Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh: 31.01.2023 19:18 та думаю навіть за згадування роутерів на букву К треба банити в цій темі.
згоден
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Може тоді має сенс зробити перелік православних вендорів і санкційних, щоб, якщо що, зразу в бан. :idea:
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Я не хочу нікого з присутніх образити але якого дідька ви причепились до пана Avenger з його роутером від Keenetik? Якщо у вас є претензії до виробів цого вендора то спочатку потрібно з'ясувати чому вони є у вільному продажу в Україні? Чи не так? Якщо вас це не бентежить тоді це рідкісне лицемірство, - оце дісно знайшли винного, тепер точно всім Українцям стане легше дихати. У вас же в будинках точно немає нічого виробленого в Китаї після 2014-го року, так? Отож бо й воно! :rotate:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ekz0rcyst
його особистий роутер це його особистий головняк, тут же тема про вибір НОВОГО роутера, а не експлуатацію наявного,
це різні речі. :spy: :spy: :spy:
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

IvanCh: 31.01.2023 19:18 та думаю навіть за згадування роутерів на букву К треба банити в цій темі.
А це тоді як сприймати? А якщо на букву M то теж банити треба чи таки може не треба?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

IvanCh
Это универсальная тема. Если проанализировать сообщения на этом форуме, то не все сообщения касаются именно выбора нового устройства. Какое отношение к теме имеет выбор повербанка к роутеру, к примеру?

Отправлено спустя 14 минут 5 секунд:
Ekz0rcyst
Просто добивает другое - нельзя даже пикнуть пользователям Кинетик о работе их устройств на этом форуме (типа сидите там молча и стыдитесь ваших роутеров, а лучше пойдите и разбейте их об стену - это будет огромный вклад в защиту нашей родины) - вот главный посыл некоторых личностей форума. И это заметил не я... Я просто вступился. Хороший у нас форум, душевный такой. :)
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Повертаючись до основного призначення данної теми, хочу спитати поради по вибору нового роутеру не Кінетік :teacher: .
WiFi значення не має, т.к. поставлю ТД (Xirrus XD2240).
Начебто зупинився на Mikrotik HEX. Але тепер засумнівався в бік OpenWRT.
Під OpenWRT дивлюсь на Linksys WRT3200. Виробник на сайті заявляє про повну сумісність з DD-WRT, OpenWRT.
В цілому вибір зводиться до зручності ОС і, головне, ком‘юніті. Бо я не дуже великий знавець мережевих тонкощів, тому мені завжди треба якусь інструкцію хай і складну, але треба.
В цілому, із специфічних налаштувань мені треба vpn, переадресування порту, usb для 4G fail over. А, ще дуже зручно повідомлення на телефон про події (наприклад видключення світла), зараз з цим чудово справляєтся моб додаток Кінетік, сподіваюсь, це можна якось зробити.
Ніяких торентів, флешек, dlna не буде, для цього є домашній сервак.

Отправлено спустя 37 минут 23 секунды:
Доречі, під OpenWRT окрім WRT3200 американці ще рекомендують NetGear R7800 та ZyXEL NBG6817.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І це прекрасний вибір, але якщо є ще грошенят, то краще hap ac2 узяти, він потужніший і вимкнути wifi (так багато хто робить).
https://mikrotik.com/products/compare/R ... D2HnD-TCr2
І так добряче потужніший https://i.imgur.com/iRf7H2D.png
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Noveon
а як тоді міні компи по типу таких коробочок?
мені здається це топ, ставиш туди якийсь opnsense чи як воно називається і все, можна ще і докерів поставити і рекламу різати, і торенти качати і бухгалтерію вести.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

j3s0n
Якби таку коробочку випустив хоч один мало-мальски пристойний бренд, було б круто.
А зовсім ноунейм китайці не можуть осилити біос, і працює воно реально через дупу.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

j3s0n
Это твой Ip? Триолан, Харьков :)
Востаннє редагувалось 01.02.2023 22:22 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
та може, я читав шо наче народ використовує і нормально, але для головного роутеру я б не ставив, якось стрьомно.

Відправлено через 18 хвилин 59 секунд:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

j3s0n
Не обращай внимание на мой прошлый пост, проехали. :gigi:
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

j3s0n: 01.02.2023 22:04а як тоді міні компи по типу таких коробочок?
Scoffer: 01.02.2023 22:11Якби таку коробочку випустив хоч один мало-мальски пристойний бренд, було б круто.
их есть у нас: https://up-board.org/
выше скидывал вариант с eBay'a Sophos SG 115 rev 2
ESPRESSObin
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Noveon
Два езернети мало, таких повно. Треба хоча б 3-4. Чисто щоб під'єднати декілька провайдерів, а лан так вже і бути можна тупим свічом.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Noveon
за ті бабки я краще три китайські куплю.
От наче і бренд норм https://www.amazon.com/Intel-NUC11ATKC4 ... B0B6FPDPZV знайти б без пам'яті, бо у мене цієї пам'яті...
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Scoffer: 01.02.2023 23:07Два езернети мало, таких повно. Треба хоча б 3-4.
у Sophos SG 115 rev 2 = 4 x Intel WGI211AT
j3s0n: 01.02.2023 23:08за ті бабки я краще три китайські куплю.
лучше Sophos SG 115 rev 2 с eBay'а)
еле вспомнил ещё оверпрайс, зато бренд: https://www.fit-pc.com/web/
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Зашел в тему посмотреть как вы тут и был приятно удивлен что вы наконец то стали советовать одни из самых лучших роутеров на украинском рынке такие как Keenetic :up:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Я колись юзав декілька місяців міні ПК на ITX мамці + Intel Pro 1000 PT Quadport під pfSense. Наче норм, але повернувся до свого роутера (тоді ще DIR 300 + ТД).
Більше не хочется.
Нічого принципово складного немає. Я, далекий від мережевих технологій, підняв інтерфеси wan і lan, збріджував lan порти, налаштував dhcp. Але була пара косяків, які не зміг побороти. Також трохи напрягало, що під час експериментів можна покласти мережу.
І ще не зрозумів, що може зробити ця штука, що не зможе той самий Мікрот.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ray2000gt
Меня от внедрения pfSense остановило отсутствие широкой поддержки Wlan адаптеров.
Городить pfSense + докупать оборудование под пое, я вообщем отказался от этой затеи.
Відповісти