї функції щоб про це почитати, або киньте лінку де з цим ознайомитись.
https://help.keenetic.com/hc/uk/article ... копичувача и https://hwp.ru/articles/Nastraivaem_pol ... 10_149516/
Untegental
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Noveon: 27.05.2023 19:18
Untegental: 27.05.2023 17:43Вірно я розумію що до деяких роутерів її можно підключити і мати доступ з усіх пристроїв в мережі?
да, и из мира тоже: https://help.keenetic.com/hc/ru/article ... накопителя
Untegental: 27.05.2023 17:43Якщо так, цікава наявність такої функції, і підкажіть як загуглити назву ціеї функції щоб про це почитати, або киньте лінку де з цим ознайомитись.
https://help.keenetic.com/hc/uk/article ... копичувача и https://hwp.ru/articles/Nastraivaem_pol ... 10_149516/
Дякую, так а роутер який порадите? Ці інструкції я так розумію унверстальні для роутерів Кінетік з юсб виходом? Чи на що дивитись?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Untegental
Те же Кинетики хороши при работе с USB, даже очень (но типа имеет рос. корни). Как альтернатива - роутеры Asus, что-то типа AX3000 V.2, AX5400... Я так понимаю, что Микротики, самые-самые современные модели AX, тоже имеют хорошие скоростные показатели с USB, но сложнее в настройке и для меня непонятен конечный функционал, это не так как в Кинетике и Asus - кнопку нажал, рычажок подвинул и поехали.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

проблемы с dns на роутерах Asus после обновление на послаблению прошивку
спойлер
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Untegental: 28.05.2023 15:48так а роутер який порадите?
на какой денег хватит
Untegental: 28.05.2023 15:48Ці інструкції я так розумію унверстальні для роутерів Кінетік з юсб виходом?
да, но там есть нюансы с торрент-клиентом: Встроенный торрент-клиент Transmission имеет ограничения максимальной скорости закачки и раздачи в зависимости от модели интернет-центра
Untegental: 28.05.2023 15:48Чи на що дивитись?
на бюджет и свои потребности, но вот это вот всё:
Untegental: 27.05.2023 17:43Хочу шось потужніше я сподіваюсь якісніше, арчер покривав не все приміщення, бажано шоб пробивав на одну стіну більше і десь на 20м2 більше.
вам никто пообещать или гарантировать не сможет.
Тут всё только методом тыка, увы.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 28.05.2023 16:12проблемы с dns на роутерах Asus после обновление на послаблению прошивку
Не маю змоги глянути відео, але вроді як недавно на Реддіті була інша історія - роутери ASUS качали якийсь пошкоджений файл з офіційного сайту, а це призводило до завантаження CPU на 100% відповідним сервісом. Як результат - лаги, просадки швидкості, втрата підключення.
Щось забагато програмних косяків у них за короткий проміжок часу :shuffle:
Tesseract
Member

Повідомлення

Untegental: 27.05.2023 17:43Хочу шось потужніше я сподіваюсь якісніше, арчер покривав не все приміщення, бажано шоб пробивав на одну стіну більше і десь на 20м2 більше.
Краще візьміть два роутера з підтримкою технології Mesh. Будете мати WiFi мережу з безшовним і стабільним покриттям всюди, де треба.
Untegental
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Tesseract: 29.05.2023 11:07
Untegental: 27.05.2023 17:43Хочу шось потужніше я сподіваюсь якісніше, арчер покривав не все приміщення, бажано шоб пробивав на одну стіну більше і десь на 20м2 більше.
Краще візьміть два роутера з підтримкою технології Mesh. Будете мати WiFi мережу з безшовним і стабільним покриттям всюди, де треба.
Та я таки хочу підключити жорсткі диски до нього і щоб воно адекватно працювало. А якщо купувати 2 тоді це більш бюджетні моделі треба брати, тому зараз розглядаю до покупки один AX3000 V2
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Untegental
Говорят, что это самая актуальная и самая оптимальная модель у Asus на сегодня для широкого круга пользователей (ширпотребовательская). :) Смущает - жесткие диски во множественном значении... Вот если бы один жесткий диск - другое дело. Потому как один жесткий диск и то, далеко не каждый роутер (модель, марка) обеспечит нормальное скоростное взаимодействие, функционал. А вы хотите ещё и несколько.
Untegental
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Avenger80: 29.05.2023 14:50 Untegental
Говорят, что это самая актуальная и самая оптимальная модель у Asus на сегодня для широкого круга пользователей (ширпотребовательская). :) Смущает - жесткие диски во множественном значении... Вот если бы один жесткий диск - другое дело. Потому как один жесткий диск и то, далеко не каждый роутер (модель, марка) обеспечит нормальное скоростное взаимодействие, функционал. А вы хотите ещё и несколько.
В мене ось така корзина на 2 жорстких, не буде працювати? Чи треба тестувати?
https://rozetka.com.ua/ua/254821971/p254821971/
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Untegental
Надо тестировать. Хорошо, что питание внешнее на эту корзину, а не с роутера брать - уже плюс.
Ganster
Junior

Повідомлення

Untegental: 29.05.2023 15:52 В мене ось така корзина на 2 жорстких, не буде працювати? Чи треба тестувати?
https://rozetka.com.ua/ua/254821971/p254821971/
А ось це відео дивилися? Йому важкувато даються навантаження через ЮЗБ порт, хоча й більш менш з ними справляється.
спойлер
До речі, ще вчора даний роутер можна було придбати по акції за 4100 грн в трьох інтернет-магазинах, які є оф. партнерами Асуса. В КТС ще й доставлення було безплатне в поштомати НП. Побачив все це вже пізно перед сном, тому думав сьогодні гляну на інші дешевші варіанти і як нічого путнього не знайду, то замовлю його. Але облом, вже сьогодні ціни повернулися до 4 489 - 4 739 грн :(
Відповісти