Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 03.02.2023 20:09на клик уа они должны быть 13.02 по 5.5 к
hap ac2 вже зараз по 2400 і має ту саму потужність, який сенс у АХ3?
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

j3s0n: 03.02.2023 20:34
bes: 03.02.2023 20:09на клик уа они должны быть 13.02 по 5.5 к
hap ac2 вже зараз по 2400 і має ту саму потужність, який сенс у АХ3?
хочу с wifi 6
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 03.02.2023 20:35
j3s0n: 03.02.2023 20:34
hap ac2 вже зараз по 2400 і має ту саму потужність, який сенс у АХ3?
хочу с wifi 6
Мабуть так - 2 телевізори, 2 компи, 5 телефонів :facepalm:
Просто хочу - підключив і забув надовго ( зараз ще хочу поставити батарею , що буде сама вкл при відсутності світла і викл коли буде появлятись).
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

viperest1: 03.02.2023 20:52Просто хочу - підключив і забув надовго
Keenetic

Отправлено спустя 3 минуты 37 секунд:
j3s0n: 03.02.2023 20:26Rb5009 + Unifi 6 lite наприклад
Это правильный, но слишком лёгкий путь. А мы, как известно, любим сначала прикупить кетайского gовнетца подешевле, чтобы оно безбожно глючило, потом ещё раз такого же gовнетца только сортом повыше. А только потом мы уже перестаём думать задницей и начинаем пытаться задействовать голову.
Лирика... Она такая...
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Искал обзор на Mikrotik AX3 - заинтересовал, но их почему-то очень мало, в основном на AC3 - видно устройство совсем ещё новое. Попалось хейтерское видео на AC3:
спойлер
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80
Стосовно хейтерів , то в мабуть 70% проплачені пі :censoured: , тому що ( тут маю на увазі лише Мікротік ) фірма робить вироби із адекватною мультифункціональною прошивкою , що раз виставив і працює. В мене ще до цих відключень роутер пропрацював майже півроку . 2 рази оновлював прошивку . Перший раз коли лише купив , то пішло десь мабуть 2 години , щоб виставити всі мої забаганки ( після 12 ночі вайфай працює на 50% потужності і т.д.) . Тому , в цьому відео він просто накидав на вентилятор :gigi: . До мого профільного в мене був Тенда і Укртелеком ---> ух був прям " незабутній секс " :lol: :lol:

Відправлено через 3 хвилини 12 секунд:
Хах , зайшов на це відео і включив коментарі -- ото йому накидали компліментів з " його 25-ти річним стажем" :lol: :lol:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

viperest1
Просто с AX3 Mikrotik уже ближе к современным роутерам - интересно узнать как он именно для дома, а обзоров почти нет.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 03.02.2023 21:36 Попалось хейтерское видео на AC3:
Краще б не попадалось :rolleyes:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Васильович
Вот ещё видео попалось:
спойлер
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Noveon: 03.02.2023 21:27Это правильный, но слишком лёгкий путь.
Приємно читати мудру людину.
bes: 03.02.2023 20:35хочу с wifi 6
У кожні свої вади.
Avenger80: 03.02.2023 21:36Искал обзор на Mikrotik AX3 - заинтересовал, но их почему-то очень мало
Дуже нове і в дефіциті. Я коли купував 5009 то також нічого не бачив, але мені достатньо було побачили хар-ки і замовити там де з'явилося. Але я б не витрачав час на АХ2 та АХ3, hap ac2 + будь-яка вайфай точка доступу по типу unifi (тільки не у нас брати) і дешевше і стабільніше.

Я чого "топлю" за unifi, у мене найдешевша їх "крапка" доступу, вайфай 600-800мбіт на гігабітному каналі, дуже зручний застосунок на телефон, він знаходе точку доступу, пропонує тобі 2.4 і 5 ггц однією точкою, або двома і пароль, все налаштування, далі вже можеш частоти змінити і канали якщо треба. І вона для кафешек розрахована, тобто 300+ клієнтів.
Ось наприклад Access Point U6 Lite https://store.ui.com/products/u6-lite-us і специфікація https://dl.ui.com/ds/u6-lite_ds.pdf
Avenger80: 03.02.2023 21:55Просто с AX3 Mikrotik уже ближе к современным роутерам
Зовнішнім виглядом? Тоді АХ2 ще гарніший.
Востаннє редагувалось 03.02.2023 22:19 користувачем j3s0n, всього редагувалось 1 раз.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені особисто сподобалось відео з їх оф.сайту . Там дівчина розказує і із емоціями :gigi:

https://mikrotik.com/product/hap_ax3

;)
спойлер
класна мала :-P
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

j3s0n
Нет, характеристиками - 2,5Гбит порт, AX, USB 3.0 - как оно для дома по сравнению с бытовыми роутерами - это интересно.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80
Я ж і кажу, що АХ2 та АХ3 це hap ac2 якому додали АХ вайфай, а 2.5Гбіт на роутері нахіба коли у тебе максимум 1 гбіт тріонал дає, а USB3.0 таке собі, я підключив, погрався з докерами і витягнув флешку.
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

j3s0n: 03.02.2023 22:14тобто 300+ клієнтів.
даже Рукусы от такого количества могут прилечь, какие там убики?...
Не путайте, будь ласка, SOHO и Enterprise.
MikroTik и Ubiquiti это чистое Small office/home office.
За U6 Lite не в курсе, но знакомый хвалил nanoHD, мол наконец-то прорыв для юников - 200 клиентов тянет (всего 200).
А знаешь с чем он сравнивал? С Ruckus 7372, которая ~80 на 5-ке держала и ~50 на 2.4 = 130 всего. Так это точка 2012 года без всяких там Wave 2 и Wi-Fi 6)))
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Del , мабуть не в цю тему написав.
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Для статистики и общей информации:
У меня дома стоит Netis n2 , 2 телефона, комп + ноут + тв.
Все работает без нареканий. Настроил и забыл.
По 5 ггц - 300 мбит. Что еще нужно?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OverPow: 03.02.2023 23:58 Что еще нужно?
300 мб/с , бо в мене лише 100 ;) :(
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Noveon
та я просто зі спеки узяв, мені нічим перевірити, мої всі девайси тягне без проблем (ну може 20 одиниць), за 100 баксів як окремий девайс мегастабільний я вважаю дуже гарно, може у будинок ще докуплю одну LongRange щоб все покрити, більше ніяких роутерів з вайфаєм.
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

А шо щас есть на 12в с usb3 и гигабитными портами, чтоб не дорого?
Безвесть
Member
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Хочу підключити собі інтернет на 500мбіт
Підкажіть який треба вибирати роутер щоб ці 500мбітбули на комп'ютері ну і вайвай щоб був
Відповісти